Kom kennismaken met hockey! 't Vennewater Open gaat weer van start Vreedzaam einde bij Oppositie Veteranen HZV winnen KNVB beker SPORT 27 INGEZONDEN MEDEDELING Lloyd is kampioen hooghouden van Ajax! UITSLAGEN KORTOM Kris Appelman behaalt diploma Edward Appelman behaalt nieuw record Mandy Schouws wint federatiewedstrijd Bedrijvenviswedstrijd Nieuwsblad voor Heiloo omstreken UITKIJKPOST 25 MEI 2011 HEILOO - Altijd al gedroomd van een hockeycarrière? Dan ligt hier je kans. Op woensdag 25 mei vindt bij hoekeyvereniging De Terriërs aan het Vennewater te Heiloo, de open dag plaats. Alle kinderen van 6 jaar en ouder zijn welkom. Gediplomeerde trainers zullen van 15.00 tot 16.30 uur klaar staan, om de kinderen in korte tijd kennis te laten maken met hockey. Nog geen hockeystick in je bezit? Geen probleem, de club heeft genoeg sticks klaarliggen. Zelf sportieve kleding en schoenen aantrekken en je bent er klaar voor! Voor meer informatie: ef-commissie@hvdeterriers.nl. Zie ook de website van de vereniging: www.hvdeterriers.nl. HEILOO - In het weekend van 21 en 22 mei zal de badmintonhal van 't Vennewater badminton te Heiloo weer geheel in het teken staan van het Vennewater Open. Hét jaarlijkse open toernooi voor de categorieën A/B/C. Er doen dit jaar veel goede spelers mee, waaronder een paar eerste divisie spelers. Ook de B en C zijn zeer sterk bezet, en dit zorgt gegarandeerd voor zeer spannende partijen. Ondanks het hoge niveau ligt de nadruk vooral op de gezelligheid. Zo wordt er weer een tombola met leuke prijzen georgani seerd. Tijdens het kijken van de wedstrijden kun je genieten van een bakje koffie met een lekker stuk taart en na de wedstrijden blijven we natuurlijk allemaal om gezellig een drankje te drinken. Benieuwd naar de wedstrijden en de gezelligheid? Of benieuwd hoe de sport badminton eraan toe gaat? Kom dan de sfeer proeven in het weekend van 21 en 22 mei bij 't Vennewater Badminton in Heiloo. Zaterdag zal er gespeeld worden van 09.00 tot 21.00 uur. Zondag is de fmaledag, en deze wordt uiterlijk rond 18.00 uur afgeslo ten met de prijsuitreiking. AKERSLOOT - Lloyd van Wees is een fanatieke Ajaxied. Behalve dat dit talent dit jaar met zijn Amsterdamse ploeg kampioen is geworden heeft hij ook de bokaal hooghouden gewonnen. Maar liefst 437 keer hield hij het balletje omhoog. En onder welke omstandigheden! Duizenden toeschouwers brulden hem toe. Vandaar dat hy 'slechts' tot dit aantal kwam. Zyn record ligt immers boven de 1200 keer! Afgelopen zondag (jawel, toen Ajax kampioen werd) kreeg hij zijn bokaal. Op de foto staat Lloyd met zyn gigantische beker tussen zijn klasgenootjes van groep 8 van de Johannesschool in Akersloot. Aangeleverde foto SCHAKEN HEILOO - In de laatste ronde van de interne competitie by de schaakvereniging Oppositie ein digden vijf van de tien partijen in remise. Een tamelijk vreed zaam einde na dertig avonden van soms felle strijd. Nu de kruitdampen opgetrokken zijn kimnen we als eerste vijf note ren: Albert Bouma, Kees Jongkind, Simon Smit, Cor van Etten en Bouke Woudstra. Albert sloeg de laatste aanval op zijn positie door Herman Maas af. Herman meende in een combinatie een pion te win nen. Dat was ook zo, maar het bleek wel de kwaliteit te kosten. Albert wist het verder bekwaam af te ronden. Timardi Verhoeff zorgde nog voor een verrassing door haar leermeester, de jeugd- Boven: Rob Troost, Nico Dekker, Jos Vlaar, Peter Barnhoorn en Bert Grit. Onder: Michel Jongerius, Dirk VermeyRonald Keyner, Michel Althoff en Maurice Kramer. Pablo Knaven, John Honee en Lars de Zeeuw ontbreken. Aangeleverde foto ZAALVOETBAL HEILOO - Voor de derde maal in successie heeft het eerste Veteranen team van HZV Het Vennewater de KNVB beker gewonnen. Na overwinningen tegen onder andere Inside, de Krocht, Velserbroek, Koedijk en veteranen 2 van dezelfde club, moest er in de fmale tegen het ijzersterke sv. Maarssen worden aangetreden; een ploeg die 20 van de 21 wedstrijden in hun competitie hadden gewon nen met gemiddelde uitslagen van 12-2. Het Vennewater was gewaar schuwd! Na een aftastend begin wist Maarssen via een onterecht gekre gen vrije trap 1-0 te maken. Vlak voor rust gooide keeper Michel Jongerius een bal over 25 meter op de stropdas van Ronald Keijner, die met een bekeken kopbal de keeper van Maarssen wist te verschalken: 1-1! Na rust hetzelfde spelletje, een zoekend Maarssen, een zeer geeon- leider Bouke Woudstra te kloppen. Jan Jonkheer trapte tegen Cor van Etten, in een opening die Jan toch meestal speelt, in een valstrik. Hij slaagde er niet in zijn stukken nog te ontwikkelen en moest spoedig de koning omleggen. Hij eindigt overigens op een prachtige achtste plaats. Vermeldenswaard is nog de knap pe remise die Joop Kerst behaalde tegen de sterke Simon Smit. Joop besluit zijn eerste seizoen na jaren van afwezigheid met een fraaie tien de plaats. De uitslagen: Maas - Bouma: 0-1; Kerst - Smit: 0,5-0,5; Woudstra - Verhoeff: 0-1; van Etten - Jonkheer: 1-0; van der Werff - van der Ark: 0,5-0,5; Folkertsma - Mühren: 0,5-0,5; Limmen - Sauer: 0,5-0,5; de Jager - Smith: 0,5-0,5; Smoor - van den Brink:0-1; Booij - Zomeravondbridge HBC HEILOO - De uitslag van afgelopen donderdag 19 mei: A-lijn: 1. Dorith de Klerk Henk Uyl 60,94%, 2.AlexTurk Henk Leering 60,42 3. Margareth de Bruyckere Nel Stark 59,38 4. Columby Coebergh Ger van Kemmere 58,33%., 5. Riet Jos Turk 54,69%. B-lijn: 1. Jan Reuzenaar Harry Koomen 55,73%., 2. Elfi Greyer Elly Hentzen 53,65 3. Jannie Staphorsius Truus de Haas 53,13%, 4/5. Ad Corry Spruit 52,08%,, 4/5. Jan Toon Sprenkeiing 52,08%!. Eike donderdagavond kunt U meedoen door zich uiterlijk om 19.30 u te meiden aan de zaai in het Open Huis. Aiieen donderdag 2 juni (Hemelvaartsdag) is er geen bridgen Sjoelclub Heiloo HEILOO - Donderdag 28 april heeft 'Sjoelclub Heiloo' het seizoen afgeslo ten. Mevrouw Czeyki is clubkampioen geworden. Haar wedstrijdpuntentai is 49. Het nieuwe sjoeiseizoen begint op donderdag 8 september om 20.00 uur in het Open Huis. Voor informatie kunt u beiien naar tei. 072-5339775 of e-maii mc.kaandorp@quicknet.nl. De einduitsla gen van seizoen 2010-2011 zijn ais voigt: Ere Klasse: 1. Hr. J. Admiraal 139.4, 2. Mw. R. Kaandorp 138.4, 3. Hr. Th. Kaandorp 135.5. A Klasse: 1. Mw. T. Spijker 121.0, 2. Mw G. Nieuwenhuis 120.3, 3- Mw. E. Kraakman 119.8. B Klasse: 1. Mw. T. Kuilman 118.6, 2. Mv. D. Czeyki, 116.9, 3- Hr. B. Schoenmaker 116.3. C Klasse: 1. Hr. J. v. Baar 111.6, 2. Mw. A. Buit 106.9, 3- Mw. C. Bergman 104.6. centreerd en compact spelend HZV/ Vennewater, loerend op de counter; Die kwam er dan ook, acht minuten voor tijd via een uitbraak van Jos Vlaar, die de opstomende Maurice Kramer net op tijd wist te bereiken; tussen twee man door wist Maurice de bal via de binnenkant paal te schieten, 1-2! Maarssen gooide alles op alles om de gelijkmaker te maken, maar zowel de klok, als een fenomenaal keepende Michel Jongerius waren een te groot obsta kel voor Maarssen. Voor de derde keer in vier jaar tijd bekerwinst voor deze ijzersterke ploeg van coach Bert Grit. Onder aanvoering van Rob Troost werden de bloemen en de beker in ontvangst genomen, waarna er in het Vennewater, nog tot in de kleine uurtjes werd door gevoerd. Het was nog lang onrus tig in Heiloo, en... heel erg stil in Maarssen. Hulde aan dit, al jaren met vrijwel dezelfde selectie voet ballende veteranen; drie keer de beker, vier keer kampioen, en dan ook nog eens vrienden van elkaar! De Toekomst EGMOND - Uitslag wedvlucht de Toekomst Egmond Binnen vanuit Moriincourt 357 kilometer. Datum 21-05-2011, gelost om 09.15 uur; 12 deelnemers, 216 duiven. Winnaar van deze midfond vlucht F. de Jong, tweede Lex Udo, een mooie zesde piek voor de Comb. S Scheii en zoon, negende A. Tromp, tiende Comb. C 8c J.Apeidoorn, 27ste Comb. Apeldoorn Sentveid, 29ste Comb. G8cD. Melker, vierde Cor Melker, vijfde Comb. Rijkom Sentveid. Donderdag 26-05 inkorven voor Orleans en vrijdag 27-05 inkorven voor Pommeroeui. HSV Limmen LIMMEN - Uitslag: A-groep: 1. Rob van der Heijdt 11 stuks, 2. Nieis Kooij, 9 stuks, 3. Sem Brakenhof 6 stuks. B-Groep: 1. Rodin en Quinten Oudendijk, Timo Kooij. Aiien 3 stuks, 2. Sanne en Koen Briefjes, beiden 2 stuks, 3. Monique Aardenburg, 1 vis. HEILOO - Basketballvereniging Flashing Heiloo timmert hard aan de weg. Heren 1 speelt op het hoogste niveau in Noord-Holland en de mix U14 en de meisjes U16 behaalden dit jaar de tweede plaats in de hoogste regionale poule. Het gevolg hiervan is dat de jongens U16 volgend jaar inter regionaal (semi-landelijk) gaan spelen. Flashing Heiloo heeft de ambitie om ook met andere teams dit niveau te bereiken. Daarvoor is een goed opgeleide trainersstaf nodig. Flashing heeft enkele ervaren trainers. Een grote groep behaalde twee jaar geleden het basketballtrainers diploma 2. Jeugdtrainer Kris Appelman, de trainer van jongens U16, ging door en slaagde afgelopen week end voor zijn basketballtrainer 3 diploma. Een diploma dat recht geeft op het coachen van lande lijke wedstrijden. HEILOO - Trias senior Edward Appelman scheipte bij record wedstrijden in Hoorn zijn per soonlijk record op de 800 meter opnieuw aan tot 1.55.67 minuut. Edward lijkt in de vorm van zijn leven want hij begon het atletiek- seizoen al met een persoonlijk record op deze afstand. Ook voor B-junior Laura de Witte was er opnieuw een persoonlijke record: op de 200 meter dook zij voor het eerst onder de 25 seconden: 24.95. Ook Rick Verver verbe terde zich op de 200 meter: 23.42 seconden. Quinta Zwaga liep weer een ijzersterke 400 meter: 50.79 seconden. Bij wedstrijden in Beveiwijk verbeterde B-junior Vincent Hazeleger zich op de 1500 meter tot 4.24.69 minuten. Ook Job Beintema was bij de B-junioren op de 100 meter snel ler dan ooit: 11.77 seconden. MC Kathy Agasi verbeterde haar per soonlijk record op de 1.000 meter tot 3.29.00 minuten. HEILOO - Juniorlid Mandy Schouws deed samen met haar broer Simon mee aan de selec tiewedstrijd voor het Nederlands Kampioenschap. Onder moeilijke omstandigheden wist Mandy de eerste plaats te veroveren, waar mee ze zich heeft geplaatst voor het NK jeugdvissen en voor de wedstrijd om het Noord-Hollands Kampioenschap. Twee jaar geleden werd Mandy op het NK tweede van Nederland. HEILOO - De alom bekende bedrijvenviswedstrijd voor bedrij ven en verenigingen wordt dit jaar gehouden op zondag 5 jimi. Iedereen kan hieraan meedoen, dus ook familie- en vrienden teams. Er wordt ook dit jaar weer gevist in de vijvers van plan Oost, verzamelen om 07.15 uur op de parkeerplaats bij de Loet in plan Oost. De viswedstrijd is van 08.00 tot 10.30 uur waarna de prijsuit reiking met verloting zal plaats vinden in sporthal 't Vennewater onder het genot van een hapje en een drankje. U kunt zich inschrij ven per ploeg van drie personen, inschrijfgeld is 10,-, bij Piet Schouten, Rosendaal 48, tel. 06-51009720 of Harry Franse, De Waard 41, tel. 072-5330111.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2011 | | pagina 27