Gouden Ei geplukt bij Woonrijk Langedijk Paulusschool speelt muzikaal sprookje H E I L O O Multomeube 14 INGEZONDEN MEDEDELING KERK DIENSTEN DIERENBESCHERMING OUD PAPIER Clinic hondengedrag in 't Open Huis Geslaagde keezavond in het Oosthonk DOKTERS DIENSTEN Praktijk E. GIAN0TTEN is GESLOTEN van 2 mei tot en met 6 mei Dr. den Engelsen neemt waar tel 072-5333080 Ledenvergadering KBO Leerkrachten Jac. P. Thijsse trouwen 27 APRIL 2011 U ITKIJ KPOST BROEK OP LANGEDIJK - Dit jaar heeft Woonrijk Langedijk in de aanloop naar en tijdens Pasen een spectaculaire actie gehouden. Bij aanschaf van meubels ter waarde van minimaal 500,- mochten klanten een paasei pluk ken uit de paasboom. In de paaseieren zaten kortingscheques die op kon den lopen tot wel 500,-. Vorige week bleek de familie Auperlé de gelukkige winnaar! In het paasei dat zij plukten zat de kortingscheque met het hoogste bedrag: 500,-. Hun prijs kregen ze uit handen van verkoopleider Dennis Delver. Woonrijk Langedijk is één van de mooiste en meest toonaangevende woonwarenhuizen van Noord-Holland. Op ruim 12.000 vierkante meter is een bijzonder fraai assortiment aan meubelen, keukens, badkamers, slaap kamers, verlichting en woonaccessoires te vinden. Bij Woonrijk Langedijk is voor elke smaak en woonwens iets te vinden. Vakkimdige adviseurs staan klaar om tips te geven. Als extra seivice biedt Woonrijk Langedijk haar klan ten een vrijblijvend en gratis interieuradvies door interieurvormgever Mart Renes. Woonrijk Langedijk is te vinden aan de Middelmoot 5 op het indu strieterrein Zuiderdel in Broek op Langedijk. HEILOO - Vrijdagmiddag speel den de kinderen van groep 4/5 van de Paulusschool hun muzi kale sprookje: het lelijke jonge eendje. De kinderen hebben zelf geluiden/muziekjes bij het sprookje gezocht. De leerkrachten hebben de bewerking van het sprookje geno men van Jacques Vriens. De kinde ren hebben samen met de juf vijf scènes geschreven. De kinderen hebben zelf voor passende kos tuums gezocht. Sep, Max en Zeb hebben zelf het podium opgebouwd en de kinderen van groep 5 hebben tijdens een rekenles geleerd hoe ze van een mooie tekening op A4 een decor kunnen maken op een oud laken. De kinderen hebben dus veel geleerd, over wat er alle maal bij een voorstelling komt kij ken. Ze deden de voorstelling twee keer: één keer voor de kinderen uit de onderbouwgroepen en natuur lijk ook voor hun eigen ouders en grootouders. Dierenbescherming Noord Holland Noord, De Loet 5, Heiloo, tel. 5150071, e-mail: info@dierenbeschermingnhn.nl, www.dierenbeschermingnhn.nl. Vermist Bruincyperse kater, gec., witte kin en bef, aan 3 poten witte voetjes, linker achterpoot witte knie kous, 8 jr, Streipie, Holleweg/ Bergeonstraat Heiloo. Gevonden Roodcyperse kater, gec., witte bef, 4 witte voetjes en wit puntje aan staart, Wilgenlaan Heiloo. Oud donkergrijs poesje, doof en blind, Uitgeesterweg nabij Limmen. Informatie vermiste en gevonden dieren: Heiloo, Limmen en Akersloot: Hella Dekker: 072-5332879. Castricum: Ria Dol, 0251-658504. Maandag 2 mei Meander/Paulusschool, De Hucht 2, huis-aan-huisactie, plan Ypestein zui delijk gedeelte. Dozen en/of bundels gereed zetten op de rolemmerverzamel- plaatsen langs de weg, voor 19.00 uur. Ook dan is brengen mogelijk tussen 18.00 en 19.00 uur naar de parkeer plaats bij school. Eerste dinsdag van de maand Base-en softballclub Double Stars Heiloo, huis-aan-huis-actie wijk Centrum tussen Spoorlijn-Kerkelaan- Kennemerstraatweg en Stationsweg incl. de hele Heerenweg, en tevens Kennemerstraatweg (excl. Noord en plan Oost), Kanaalweg, en het buiten gebied aan de zuidkant van Heiloo. Dozen en/of bundels gereed zetten op de rolemmer-verzamelplaatsen langs de weg na 18.00 uur. HEILOO - Met het wandelevene ment De Vergeten Dieren Tocht in het vooruitzicht, organiseert de Dierenbescherming op dinsdag 10 mei in Zalencentrum het Open Huis (winkelcentrum 't Loo in Heiloo) een clinic hondengedrag. Erwin van Nieuwkoop, gedragsdes kundige van Hondengedragcentmm Noord-Holland Noord, zal tijdens de clinic de zogeheten Aandacht- vragende-methode demonstreren. Dit doet hij met twee ondeugende honden die niet bekend zijn met deze positieve methode. De metho de kenmerkt zich door het belonen van gewenst gedrag en het negeren van ongewenst gedrag. Deze dier vriendelijke methode sluit volledig aan bij de natuurlijke aanleg van de hond. Deze clinic is voor leden van de Dierenbescherming gratis. Niet- leden betalen 2,50 entreekosten, inclusief 1 kop koffie of thee. Zaal open: 19.00 uur, Aanvang: 20.00 uur. Kijk voor meer informatie op www. dierenbeschermingnhn.nl. HEILOO - Op vrijdag 14 januari is er weer een keezavond gehouden in het Oosthonk. Het was weer een hele leuke gezellige avond. Dat het met de uitslag van keezen alle kanten op kan gaan, hebben de winnaars van de vorige keezavond ondervonden. De heren Pieter Leering en Johan Schipper trokken deze avond aan het kortste eind. Jan Pieter Bakker en Peter Brouwer hebben deze avond het beste gespeeld en wonnen met 162 pun ten. De volgende keezavond wordt op 18 maart gehouden. Er zijn nog tafels over, dus als u ook mee wil doen. geef u gewoon op. Dit kan via tel. 06-13420642, 06-55347071 of via e-mail: keezen-oosthonk@hotmail. com. Inschrijfgeld per koppel is 5,-. Locatie: Het Oosthonk, De Oostkanter 14 a Heiloo. Protestantse Gemeente Heiloo Ter Coulsterkerk Holleweg Zondag 10.00 uur: Jeugdkerk in de bij zaal, voorganger dhr. J.N. den Toom uit Den Haag. Protestantse Gemeente Limmen Zondag 10.00 uur: ds. D.C. Firet uit Alkmaar. GGZ Willibrorduskapel Zondag 10.00 uur: Dienst van schrift en tafel, voorganger ds M. Braamse, mmv de Miller Sisters dominee Marinus Braamse. Willibrorduskerk Zaterdag 19.00 uur: Woord- en Communieviering met dameskoor, olv parochianen. Zondag 10.00 uur: Woord- en Communieviering met Cantores, voor ganger H. Hudepohl. Woensdag 19.00 uur: Oecomenische viering ter herdenking van alle geval lenen, voorgangers H. Helsloot en ds R. Blaauw. OL Vrouw ter Nood www.onzelievevrouwternood.nl, tel. 072-5051288. Barmhartigheidszondag speciale vierin gen. Programma: 12.00 uur: rozenkrans biechtgelegenheid, 12.30 uur: H.Mis met preek met koor Ubi Caritas, 14.1-5 uur: Stille aanbidding, 1-5.00 uur: Lof met de Rozenkrans van de Barmhartigheid Zondag 09.00 uur: gelezen Eucharistieviering (viering van 10.30 uur vervangt), 12.30 uur: eucharistievie ring, celebrant G.H.B. Bruggink, koor Ubi Caritas, 1-5.00 uur: lof met rozen krans van de barmhartigheid. Maandag 12.00 uur: eucharistieviering, dinsdag 12.00 uur: eucharistieviering, woensdag 09.00 uur: eucharistieviering. H. Corneliuskerk Limmen Zaterdag 19.00 uur: Woord- en com munieviering, voorganger pastor H. Hudepohl. Zondag 10.00 uur: Woord - en com munieviering met gemengd koor, voorgegaan doro eigen Woord- en Communiegroep. Woensdag 18.30 uur: Dodenherdenking met Corneliuskoor. Evangelie Gemeente Heiloo Elke zondag 10.00 uur aan Het Veld 1, Heiloo. Voor kinderen is er een aparte dienst. Info: 06-14121138. English Church Heiloo Ter Coulsterkerk. English speaking ser vice every Sunday at -5 pm (17.00 uur), families welcome, Sunday school and crèche facilities. Info: 072-5325720. Kerkdiensten Egmond H. Adelbert Egmond Binnen Zaterdag 19.1-5 uur Eucharistieviering. H. Marg. Maria Alacoque Egm. Hoef Zondag 10.00 uur Communieviering met Soli Deo Gloria. OLV Onbevl. Ontvangen Egm. Zee Zondag 10.00 uur: eucharistieviering met St. Caecilia. H.Agnes Egmond aan Zee Zaterdag 19.00 uur: avondgebed Gregoriaans. Zondag 10.00 uur: Eucharistieviering. Protestanse Gemeente Egmond Egmond Binnen, zondag 10.00 uur: voorganger ds H. Koetsier. Evangelische Kringgemeente Vriendschap Alkmaar Elke zondag 10.00 uur: voorganger Folko van Starkenburg. Tevens zon dagsschool. Gebouw Mare Nostrom, Arubastraat 2, Alkmaar, 072-7-510700/ www.ekvriendschap.nl. Doopsgezinde Gemeente Alkmaar Koningsweg 14, info: 072-5123864 Zondag 10.00 uur: Voorganger br. C. vander Velden Heiloo. St. Jacobus de Meerdere Akersloot Geen opgave ontvnagen Protestantse Gemeente Uitgeest- Akersloot Zondag 10.00 uur: Dielofslaantje Akersloot, voorganger ds J. Mak (Harderwijk). HEILOO - Op woensdag 3 mei om 10.00 uur vindt de jaarlijkse leden vergadering plaats van de KBO, in 't Trefpunt, gevestigd aan het Abraham du Bois-hof 2 in Heiloo. De eenden (Desi en Marlies) waarbij een aantal eieren (Nienke en Isabelle) is uitgekomen. Aangeleverde foto HEILOO - Zaterdag 23 april zijn Ruud van den Ende en Solvi Bakke getrouwd in het gemeentehuis van Heiloo. Zij zijn bei den docenten Engels op het Jac. P. Thijsse College in Castricum en hadden voor de gelegenheid een Londense dubbeldecker gehuurd om na de ceremonie in het gemeentehuis de gasten naar de Noorse Zeemanskerk in Rotterdam te vervoeren. Ze hadden (oud)leerlingen van het JPT gevraagd de bus te versieren terwijl zij binnen in het gemeentehuis waren. Dit was zo leuk gedaan dat het kersverse echtpaar deze leerlingen graag via de krant wil bedanken: „Joost en Kim, mede dankzij jullie hadden wij een fantastische dag. Jullie zijn kanjers!" Aangeleverde foto W«ONi KSRTINGSCI WOON

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2011 | | pagina 14