Nieuwbouwproj eet Maalwater Tally-ho nu ook online Nieuwtjes uit de Wereldwinkel 0 Gemeente en Watergang Maalwater BV ondertekenen overeenkomst H E I L O O 9 INGEZONDEN MEDEDELING KERK DIENSTEN 0 u PAPIER U I T K IJ KPOST 25 MEI 2011 HEILOO - Het nieuwbouwproject Maalwater in Heiloo is een kleinscha lig woonproject en telt 26 eengezinswoningen, het is gelegen in een uiter mate groene omgeving. De opdracht voor het totaalplan 'Maalwater' is tot stand gekomen aan de hand van een door Noordwestzes Architecten gewonnen besloten prijsvraag, uitgeschreven door de gemeente Heiloo. Het plan kent, van uit de oorspronkelijke stedenbouwkundige opzet en het daaraan door de gemeente Heiloo verbonden woningprogramma, een groot aantal verschil lende woningtypen. Daarvan zijn inmiddels de grondgebonden woningen in aanbouw. Een klein aantal wacht nog op z'n bewoners. Het betreft een type patiowoning, één van het meest bijzondere van dit plan, met alle voorzieningen op de begane grond en twee extra kamers op de verdieping. Ondanks de verschillende woningtypes- en grootte van bouwvolumes, gel den voor alle onderdelen dezelfde architectonische uitgangspunten. Dit omwille van de samenhang van dit wijkje. De relatie die vanuit de woning wordt gelegd met de directe, natuurlijke omgeving en vice versa, geldt als een belangrijk vertrekpunt bij de situering en oriëntatie van de woningen. Op dit moment zijn er nog vijf patiowoningen te koop, koopsommen vanaf 435.800,- vrij op naam. Kijk op www.nieuwbouwheiloo.nl. REGIO - De winkels van Tally-ho in Alkmaar, Bergen, Egmond aan Zee, Heiloo en Hoorn zijn een begrip bij modebewust Noord-Holland. Sinds eind maart hebben zij er een 'zesde filiaal' bij; de webshop op www.tally- ho.nl. Hier worden alle artikelen verkocht die ook in de winkels te vinden zijn. „De vraag naar een webshop werd de laatste tijd steeds groter. Toeristen die hier iets gekocht hebben, willen thuis de artikelen ook kunnen bestel len", vertelt eigenaresse Barbara van Leijen. Tally-ho heeft een uitgebrei de modecollectie die sportief, modieus, vernieuwend en een tikje artis tiek is. Met een mix van wel dertig merken weten zij al jaren mensen uit de hele regio naar hun winkels te trekken. „Net als in de winkel, komt er in de webshop zeer regelmatig iets nieuws binnen, vaak zelfs iedere dag. Boven de winkel in Bergen hebben we een professionele fotostudio gemaakt waar de styling plaats vindt en de foto's gemaakt worden. We hebben fotografen aangetrokken en er is een model in vaste dienst aan genomen om aan de continue toestroom te voldoen." De kwaliteit van de winkel is ook in de webshop merkbaar. Online is het lastiger om te advise ren en persoonlijk contact te maken, maar bezoekers worden in deze web shop toch op een persoonlijke manier begeleid en geadviseerd. „We heb ben geprobeerd om de ongedwongen, vrijblijvende sfeer van onze winkels te vertalen naar de webshop. Bij ieder product op de website staat een uitgebreide omschrijving met de specifieke kenmerken van het product. De artikelen zijn alvast gecombineerd in sets, hierdoor is het voor bezoe kers duidelijk wat er mogelijk is met het product en hoe het gedragen kan worden. Daarnaast kimnen bezoekers bellen of mailen met vragen over de pasvorm, voorraad, kleur en stof', vertelt Van Leijen. HEILOO - Nog de hele maand mei worden in de Wereldwinkel aan de Stationsweg sieraden verkocht met tien procent korting. Biologische cho colade, puur met zachte mintvulling en melkpralinés zijn eveneens nog in de mei-aanbieding. Verder zijn er twee nieuwe bakmixen die erg in de smaak vallen: mix voor brownies en mix voor muffins met stukjes chocolade. Als iemand nog een lekker recept bedenkt met een van deze twee mixen en dat recept opstuurt naar www.fairtrade.nl, valt er nog een High Tea set ter waarde van 40,- te winnen. De Wereld Fair Trade dag was 14 mei met het thema 'ontbijt'. Bij besteding van minimaal 5 euro aan food-artikelen van Fair Trade Original maakte u kans op een ontbijtmand ter waarde van 25,-. Wie dit ontbijtpakket heeft gewonnen meldt de Wereldwinkel de volgende maand, want deze actie loopt nog tot en met zaterdag 28 mei. Later dit jaar wordt er landelijk nog een ontbijtpakket ter waarde van 275,- verloot. Er zijn een heleboel nieuwe, kleurige en lekkere producten binnengeko men. U bent altijd welkom om eens even bij de Wereldwinkel, Stationsweg 105 in Heiloo langs te komen om naar deze nieuwe artikelen te kijken. Laatste zaterdag van de maandag Fanfare Showband Heiloo, huis-aan- huisactie in plan Ypestein (noord) ine. de Domplvloetlaan en Groenelaan, plan zuid, en plan west tussen Ewisweg - Het Zevenhuizen - Het Malevoort (ine. De Ronge en Boswijk) en Pastoor van Muijenweg. Dozen en/of bundels gereed zetten op de rolemmer verza melplaatsen langs de weg, vóór 09.00 uur. Laatste maandag van de maand Meander/Paulusschool, De Hucht 2, huis-aan-huisactie, plan Ypestein zui delijk gedeelte. Dozen en/of bundels gereed zetten op de rolemmerverzamel- plaatsen langs de weg, voor 19.00 uur. Ook dan is brengen mogelijk tussen 18.00 en 19.00 uur naar de parkeer plaats bij school. Maandag t/m vrijdag - De Springschans Oost en Centrum (bij de schuur), Sluijsweijdt 9/ Breedelaan 6. Brengen tijdens de schooluren tus sen 08.45 en 1-5.30 uur. - Radboudschool, Breedelaan. Van maandag t/m vrijdag tijdens openingstijden school. - De Zuidwester, Boekenstein 43, tijdens de schooluren, ook gebruikte kleding. - Muziek Dansschool, Het Veld 1, tus sen 09.30 en 12.00 uur en tussen 14.00 en 19.30 uur. Maandag t/m zaterdag Stichting Ouderenwerk Heiloo, con tainer naast het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2, tussen 09.00 en 17.00 uur. Dagelijks - Papiercontainer bij Sporthal Het Vennewater aan Het Zevenhuizen, beheerd door basisschool Willibrord, basisschool de Zuidwester, sportver eniging De Foresters, hockeyvereniging De Terriers, base- en softbalcub Double Stars, vogelvereniging Kleurenpracht, tennisvereniging Het Vennewater. - HSV, container op parkeerterrein sportpark Bayershoffweg/De Omloop. Scouting Nederland, Victoriegroep Alkmaar-Heiloo, container bij clubge bouw - Container op de parkeerplaats bij zwembad het Baafje. - Atletiekvereniging Trias, kantine bij de atletiekbaan aan Het Maalwater 13. Protestantse Gemeente Heiloo Ter Coulsterkerk Holleweg Zondag 10.00 uur: ds F.J. van der Wind. Protestantse Gemeente Limmen Zondag 10.00 uur: Kindernvevendienst met koffie na afloop, ds. E.J. Kooiman. GGZ Willibrorduskapel Zondag 10.00 uur: Woord- en com- munievieringmmv One More Voice. Voorganger pastor Theodora Klaver. Willibrorduskerk Zaterdag 19.00 uur: Eucharistieviering met Cantores, voorganger H. Helsloot. Zondag 10.00 uur: Woord- en Communieviering met dameskoor, voorganger J. Oiling. OL Vrouw ter Nood www.onzelievevrouwternood.nl, tel. 072-5051288. Donderdag 12.00 uur: eucharistievie ring, vrijdag 09.00 uur: eucharistievie ring, 12.00 uur: Bedevaart DDE school Langedijk, 1-5.30 uur: huwelijk Jelle Schoorl en Maartje Nanne. Zaterdag 12.00 uur: eucharistieviering, bedevaart Karmelgroep. Zondag 09.00 gelezen eucharistieviering, 10.30 uur: eucha ristieviering, celebrant rector G.H.B. Bruggink, Laurentiuskoor Alkmaar, 10.4-5 uur: bedevaart ridders van het H. Graf van Jeruzalem, 13.30 uur: doop sel Nino Bos, 1-5.00 uur: lof. Afluiting meimaand: 19.00 uur: lof, celebrant mgr J.M. Punt, concelebrant: rector G.H.B. Bruggink, koor: Ubi Caritas, aanlsui- tend lichtprocessie. Maandag 12.00 uur eucharistieviering, dinsdag 12.00 uur: eucharistieviering, woensdag 09.00 uur: eucharistieviering. H. Corneliuskerk Limmen Zaterdag 19.00 uur: woord- en commu nieviering met spontaan koor, voorgan ger pastor J. Oiling. Zondag 10.00 uur: eucharistieviering met gemengd koor, voorganger pastor H. Helsloot. Evangelie Gemeente Heiloo Elke zondag 10.00 uur aan Het Veld 1, Heiloo. Voor kinderen is er een aparte dienst. Info: 06-14121138. English Church Heiloo Ter Coulsterkerk. English speaking ser vice every Sunday at -5 pm (17.00 uur), families welcome, Sunday school and crèche facilities. Info: 072-5325720. Kerkdiensten Egmond H. Adelbert Egmond Binnen Geen opgave ontvangen H. Marg. Maria Alacoque Egm. Hoef Geen opgave ontvangen. OLV Onbevl. Ontvangen Egm. Zee Geen opgave ontvangen. H.Agnes Egmond aan Zee Zaterdag 19.00 uur: Vesper en Lof, mmv mannenkoor. Zondag 10.00 uur: eucharistieviering. Protestanse Gemeente Egmond Egmond aan Zee, zondag 10.00 uur: voorganger ds H. Hummelen. Evangelische Kringgemeente Vriendschap Alkmaar Elke zondag 10.00 uur: voorganger Folko van Starkenburg. Tevens zon dagsschool. Gebouw Mare Nostrom, Arubastraat 2, Alkmaar, 072-7-510700/ www.ekvriendschap.nl. Doopsgezinde Gemeente Alkmaar Koningsweg 14, info: 072-5123864 Zondag 10.00: ds. Carolien Cornelissen, Alkmaar. St. Jacobus de Meerdere Akersloot Zondag 10.00 uur: familieviering met kinderkoor, voorgangers pastor H. Hudepohl en pastor J. Veldt. Protestantse Gemeente Uitgeest- Akersloot Zondag 10.00 uur: Dielofslaantje Akersloot, voorganger mw M. de Groot uit Uitgeest. Dierenbescherming Noord Holland Noord, De Loet -5, Heiloo, tel. 51-50071, e-mail: info@dierenbeschermingnhn.nl, www.dierenbeschermingnhn.nl. Dierenambulance Noord- Kennemerland Alexander Flemingstraat 3-5, Alkmaar, tel. 5150085, fax 5152701. Alarm nummer: tel. 51-50173 (24-uursdienst). Vermist Zwart poesje klein wit plekje op borst, 2 jr, Muis, Kerkelaan Kennemerstraatweg Heiloo. Kleine lichtbruine hond, witte kraag en borst, wit aan de pootjes, krulhaar, hangoortjes, reu, gechipt, ca. 8 jr, angstig, gauw in paniek, Hannes, Poelenburgplantsoen Heemskerk, gesignaleerd in Schoorl. Gevonden Roodcyperse poes, witte kin, witte staartpunt en witte ringen om de staart, Kerkweg Vuurbaak Limmen Informatie vermiste en gevonden dieren: Heiloo, Limmen en Akersloot: Hella Dekker: 072-5332879. Castricum: Ria Dol, 0251-658504. Krantje lezen op internet HEILOO - Op dinsdag 17 mei is op het gemeentehuis in Heiloo de definitieve overeenkomst getekend tussen de gemeente Heiloo en Watergang Maalwater BV. Watergang Maalwater BV is een samenwerking van GTP Vastgoedontwikkeling BV en JM Deurwaarder Bouwgroep BV. De twee partijen hebben na het faillis sement van de Heddes Bouwgroep uit Hoom de handen ineen gesla gen om het project voort te zetten, en alle gedupeerden tegemoet te komen. Watergang Maalwater BV heeft de grondovereenkomst met de gemeente kimnen overnemen en in overleg met de curator ook het plan voor de bouw van de twee apparte mentencomplexen met in totaal 28 woningen. Onderverdeeld in een complex van 16 en een complex van 12 woningen. „We gaan het ontweip zoals dat is gemaakt voortzetten en ook de eerder gecommuniceerde verkoopprijzen blijven gelijk en doordat we overeenstemming heb ben bereikt met de curator over de overname van de bouwvergunning kunnen we ook snel starten met het project", aldus Jerry Breg van Watergang Maalwater BV. Van de 28 appartementen zijn er inmiddels vijftien toegewezen aan de toekom stige bewoners, er zijn er dus nog dertien beschikbaar voor geïnteres seerden. Deze mensen kunnen zich mel den bij Kuyper Blom Makelaars uit Heiloo of Teer Makelaars uit Alkmaar. (vlnr:) Wethouder Désirée Schmalschlager, Burgemeester Hans Romeyn, Ontwikkelaar Jerry Breg en Lukas Deurwaarder onder tekenen de definietieve overeenkomst. Foto Ricardo Marcker

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2011 | | pagina 9