Onbeperkt films huren bij Videotheek 't Centrum Jack Zoon haalt de lente binnen bij Kees Zoon! Club Durven Doen bij The Yoga Company groot succes Claudia van Bijwaard Kappers in de race voor Life4You metamorfose H E I L O O INGEZONDEN MEDEDELING Bach en symboliek Zondagmiddag Café SIM PC iets voor u? Ketting maken Paaslunch Huifkartocht Fotoboek maken Veilig PC-gebruik Fotoshow op CD DVD Samen op stap Gezocht: rolstoelers Driedaagse trip UITKIJKPOST 13 APRIL 20101 HEILOO - Videotheek 't Centrum in Heiloo biedt filmliefhebbers tegen een geringe vergoeding de mogelijkheid 'onbeperkt' films te huren. De eigena resse van videotheek 't Centrum vertelt dat de organisatie verantwoordelijk voor zowel Moviemax als Videoland een passende oplossing heeft bedacht voor zowel het tegengaan van illegaal downloaden als het niet goedkope VOD (video on demand) van de kabelaars. De door Moviemax en Videoland bedachte oplossing betreft een abonnement waarbij de klant per dag, en elke dag van de maand, twee films (dag- of weekfim) mag huren. De dag films moeten de volgende dag retour, maar weekfilms dienen uiterlijk na één week geretourneerd te worden. Met het abonnement is een bedrag van 17,50 per maand gemoeid. Wie een abonnement voor minimaal twee maan den neemt betaalt 30,- en voor elke volgende maand 15 per maand. Dit bedrag is lager dan vier dagfilms op reguliere wijze huren. Met het abonne ment krijgt de abonnementhouder een zo goed als onbeperkt filmgenot wat kan oplopen tot meer dan 55 dag- en/ of weekfilms per maand. In diverse plaatsen in Nederland zijn de abonnementen getest en de reacties waren (en zijn) zeer positief. Veel filmliefhebbers hebben de videotheek als aanbieder heivonden en genieten van kwalitatief en flexibel filmkijken. Het abonne ment wordt vanaf april 2011 door videotheek 't Centrum aangeboden, kom snel langs voor extra filmplezier! Videotheek 't Centrum, Heerenweg 138 te Heiloo, tel. 072-5334940. Zie ook de advertentie elders in dit blad. HEILOO - Bakkerij Kees Zoon haalt letterlijk de lente in huis. Vanaf dins dag 12 april staat er voor de winkel twee weken lang een leuke inspiratie. De Ambachtelijke bakker heeft in samenwerking met Jack Zoon tuincre- aties een leuke Paasdeeoratie bedacht waardoor u direct zin krijgt in de Paasdagen. Fleurige lente bollen, peren bloesem en lekkere huisgemaakte paaseieren, paasbroden, duivekaters, tulbanden en meer voor de paas- braneh van Bakkerij Kees Zoon. Tijdens deze lente weken wordt u tevens geprikkeld door mooie sfeerbeelden van Jack Zoon tuincreaties, door mid del van diverse digitale schermen is het een ware expositie voor diversen ideeën. Kortom Kees Zoon exposeert bij Kees Zoon. (Met de Bloemendagen op zaterdag 30 april en zondag 1 mei. Dan kimt u weer komen kijken, mi- ken, proeven en genieten bij Jack Zoon tuincreaties). Kijk in de winkel voor de speciale chocolade Paasei- actie!' Foto: Caroiien Breed HEILOO - De start van de Club Durven Doen bij The Yoga Company in Heiloo was een groot succes. Zo groot zelfs dat er al direct vanaf de start er twee lesuren bij gekomen zijn. De Club Durven Doen is een initiatief van Wil om kinderen die wel een steuntje in de mg kimnen gebruiken te helpen. Wil is voor veel ouders een bekende op het gebied van Yoga, maar daarnaast is juf Wil voor veel kinderen de juf voor peutergym, kleuter-yoga en kinderyoga. In de afgelopen zeven jaar dat The Yoga Company bestaat heeft Wil honderden kinderen les gegeven. Veel van deze kinde ren zijn daardoor mentaal sterker geworden. De club Durven en Doen is bedoeld voor kinderen waarbij er nog geen 'grote problemen' bestaan of een intensieve training nodig hebben. Op school vinden ze het vaak moeilijk om iets te presteren of om in het middelpunt van de belangstelling te staan. Door mid del van toneelspelletjes en speciaal ontwikkelde oefeningen leren de kinderen steviger in him schoenen te staan en zichzelf te uiten. De eer ste Club Duiven Doen is gestart voor de leeftijd van 6 tot en met 9 jaar. Daar is nu een tweede uur bijgekomen op de woensdagmid dag van 16.00 tot 17.00 uur voor de leeftijd van 6 tot en met 9 jaar, en een derde uur op de maandag van 16.00 tot 17.00 voor kinderen van 10 tot en met 12 jaar. Bij voldoen de belangstelling volgt er nog een vierde lesuur voor de kinderen van 13 tot en met 15 jaar. Daarnaast organiseert Wil ook een workshop Club Durven Doen voor ouders en verzorgers op zaterdag 23 april van 10.00 tot 12.00 uur. Voor meer informatie gaat u naar de kinder site van The Yoga Company, they- ogacompanyforkids.nl, of bel 072- 5052354 of 06-18741193. Het adres van The Yoga Company is Hoefsmid 30, 1851 PZ Heiloo, www.theyogacornpanyforkids.nl of theyogacompany.nl. De Club Durven Doen is een initiatief van juf Wil om kinderen zoals David, die wel een steuntje in de rug kunnen gebruiken, te helpen. Aangeleverde foto HEILOO - Claudia van Bijwaard Kappers vond het een leuke uitdaging om zichzelf op te geven, om een kandidaat in het programma Life 4 You een ander uiterlijk te geven. „Maar dat ging niet zomaar, nietje portfolio ga je echt officieel op audi tie, en sta je voor een strenge jury jezelf te promoten", vertelt Claudia, „dat was best heel spannend in zo'n studio en een camera op je gericht. Zo kijken ze of je geschikt bent om daadwerkelijk een goede metamor fose uit te voeren. Al na een paar dagen kreeg ik het leuke nieuws dat ik met nog een aantal kappers uit Nederland was uitgekozen. Ik kreeg de gegevens van de kandi daat en ging een kapsel voor hem uitkiezen, wat ook de andere twee kappers hebben gedaan. Dan kiest uiteindelijk de metamorfosekandi daat uit de kapsels die wij gekozen hebben. Ik heb gekozen voor een trendy veelzijdig nonchalant kapsel, zowel zakelijk als sportief heel goed te dragen." Nu maar hopen dat hij voor Claudia's kapsel kiest, dan is ze zondag live aan het werk te zien in Life4You! Life4You, gepresenteerd door Carlo Boshard en Irene Moors, is elke zondag om 17.25 uur te zien op RTL4, en de herhalinfg is op zaterdagmorgen. STICHTING WELZIJN HEILOO Trefpunt Abraham du Bois-hof 2 Heiloo tel. 072-5331297 www.welzijnheiloo.nl stichting@welzijnheiloo.nl Zondag 17 april om 14.00 uur. Lezing door Fred Suring, coör dinator Kunsteducatie bij Cool in Heerhugowaard, over Johann Sebastiaan Bach (1685-1750). Entree: 5,-. Kom zondag 17 april tussen 13.30 en 16.30 uur naar het Trefpunt en ontmoet andere mensen, die het net als u, leuk vinden samen iets te doen. Bijvoorbeeld: vrij kla verjassen, bridgen, rummikub, schaken of biljarten. Entree 2,- (ServieePashouders 1,-). Woensdag 20 April van 14.00 tot 16.00 uur wordt de SIMPC gede monstreerd: een computer die spe ciaal gemaakt is voor ouderen en mensen die moeite hebben met een normale computer. Indien gewenst wordt de SIMPC, inclusief een inter netaansluiting, gedurende vier tot vijf maanden bij u thuis geplaatst. Tijdens dit probeertraject wordt u intensief begeleid door een ervaren vrijwilliger. Reserveren is noodza kelijk. Donderdag 28 april van 09.00 tot 12.00 uur. Tijdens deze workshop leert Will Dekker u geheel naar eigen smaak een ketting maken. U gaat met een mooie kralenketting naar huis. Reserveren noodzakelijk. Kosten: 20,- inclusief materialen. Dinsdag 19 april van 12.00 tot 14.00 uur bent u van harte wel kom op de paaslunch van de Gezelsehapsbank. Heerlijk buffet met diverse broodsoorten, beleg, salades en dranken. Reserveren noodzakelijk. Kosten: 7,50. Gaat u mee vrijdag 29 april? Per huifkar wordt een tochtje door de omgeving van Egrnond aan Zee gemaakt. Vertrek vanaf restaurant Creighton, Herenweg 109, Egrnond aan den Hoef. Verzamelen om 14.15 uur. Prijs: 7,50 per persoon. Maandag 2 mei om 14.00 uur. Cursus waarin u uw eigen fotoboek leert maken en bestellen. U dient zelf een USB-stick mee te brengen. Reserveren noodzakelijk. Kosten: 35,- voor drie lessen van 1,5 uur. Woensdag 11 mei om 09.00 uur. Workshop waarin u op een vei lige manier leert te werken met de computer, op internet en met e-mail. Reserveren is noodzake lijk. Kosten: 30,- voor twee bij eenkomsten van 1,5 uur, exclusief handleiding van 10,-. Woensdag 11 mei om 10.45 uur. Workshop waarin u leert van uw digitale foto's een verslag of presen tatie te maken op DVD of CD-rorn, met tekst en achtergrondmuziek. Reserveren noodzakelijk. Kosten: 30,- voor twee bijeenkomsten van 1,5 uur, exclusief handleiding. Wie gaat er op donderdag 23 juni mee naar de oud-Russische paardenboerderij de Riga Ranch in Nieuwveen? Vertrek: 13.00 uur vanaf het Trefpunt, per luxe tou ringcar. Reserveren noodzakelijk. Kosten: 19,95, inclusief koffie/ gebak en een uitgebreide rondlei ding. Dinsdag 5 juli wordt er een leuke zwerftocht door Noord-Holland per aangepaste luxe touringcar georganiseerd, speciaal voor men sen in een rolstoel. Koffie/gebak in Fort Kijkduin en een bezoek aan het voormalige eiland Wieringen. Inwoners Heiloo en Egrnond aan Zee kimnen thuis worden opge haald. Mede mogelijk gemaakt door Stichting Keer op Keer. Reserveren noodzakelijk. Kosten: 29,50, (begeleider mag gratis mee). Veel mensen zijn alleen en zien er tegenop om alleen met vakantie te gaan. Herkent u dit? Geef u dan op voor een driedaags reisje naar Preston Palace te Almelo, van 12 tot en met 14 september. Er wordt een all-in prijs berekend voor alle maaltijden, drankjes, zwemmen, sauna en de vele andere facilitei ten. Kosten: 199,- per persoon, op basis van een 2-persoonskamer. Toeslag 1-persoonskanier (op aan vraag): 25,- per nacht.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2011 | | pagina 7