Def P The Beatbusters in Buk Buk Djazz 2 imprezz straalt! 'Elegia', een virtuoos ensemble uit de Oekraïne H E I L 0 0 NGfTJ deutekom 12 Dossier 64 Corso Bioscoop BOEK VAN DE WEEK Something Borrowed Dossier 64 door Jussi Adler-Olsen door Jussi Adler-Olsen voor 17,50 Flora bij de Hema JUNI 2011 UITKIJKPOST Something Borrowed is een roman tische komedie over kiezen tussen vriendschap en liefde, met in de hoofdrol Kate Hudson en Ginnifer Goodwin. Met haar dertigste verjaardag in het vooruitzicht, heeft Rachel (Ginnifer Goodwin) het gevoel dat haar leven zich nog niet heeft ontwikkeld zoals ze had gehoopt. Ondanks een goede baan als advo cate en leuke vrienden, waaronder extravagante beste vriendin Darey (Kate Hudson), realiseert Rachel zich steeds vaker na een avondje uit dat zij weer alleen naar huis toe gaat. Dit verandert echter na afloop van het verjaardagsfeest wat Darey voor haar organiseert: Rachel belandt in een dronken bui in bed met Dex, een oud studiege noot én Darey's huidige verloofde. Verschrikt vragen ze zich af hoe dit heeft kunnen gebeuren en proberen het vooival te vergeten. Maar al snel slaat bij beiden de twijfel toe: was het eigenlijk wel een vergissing? Met de nieuwe cd Hard op weg slaan Def P The Beatbusters de muzikale plank helemaal raak. Aangeleverde foto HEILOO - Vrijdag 17 Juni is het zover in Buk Buk. De voorver koop is al begonnen. De klanken van deze hiphop en ska/reggae formatie zorgen weer voor een onvergetelijke avond. Met de nieuwe cd 'Hard op weg' slaan Def P The Beatbusters de muzikale plank helemaal raak. Ze hebben een vernieuwend pro gramma met de vertrouwde sounds. Def P zorgt zoals gewoonlijk voor de scheipe rapteksten en The Beatbusters voor de uptempo ska party beats! De avond begint om 21.00 uur en om 02.00 uur sluiten de deuren weer. Maak kans op twee gratis toegangskaartjes door je op de Faeebookpagina van de Buk Buk in te schrijven. Bevestig je aanwezig heid bij het evenement Def P The Beatbusters onder de aangemelde kanditaten zullen wij toegangskaart jes verloten! Kaarten zijn voor 9,- verkrijgbaar bij de Schrijverij Heerenweg 199, 1851 KP, Heiloo. Kaarten aan de deur kosten 11,- BukBuk, Pastoor van Muijenweg 12, 1850 AC Heiloo. Voor meer informa tie www.bukbuk.nl of check de Buk Buk Facebook. Naar aanleiding van een geweld dadige oveival op een bordeelhoud ster in Kopenhagen duikt Rose, de eigenzinnige assistente van briga dier Carl Morck, op de kwestie van een jaren geleden verdwenen pros tituee - een van de vele onopgehel derde zaken die de afdeling Q moet oplossen. Wanneer Morck en zijn collega Assad worden gedwongen de zaak te onderzoeken, komen er verdachte aanwijzingen boven water over een eiland waar de Deense overheid vroeger lichtzin nige vrouwen naartoe stuurde, die vervolgens waren overgeleverd aan de luimen van het bewakend per soneel. Morck en Assad ontdekken algauw dat dit slechts het topje van de ijsberg is van een ongehoorde vorm van mensenrechtenschen ding, die meer dan een halve eeuw geleden is begonnen en blijkbaar nog steeds gaande is. HEILOO - In de maanden juni, juli, en augustus exposeert de schilderes Willy Min uit Limmen in de Hema Heiloo. Zij exposeert dit keer met een kleine greep uit haar flora collectie. Haar schil derijen zijn erg gericht op kleur, compositie, en vorm. De schil derijen zijn figuratief met een abstrakte vorm. Het liefst werkt zij met acrylverf dat zij met een paletmes op het doek aanbrengt. Vooral koeien en dieren van het platteland, zijn haar lievelings onderwerpen. U kunt haar werken ook bewonderen tijdens de Kunst6daagse van Heiloo. Daar exposeert zij bij de Firma Ursem van Decorette, aan de Herenweg te Heiloo. Aangeleverde foto HEILOO - Zondag 5 juni heeft dansschool Djazz 2 imprezz uit Limmen tweemaal haar theater show 'Dance around the world!' opgevoerd in theater de Beun in Heiloo. Alle zeven groepen, die onder lei ding van Willy Könst staan, hebben zich van hun beste kant laten zien. De show begon met een openings- dans met vlaggen aan vlaggenstok- ken die het hele toneel vulden. Vlak daarna kwamen de kleuters, met begeleiding van Maartje en Roanne uit groep 8, op in mooie glitterjur ken. Zij dansten op K3, passend bij het land België. Daarna werd de zaal gevuld door Oosterse geluiden, een mix van India gedanst door meiden uit groep 7/8. Vol energie en helemaal syn chroon lieten zij him bellydanee- rokjes schudden. Het publiek werd verrast door de meiden van groep •3/4 die opkwamen in Chinese jur ken met een waaier in de hand, op traditionele Chinese muziek. De groep van het Voortgezet Ondeiwijs danste een Braziliaanse mix met boa's. Het deel voor de pauze werd afgesloten met een dans passend bij het land Cuba. Groep 5/6 danste in hawaïrokjes een spetterend geheel. De acteurs, Joyce Mous en Nienke Oiling, maakten ondertussen van alles mee op him wereldreis. Zij vonden uit hoe kokosnoten uit bomen gehaald worden, beklommen de Chinese muur en flaneerden op de Ramblas van Barcelona. Na de pauze kwamen Nienke en Joyce aan in Amerika. Hier dansten zij delen uit verschillende Broadway musi cals. Vervolgens deed de groep van het Voortgezet Onderwijs een dans met kranten. Geheel in het zwart-wit gekleed, met een New York Times in de hand, knalden zij van het toneel. De kleu ters kwamen daarna als cowboys en indianen het toneel op. Stralende koppies die vol enthousiasme him kunsten lieten zien. In Jamaica liet de showgroep zien waar ze voor staan, entertainment op hoog niveau. In Zuid-Afrika swingde groep 3/4 op 'Waka waka'. Groep 5/6 liet een jimgledans met zaklampen zien. Doordat het in de zaal helemaal donker was werd het effect van de lampjes overweldigend. Het laatste land dat op deze wereld reis bezocht werd was Italië. Op een volledig in het Italiaans gezongen mix danste groep 7/8 opnieuw vol energie. Moe maar voldaan keerden Joyce en Nienke terug in Nederland. Hier werd door alle dansers samen de einddans gedaan. De zaal was bij de eerste show uitverkocht en bij de tweede show bijna geheel gevuld. Het publiek was laaiend enthousiast en noemde de show afwisse lend, verrassend en professioneel. Aangeleverde foto HEILOO - Op zondag 12 juni, Eerste Pinksterdag, om 15.00 uur, verzorgt het ensemble 'Elegia' een concert in de kapel GGZ NHN, Kennemerstraatweg 464, in Heiloo. De toegang is vrij, maar na afloop kunt u uw waardering uiten tij dens een deurcollecte. 'Elegia' is een ensemble, dat bestaat uit vier geschoolde zangeressen, begeleid door vier musici. De muzikanten spelen viool, bas en accordeon. 'Elegia' is puur en heeft een heel eigen stijl. Zij brengen met veel pas sie traditionele, Oekraïnse folkloris tische muziek uit him eigen streek ten gehore. De kapel is open vanaf 14.30 uur en het concert zal tot ongeveer 17.00 uur duren. Het ensemble Elegia brengt met veel passie traditionele, Oekraïnse folkloristische muziek. Aangeleverde foto Heerenweg 67-69, 1851 KL Heiloo M naast Winkelhof 't Loo, 072 5331483 LIBRIS. Uw Complete Boekhandel e-mail: info.deutekom©libris.nl

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2011 | | pagina 12