Moederdagtaarten maken in 't Loo feilt er SPORT 21 M8E1 ongeslagen kampioen {SK5«»aBSaï»w^ Limmen MEi een klasse apart Meervogels D2 voorjaarskampioen Fg Foresters kampioen INGEZONDEN MEDEDELING De Eg van foresters is voorjaarskampioen geworden UITKIJKPOST 27 APRIL 2011 iMRumi f. i V'v u r«M JV r s* HEILOO - Zonder wisselspeelster vertrok de M8E1 afgelopen zaterdag naar Overbos in Beverwijk. De tot dan toe nog ongesla gen meiden van de Terriërs konden kampioen worden. De meiden waren nog vermoeid van het schoolvoetbal en ook best een beet je gespannen voor deze wedstrijd. Ze hebben hard geknokt tot de laatste minuut: 3-3. Echt een topprestatie van dit fantastische team, dat na de midwintercompetitie al gepromoveerd was naar een hoger speelniveau. Op de foto v.l.n.r. achter: Roos Valkering, Carlijn Sep, Anna Moers, Maud Moleman, Marlies van Midden, Thania Bakker en Sterre Wingelaar. Voor: Frouke Nagel. Verder de coaches Marieke van Midden en Cindy Wingelaar. Op de foto ontbreekt Myrthe Hajema. Aangeleverde foto LIMMEN - Na de overweldigende overwinning op Castricum Mei, (6-0) mochten de meiden van Limmen zich afgelopen woensdag al kampioen noemen. En na de laatste uitwedstrijd tegen Assendelft gespeeld te hebben (7-0) werden de kampioenen onder het toeziend oog van vaders,moeders opa's, oma's overige familie en vrienden gehuldigd in de kantine. Met een mooie medaille, een lekkere zak snoep en een heerlijk patatje sloten de meiden dit voetbal seizoen dus wederom als kampioenen af. Achter (v.l.n.r.): Trainer Rita, Linet, trainer René, midden (v.l.n.r.): Fleur, Cheryl, Maaike, Isa. Voor (v.l.n.r.): Aisha, Caia, Alexandra. Aangeleverde foto HEILOO - Zaterdag 16 april zijn de jongste F pupillen van Foresters kampioen geworden. De F9 is een heel nieuw team dat midden in de competentie is begonnen. Des te knapper dat ze mee konden strijden om de eerste plek. De laatste wedstrijd was tegen directe concurrent Castricum en de toppers uit Heiloo moesten voluit gaan. Er was heel veel publiek en deze heeft geno ten van een bloedstollend spannende wedstrijd. Uiteindelijk won de F9 met 3-2 en konden de champagnekurken knallen. Staand v.l.n.r.: Max, Sem, Meivin, David en Marko. Zittend v.l.n.r.: Thijs, Jip, Kick, Angel en Vincent. Aangeleverde foto HEILOO - In samenwerking met Stichting Dolfmn zorgt Winkelhof 't Loo er voor dat honderden kinderen in de leeftijd van 4 tot en met 10 jaar voor moeder een taart kunnen komen maken. Inmiddels een fantastische traditie die bij jong en oud enorm aanslaat. De kinderen bezig te zien met versieringen, aardbeien, slagroom én uiteraard de taartbodem in de vorm van een hart is een evenement op zich. De taart gaat mee in een stevige doos en wordt als een grote schat gekoesterd. Nu thuis nog een veilig plekje vinden tot moeder er mee verrast kan worden. Voor de taarten wordt een bijdrage gevraagd van 2,50 waaivan het grootste deel naar de Stichting Dolfmn gaat. De kinderen mogen hun fantasie de vrije loop laten met de attributen die op de kramen klaar staan en de mooiste moeder dagtaart ooit maken. Zij worden bijgestaan door meisjes van het promo tieteam en het geheel staat onder leiding van banketbakker John Hoetjes. Deelnemerskaarten kimnen vanaf donderdag 28 april afgehaald worden bij Bakkerij Kees Zoon, Albert Heijn, Herna of Didi, maximaal twee kaar ten per persoon. Wees er wel snel bij, want op is op! AKERSLOOT - Na een zinderende wedstrijd was het dan toch zover: Meervogels D2 is voorjaarskam pioen. De strijd ging tussen Meervogels en Zeevogels. Meervogels stond met nog twee wedstrijden te gaan één punt voor op concurrent Zeevogels. Dit ging afgelopen zaterdag niet zonder slag of stoot, je kon zien dat de mannen zenuwachtig waren. Ook voor het in grote getale aanwezige publiek was het een zenuwslopende wedstrijd. Drie minuten voor tijd werd een mooie aanval doeltreffend afgerond en was Meervogels D2 kampioen. Mede dank zij de voetbal-, loop- en keepers trainers, de leiders en de toeschouwers werd het een succesvol voorjaarsseizoen. Aangeleverde foto HEILOO - Met een volledig eerstejaars E team is het erin geslaagd zowel in het najaar (tweede klas se) als voorjaar (eerste klasse) kampioen te worden. Een unieke prestatie die dan ook uitbundig werd gevierd met bekers en bloemen op het park van Kolping Boys waar de laatste wedstrijd met 1-3 werd gewonnen om zo onbereikbaar te worden voor de naaste concurrent DEM. Dit team, bestaande uit Marnix, Skip, Tim, Stef, Thijs, Hidde, Brooklyn, Jim en Daan, heeft laten zien met prachtig samen spel de mooiste resultaten neer te kunnen zetten. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2011 | | pagina 21