Keijserlijke Carrousel Groep wint eerste prijs Iimmen D3 tweede seizoenshelft opnieuw kampioen! Limmen heeft meeste balbezit maar wint niet van Velsen SPORT 27 St. Adelbert D2 voorjaarskampioen Red jezelf brevetten Zwembad Loos Jongste telgen HZV het Vennewater Start zomerseizoen bij TC Heiloo UITKIJKPOST 13 APRIL 2011 EGMOND - De voorjaarscompetitie voor St. Adelbert D2 is zeer succesvol verlopen. Na zeven gespeelde wedstrijden is het team met 21 punten niet meer in te halen in hun competitie. Een gewel dig mooie prestatie. Achterste rij (v.l.n.r.) Coen Hoogeboom, Sam Slotemaker, Twan van der Lem, Meivin Duine, Ricky Peetoom, Tom Apeldoorn. Voorste rij (v.l.n.r.) Sem Tervoort, Leander Morsch, Dicky Tromp, Bas Koning. Liggend: Joey Levering. Het kampioen is afgelopen zaterdag na de overwinning gevierd met een beker, bloemen en een traktatie. Aangeleverde foto HEILOO - Woensdag 6 april was het vroeg in de ochtend druk bij zwembad Loos. 27 kin deren stonden in T-shirt, korte broek en waterschoenen klaar om te laten zien dat ze zich zowel op hun buik als op hun rug al goed in het water kun nen redden. Ze hebben dan ook allemaal hun 'Red jezelf-brevet dik verdiend. De geslaagden zijn: Veerle Puit, Fay Gokke, Nadeche Liefhebber, Isabelle de Graaf, Thyrza Cornet, Terra de Groot, Lian Beij, Martijn Oostenrijk, Senna Boll, Senna Bel, Lotte Klaase, Iris Kramer, Gijs Kinders Vroklage, Sander Posthuma, Maxim Beemsterboer, Dano de Boer, Stijn van Kampen, Kars Kroon, Tristan IJpelaan, Isabelle Jonkers, Matisse Hogeveen, Bas van Neer, Sofia Rensen, Isa Imming, Milan van Genne, Imke Zandstra, David Dumanaw. HEILOO - Vóór de kick-off van het nieuwe zomerseizoen bij TC Heiloo United - en dat wordt een druk seizoen want deze ten nisvereniging neemt in dit istrict van de KNLTB met de meeste teams deel aan de voorjaarscompetitie - was er even gelegen heid om de contracten van de nieuwe trainers te tekenen. Op de foto ziet u van links naar rechts de trainers Stefan Kuiper, Emiel Hoogenboom, Bas Blankendaal en hoofdtrainer Rob Buntsma, de bestuursleden Yolanda Buis en Jos Zijlmans, Klaas Jan van Leeuwen van de Technische Commissie, trainer Arthur Heurter, de bestuursleden Chris van Halderen en Ab van den Berg en trai ner Gouke van der Vliet. Aangeleverde foto PAARDENSPORT HEILOO - De Keijserlijke Carrousel Groep van Manege Groot uit Egmond aan den Hoef heeft wederom de eerste prijs gewonnen tijdens een oefen wedstrijd in Houten afgelopen zondag. Dit was de laatste oefenwedstrijd voorafgaande aan het Nederlands Kampioenschap 29 mei wat in Maassluis verreden zal worden. De groep zette tijdens de oefenwed strijd afgelopen zondag in Houten een zeer goede proef neer en bleef op deze manier de andere groe pen voor. Dit werd beloont met de eerste prijs en voor de derde keer de wisselbeker. Nu gaan zij nog een aantal weken fanatiek trainen en zullen dan zondag 29 mei. op het Nederlands Kampioenschap in Maassluis wederom in de A-Poule aan de start verschijnen met zestien paarden, ruiters en commandant Dirk Jan Dekker. Ook dan hopen zij een succesvolle proef neer te zet ten met kans op het behalen van de landstitel. Voor meer info zie www. manegegroot.nl of www.keeeg- mond.nl. HEILOO - Het jeugdplan van HZV het Vennewater begint vaste vormen te krijgen. Opnieuw heeft een groep spelertjes zich aan gemeld, die onder coaching en begeleiding van Cor Zwart zich beter en verder willen ontwikkelen. HZV biedt hiervoor sinds kort de trainingsfaciliteiten aan en tevens speelt het team in een competitie, die op deze ontwikkeling is afgestemd. Ook geïnte resseerd, neem dan contact op met Ted Kosters, www.hzvhetven- newater.nl. Aangeleverde foto Voetbal LIMMEN - Nadat voor de win terstop alle wedstrijden met winst waren afgerond, werd de tweede seizoenshelft afgetrapt met Limmen D3 in een duide lijke favoriete rol. De jongens weten al het hele jaar 'vriend en vijand' te vermaken met aantrekkelijk en goed voetbal. Geen wonder dus dat dit sterke en creatieve team getipt werd als potentiële kanshebber op titel- prolongatie. Nadat alle sneeuw van de velden was verdwenen, begonnen de jongens hun zo suc cesvolle reeks gewoon voort te zetten. Zowel thuiswedstrijden als de vaak wat lastigere uitduels, werden stuk voor stuk gewon nen. Vaak was het tactische spel wat op fabuleuze wijze ten toon gespreid werd een klasse te hoog voor de, zeker niet slecht spelen de, tegenpartij. Zo ook afgelopen zaterdag, waarop het kampioen schap voor het grijpen lag. Het 'heilige gras' van Limmen was spe ciaal voor de jongens van de D3 gereserveerd, en ook de weergo den werkten mee aan een prach tige kampioensdag. Natuurlijk moest er nog wel minimaal gelijk gespeeld worden tegen het niet onaardige Koedijk. De eerste helft verliep redelijk maar echt soepel liepen de combinaties niet. Een 1-0 voorsprong werd al vrij snel weer uit handen gegeven en met deze gelijke stand sloten ze de eerste helft af. Na de limonade kwam er wat meer rust in het spel en verliepen de aanvallen beter. Een goede keeper, de beide doel palen en ook de lat voorkwamen een grote uitslag. Toch was daar die bevrijdende treffer en met een 2-1 eindstand werd voor de twee de keer de kampioenstitel binnen gehaald. Voetbal LIMMEN - Limmen is er zon dag niet in geslaagd te win nen van Velsen. De beginstand was tevens de eindstand, 0-0. Limmen had nu weer de beschik king over de vier, vorige week geschorste spelers, waardoor het team op bepaalde plekken versterkt was. Dit bleek ook in het begin van de wedstrijd. Limmen zette Velsen goed onder druk en bij balverlies van Limmen werd er direct 'gejaagd', waardoor Velsen niet aan voetballen toe kwam. In de twaalfde minuut was er de eerste kans van Limmen. Na het terugleggen van aanvaller Jeroen Veldt op verdediger Rens Min, schoot Min in het zijnet. De tweede kans was wederom voor Limmen. Een vrije trap werd bij de tweede paal door René Krom wederom voorgegeven en door spits Tjeerd Kruidenberg op de lat gekopt. Het enige feit van Velsen in de eerste helft was een snelle ingooi, waardoor de spits vrij voor doelman Koen Seignette werd gezet. De inglijdende Min kon voorkomen dat Seignette in actie moest komen. Over de eerste helft kan worden gezegd dat er hard door Limmen werd gewerkt, zonder dat er echte grote kansen werden geereeerd. Na twee minuten spelen in de twee de helft schoot Paul Zeeman van afstand net naast. Maar verder ging de tweede helft eigenlijk verder waar het de eerste helft gebleven was. Limmen werkte hard, had het meeste balbezit, maar kreeg weinig kansen. Tot de 68ste minuut, toen Limmen de score had moeten ope nen. Veldt werdt diepgestuurd en zette invaller Jan Welboren alleen voor de keeper. In plaats van direct op doel te schieten, probeerde Welboren de keeper uit te kappen, hetgeen niet lukte. Daarmee was de grootste kans verkeken. Een kwartier voor tijd kreeg Welboren de bal na een goede dieptebal van invaller Emile Veldt. Het schot van Welboren ging voorlangs. Het was het laatste kwartier wachten op de Limmer-goal, maar deze kwam helaas niet. Ook niet toen een lage voorzet van Zeeman, zowel Veldt als Welboren him schoen net niet tegen de bal konden krijgen. Het had twee minuten voor tijd zomaar kunnen zijn dat Velsen met de overwinning wegging. Uit een corner kon vrij worden inge kopt, maar Jim Ruiter stond goed op de achterlijn en redde bekwaam. Een gelijkstand dus, waardoor Uitgeest nu de koppositie genomen heeft. Limmen staat nu twee pimten achter op Uitgeest, maar speelt nog twee keer tegen Uitgeest, dus... Meervogels verloor van WSV'30, waardoor ook WSV'30 opstoomt richting kop in de ranglijst. Aankomende zondag speelt Limmen uit bij Assendelft, Uitgeest speelt uit bij ZTS. Het is in ieder geval span nend in de derde Klasse B. D3 opnieuw kampioen! V.l.n.r.: Daan ie Belle, Tim Ehlhardt, Hidde van Duin, Luke Groot, Isidoor Stuifbergen, Jan Menick, Jop Meerman, Mees Nolting, Junior van Ophuizen, Rens Groot, Timo Schneider en Max Drenth. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2011 | | pagina 27