Paragnost Peter van der Hurk in hotel Fletcher Pimps Pearls, sieraden voor de zelfbewuste vrouw Moederdagtaarten maken in 't Loo KiKa versnelt de overwinning op kinderkanker. H E I L O O 19 INGEZONDEN MEDEDELING Maar liefst 12 Sta Sterk diploma's in Heiloo KERK DIENSTEN geef op SBffi Utrecht. STEUN DAAROM KIKA! OUD PAPIER DIERENBESCHERMING Zondagmiddagcafé Zin in opruimen Filmvoorstelling Samen op stap Gezocht: rolstoelers Samen op vakantie Driedaagse trip Servicepas WelzijnHeiloo UITKIJKPOST 4 MEI 2011 HEILOO - Paragnost Peter van der Hurk komt binnenkort naar Heiloo, de paragnost is momenteel bezig met een tour door Nederland langs ver schillende Fletcher hotels. Op zaterdag 28 mei doet Van der Hurk Fletcher Hotel-Restaurant Heiloo aan. In een twee uur durende show beantwoordt de Hagenaar brandende vragen uit het publiek aan de hand van voorwerpen en foto's. Bekend van de vele tv-optredens en diverse gedetailleerde beschrijvin gen van moordzaken wint paragnost Peter van der Hurk in 2008 het populaire televisieprogramma Het Zesde Zintuig. Van der Hurk geeft ieder jaar enkele shows en legt hierbij contact met overledenen. In zes intieme optredens in verschillende Fletcher Hotels verspreid door heel Nederland is het mogelijk de Hagenaar van dichtbij te bewonderen. De show begint om 20.00 uur en is te boeken via de website www.fletcher.nl/peteivanderhurk of rechtstreeks via 0347-750463 voor 39,- p.p. Er is tevens de mogelijkheid om een diner en/of overnachting bij te boeken. HEILOO - Pimps&Pearls is een imiek aeeessoireeoneept waarmee je in drie stappen een persoonlijk sieraad kimt creëren dat volledig aansluit op je eigen stijl en persoonlijkheid. Leuk om te krijgen, maar ook om cadeau te geven! In oktober 2010 heeft Monique haar creatieve idee omgezet in een concept en Pimps&Pearls is gelanceerd! De liefde voor sieraden en accessoires zie je terug in de imieke producten. Authentiek Dutch Design. Elk sieraad is volle dig handgemaakt door Monique in haar atelier. Door haar jarenlange ervaring in de modebranche, ontwerpt ze vanuit haar gevoel voor stijl en trends. Met Pimps&Pearls creëert zij een totaal vernieuwend sieradenlabel, daardoor is geen enkel sieraad hetzelfde. Pimps&Pearls is uit liefde voor de natuur gebo ren en komt door passie en overgave tot leven. Met hoogwaardig kwaliteitleer als basis zorgen de eindeloze combinaties met andere natuurlijke materialen zoals edelsteen, hout, bone, schelp, hare, koper en edelstaal voor een acces soire met een pure uitstraling. Elke bedel is handgemaakt en imiek, elke kleur combinatie is mogelijk. Dat maakt elk sieraad stijlvol en persoonlijk. Pimps &Pearls is bedoeld voor zowel de jonge vrouw, als de eigenzinnige en zelfbe wuste, ervaren vrouw. Geef je gevoel de ruimte en laatje creativiteit spreken samen met een sieraad of accessoire van Pimps&Pearls. Voor meer informa tie: Pimps&Pearls, tel. 06-21415634, info@pimpsandpearls.nl, www.pimpsand- pearls.nl. De sieraden zijn in Heillo te koop bij Bar en Boots, Stationsweg 81 in Heiloo. HEILOO - Zaterdag 7 mei wordt het weer groot feest in Winkelhof 't Loo. In samenwerking met Stichting Dolfinn zorgt Winkelhof 't Loo er voor dat hon derden kinderen in de leeftijd van 4 tot en met 10 jaar voor moeder een taart kunnen komen maken. Inmiddels een fantastische traditie die bij jong en oud enorm aanslaat. De kinderen bezig te zien met versieringen, aardbeien, slag room én uiteraard de taartbodem in de vorm van een hart is een evenement op zich. De taart gaat mee in een stevige doos en wordt als een grote schat gekoesterd. Nu thuis nog een veilig plekje vinden tot moeder er mee verrast kan worden. Voor de taarten wordt een bijdrage gevraagd van 2,50 waar van het grootste deel naar de Stichting Dolfrnn gaat. De kinderen mogen him fantasie de vrije loop laten met de attributen die op de kramen klaar staan en de mooiste moederdagtaart ooit maken. Zij worden bijgestaan door meis jes van het promotieteam en het geheel staat onder leiding van banketbakker John Hoetjes. Deelnemerskaarten kunnen vanaf donderdag 28 april afgehaald worden bij Bakkerij Kees Zoon, Albert Heijn, Herna of Didi, maximaal twee kaarten per persoon. Wees er wel snel bij, want op is op! HEILOO - Tien keer zijn de kinderen van de Sta Sterk trai ning bij elkaar gekomen om te werken aan him weerbaarheid en zelfvertrouwen. Vorige week namen de kinderen him diploma in ontvangst. In februari van dit jaar startten twaalf kinderen uit Heiloo en omgeving in de leeftijd van 7 tot en met 12 jaar in twee groepen met de Sta Sterk trai ning. Op de diploma-uitreiking waren oudere, familieleden en leerkrachten van de kinderen aanwezig. De kinderen lieten in kleine toneelstukjes trots zien wat zij hebben geleerd in de afge lopen 2,5 maanden. Zo lieten ze zien wat een sterke houding is, hoe je hulp vraagt in lastige situa ties, hoe je reageert als je last van iemand hebt en watje kunt doen als iemand je pest. Zowel oudere, leerkrachten als de kinderen zijn enthousiast over het resultaat van de training. De kinderen laten nu veel minder over zich heen lopen of reageren veel rustiger op las tige situaties zonder meteen boos te worden. De Sta Sterk training is ontwikkeld door de Stichting Omgaan met pesten. Helen Wildeboer uit Heiloo, verzorgt als gecertificeerd trainster van deze stichting, de Sta Sterk training in Heiloo en omgeving. Op 11 mei starten weer nieuwe trainingen voor verschillende groepen kinde ren van 7-12 jaar. Meer informatie vindt u op www.yosoyheiloo.nl www.omgaanrnetpesten.nl of via tel. 06-53539219. ST CHTING K KA Protestantse Gemeente Heiloo Ter Coulsterkerk Holleweg Zondag 10.00 uur: ds H. van het Maalpad. Protestantse Gemeente Limmen Zondag 10.00 uur: ds R.J. Blaauw. GGZ Willibrorduskapel Zondag 10.00 uur: Woord- en commu nieviering ininv de zanggroep, voorgan ger pastor P. Jacobs. Willibrorduskerk Zaterdag 19.00 uur: Eucharistieviering met herenkoor, voorganger H. Helsloot. Zondag 10.00 uur: Woord- en Communieviering met dameskoor, voorganger J. Oiling. OL Vrouw ter Nood www.onzelievevrouwternood.nl, tel. 072-5051288. Donderdag 12.00 uur: eucharistievie ring, vrijdag 09.00 uur: eucharistie viering, zaterdag 12.00 uur: eucha ristieviering, misint. Antonio Garau, eerste zaterdagbedevaart. Zondag 09.00 gelezen eucharistieviering, 10.30 uur: eucharistieviering, voorganger rector G.H.B. Bruggink, koor Ubi Caritas, 15.00 uur Lof. Zondag 09.00 uur gelezen eucharistieviering, 10.30 uur Eucharistieviering, voorganger rector G.H.B. Bruggink, koor Ubi Caritas, 12.00 uur Bedevaart Parochie St. Jan de Doper, Langedijk, 1-5.00 uur Lof. Maandag 12.00 uur eucharistieviering, dinsdag 12.00 uur eucharistieviering, woensdag 09.00 uur eucharistieviering. H. Corneliuskerk Limmen Vrijdag 09.30 uur: Woord- en Communieviering in de pastoriezaal, voorgegaan door pastor J. Oiling. Daarna omstreeks 10.00 uur koffiedrin ken in de Pius. Zaterdag 19.00 uur: Woord- en Communieviering met liturgisch koor, voorganger pastor J. Oiling. Zondag 10.00 uur: Woord - en Communieviering met gemengd koor, voorganger pastor H. Hudepohl. Evangelie Gemeente Heiloo Elke zondag 10.00 uur aan Het Veld 1, Heiloo. Voor kinderen is er een aparte dienst. Info: 06-14121138. English Church Heiloo Ter Coulsterkerk. English speaking ser vice every Sunday at -5 pm (17.00 uur), families welcome, Sunday school and crèche facilities. Info: 072-5325720. Kerkdiensten Egmond H. Adelbert Egmond Binnen Zondag 10.00 uur: communieviering. H. Marg. Maria Alacoque Egm. Hoef Zaterdag 19.00 uur: eucharistieviering met Hoeverture. OLV Onbevl. Ontvangen Egm. Zee Zondag 10.00 uur: eucharistieviering met St. Caecilia. H.Agnes Egmond aan Zee Geen opgave ontvangen. Protestanse Gemeente Egmond Egmond aan Zee, zondag 10.00 uur: voorganger ds S.H. Ossewaarde. Evangelische Kringgemeente Vriendschap Alkmaar Elke zondag 10.00 uur: voorganger Folko van Starkenburg. Tevens zon dagsschool. Gebouw Mare Nostrom, Arubastraat 2, Alkmaar, 072-7-510700/ www.ekvriendschap.nl. Doopsgezinde Gemeente Alkmaar Koningsweg 14, info: 072-5123864 Zondag 10.00 uur, Themaviering: IONA verzorgd door gemeenteleden. St. Jacobus de Meerdere Akersloot Geen opgave ontvangen. Protestantse Gemeente Uitgeest- Akersloot Zondag 10.00 uur Dielsofslaantje Akersloot, voorganger ds. B. Appers (Castricum). Eerste zaterdag van de maandag Paulusschool, papier gebundeld neer zetten in de hoek van het Brunogebouw (Buk Buk), op de hoek van de Pastoor van Muijenweg en De Kloosterhof. Tussen 09.00 en 11.00 uur. Tevens huis-aan-huis-actie tussen Pastoor van Muijenweg-Ewisweg-HetZevenhuizen en de Westerweg. Dozen en/of bun dels gereed zetten op de rolemmer- verzamelplaatsen langs de weg, vóór 09.00 uur. Dierenbescherming Noord Holland Noord, De Loet -5, Heiloo, tel. 51-50071, e-mail: info@dierenbeschenningnhn. nl, www.dierenbeschenningnhn. nl. Landelijk Meidnummer Dierenmishandeling, tel. 0900-2021210 0,10/min). Dierenambulance Noord- Kennemerland Alarmnummer: tel. •5150173 (24-uursdienst). Dierentehuis Alkmaar e.o. Bergerweg 18-5, Alkmaar, tel. -5114861, fax -5124732. Geopend: ma t/m vr 14.00- 17.00 uur, za 12.00-16.00 uur. E-mail: asielalk@xs4all.nl, www.dierentehuisalkmaar.nl Vermist Bruincyperse kater, Holleweg Bergeonstraat Heiloo. Zwart poesje klein wit plekje op borst, 2 jr, Muis, Kerkelaan Kennemerstraatweg Heiloo. Gevonden Roodcyperse poes, witte kin, witte staartpunt en witte ringen om de staart, Kerkweg Vuurbaak Limmen Informatie vermiste en gevonden dieren: Heiloo, Limmen en Akersloot: Hella Dekker: 072-5332879. Castricum: Ria Dol, 0251-658504. STICHTING WELZIJN HEILOO Trefpunt Abraham du Bois-hof 2 Heiloo tel. 072-5331297 www.welzijnheiloo.nl stichting@welzijnheiloo.nl Zondag 15 mei van 13.30 tot 16.30 uur is het Zondagmiddageafé weer geopend in het Trefpunt om gezel lig samen met anderen te klaver jassen, bridgen, keezen, biljarten, enzovoorts. Leden van de buurtbus kunnen zich voor gratis vervoer via het Trefpunt aanmelden van maan dag tot en met donderdag. Entree Zondagmiddageafé: 2,- (voor leden Servieepas: 1,-) Maandag 16 mei van 19.15 tot 21.00 uur geeft professional orga nizer Ineke van Steenoven u han dige tips bij het opruimen en weg doen van uw spullen. Opruimen is iets andere dan op stapels leggen. Afstand doen van zaken vraagt meer dan alleen een vuilniszak. Reserveren noodzakelijk. Kosten: 12,50. Maandag 23 mei wordt van 14.30 tot 16.30 uur de film De kunst van het ouder worden in het Trefpunt vertoond. In de film kimt u drie mensen volgen die vertellen over hoe zij een nieuwe persoonlijke balans vinden, voor zichzelf opko men en zorgen voor een goed net werk om hen heen. De film nodigt uit tot gesprek en dat zal onder leiding van welzijnscoach Karlijn Sengere, maatschappelijk werker Arjan Grootenhuis en ambulant psy chiatrisch verpleegkundige Mieke Posthumus gebeuren. Entree gratis. Wie gaat er op donderdag 23 jimi mee naar de oud-Russische paardenboerderij de Riga Ranch in Nieuwveen? Vertrek: 13.00 uur vanaf het Trefpunt, per luxe tou ringcar. Reserveren noodzakelijk. Kosten: 19,95, inclusief koffie/ gebak en een uitgebreide rondlei ding. Dinsdag 5 juli wordt er een leuke zwerftocht door Noord-Holland per aangepaste luxe touringcar geor ganiseerd, speciaal voor mensen in een rolstoel. Koffie met gebak in Fort Kijkduin en een bezoek aan het voormalige eiland Wieringen. Inwoners Heiloo en Egmond aan Zee kunnen thuis worden opge haald. Mede mogelijk gemaakt door Stichting Keer op Keer. Reserveren noodzakelijk. Kosten: 29,50, (begeleider mag gratis mee). Van zaterdag 30 juli tot en met zaterdag 6 augustus wordt de jaar lijkse vakantieweek gehouden. Dit jaar gaat de reis naar Vledder in Drenthe. We maken drie excur sies. We stappen op een salon boot bij Koudum en varen over de Fluessen met onder andere de doipjes Woudsend en Heeg. Aan boord van de salonboot wordt een lunch geserveerd. Verder bezoeken we Het Nieuwe Boerderij Museum Ot en Sien en de advocaatmakerij in Leggeloo. Er worden tevens vier gezellige avonden gehaald. Er is nog een 2-pereoonskamer en een 1-per- soonskamer vrij! Voor informatie of een reservering: Martha Dunselman (072) 533 3116, of de receptie van het Trefpunt. Kosten: 495,- inclu sief drie maaltijden per dag, koffie/ thee, excursies. Toeslag voor een 1-pereoonskamer: 60,-. Veel mensen zijn alleen en zien er tegenop om alleen met vakan tie te gaan. Herkent u dit? Geef u dan op voor ons drie-daags reisje naar Preston Palace te Almelo, van 12 t/m 14 september. Er wordt een all-in prijs berekend voor alle maaltijden, drankjes, zwemmen, sauna en de vele andere faciliteiten. Reserveren noodzakelijk. Kosten: 199,- per persoon, op basis van een 2-pereoonskamer. Toeslag 1-pereoonskamer (op aanvraag): 25,- per nacht. In september 2010 heeft Stichting Welzijn Heiloo de Seivicepas geïn troduceerd. Met de Seivicepas kimt u gebruik maken van onze diensten. Daarnaast ontvangt u met deze pas diverse interessante kortingen. Voor meer informatie kimt u een folder aanvragen via de balie van het Trefpunt. Kosten Seivicepas: 19,20 per huishouden.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2011 | | pagina 19