4 HZV het Vennewater C-l kampioen West 1! Spectaculair zomersportevenement voor middelbare scholieren W Limmen verzekerd van nacompetitie Stralende Sport- Speldag GTH Mick Meijer haalt vierde en vijfde plaats sport 2/ SPORTNIEUWS UIT DE REGIO Op 19 en 20 juli vanaf 18.00 uur nemen tientallen teams het tegen elkaar op <pM 4 MEI 2011 Boven: Daniel Ben Ami, Teun Kops, Max Lodewijks, Noell Backer, Dauwe Postma en Cas Kaandorp. Onder: Dave Griessler, Luuk op de Weegh, Max Jongerius en Merijn Biesterveld. Op deze foto ont breekt Dennis Leeuwenburgh. Aangeleverde foto ZAALVOETBAL HEILOO - Na onlangs kam pioen te zijn geworden in de Topklasse is het HZV het Vennewater C-l nu ook gelukt om de felbegeerde titel van het Districtskampioenschap West 1 binnen te halen. Dit bal der kampioenen - tra ditioneel in de Amsterdamse Sporthallen-Zuid gehouden - wordt door de KNVB georganiseerd om de zes clubs die kampioen zijn geworden een gooi te laten doen naar het algehele kampioenschap van West 1. Alle tegenstanders op deze dag waren zaalvoetbalteams die daar ook speciaal op trainen en daarom is het des te bijzonder dat de C-l jongens van leider Ronny Backer met speels gemak en zeer aanvallend voetbal alledrie hun poulewedstrijden wisten te win nen. In de finale wachtte het sterke FC Mariene, een club met een gere nommeerde naam die zeer goed uit de startblokken kwamen wat aan- HEILOO - De gemeente Heiloo organiseert in samenwerking met Sportbureau Alkmaar op dinsdagavond 19 juli en woens dagavond 20 juli, in de eer ste week van de middelbare schoolvakantie, een spectacu lair zomersportevenement voor middelbare scholieren van 13 tot 17 jaar. Vanaf 18.00 uur nemen tientallen teams het tegen elkaar op in aller lei vernieuwende sport, water- en zeskampactiviteiten, waarbij uitein delijk de vier beste jongensteams en de vier beste meidenteams het tegen elkaar op gaan nemen om SummerGames kampioen 2011 te worden. Ook de jongere kinderen (6 tot 12 jaar) hebben weer een spor tieve zomer voor de boeg. De gemeente Heiloo en Sportbureau Alkmaar organiseren ook dit jaar weer de welbekende sportclinics bij verenigingen op 25, 26 en 27 juli. Door het grote suc ces van de afgelopen jaren zijn er steeds meer verenigingen in Heiloo bereid om him clinics aan te bieden. Kinderen krijgen zo meer de moge lijkheid om met alle mogelijke spor ten binnen Heiloo in aanraking te komen. Mocht uw kind dus nog niet VOETBAL LIMMEN - De zondag van Limmen begon goed. Het beroep dat Uitgeest had aangetekend voor het puntaftrek inzake vech ten tegen ZTS was afgewezen, waardoor Limmen nu definitief de tweede periodetitel in zijn bezit heeft en dus verzekerd is van nacompetitie. Limmen nam het op zonder de ervaren spelers John Castrieum (geschorst) en Jeroen Veldt (gebles seerd). Saenden begon sterk aan het duel en probeerde direct him twee snelle en technische buitenspelers aan te spelen. Verdedigers Rens en Lars Min hadden hun handen vol aan him directe tegenstanders. Al in de vijfde minuut werd aanvaller Paul Zeeman door een verkeerde terugspeelbal diep gestuurd. Zijn voorzet was op maat en spits Jan Welboren kon simpel binnentikken, 1-0. Over de rest van de eerste helft kan gezegd worden dat Limmen het moeilijk had met Saenden, zonder dat Saenden kansen ereeerde. In de 58ste minuut was het doelman Koen Seignette die Limmen met een goede redding de voorsprong liet behou den. Ook Lars Min moest eenmaal een bal van de doellijn koppen om de gelijkmaker te voorkomen. Teiwijl de wedstrijd richting de gelijkmaker ging, was daar in de 78ste minuut invaller Ralf Donker. Met een goede actie speelde hij de Saendenkeeper uit, waarna de doelman geen andere keus had dan Donker in het straf schopgebied neer te halen. Wat volgde was een penalty en een rode kaart voor de doelman. In het tumult hierna kreeg de aanvoerder van Saenden ook een rode kaart en moest Saenden met negen man ver der. Emile Veldt nam de penalty op zich, maar faalde kinderlijk. Veldt herstelde zijn fout drie minuten later op een prachtige manier. Een voor zet op maat van Gido Meijer werd in één keer op de slof genomen door Veldt, waarbij hij de keeper kansloos liet, 2-0. Hiermee was de wedstrijd gespeeld. Veldt maakte twee minu ten na zijn eerste doelpunt ook nog de 3-0, maar of die bal ooit in zijn geheel over de lijn was geweest, zal men nooit weten. Maar scheidsrech ter Van Dijk vond van wel en keurde het doelpunt goed. Wederom moest een speler van Saenden het veld ver laten, wegens opmerkingen aan het adres van de scheidsrechter, waarna Saenden met acht spelers de wed strijd uitspeelde. In de kleedkamer bleek dat Uitgeest inderdaad een foutje had gemaakt, door met 2-1 van Zaanlandia te verliezen, waar door Limmen weer alles in eigen hand heeft. Aankomende week speelt Limmen de ontzettend moeilijke uitwedstrijd tegen Zaanlandia en die week daar op thuis tegen Uitgeest. vankelijk tot een 0-1 achterstand leidde. Echter, door sterk te blijven spelen en voor voetballende oplos singen te kiezen werd het al snel gelijk. In de spannende tweede helft maakte HZV C-l het karwei af door de verdiende 2-1 te scoren en na het laatse fluitsignaal van de scheidsrechter was er grote vreug de, een grote beker en bloemen. Een prachtige afsluiting van een fantastisch seizoen van HZV het Vennewater C-l. ATLETIEK HEILOO - Op zaterdag 23 april werd in het prachtige Heilooërbos onder een strak blauwe lucht de jaarlijkse Sport- Speldag van GTH gehouden. Van tevoren hadden zich zo'n 125 kinderen aange meld. Er werd aan atletiek gedaan maar naast de gebruikelijke onder delen werd er met een grote para chute onder leiding van juf Marjan Zandbergen gewerkt. Er waren tal van verschillende spelletjes (van wege het mooie weer uiteraard ook met water) en natuurlijk moest er ook gezocht worden naar paasha zen met eieren die zich in het bos verstopt hadden. Tussen de onder delen door werd er uitgepuft in de schaduw met limonade en wat lek kers. Het was weer een geslaagde dag waarbij duidelijk werd dat je met weinig middelen leuke dingen kimt doen. Kijk voor de foto's op www.gth-heiloo.nl sporten of twijfelt het over het over stappen op een andere sport? Laat deze kans dan niet schieten en laat hem/haar zelf een bepaalde sport ervaren! Aanmelden voor de Summer Games of de Zomersportweek kan vanaf 22 juni via de website www.sportloketalkrnaar.nl of via de insehrijfdag op 22 juni in het Vennewater. Voor verdere vragen of meer informatie over sponsoring en deelname kimt u contact opne men met Sportbureau Alkmaar, tel 072-5272673 (via de sportcoördina- toren Joey Breed of Mirjam van der Welle). Zo'n 125 kinderen hadden zich aangemeld. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2011 | | pagina 25