Alllntext reclame en belettering Lentemarkt Vrienden van Sighet A'"» rfV Afifl n Lezing over levensverhaal Lena de ganzenhoedster op Nijenburg H E I L O O BEDRIJF BELICHT 5 Elckerlyc haalt EHBO diploma KORTOM Gratis coaching Kinderjurystemming is begonnen Opkikkertj'e van Keer op Keer UITKIJKPOST 4 Mil ï§a In deze rubriek wordt wekelijks een ander bedrijf in het ver spreidingsgebied van de Uitkijkpost belicht. Voor aanmelding: Hoefsmid 5,1851PZ Postbus 68,1850 AB Heiloo. Of per e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. In de aanmelding graag duidelijk uw gegevens vermelden. Tekst en foto: Carolien Breed Henk van Wissen, Oosterzijweg 27, 1851 PB Heiloo, tel. 06 - 17879780, www.allintext.nl, e-mail: info@allintext.nl. HEILOO - Opvallen en gezien worden; dat is vandaag de dag van belang voor ieder bedrijf of organisatie. Henk van Wissen van Allintext reclame en belettering kan op dat gebied alles verzorgen; van ontwerp tot en met uitvoering. Autobelettering, gevelreelame, reclameborden; alles wat met reclame-uitingen te maken heeft, in verschillende uitvoeringen. Van Wissen kent deze wereld en de vele verschillende mogelijkheden als zijn broekzak en weet hoe een bedrijf zich goed zichtbaar kan maken. Hij zit ruim 35 jaar in het vak en heeft in die lange periode in de wijde omge ving een goede en betrouwbare naam opgebouwd. Ondermeer met zijn vorige bedrijf, dat onder zijn leiding in hoogtijdagen is uitgegroeid tot een dynamisch reclamebedrijf met grote naamsbekendheid en een brede klan tenkring. „Door de snelle groei van het bedrijf en de geheel andere werk verdeling die dat met zich meebracht, raakte ik steeds verder van het cre atieve proces verwijderd." Hij heeft het roer in 2006 helemaal omgegooid; de zaak werd verkocht en inmiddels is Van Wissen weer teruggekeerd naar de basis. Daar waar zijn hart ligt en waar het hem eigenlijk om te doen is! Allintext was door Van Wissen al in een eerder stadium opgezet als een online handelsonderneming en onder dezelfde naam zette hij in 2007 zijn veelzijdige activiteiten in reclame en belettering voort, maar nu als een eenmansbedrijf. Zo is hij weer helemaal 'back in business', houdt het toch overzichtelijk en geniet weer volop van zijn werk! Zowel oude als nieuwe opdrachtgevers hebben inmiddels de weg naar Allintext weten te vinden. Elke tekst- en beeldboodschap, grote of kleinschalige projecten; Allintext kan het aan. Van Wissen: „Ik kan het gehele traject organiseren en verzorgen op het gebied van reclame en belettering. Van kleine email len naam- of huisnummerbordjes tot en met complete aluminium frames, van vlaggen en banner's en bedrukte kleding tot en met gevelbelettering en ex- of interne bewegwijzering. Alles wat men maar kan bedenken, ik regel het graag voor- en vooral in overleg met de klant." Een ander speerpimt van Allintext is belettering van auto's en bedrijfs wagens. Hiervoor werkt Van Wissen met de meest geavanceerde appara tuur, zodat elk type en merk auto van een strak logo en/of bedrijfsnaam voorzien kan worden. Ook complete afbeeldingen in full color, bijvoor beeld voor op een vrachtwagen of bouwbord. Van Wissen heeft korte lij nen met diverse bedrijven die aanverwante diensten leveren en kan door deze scherp in te kopen concurrerend blijven leveren. Altijd met de wen sen van de klant hoog in het vaandel. „Want ik vind het een sport om bij aparte wensen van de klant dingen uit te puzzelen, zodat ik het kan leve ren!" De website geeft een overzicht van de vele mogelijkheden. Voor een vrijblijvende offerte kan men mailen of bellen voor een afspraak. Allintext laat zien watje doet! HEILOO - Op zondag 15 mei houdt Stichting Vrienden van Sighet voor de derde maal een gezellige lentemarkt op het terrein van GGZ Noord- Holland-Noord in Heiloo, Kennemerstraatweg 464. De markt is vrij toegankelijk en vindt plaats van 11.00 tot 17.00 uur. Er is voor een ieder wat wils, zoals woon- en tuinaeeessoires, broeante, kinderkleding, dames kleding, sieraden, tassen, cadeau artikelen, steigerhouten meubelen, betonnen beelden, fietsen, deli catessen, honing producten, pop- penkleding en nog veel meer. Er worden ook verschillende work shops gehouden. Voor de kinderen is er een springkussen, een zweef molen, ponyrijden en nog wat andere leuke activiteiten; dit alles tegen een kleine vergoeding. Er is live muziek van de band Ouwe Jongens Krentebrood. Onder het genot van een hapje en een drankje kunt u hiervan genieten. Ook wordt er een loterij gehouden met leuke prijzen, alles komt ten goede aan verschillende projecten in Roemenië. De stichting Vrienden van Sighet is opgericht op 31 oktober 1995 en is sindsdien volop bezig zich in te zetten voor een aantal projecten in het plaatsje Sighetu-Marmatiei. Sighet, zoals het verkort wordt genoemd, ligt in de streek Maramures in het noorden van Roemenië tegen de Oekraïne aan. Ieder jaar gaan er twee trailers met hulpgoederen naar Sighet. De hulpgoederen zijn bestemd voor onder andere tehuizen met verstandelijk en lichamelijk gehan dicapte kinderen, scholen, een bejaardentehuis, een rolstoelstich ting en diverse andere kleinscha lige projecten (www.sighet.nl). Op 28 mei vertrekt de stichting weer met twee trailers hulpgoederen naar Roemenië. HEILOO - Groep 8 leerlingen van de Elckerlyc hebben de afgelo pen maanden EHBO lessen gevolgd. Op 26 april kreeg iedereen het diploma, maar ze moesten er wel wat voor doen. De leerlin gen kregen een mondelinge overhoring, moesten verband aanleg gen en verschillende liggingen, onder andere de stabiele zijlig ging, uitvoeren. Alle leerlingen hebben het gehaald, inclusief het theorie examen. Aangeleverde foto HEILOO - Onder het motto 'geven geeft geluk' heeft loopbaancoach Ida Zoet besloten om voortaan haar diensten gratis aan te bieden. Dus als u wilt weten wat uw com petenties en kernkwaliteiten zijn, de samenwerking binnen uw team verbeteren, meer weten over net werken en hoe u een netwerkge- sprek moet voeren, in dialoog meer te weten komen over uzelf, na uw pensioen zicht krijgen op een nieu we levensfase, dan neemt u con tact met Ida Zoet op, een ervaren (loopbaan-) coach en trainer die gratis advies en begeleiding geeft aan iedereen die in mil daarvoor een goede daad wil doen. Telefoon: 072-5334812 06-12822682 of e-mail: idazoet@gmail.com. HEILOO - Na drie maanden van lezen en beoordelen komt het er nu echt op aan voor de meer dan 180 leden van de Kinderjury Heiloo. Zij kunnen vanaf vandaag him stem uitbrengen. Om te weten welk boek het beste is van 2010, moeten de leden van de Kinderjury minstens vijfhoeken uit de speciale kinderjurykast gelezen hebben. In de bibliotheek staat een speciale Kinderjury Stembus, waarin je uiterlijk op 11 mei je ingevulde stemformulier kan doen. HEILOO - Kringloopwinkel Keer op Keer schenkt elke maand een Opkikkertje van 300,- aan een vereniging of stichting. Elke maand wordt een door Keer op Keer gekozen vereniging of stichting verblijd met een opkik ker van 300,-. De opkikker van de maand mei gaat naar Parkgolf Heiloo 2011. U kimt de kringloop winkel Keer op Keer vinden aan het Industrieterrein Oosterzij 17 (hoek Nijverheidsweg), in Heiloo. Openingstijden: dinsdag, don derdag van 10.00 tot 15.00 uur en zaterdag van 10.00 tot 14.00 uur, tel. 072 - 5325962. HEILOO - Op zaterdag 7 mei vertelt Agnes van Menen-van Lienen in de Oudheidkamer Heiloo over het levensver haal en de belevenissen op Nijenburg van Lena Gronski, de Duitse dienstbode op Nijenburg van 1925 tot middenjaren '30. Na afloop is er gelegenheid het boekje 'Lena' te kopen en door de schrijfster te laten signeren. Lena Gronsky verruilde in 1925 het arme Oost-Duitsland voor het relatief rijke Nederland en werd een van de vele Duitse dienstmeisjes die destijds in ons land hun heil zoch ten. Via haar zuster, die in huize Bloekhove in Heiloo werkte, kon zij in dienst treden bij de familie Van Foreest op Nijenburg. Daar werd zij een van de leden van de staf van 'gedienstigen' die waren aangesteld voor de verzorging van de familie en het huis. De familie raakte zeer op haar gesteld vanwege haar ijver en kookkunst. Lena kon later smake lijk vertellen over haar belevenis sen in het huis. Toen zij kennis maakte met de taxichauffeur van jhr. Herpert van Foreest, Henk Honig (van de bekende Zaanse familie van industriëlen), leidde dat tot een huwelijk en dus, zo gold dat toen, tot het opzeggen van de betrekking. De goede rela tie met de familie op Nijenburg bleef echter bestaan. Haar ver dere leven verliep met nogal wat problemen. Dit alles wordt in het boek 'Lena' beschreven en zal met details worden toegelicht door Agnes van Menen. De lezing door de schrijfster op zaterdagmid dag 7 april in de Oudheidkamer Heiloo, Bergeonstraat 30, vangt aan om 15.00 uur. Daarna is er de gelegenheid films over Nijenburg te bekijken en de tentoonstelling 'Welkom op Nijenburg' te bezoe ken. Aanmelding voor de lezing wordt op prijs gesteld via tel. 072- 5321404. Verdere informatie: www. oudheiloo.nl. Ganzenhoeden in Oost-Boleten, aquarel geschilderd door Willem Burgert. Aangelverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2011 | | pagina 5