Bloesem feest bij Jack Zoon tuincreaties De hele maand feest bij Sunny Dreams Verrassing voor de kinderen van de Jan van Rijckenborghschool H E I L O O Fietsexamens in Heiloo Zondagmiddagcafé Veilig PC-gebruik Fotoshow op cd dvd Zin in opruimen Samen op stap Gezocht: rolstoelers Driedaagse trip Servicepas Welzijn Heiloo Graag Gedaan WonenPlus UITKIJKPOST 27 APRIL 2011 HEILOO - Zaterdag 30 april en zondag 1 mei wordt het Bloesemfeest gehouden in de sfeervolle tuin van Jack Zoon tuincreaties. Prikkel uw zin tuigen tijdens deze dagen waar u een grote verscheidenheid aan proeve- rijen wordt geboden. Met een fiësta van Spaanse Tapas door Tapas Ricas. Twee Italiaanse fijnproevers: II Buongustaio en de Italiaanse kok. Proefjes van Indiaans tot Sushi. Uiteraard zijn de jongens van Jack Barrel ook weer aanwezig om him bbq- hoogstandjes met u te delen. Ambachtelijk Italiaans schepijs van Ci Vediamo. Proeverij van de heerlijke wijnen van Confusion Wines. Onder het genot van een kopje koffie, heerlijk glas wijn of een Lentebier van de Limmer brouwerij Dampegheest droomt u weg onder de bloesem van de historische fruitbomen van 45 tot 65 jaar oud die dit jaar op de tuin zijn neergezet. Dus kom kijken, ruiken, proeven en genie ten tijdens het Bloesem feest bij Jack Zoon tuincreaties, Kapellaan 140 in Heiloo. Tijdens De Bloemendagen van Limmen van 30 april tot 5 mei is men geopend! HEILOO - Een gezond kleurtje en een vlotte outfit; in de sfeervolle, gast vrije ambiance van Sunny Dreams slaag je voor beide in één keer. En omdat Simny Dreams deze maand vijf jaar bestaat, wordt dat gevierd met aanlok kelijke kortingen: tien procent korting op alle items uit de gehele kleding collectie. Plus een vrolijk makende jubileumactie op de zonnebankkuren; voor een zonnekuur van zes keer (vanaf 35,-) betaalt u slechts voor vijf keer! Simny Dreams is een eigentijdse damesmodewinkel met een uitge breide kledingcollectie van merken zoals Yaya, Tramontana, Tom Tailor, Isla Ibiza of mbyM en vele trendy accessoires (riemen, tassen, sieraden, slippers, enzovoort) om je outfit compleet te maken. Stoere en toch super- vrouwelijke chinobroeken, sportieve blouses en mooi gelijnde jurkjes. Door dit grote aanbod in diverse stijlen, maten en prijsniveaus kan iedere wouw terecht bij Simny Dreams. Sunny Dreams, zowel de boetiek als de zonnestu- dio, is behalve van maandag tot en met zaterdag, ook nog eens drie avon den in de week op woensdag, donderdag en wijdag tot 20.00 uur geopend. Stationsplein 3, tel. 072-5339441, www.simnydreams.nl. HEILOO - Woensdag 20 april deden de basisscholen weer mee aan het fietsexamen. Start was par keerplaats het Baafje en wethouder verkeer Ouderkerken gaf om 08.30 uur het startschot voor de zes kilometer lange route door Heiloo. Er deden ongeveer 190 kinderen aan mee. Voorheen contro leerden de ouders van basisschoolkinderen de verrichtingen van de kinderen op de route, maar nu werd dat gedaan door een hele klas van de Willem Blaeu school uit Alkmaar, die zo hun maatschap pelijke stage volbrachten. Foto: Ricardo Marcker HEILOO - Een grote groep ouders en leerkrachten van de Jan van Rijckenborghschool heeft de afgelopen weken op de maandagavonden gewerkt aan een verrassing voor de kinderen. Onder leiding van vakleerkracht dramatische vorming Jaap Nijhof is een toneelstuk ontstaan dat op dins dagavond werd opgevoerd voor alle kinderen. Voor de jongere kinderen was het af en toe heel spannend, voor de oudere kinderen vooral ver makelijk om ouders en leerkrachten in dierenpakken him stuk te zien spelen. De decorstukken waren gemaakt onder leiding van vakleer kracht beeldende vorming Sylvia Kooijmans. Na afloop was er voor iedereen natuurlijk echte zelfge bakken appeltaart! Na de vakantie starten de leerlingen zelf met het oefenen van hun eigen slottoneel- stuk als gemeenschappelijk project voor drama, muziek en beeldende vorming. Voor de oudere kinderen vooral vermakelijk om ouders en leer krachten in dierenpakken hun stuk te zien spelen. Aangeleverde foto STICHTING WELZIJN HEILOO Trefpunt Abraham du Bois-hof 2 Heiloo tel. 072-5331297 www.welzijnheiloo.nl stichting@welzijnheiloo.nl Zondag 1 mei van 13.30 tot 16.30 uur is het Zondagmiddagcafé weer geopend in het Trefpunt om gezel lig samen met anderen te klaverjas sen, bridgen, biljarten, enzovoorts. Ook het Westfrieze gezelschaps spel Keezen gespeeld worden tij dens het Zondagmiddagcafé. Komt u alleen? Geen probleem, want onze spelleiding helpt u graag op weg. Leden van de buurtbus kun nen zich voor gratis vervoer via het Trefpunt aanmelden van maan dag tot en met donderdag. Entree Zondagmiddagcafé: 2,- (voor leden Servicepas: 1,-) Woensdag 11 mei om 9.00 uur. Workshop waarin u op een veilige manier leert werken met de com puter, op internet en met e-mail. Reserveren noodzakelijk. Kosten: 30,- voor 2 bijeenkomsten van 1,5 uur, exclusief handleiding van 10,-. Woensdag 11 mei om 10.45 uur. Workshop waarin u leert van uw digitale foto's een verslag of presentatie te maken op DVD of CD-rorn, met tekst en achtergrond muziek. Reserveren noodzakelijk. Kosten: 30,- voor twee bijeen komsten van 1,5 uur, exclusief handleiding. Maandag 16 mei van 19.15 tot 21.00 uur geeft professional orga nizer Ineke van Steenoven u han dige tips bij het opruimen en weg doen van uw spullen. Opruimen is iets andere dan op stapels leggen. Afstand doen van zaken vraagt meer dan alleen een vuilniszak. Reserveren noodzakelijk. Kosten: 12,50. Wie gaat er op donderdag 23 juni mee naar de oud-Russische paardenboerderij de Riga Ranch in Nieuwveen? Vertrek: 13.00 uur vanaf het Trefpunt, per luxe tou ringcar. Reserveren noodzakelijk. Kosten: 19,95, inclusief koffie/ gebak en een uitgebreide rondlei ding. Dinsdag 5 juli wordt er een leuke zwerftocht door Noord-Holland per aangepaste luxe touringcar georganiseerd, speciaal voor men sen in een rolstoel. Koffie met gebak in Fort Kijkduin en een bezoek aan het voormalige eiland Wieringen. Inwoners Heiloo en Egmond aan Zee kunnen thuis worden opgehaald. Mede moge lijk gemaakt door Stichting Keer op Keer. Reserveren noodzakelijk. Kosten: 29,50, (begeleider mag gratis mee). Veel mensen zijn alleen en zien er tegenop om alleen met vakantie te gaan. Herkent u dit? Geef u dan op voor het driedaagse reisje naar Preston Palace te Almelo, van 12 tot en met 14 september. Er wordt een all-in prijs berekend voor alle maaltijden, drankjes, zwemmen, sauna en de vele andere facili teiten. Reserveren noodzakelijk. Kosten: 199,- per persoonop basis van een tweepereoonskamer. Toeslag eenpersoonskamer (op aanvraag): 25,- per nacht. In september 2010 heeft Stichting Welzijn Heiloo de Servieepas geïntroduceerd. Deze kost 19,20 per huishouden per jaar. Met de Servieepas kunt u gebruik maken van onze diensten, zoals Graag Gedaan, WonenPlus, Administratieve Ondersteuning, Vrijwilligerevervoer en Boodsehap- penserviee. Daarnaast ontvangt u met deze pas diverse interessante kortingen. Voor meer informatie kunt u een folder aanvragen via de balie van het Trefpunt. Uw 'handige buurman' voor kar weitjes, zoals; een lekkende kraan, vervangen van een lamp, instellen radio of TV, maar ook bijvoorbeeld naaiklusjes of de hond uitlaten als dat vanwege gezondheidsklach ten niet mogelijk is. De klussen mogen maximaal anderhalf uur duren en worden uitgevoerd door een enthousiast team vrijwilligers. Kosten: 3,- per uur, plus materi aalkosten. Heeft u een groter klus die aan gepakt moet worden, of heeft u een professional nodig? WonenPlus bemiddelt u graag naar een vrij williger of een geschikt bedrijf. Zo bent u verzekerd van goede kwali teit tegen een redelijke prijs. New Collectie

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2011 | | pagina 7