Meisjes Paulusschool weer een ronde verder met schoolvoetbal Veerden medailles voor Tios! Kampioensbeker binnen voor Judoclub Groefsema Rob van der Heijdt wint eerste wedstrijd SPORTNIEUWS UIT DE REGIO Het regende medailles over sportvereniging TIOS uit Limmen Jeugdvisclub Samen Beet hield wedstrijd in hetStet >iVM INEN .CUP t .fiirt- rTAC.K Het meidenteam bestaat uit Danique Bosch, Tess Ligthart, Puck Dekker, Marlou van den Kommer, Minke Hopman, Eefje de Backer, Bibi Blom, Kiek Zonneveld en Anouk Moleman. Aangeleverde foto SCHOOLVOETBAL HEILOO - Woensdag 18 mei moest het meidenteam van de Paulusschool op voor het schoolvoetbalkampioenschap van district noord West I van de KNVB. Half één werden zij op het veld van SVW in Heerhugowaard verwacht. Na vijf poulewedstrijden te heb ben gewonnen met een doelsaldo van 21 voor en 0 tegen moes ten zij de finale spelen tegen de winnaar van de andere poule, de Dynamisschool uit Hoorn. Na een spannende wedstrijd, die uiteindelijk in een 2-2 stand eindigde, in de laatste minuut scoorde de Paulusschool gelijk, moesten penalty's de beslissing brengen. Ondanks dat Puck er heel veel tegen heeft gehouden, was het toch het andere team dat een penalty meer benutte. Maar omdat ook de tweede plaats recht geeft op een plek in de districtsfi nale, gaan de meisjes op zaterdag 4 juni naar Spakenburg. Als zij hier weten te winnen plaatsen ze zich voor de landelijke finale voor schoolvoetbalteams. De coaches waren zeer trots op de meiden. Natuurlijk hadden zij dit niet kun nen halen zonder hun trouwe sup porters en vonden ze het ook heel bijzonder dat de burgemeester de meisjes nog kwam aanmoedigen. SPORTVISSEN LIMMEN - Op 14 mei namen 17 kinderen deel aan de eer ste wedstrijd van Samen Beet. Gevist werd in het Stet. De vangsten vielen behoorlijk tegen. Meerdere kinderen bleven op nul vissen staan, totaal waren er maar 47 stuks gevangen. In de A-groep, waar de oudste jeugd zich met elkaar kan meten, was de kampi oen van 2010, Rob van der Heijdt de beste. Hij wist elf vissen te van gen. Kort achter hem eindigde Niels Kooij met negen vissen. In de B-groep waren de velschillen nog kleiner. Liefst drie vissertjes ein digde op het hoogste podium, allen met drie vissen. Sanne Briefjes wist de grootste vis te vangen, twintig centimeter. De truc om aantallen vis te vangen in het Stet, is om met een goed uitgelood dobbertje, dunne lijn en kleine haak te vissen op de over gang van diep naar ondiep. Deze overgang ligt op de meeste plekken ongeveer 3,5 meter uit de kant, en moet zorgvuldig uitgepeild worden. Als dan het voer goed wordt geplaatst en er net boven of op de bodem wordt gevist, kunnen resultaten niet uitblijven. Als aas kleine of grote maden. Met deze les kunnen de kinderen de volgende wedstrijd op 28 mei him voordeel doen. TURNEN LIMMEN - Afgelopen zon dag regende het medailles over sportvereniging TIOS uit Limmen. Alle turnsters deden mee met de toestelkampioen schappen in Beverwijk. Per toestel kunnen er prijzen gewonnen worden en elke turn ster mag aan maximaal twee toe stellen meedoen. In de eerste wedstrijd was het meteen al goed raak. Alle turnsters van TIOS belandde op het erepodium. Zo was er brons voor Meike Groot (brug), Suzanne de Jong (brug), Nina Burgering (vloer) en Noëlle Bakker (vloer). Voor Noëlle was het haar eerste wedstrijd als keurploeglid, een knappe presta tie dus. Zilver werd er gewonnen door Fleur le Belle (sprong) en Lisa Hoeben (balk). Fleur maakte eerst een buikschuifrol over de kast maar wist zich gelukkig voor de wedstrijd op tijd te herstellen. Goud was er voor Amy de Leeuw (sprong), Suzanne (balk) en Bente Knijnenberg(vloer). Bente had zaterdag ook al aan een wedstrijd meegedaan, namelijk de finale van de vierde divisie. Ze draai de daar ook al een schitterende vloeroefening en belandde op de negentiende plaats. Ook in de mid dagwedstrijd vielen er prijzen bij JUDO LIMMEN - „Iedereen had het al verwacht, in de derde klasse kampioen, Judoclub Groefsema." Met deze woorden werd het vriendenteam naar het erepodium begeleid. Zaterdag 21 mei was het zover, Judoclub Groefsema kon voor het eerst in de clubgeschiedenis kam pioen worden bij de Westfriese competitie, een competitie voor alle judoclubs uit deze regio. Eigenlijk kon het niet meer fout gaan, het team stond namelijk ruim boven aan en gaf deze koppositie tijdens de slotronde niet meer uit handen. Want in de eerste wedstrijd werd judoclub Yamaguchi met maar liefst 16-4 verslagen. Van houdgrepen, schoudertechnieken en armklem- men. Alle technieken kwamen aan bod. De daarop volgende wedstrijd tegen judoclub Asahi-San werd eveneens gewonnen met 16-4. Door de winst op Asahi-San kon Judoclub Groefsema zich ongeslagen kampi oen noemen, en komt de club vol gendjaar uit in de tweede klasse van de WFJC. Dan zal de club opnieuw proberen een greep te doen naar het kampioenschap. Dit jaar ston den de volgende judoka's in het team: Margot van der Bent, Bram Brantjes, Hidde Heckers, Sacha Bos, Kirsten Ente, Max Ahlers, Ricardo Joosten, Leon Borgsteede, Wesley Groefsema, Paul van der Zwet, Jeroen van der Zwet, Sander Groefsema, Robbert Visscher, Rick Kaandorp en Joris Molenaar. Voor een filmpje van de wedstrijden, zie Judoclubgroefsema.nl. „Iedereen had het al verwacht, in de derde klasse kampioen, Judoclub Groefsema." Met deze woorden werd het vriendenteam naar het erepodium begeleid. Aangeleverde foto Tios. Zo was er zilver voor Mei-lin Bakker (brug) en Daniëlle Dam (brug). Teun Rommel deed goed haar best op de balk maar eindig de net naast de medailles (vierde) net als Ariënne Adrichem. Mila Dekker werd tweede op de balk, maar er deden maar drie turnsters mee en dan krijgt maar één turn ster een prijs. Ook Irene Molenaar greep net naast de medailles bij de sprong. Er werd nog wel goud behaald en wel door Han Ying Min (balk), Lotte Koot (balk) en wederom Daniëlle Dam (vloer). Een mooie afsluiting van een turn- weekend waarin Tios uitstekend presteerde. De laatste wedstrijd is op zater dag 18 juni waarin drie turnsters zich mogen waarmaken tijdens de finale van de vijfde divisie. Alle turnsters deden mee met de toestelkampioenschappen in Beverwijk. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2011 | | pagina 21