restantenshop met zomermode voor wel heel kleine prijsjes Vastenhoven Mode Ergernissen in het verkeer? Geef ze door op vriendelijk verkeer.nl Blouses, t-shirts vanaf Pullovers,vesten vanaf Broeken, rokken vanaf Blazers, blousejasjes vanaf 35,- MEER VROUWEN GEZOCHT IN DE BEVEILIGING mevrouw voor mevrouw gezocht: gezonde vrouwen tussen 45 en 70 jaar geneesmiddelenonderzoek mensen verk 22 Winkelhof 't Loo 30, 1851 HT Heiloo. Tel. 072-5331815 Guard start met eigen en uniek studiefinancieringsfonds W: periode onderzoek Groep 2: vergoeding 1.570,- PRA International meedoen of meer weten? een initiatief van de Fietsersbond i8 MEI 2011 UITKIJKPOST Zomerrestanten Braderieprijzen HAARLEM-HEILOO Guard Academy houdt op zaterdag 28 mei speciale advies- en selectiedagen voor de MBO opleiding beveiliger op haar locaties te Deventer, Nijmegen, Amsterdam en Dordrecht. Diegene die de opleiding na een half jaar met suc ces afronden zijn vrijwel zeker van een uitdagende baan in de beveilig. Beveiligingsbedrijven vragen nog steeds goed opgeleid personeel. Dit komt mede door de steeds strenger wordende veiligheidseisen. Niet alleen bij luchthavens maar ook bij scholen, ziekenhuizen, banken, overheidsgebouwen, industrieterreinen, evenementen etc. Bovendien neemt nog steeds de criminaliteit in omvang toe. Guard heeft in de loop der jaren honder den beveiligers opgeleid. De opleiding duurt een half jaar. Bijna alle cur sisten slagen (99 en vinden snel werk in de beveiliging. Nog steeds wordt bij beveiligers gedacht aan grote sterke mannen. Niets is min der waar. Vooral aan vrouwen in de beveiliging is steeds meer behoefte. Hierbij moet gedacht worden aan werkzaamheden zoals winkel surveillance telefoniste/receptioniste, conciërge functies op scholen, baliewerkzaamheden in overheidsgebouwen maar ook front- en back stage activiteiten bij vele soorten evenementen Dat geslaagden van de Guard opleiding door gaans snel een baan vinden komt doordat de opleiding van Guard tot de meest complete en beste in Nederland mag worden gerekend. Guard biedt dan ook vele extra's zoals BHV, zelf verdediging, Engels, AED, parkeerregelaar etc. Uniek is dat Guard de theorie opleiding com bineert met een praktijkgedeelte. Dit verklaart ook voor een deel het succes van Guard. Zo kunnen cursisten een brede werkervaring op doen en in de volle breedte kennis maken met het vakgebied. Ook kan de stage worden in gericht rondom de persoonlijke situatie van de stagiair en kan er bij wijze van spreken 24 uur per dag stage worden gelopen op zeven dagen in de week. Een stage volledig op maat dus en aangepast aan de persoonlijke situatie. Dus ook om deze reden zeer geschikt voor vrouwen. Guard kent eigenlijk geen uitvallers. Dit komt door de uitgebreide selectie vooraf. Zo wil de opleiding teleurstellingen voorkomen bij de cur sist. Guard screent dan ook altijd vooraf. Studeren kost helaas geld. En om te werken in de beveiliging is een diploma noodzakelijk. Veel mensen die graag bij Guard de opleiding willen volgen hebben dat geld bij de start van de opleiding helaas niet. Daar komt bij dat or ganisaties zoals bijvoorbeeld het UWV op dit moment niet of nauwelijks nog gelden ter be schikking stellen voor omscholing. Een belang rijke reden voor Guard om te starten met een ei gen, uniek, studiefinancieringfonds waardoor voor meer personen de opleiding toegankelijk en betaalbaar blijft. Voor inschrijving aan de opleiding is deelname aan de advies- en selectiedag verplicht. Verder mag een cursist geen recent strafblad hebben. Voor meer informatie en inschrijving voor de advies- en selectiedag ga naar: www.guardgroup.nl Advertoria Voor onderzoek naar een nieuw middel dat wordt ontwikkeld om gebruikt te worden als een gecombineerde hormonale anticonceptie (code 111121) zoekt PRA International gezonde vrouwen tussen de 45 en 70 jaar die: bereid zijn om 2 perioden gedurende 6 dagen (5 nachten) in ons onderzoekscentrum in Zuidlaren te verblijven, waarbij iedere periode wordt gevolgd door een kort bezoek niet of licht tot matig roken postmenopauzaal zijn bereid zijn om voorafgaand aan het onderzoek een medische keuring te ondergaan. Periode 1:14 - 19 juni 2011, kort bezoek op 21 juni 2011 Periode 2: 29 juni - 04 juli 2011, kort bezoek op 06 juli 2011 Groep 3: Periode 1: 27 juni - 02 juli 2011, kort bezoek op 04 juli 2011 Periode 2: 12 - 17 juli 2011, kort bezoek op 19 juli 2011 Groep 4: Periode 1:10 - 15 juli 2011, kort bezoek op 17 juli 2011 Periode 2: 25 - 30 juli 2011, kort bezoek op 01 augustus 2011 Daarnaast ontvangen deelnemers een reiskostenvergoeding van 0,19 netto per km. PRA International is een onafhankelijk wetenschappelijk instituut in Zuidlaren dat al 27 jaar onderzoek verricht voor bekende internationale farmaceutische bedrijven. Soms gebeurt dit in samenwerking met (universitaire) ziekenhuizen. In 27 jaar hebben 20.000 vrijwilligers meegedaan met geneesmiddelenonderzoek en de ontwikkeling van nieuwe medicijnen mogelijk gemaakt. Bel met PRA International op werkdagen tussen 8.30 en 17.00 uur: 0900 - 22 55 77 2 (lokaal tarief). Vermeld hierbij de onderzoekscode 111121. U kunt ook e-mailen naar vrijwilliger@PRAintl.com of kijk op www.vrijwilligerPRA.com Ja, ik ben geïnteresseerd in de onderzoeken van PRA International m.b.t. hormonale anticonceptie en ontvang graag meer informatie. geboortedatum adn postcode /voonplaats telefoonnummer e-mailadres Stuur deze bon in een gesloten envelop (zonder postzegel) naar PRA International, Antwoordnummer 22224, 9470 VG Zuidlaren. HaH-week 20/11/111121 PRA International Gratis adv rrtentie

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2011 | | pagina 22