Drie vacatures ledenraad Statutenwijziging ter goedkeuring bij de ledenraad Rabobank Feestelijke heropening kantoor Limmen op vrijdag 20 mei Activiteiten en evenementen Denk en praat mee met onze bank 12 www.rabobank.nl/nkl Dichtbij, betrokken en toonaangevend Colofon Rabobank. Een bank met ideeën. li MEI 20110 UITKIJKPOST Rabo lournaal rr Op 30 mei a.s. zal de ledenraad tijdens zijn voorjaarsvergadering het voorstel tot wijziging van de statuten en huishoudelijk reglement behandelen. De wijzigingen zijn nodig om over te kunnen stappen naar het nieuwe bestuursmodel, het zogenaamde Rabomodel. In 2006 heeft Rabobank Noord-Kennemerland de overstap gemaakt naar het directiemodel. In 2007 is de ledenraad, belangrijk onderdeel in dit model, geïnstalleerd. Het Rabomodel is een verdere uitwerking van dit bestuursmodel. Met de voorgestelde wijziging zal er in onze structuur nauwelijks iets veranderen. De uitdaging ligt er in om nog meer contact te zoeken met de leden via dorpsgesprekken, themagroepen of klankbordgroepen. Tijdens de voorjaarsbijeenkomst van 28 maart heeft de ledenraad hier een eerste aanzet voor gegeven en dit verder uitgewerkt in afzonderlijke themagroepen die zich buigen over thema's die spelen in ons werkgebied. De conceptstatuten en het huishoudelijk reglement liggen vanaf 13 mei ter inzage voor onze leden, in ons kantoor aan de Dorpsstraat 62 te Castricum. Onze verbouwing in Limmen is bijna afgerond. Vanaf maandag 16 mei bent u weer van harte welkom aan de Kerkweg in Limmen! Rabobank Noord-Kennemerland Postbus 289 1900 AG Castricum Kantoren: Breelaan 16, Bergen Nh Dorpsstraat 62, Castricum Voorstraat 71, Egmond aan Zee Stationsweg 136, Heiloo Kerkweg 2c, Limmen Heereweg 34, Schoorl T (072)507 33 33 E info@nkl.rabobank.nl I www.rabobank.nl/nkl Bijeenkomst Jongerenraad in Egmond aan den Hoef Bijeenkomst Ledenraad inzake jaarrekening, het Oude Raadhuis in Castricum Woont u in het werkgebied van Rabobank Noord- Kennemerland en bent u lid van onze bank? De ledenraad heeft drie vacatures en zoekt leden die een goede bijdrage kunnen bieden aan dit klankbord van de bank. Staat u midden in de lokale gemeenschap en wilt u, als vertegenwoordiger van de leden, meedenken en meepraten? Reageer dan via ledenraad@ nkl.rabobank.nl op deze oproep. Gezien de huidige samenstelling van de ledenraad en de gewenste spreiding over klantgroepen, gaat de voorkeur uit naar kandidaten behorende tot de klantgroepen Particulier/Private Banking of MKB. Op www.rabobank.nl/nkl vindt u meer informatie over de werkzaamheden en samenstelling van de ledenraad. Een selectiecommissie beoordeelt de kandidaten en doet na een gesprek een voordracht voor benoeming door de leden tijdens de ledenbijeenkomst van september. Reageren op deze oproep kan tot en met 24 juni. 30 mei I juni 4 en 5 juni II en 13 juni 20 mei 25 mei Voorjaarsbijeenkomst Ledenraad, bij Scorlewald in Schoorl Rabobank Pinkster Concours, dressuur- en springwedstrijden georganiseerd door HS Heiloo Heropening kantoor Limmen Musical Parade door Theatergroep Horizon in theater De Vest in Alkmaar (exclusief voor onze leden) Voorleden van onze bank zijn er nog enkele kaarten beschikbaar voor Musical Parade (max. 2 per adres). Mail hiervoor naar communicatie@nkl.rabobank.nl Handelsdag Ledencertificaten (zie www.rabobank.nl, bij Beleggen) Rabo Beach Event, beach(voet)volleybaltoernooi georganiseerd door H.V. Meervogels in Akersloot Na verbouwingen in Bergen, Egmond aan Zee en Heiloo en de verhuizing van ons kantoor in Schoorl, steken we nu ons kantoor in Limmen in een nieuw jasje. Vanaf maandag 16 mei kunt u alweer gebruik maken van ons verbouwde kantoor aan de Kerkweg. Tot die tijd helpen wij u in Limmen vanuit onze tijdelijke behuizing aan Het Palet. Vrijdag 20 mei is de officiële heropening. Die dag is iedereen vanaf 16.00 uur van harte welkom op ons open huis. Wethouder en oud directeur van onze bank Hilbrand Klijnstra zal de openingshandeling verrichten.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2011 | | pagina 12