Erik Verhoef nieuwe chef-kok Fletcher Heiloo Ijs- en kofïiesalon Di Fiorentina opent feestelijk haar deuren Hopman ERA Makelaars èn Funda vieren feest! Inschrijving gestart nieuwe vestiging Kits Oonlie aan Kennemerstraatweg! H E I L O O INGEZONDEN MEDEDELING Nieuwe exposities Lena, een Duitse dienstbode op Nijenburg Gezelschapsbank Samen op stap Driedaagse trip Zondagmiddagcafé UITKIJKPOST 25 MEI 2011 HEILOO - Sinds dinsdag 10 mei zwaait Erik Verhoef de scepter in de keu ken van Fletcher Hotels Heiloo. Erik is een man met een brede werkervaring en heeft bij diverse horecabedrijven in de keuken achter 'de kachel' gestaan. Zo werkte hij ondermeer als chef-kok bij Résidence, congrescentrum het Stadshart in Amstelveen en Fletcher Hotels in Wijk aan Zee. Ook heeft Erik bedrijfs- en partycatering verzorgd. Hij heeft zelfs nog voor de artiesten van Cirque du Soleil gekookt! Binnenkort wordt hij bijgestaan door een nieuwe souschef, Dave Mulder, en samen zullen zij leiding geven aan de keuken brigade. Erik: Wij willen continuïteit in het keukenteam weer opbouwen door er gezamenlijk de schouders onder te zetten. Fletcher Hotel Restaurant Heiloo, Kennemerstraatweg 425, Heiloo, tel. 072-5052244. Foto: Caroiien Breed HEILOO - Na maanden uitstel is de opening van IJs- en kof- fiesalon Di Fiorentina voor Ed en Cecilia van Baar nu eindelijk een feit. Op donderdag 19 mei vond de feestelijke opening plaats en kon den de vele gasten kennis maken met het ambachtelijke ijs, de over heerlijke Italiaanse koffie en andere lekkernijen. Vrolijk waaierde het gezelschap uit en nam onder het genot van feestelijke bubbels bezit van het prachtige mediterrane ter ras. Voorbijgangers konden de afge lopen weken het proces van inrich ting bijna stap voor stap volgen, maar het eindresultaat overstijgt iedere verwachting! De exclusieve uitstraling van de ijs- en koffiesa- lon, de open keuken, een prachtige lichtinval die door de bladeren van de mooie oude bomen naar binnen schijnt, het heerlijke terras waar men zich, geholpen door de aanwe zigheid van zeer oude olijfbomen en een Zuid-Europese beplanting, ergens aan de Middellandse Zee waant. Kortom: IJs- en koffiesalon Di Fiorentina is open! Di Fiorentina, Kennemerstraatweg 380, Heiloo. Donderdag was de feestelijke opening van IJs- en koffiesalon Dia Fiorentina van Ed en Cecilia van Baar. Foto: Caroiien Breed HEILOO - Het sfeervolle theatertje 'Stalles' aan de Westeiweg in Heiloo, was zondagavond de inspirerende omgeving voor het feestje van Hopman ERA Makelaars. Het makelaarekantoor bestond tien jaar en trakteerde haar klanten op de muzikale kleinkimstvooretelling van Ilonka Oiy. Deze thea teraker won in 2010 de Publieksprijs van de Rabobank Cultuurprijs en is dus een veelbelovend talent. Iedereen genoot van de dynamische, kritische en vooral mooie luisterliedjes van Ilonka. Voor iedereen was het een verras sing dat er zo dicht bij huis zo'n sfeeivol theater met zoveel talent was. Aan het eind van de vooretelling werd er nog een echte 'Funda' fiets verloot, die door Funda ter beschikking was gesteld, omdat ook zij tien jaar bestond. De enthousiaste reacties en complimenten van de aanwezigen waren voor Hopman ERA Makelaars de bevestiging van wat zij al hoopten, namelijk de klanten te laten genieten van een bijzondere kleinkimstvooretelling. HEILOO - Het is voor ouders nu mogelijk om hun kinderen in te schrijven voor kinderop vang (0-4 jaar) in de nieuwe vestiging van Kits Oonlie aan de Kennemerstraatweg 380. Na de schoolvakantie op 5 sep tember gaan ze starten. De vesti ging, grenzend aan de vorige week succesvol geopende IJs - en kof fiesalon Di Fiorentina van Ed en Cecilia van Baar, biedt plaats aan maximaal 16 kinderen per dag, weer een warm, klein en huiselijk ingericht kinderdagverblijf van Kits Oonlie. Barry van Wijngaarden Lindhout, eigenaar van Kits Oonlie, gaat, net als met de reeds bestaan de vestigingen van Kits Oonlie, ook hier voor het HKZ certificaat; de hoogst haalbare kwaliteitsnorm in kinderopvang. ,,Dit gebeurt uiter aard samen met onze eigen profes sionele pedagogische medewerk sters. We hebben de vrijheid om de inrichting van het kinderdagverblijf zelf in te vullen en nemen daar de zomermaanden de tijd voor. Dat geeft ons ruimschoots de tijd om Barry van Wijngaarden bij de ingang van de toekomstige vesti ging van Kits Oonlie aan de Kennemerstraatweg. Foto: Caroiien Breed alles conform de huidige wensen en naar de strengste eisen ideaal en als een veilige omgeving in te rich ten." Zo wordt ook veel aandacht besteed aan de achter gelegen, besloten tuin van het kinderdag verblijf. Want zowel voor Barry als voor Ed geldt dat kwaliteit de abso lute prioriteit heeft! Inschrijven kan via www.kits- oonlie.nl, info@kits-oonlie.nl, of uiteraard 072-5323578. STICHTING WELZIJN HEILOO Trefpunt Abraham du Bois-hof 2 Heiloo tel. 072-5331297 www.welzijnheiloo.nl stichting@welzijnheiloo.nl Van 23 mei tot 27 jimi zijn de schilderijen van Janette Hendrikx in het Trefpunt te zien. Janette is autodidact en heeft zich het schil deren dus zelf eigen gemaakt. Drie jaar geleden is zij begonnen met olieverfschilderen en het resultaat mag er zijn. Zij ontdekte al snel hoe belangrijk het is om goede mate rialen, kwasten, verf en doeken te gebruiken. Kijkend naar haar werk is het, naast het ontwerp (veelal bloemen), vooral de kleur die aanspreekt. Zij heeft al diverse exposities van haar werk gehad onder andere op de bloemenda gen te Anna Paulowna, bij Creatief Limmen en enkele open dagen op tuincentra. Nu in het Trefpunt in Limmen en daarna naar de kunst markt in Bergen en de bibliotheek in Anna Paulowna. Zij verheugt zich erg op deze exposities en wil zo haar olieverfschilderijen aan veel mensen laten zien. Zij wenst u veel (kijk)plezier op de komende expo sitie. Zondag 5 jimi geven Agnes van Menen (schrijfster) en Wim Buwalda (Historische Vereniging Oud Heiloo) een lezing over Lena. Agnes van Menen publiceerde in maart 2011 een boekje dat de ervaringen en het leven van Lena beschrijft, een Duitse dienstbode op landgoed Nijenburg in Heiloo. De lezing begint om 14.00 uur en de zaal is open vanaf 13.30 uur. Na afloop van de lezing heeft u de mogelijkheid om het boekje Lena te kopen en is er een signeersessie. De kosten bedragen 6,- inclusief een kopje koffie/thee. Leden van de buurtbus kunnen voor vervoer bel len van maandag tot en met donder dag, tussen 9.30 - 11.30 uur met tel.: 072 - 5331297. Op dinsdag 7 juni van 12.00 tot 14.00 uur organiseert de Gezelschapsbank een heerlijke lunch bij het Van der Valkmotel in Akersloot. Er is een uitgebreide lunchbuffet, met een grote diver siteit aan koude en warme gerech ten, veregebakken broodsoorten, salades, rauwkost, versfmit en heerlijke desserts. Voor alle leeftij den. Vervoer kan geregeld worden vanaf het Trefpunt. Ook niet-leden zijn van harte welkom. Reserveren noodzakelijk. Kosten: 15,-per per soon. Wie gaat er op donderdag 23 juni mee naar de oud-Russische paardenboerderij de Riga Ranch in Nieuwveen? U krijgt een uit gebreide rondleiding door deze mooie authentieke hoeve uit 1850, waar twee kuddes paarden worden geherbergd, alle Haflingers. Leuk voor alle leeftijden. Vertrek: 13.00 uur vanaf het Trefpunt, per luxe touringcar. Reserveren noodzake lijk. Kosten: 19,95, inclusief koffie/ gebak en rondleiding Veel mensen zijn alleen en zien er tegenop om alleen met vakantie te gaan. Herkent u dit? Geef u dan op voor ons driedaagse reisje naar Preston Palace te Almelo, van 12 tot en met 14 september. Leuk voor alle leeftijden. Er wordt een all-in prijs berekend voor de maaltijden, drankjes, zwemmen, saima en de vele andere faciliteiten. Reserveren noodzakelijk. Kosten: 199,- per persoon op basis van een tweeper soonskamer. Toeslag éénpersoons- kamer (op aanvraag): 25,- per nacht. Zondag 29 mei van 13.30 tot 16.30 uur is het Zondagmiddagcafé weer geopend in het Trefpunt om gezellig samen met anderen te klaverjassen, keezen, bridgen, biljarten, enzo voorts. Komt u alleen? Geen pro bleem, want onze spelleiding helpt u graag op weg. Leden van de buurtbus kunnen zich voor gratis vervoer via het Trefpunt aanmelden van maan dag tot en met donderdag. Entree 2,- (voor leden Servicepas: 1,-).

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2011 | | pagina 7