Heiloocontact Dodenherdenking in Heiloo Meer informatie? Bel! 12 nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo - - -* Bouwen en wonen Mededelingen Afval en milieu 27 APRIL 2011 UITKIJKPOST Het gemeentehuis is bereikbaar op 072 535 66 66, van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 12.30 uur en maandagavond tussen 18.00 en 20.00 uur. Beheer Openbare Ruimte is bereikbaar op 072 535 68 68, van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 16.00 uur Op woensdag 4 mei houden wij ook in Heiloo de jaarlijkse Dodenherdenking. U kunt meelopen met de Stille Tocht naar het monument 'De Man van Vught', waar wij twee minuten stilte in acht nemen. In verband met werkzaam heden aan de Holleweg, begint de Stille Tocht dit jaar op de Ter Coulsterlaan op het stuk tussen de Holleweg en de Heerenweg naast het parkeerterreintje. Hieronder volgt het volledige programma van de herdenking. Voorafgaand aan de Stille Tocht is er een oecumenische viering in de Ter Coulsterkerk, die begint om 19.00 uur. Deze viering gaat uit van alle kerken van Heiloo. De viering is afge lopen om 19.30 uur, zodat bezoekers die willen deelnemen aan de Stille Tocht kunnen aansluiten. De dodenherdenking wordt afgesloten met een bijeenkomst in de Witte Kerk. Vlaggen halfstok Vanaf 18.00 uur hangen de vlaggen van alle openbare gebouwen halfstok. De vlag blijft tot zonsondergang halfstok. Het halfstok houden van de vlag doet recht aan het ingetogen karakter van de avond van de vierde mei, waarbij respect en herinnering voorop staan. Ook particulieren worden verzocht deze gedragslijn te volgen. Programma van de dodenherdenking 19.40 uur: start van de Stille Tocht ledereen kan deelnemen aan de Stille Tocht van de Ter Coulsterlaan naar het monument 'De Man van Vught' aan de Frederika's Hof. 19.50 uur: aankomst van de Stille Tocht bij het monument Even voor 20.00 uur leggen de burgemeester en wethouders een krans bij het monument. 20.00 uur: twee minuten stilte Na het spelen van 'The last post' door een solist van Eensgezindheid wordt twee minuten stilte in acht genomen. Hierna worden de coupletten één en zes van het Wilhelmus gezongen, begeleid door Harmonie Caecilia. Na het zingen van het Wilhelmus kunnen de aanwezigen bloemen leggen bij het monument. De ceremoniemeester nodigt u daartoe uit. Wij verzoeken u vriendelijk de plastic verpakking van de bloemen te verwijderen. 20.10 uur: toespraak burgemeester Met een korte toespraak sluit de burgemeester de plechtig heid bij het monument af. 20.30 uur: aanvang herdenkingsconcert in de Witte Kerk Zoals gebruikelijk vindt hierna een korte herdenkingsbij eenkomst plaats in de Witte Kerk. De bijeenkomst begint om ongeveer 20.30 uur. Dit keer verzorgen leden van het Koninklijk Concertgebouworkest het programma: Antonin Rous (viool), Christina Edelen (clavecimbel), Fred Edelen (cello). Op het programma staan werken van H.I.F. Biber, een anoniem componist en J. Haydn. Het programma duurt ongeveer 30 minuten. De toegang is gratis. Gezien de aard van dit concert wordt u vriendelijk verzocht na afloop niet te applaudisseren. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van het Klantcontactcentrum, telefoonnummer 072 535 66 66. trc - Verbranden hout Timmerdorp Ontvangen aanvragen omgevingsvergunning Burgemeester en wethouders maken bekend dat de volgende aanvragen om een omgevingsvergunning zijn ontvangen. Kennemerstraatweg 143, zaaknr. 11 04966 gedeeltelijk veranderen kantoorgebouw ontvangstdatum: 14 april 2011 Westerweg 75, zaaknr. 11 04970 bouwen berging ontvangstdatum: 29 maart 2011 Afgegeven bouwvergunning Burgemeester en wethouders hebben na ontheffing bestemmingsplan met toepassing van artikel 3.22 of 3.23 Wet ruimtelijke ordening de volgende bouw vergunning verleend: E.J. Potgieterweg 31, reg.nr. 2009/0151 vergroten woning (dakopbouw) verzending: 21 april 2011 Beroep Indien u het niet eens bent met het besluit tot het verlenen van een bouw vergunning, kunt u hiertegen binnen zes weken na verzending van het besluit een gemotiveerd beroepschrift indienen bij de rechtbank Alkmaar, sector bestuursrecht, Postbus 251, 1800 BG Alkmaar. De datum van ver zending vindt u onder de omschrijving van het bouwplan. Een beroepschrift heeft geen schor sende werking. Indien er sprake is van een spoedeisend belang kunt u, nadat u een beroepschrift heeft ingediend, tevens om een voorlopige voorziening (schorsing) vragen bij de voorzieningenrechter van de rechtbank te Alkmaar, Postbus 251, 1800 BG Alkmaar. Bij het indienen van een beroepschrift of het vragen om een voorlopige voor ziening bent u griffierecht verschuldigd. Wijziging legen rolemmers Op maandag 2 mei legen wij de groene rolemmers in plaats van op Bevrijdingsdag, 5 mei. De rolemmers worden ook op 2 mei schoongemaakt. Wij vragen u uw rolemmer vóór 07.30 uur buiten te zetten en op de inhaaldag tot na 16.00 uur te laten staan. De rol emmers kunnen op deze dag namelijk later dan 16.00 uur geleegd worden. Zie ook de informatie over de gewij zigde openingstijden. Grof huisafval Op donderdag 5 mei halen wij géén grof afval op. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van het Klantcontactcentrum, telefoonnummer 072 535 66 66 Schoonmaken groene rolemmers De groene rolemmers worden dit jaar voor de eerste keer schoongemaakt in week 18 op maandag 2, dinsdag 3, woensdag 4 en vrijdag 6 mei. Als u gewoonlijk uw rolemmers op donder dag buiten zet, houdt u dan rekening met de gewijzigde datum: donderdag 5 mei wordt maandag 2 mei. Wij vragen u de groene rolemmer na het legen iets langer buiten te laten staan. Dit om de schoonmakers de gelegenheid te geven hun klus te kla ren. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van het Klantcontactcentrum, telefoonnummer 072 535 66 66. Burgemeester en wethouders hebben besloten ontheffing te verlenen voor het verbranden van hout na afloop van het Timmerdorp op vrijdag 2 septem ber. Dit doen zij op grond van artikel 10.63 van de Wet milieubeheer en passend in het lokale beleid voor het verbranden van afvalstoffen buiten een inrichting. Zienswijze Als u een zienswijze wilt indienen over dit besluit, dan kunt u dit binnen twee weken na publicatie van dit besluit doen, dat wil zeggen tot uiterlijk 11 mei. U kunt uw zienswijze indienen bij burgemeester en wethouders van Heiloo, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw J. Oomen van de afdeling Volkshuisvesting, Ruimtelijke ordening en Milieu, tele foonnummer 072 535 67 59. www.heiloo.nl

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2011 | | pagina 12