Eerste meiden voetbaltoernooi HSV groot succes Drie trampolinespringers uit Heiloo naar Nederlands Kampioenschap Twee keer goud voor Mees Knijnenberg Redelijke vangst bedrijvenviswedstrijd Geslaagde eerste buiten G-honkbaltoernooi sport 21 SPORTNIEUWS UIT DE REGIO 19.00 Punten waren ruim voldoende voor een gouden medaille Goud op ringen én brug op Nederlands kampioenschap 8 JUNI 2011 BI7| Met het geslaagde meiden voetbaltoernooi is er een nieuwe HSV-traditie ontstaan. Aangeleverde foto VOETBAL HEILOO - Zaterdag 28 mei vond het eerste HSV meidentoernooi plaats. Er waren vier poules. Een poule voor de meiden uit de B, een voor de meiden uit de C en twee poules voor de mei den uit de D. Er deden in het totaal zestien meidenteams mee aan dit unieke evenement. Om 10.00 uur begon nen de eerste wedstrijden. Er werd leuk gevoetbald en er vielen mooie doelpunten. Het was leuk om te zien dat teams elkaar aanmoedig den. Jammer genoeg zat het weer niet zo mee. De teams boden goede tegenstand tegen elkaar maar uit eindelijk volgde eruit elke poule een terechte winnaar! Om kwart voor een was de prijsuitreiking en werd het toernooi afgesloten. Mede dankzij de sponsor, de goede toer nooi organisatie, wedstrijdleiding, scheidsrechters en de sportiviteit van alle meiden is het een geslaagd toernooi geworden. Dit betekent een nieuwe HSV-traditie! Doordat er een team uitgevallen was, deed het schoolvoetbal mei denteam van de Paulussehool mee aan het toernooi. Dit was voor hun een goede oefening voor de vol gende ronde van het sehoolvoet- baltoernooi. TURNEN BREDA/LIMMEN - Zaterdag 4 juni werden de Nederlandse kampioenschappen turnen divi sie 2 en 3 voor heren in Breda gehouden. De Limmer basis scholier Mees Knijnenberg van Turnlust Alkmaar had zich geplaatst voor de meerkampfi nale en voor drie toestelfinales op zondag 5 juni. Op zaterdag kwam hij in actie bij de categorie instap 11 divisie 3 en behaalde hier na een zeer span nende strijd een prachtige tweede plaats. Het toestel voltige zorgde er voornamelijk voor dat hij op het podium kwam. Waar hij vorige wedstrijd nog 17.80 haalde, was de score dit keer de allerhoogste van de deelnemers in zijn categorie namelijk 19.10 pun ten. Op het onderdeel sprong, het laatste toestel, scoorde hij maar liefst 19.80 punten. Hierdoor ging hij zijn ploegge noot Huub Vader, die uiteindelijk derde werd met 113.05, net voor bij. Mees haalde een eindtotaal van 113.20 punten. Milan Buitink uit Amersfoort behaalde overtuigend met 114.35 de Nederlandse titel. De vierde en vijfde plaats voor resp. Mare Groot en Ronin van Endhoven waren ook voor turners van Turnlust Alkmaar. Een groot com pliment voor het trainersduo Dennis en Rinke Uljee voor deze resultaten. Na de meerkampfmale op zaterdag vonden op zondag de toestelfma- les plaats. Op vloer ging het mis bij Mees, maar zijn ploeggenoten Huub Vader en Ronin van Endhoven pak ten respectievelijk zilver en brons op dit toestel. Op ringen turnde Mees zeer sta biel en overtuigend zijn oefening en werd daarbij beloond met het hoog ste cijfer 19.10 punten op dit onder deel dus een gouden medaille. Als laatste mocht hij aantreden op de fmale brug. Technisch een zeer goede oefe ning maar bij de landing een klein foutje. Na Mees moesten er nog vijf turners komen dus het werd span nend. Maar zijn 19.00 punten waren ruim voldoende voor wederom een gouden medaille. Huub behaalde nog zilver op het rek en zo was Turnlust zeer succesvol want ook in de andere categorieën werden er heel wat medailles behaald. TRAMPOLINESPRINGEN HEILOO - Pas tijdens de derde plaatsingswedstrijd Trampo linespringen, welke gehou den werd op 28 mei in Goes, werd bekend wie er tijdens de N ederlandse Kampioenschappen welke plaatsvinden op 25 en 26 juni in Oss, in actie mogen komen. Niamh pakte individueel ook, net als tijdens de tweede plaatsings wedstrijd, het goud en dat brengt haar op de eerste plaats in het tussenklassement. Met haar syn- ehroonpartner Maud Peperkamp uit Alkmaar wist zij naar een derde plaats te springen. In het tussen klassement bezetten zij ook de derde plek. Patrick Warmer was al zeker van een plek in de finale en kwam zaterdag niet in actie. De beste twee van de drie wedstrij den tellen mee voor de eindseore. Pascal zette alles op alles om in het tussenklassement een plek hoger te klimmen, na twee plaatsings wedstrijden stond zij op een vijfde plek. Pascal sprong een prachtige verplichte oefening. Haar eerste keuze oefening met een moeilijk heid van 12,1 leverde haar genoeg punten op, haar tweede keuzeoefe ning verliep niet helemaal volgens plan. Maar aangezien Pascal tij dens haar oefening goed kon aan passen bleef er een moeilijkheid over van 10,2. Dankzij haar prach tige verplichte oefening beklom zij ook deze wedstrijd de hoogste trede van het podium. Deze plek levert ook haar een eerste plek in het tussenklassement op. De Nederlandse kampioenschap pen worden dit jaar gehouden in Oss. De finale van de B-springers, Niamh, (jeugd meisjes B) en Patrick, (senioren heren B), heb ben hun kampioenschap op zater dag 25 juni. Pascal, uitkomend bij dames senioren A, heeft haar kam pioenschap een dag later op zon dag 26 juni. HEILOO - Zondag 5 juni verza melden 21 teams, elk bestaande uit drie personen, zich voor de jaarlijkse witviswedstrijd in de vijvers van Plan Oost. Het weer was redelijk, bewolkt en weinig wind, en de vooruitzich ten op een goede vangst waren uit stekend op het verzamelpunt bij de Loet om 07.15 uur. Na het uitdelen van de plaatsnummers werd om 08.00 uur begonnen met vissen. Helaas liet de vis het hierna afweten en er werd alleen in de siervijver en de Loetvijver kleine vis gevangen; in de Burgemeestervijver werd nau welijks iets gevangen. Wel werd in de Loetvijver een karper gevangen van 8100 gram door Michael van de Wekken, van het team Defence Hekwerken-1, waarmee hij tevens de grootste vis had gevangen. Defence 1 was de grote winnaar, vooral dankzij die grote karper. De wisselbeker, die in handen was van Blokker Multiklus is daamee over genomen door Defence. Na het eind signaal om 10.30 uur werd, na het wegen, koersgezet naar sporthal 't Vennewater, waar de prijsuitreiking en de grote verloting (hoofdprijs een tv, en heel veel planten) volgden. De organisatie heeft al weer zin in het volgend jaar en wil alle sponsoren bedanken voor de uitstekende ver zorging! De deelnemers vonden het een geslaagde dag. Mees Knijnenberg van Turnlust Alkmaar had zich geplaatst voor de meerkampfinale en voor drie toestelfinales. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2011 | | pagina 19