Stichting Oud Limmen 29 K5 #- UITKIJKPOST 4 MEI 2011 T DORP LIMMEN a 1 Bakkerij Weyers op de hoek Rijksweg Kerkweg, nu Stolp snack's. Foto genomen vanaf de Rijksweg de Kerkweg in. In het midden Petrus Dekker de wagenmaker, die rechts op de foto zijn bedrijf had. Xcrkuetj - Limmen Het Stet gezien vanaf de Dusseldorpervaart. De Boerderijvan Jaap v/d Steen is vrijwel ongewijzigd. De meelmaalderij van Siem Admiraal aan de rechterkant is de huidige dier voederzaak Diervoeders Admiraal van z'n kleinzoon Jos. Het Stet met de Dusseldorpervaart. Aan de linkerzijde het land van de Gebr. Pepping. Vroeger werd het Stet druk bevaren door vrachtvletten met o.a. vis uit Egmond voor transport naar o.a. Amsterdam - later melk- bloembollen - turf - mest - riet en stenen. Tegenwoordig is het land bebouwd en ziet u aan de rechterkant de Vaartkant en links de Koningsdam Kerkweg gezien in Oostelijke richting. Rechts Huize Beatrix, links de bollenschuur van Jan Nuijens. Op de plaats van de bollenschuur is nu Drogisterij Aker gevestigd. Het stet voor de 2e wereld oorlog. Het witte pand op de voorgrond is de meelmaalderij van Simon Admiraal.,Siem de koekeboer, vanwege z'n handel in lijnkoeken), het gezin woonde rechts naast de maalderij. Rechts van de botenhuisjes, waarin de melk- sehuitjes van de boeren lagen, de boerderij van de Fam. Kraakman, die stond achter de toenmalige Boerderij Vredeburg, thans cultureel centrum Vredeburg. Op de plaats van de meelmaalderij heeft de kleinzoon van Simon Admiraal tegenwoordig een bedrijf hi diervoeders (Diervoeders Admiraal)

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2011 | | pagina 29