VofBakkerij Zoon Fotoclub Heiloo sluit seizoen af met verkiezing beste foto Buitenspeeldag in Jan Boltenhof weer een groot succes G-Sporters van Kos blij met verassing van G-Sporters van Heiloo H E I L O O BEDRIJF BELICHT 5 UITKIJKPOST JUNI 2011 In deze rubriek wordt wekelijks een ander bedrijf in het ver spreidingsgebied van de Uitkijkpost belicht. Voor aanmelding: Hoefsmid 5,1851PZ Postbus 68,1850 AB Heiloo. Of per e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. In de aanmelding graag duidelijk uw gegevens vermelden. De kosten van deelname aan Bedrijf Belicht zijn 195,- ex btw. E Tekst en foto: Carolien Breed Winkelhof 't Loo 25, 1851 HT Heiloo, tel. 072 - 5330032, fax: 072 - 5338476, info@bakkerijkeeszoon.nl, www.bakkerijkeeszoon.nl, www.broodzakelijk.nl. HEILOO - Bakkerij Kees Zoon is een begrip in Heiloo en omgeving en onderscheidt zich al bijna 30 jaar lang! Want door zich continu te vernieu wen en vroegtijdig in te springen op de nieuwste technieken en het veran derende consumentengedrag is Bakkerij Zoon nog steeds een hoogwaar dige versspeciaalzaak met een eigentijdse uitstraling. Waar 'ouderwets' lekker, ambachtelijk vakmanschap, kwaliteit, klant- en servicegerichtheid altijd bovenaan staan! De moderne semi-selfserviee winkel, waar men als vanouds geholpen wordt door een vriendelijk en hecht team medewer kers, is daar een goed voorbeeld van. Modem gemak en mee gaan met de tijd, maar dan wel met de persoonlijke benadering van medewerkers die hun klanten kennen. Zo viert Hetty Ulage in juni haar 25-jarig jubileum in de zaak. Ook Walter Kaandorp, die voor dag en dauw in de bakkerij aanwezig is om de dagelijkse voorraad aan vers brood te bakken, kan zich over twee jaar met hetzelfde aantal dienstjaren aan het jubileum van Hetty meten. Kees en Margret Zoon hebben samen met John Hoetjes mim twee jaar geleden v.o.f. Bakkerij Zoon opgericht. Margret: „Onze drie zonen zijn een andere richting ingeslagen en wij willen de kwaliteit van de zaak ook in de toekomst graag handhaven. Dus hebben we John het voorstel gedaan om mede-eigenaar te worden." John werkte al een aantal jaren met heel veel plezier bij Kees en Margret en nam deze mooie uitdaging met beide handen aan. De constante focus op vernieuwing is niet alleen in de moderne uit straling van de winkel en de nieuwste bakteehnieken, zoals computer gestuurde ovens, terug te vinden. In de belegde broodjes comer kim je heerlijke ovenverse, terplekke belegde broodjes kopen. Meteen opeten aan een tafeltje, of meenemen als lunch. Ook de mogelijkheden van inter net worden volop benut bij Bakkerij Zoon. Met de online bestelservice Broodzakelijk.nl kan men in een straal van Alkmaar tot en met Castrieum knapperige, vers belegde broodjes, kant en klare lunehsehalen, drankjes, gebak en dergelijke, bestellen; met keuze uit veel variëteiten. De vlees waren en dagverse salades komen uit de naastgelegen Keurslagerij Kees Burger. Voor 11.00 uur besteld, dan wordt de bestelling voor 12.30 uur thuis of op de zaak bezorgd. Vers, lekker en bovenal gemakkelijk! Bakkerij Zoon onderscheidt zich verder door een breed aanbod in speci ale broodsoorten, zoals speltbrood, gemaakt van speciaal gemalen graan soorten en daardoor vol vitale voedingsstoffen, bio-desembrood, gistvrij en bereid uit biologische ingrediënten, of koolhydraatarm brood, dat bij voorbeeld zeer verantwoord is bij het volgen van het Dr. Frank dieet. Ook liefhebbers van ambachtelijk bereid Italiaans schepijs komen bij Bakkerij Zoon aan him trekken. Het overheerlijke, dagverse ijs van de in de wijde omtrek bekende ijsbereider Ci Vediamo is een echte traktatie tij dens het winkelen. Tot en met 18 jimi geeft Bakkerij Zoon ieder tweede bolletje ijs gratis weg. HEILOO - Onlangs is het foto seizoen bij Fotoclub Heiloo weer afgesloten met de verkie zing van de beste foto van het seizoen 2010 - 2011. Alle leden mochten him drie beste foto's meenemen die door een extern jurylid werden beoor deeld. De man die deze moeilijke klus moest klaren was Jan Jansen, een bekende naam in fotokringen. Na alle foto's uitgebreid te hebben besproken, kwam uiteindelijk de foto van Greetje van der Veer als winnaar uit de bus. In september begint het nieuwe seizoen weer na de zomerstop, maar voor die tijd neemt Fotoclub Heiloo nog deel aan de Kimst6daagse die van 21 tot en met 26 jimi in Heiloo zal worden gehouden. In het hoofdgebouw van de GGZ op het Willibrordusterrein zal een doorlo pende beamerpresentatie van foto's van clubleden te zien zijn en zullen tevens zeven fotoseries worden geëxposeerd van de leden van de seriewerkgroep De foto van Geertje van der Veer kwam uiteindelijk als winnaar uit de bus. Foto: Geertje van der Veer HEILOO - In het kader van Nationale Buitenspeeldag was voor het vierde achtereenvol gende jaar Jan Boltenhof op woensdagmiddag 1 juni weer afgesloten voor verkeer en konden alle kinderen uit de buurt naar hartelust spelen en ravotten. Initiatiefnemers Esther Belleman, Suus Kooistra en Miranda Veldt hadden voor de kin deren een spelletjescircuit bedacht met allerlei leuke Oudhollandse spelletjes, zoals sjoelen, koek- happen, blikgooien en zaklopen. Ook het springkussen had weer een enorme aantrekkingskracht op de kinderen. De kinderen kon den zich laten schminken, er was een geweldige clown aanwezig, die voor alle kinderen ballonnen vouwde en de limonadekabouter kon bij dit gezellige feest niet ont breken. Omdat het dit jaar weder om geweldig mooi weer was, wer den meerdere wateractiviteiten gehouden. De lokale supermarkt van het Stationsplein schonk de Jan Boltenhof een deel van de ver snaperingen voor de kinderen en ook de gemeente Heiloo heeft de organisatie verrast met een finan ciële bijdrage. Al met al was de Buitenspeeldag weer een succes, met dank aan de zon en het enthousiasme van vele ouders en kinderen! De kinderen van de Jan Boltenhof konden naar hartelust spelen en ravotten. Aangeleverde foto HEILOO - Op 5 februari werd in vier verschillende sportcentra's in Noord-Holland een spinning- marathon gehouden. G-sporters gingen samen met reguliere sporters drie uur lang spin nen voor het goede doel: sportmate- riaal voor Gehandicapten sporters in Kos (Griekenland). Inmiddels zijn met het sponsorbedrag vier prach tige fietsen gekocht. Kos is name- ijk een fietseiland en zo kunnen de G-sporters met begeleiding him eigen eiland op de fiets verkennen. Daarnaast is ook sportmateriaal en sportkleding vanuit Nederland meegenomen. Verder zijn nog vier speciale matrassen gekocht, waar op de sporters zich prettig kunnen bewegen. De overheid van Kos heeft zo enthousiast en positief gereageerd op het project van Sportlijf en Stichting Reach, dat dit het begin is van een uitwisselingsproject tussen beide woonplaatsen en sportgroe- pen. De rechterhand van de burge meester van Kos kwam voor deze speciale gelegenheid uit Athene om erbij te zijn.'s Middag werd het ook op de locale tv zender van Kos uit gezonden. Deze bijzondere trip naar Kos is mede mogelijk gemaakt door Reisbureau Toerkoop uit Heiloo, maar vooral door de inzet van alle G-sporters en reguliere Sporters, Sportlijf en Stichting Reach, krijgt nog een mooi vervolg!

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2011 | | pagina 5