11 Basketbal jeugd Flashing Heiloo bezoekt Zweden Regen geen spelbreker op Beachevent Kampioenen bij TC Heiloo United gehuldigd 3 Wint Heiloo 'De Golfbaan van het Jaar' verkiezing? ADVERTEREN WAT KOST DAT? op de TELEFOONPAGINA Chiara Prijs wint drie keer bij de junioren sport 23 SPORTNIEUWS UIT DE REGIO Het handbaltoernooi begon in de stromende regen Al met al een geslaagde happening aan het Alkmaardermeer Interesse? bel 072 5330175 of mail: verkoop@uitkijkpost.nl 5 JUNI 2011 Flashing is met een zeer tevreden gevoel terug gekeerd en gaat zich nu voorbereiden op het volgende seizoen. Aangeleverde foto iASKETBAL HEILOO - De jeugdteams van basketbalvereniging Flashing Heiloo deden van 2 tot en met 5 juni in Goteborg (Zweden) mee aan één van de grootste jeugd- toernooien in de wereld. Samen met de zes Heilooër teams deden er bijna vijfhonderd teams mee. Het was voor de zesde opvolgende keer dat Flashing in het buitenland aantrad. De opgaande lijn van de teams van Flashing is in de Nederlandse competities goed zichtbaar. Voor het eerst konden zij namelijk heel goed stand houden in de internationale competities, waar aan zeer sterke teams meededen. Basketbal is in Nederland een relatief kleine sport. De meeste teams van Flashing trainen twee maal in de week. Hun buitenlandse tegenstanders vaak vier keer, waar bij bovendien geldt dat teamspor ten als basketbal vaak zijn gekop peld aan het schoolonderwijs. De tegenstanders kunnen daarnaast terugvallen op een grote bank met allemaal even oude spelers. Flashing daarentegen moet meer dere leeftijdsgroepen samenvoegen en speelde daardoor met relatief jonge spelers. Toch wisten de jongens U18 en de meisjes U16 hun fantastische com petitie resultaten ook in Zweden door te trekken. Beide wonnen in hun poule twee van de drie wed strijden en plaatsten zich daarmee voor de A-groep. Na de poulewed strijden begon een afvalsysteem. Daarin verloren de jongens U18 in een thriller nipt van Ullern Basket met 16 - 18. De meisjes U16 moest tegen het Europese topteam van Alvik Basket en moest daarin zijn meerdere erkennen. De jongens HANDBAL AKERSLOOT - Op het beach- veld van handbalvereniging Meervogels in Akersloot is in het weekend van 4 en 5 juni het zeer sportief verlopen Beachevent in wisselend weer afgewerkt. Zondag om 12.00 uur begon het toernooi in de stromende regen en het publiek zocht een plaatsje onder de, die ochtend opgebouw de, tenten. Dit mocht zeker de pret niet drukken en het weer was deze zondag zeker geen spelbreker. Na een paar wedstrijden werd het lang zamerhand droog en in de middag liet zelfs de zon zich af en toe zien. Tien volleybalteams speelde in twee poules om de eerste plaats en aan het eind van de middag speel den de winnaars hiervan de finale. In deze finale was het team van 'Uit alle hoeken en gaten' te sterk voor het team '2 bier, 1 baco' en zij konden 's avonds de eerste prijs in ontvangst nemen in de sfeervolle kantine. Daar genoot het publiek na onder de muzikale klanken van de band JJJJus. Ook bij de voet- volleyers werd in een grote poule onderling gestreden om de hoogste plaats. Tweede in de poule werd tij dens dit Beachevent 'Team 1' met evenveel gewonnen wedstrijden als de nummer één, het team van ADO Limmen United. De zaterdag voor het Beachevent speelde de jeugd van de voetval vereniging een HEILOO - Onder super weers omstandigheden hebben dit voorjaar 36 seniorenteams op de dagen dinsdag tot en met zondag meegespeeld in de regio voorjaarscompetitie en twee seniorenteams in de landelijke competitie op zondag. Ook dit jaar hebben wij een aan tal kampioensteams, welke afgelo pen woensdag 8 jimi zijn gehuldigd onder het genot van een drankje en een hapje in het clubhuis. 5 teams zijn kampioen geworden. Het dins dag dames dubbel 50+ team, onder aanvoering van Ronica Neefkes, zijn met één pimt verschil op Bergen, de nummer twee, kampioen gewor den in de hoofdklasse. Nadat jaren een deel van het team in de Heren dubbel 35+ op zaterdag te hebben gespeeld is het herenteam onder aanvoering van Sjef de Haan gewis seld naar vrijdag heren dubbel 50+. Dit gelijk met een goed resultaat; zij werden met afstand kampioen in him poule in de derde klasse. Ook kampioen dit jaar is zaterdag Dames 2 kampioen geworden, onder aan voering van Daphne Kraakman, zij spelen volgend jaar een klasse hoger in de tweede klasse. Voorgaand jaar lukte het zater dag heren dubbel 35+ onder aan voering van Iwan Oving net niet om kampioen te worden, maar dit zijn ze er ruimschoots in geslaagd om kampioen te worden in him poule in de tweede klasse. Eén van de lan delijke teams is er in geslaagd om kampioen te worden, het gemengd dubbel team onder aanvoering van Esther Oostrom. Zij werden kampi oen met een mime voorsprong in de vijfde klasse en zullen volgend jaar spelen in de vierde klasse. U15, jongens U16 en jongens U20 werden in de voorronde derde in him poule. Goed voor plaatsing in de B-poule. Alle teams wonnen de achtste finale. In de kwartfinale zat het Heilooer publiek op het pimtje van de stoel. De jongens U20 kwa men net twee punten tekort en de jongens UI5 3 pimten om door te gaan naar de halve finale. Ook voor de jongens U16 eindigde het toer nooi in de kwartfinale. De meisjes U20 troffen het minder. Al in de achtste finale troffen zij een zeer sterke tegenstander en werden uitgeschakeld. Al met al behaalde de Flashing teams in dit Europese topveld tien overwinningen. Het Heilooër basketbal is daarmee ook in internationaal opzicht op de kaart gezet. Flashing is met een zeer tevreden gevoel terug gekeerd en gaat zich nu voorbereiden op het volgende seizoen. De kampioensteams werden gehuldigd onder het genot van een drankje en een hapje. Foto: Ricardo Marcker onderling voetvolleytoernooi op dezelfde velden, maar dan onder betere weersomstandigheden. Na leuke partijtjes en span nende momenten mocht het team van Mike Olgers, Freek van der Eng en Stephan Smit zich kam pioen van Akersloot noemen. Al met al wederom een geslaagde happening aan de oevers van het Alkmaardermeer. HEILOO - Golf- Countryclub Heiloo in Heiloo is genomi neerd voor De Golfbaan van het Jaar Verkiezing. Voorwaarde om deze prestigieuze golfbaan award te winnen, is dat zoveel mogelijk mensen him stem uitbrengen op Golf- Countryclub Heiloo via www.golfbaanvanhetjaar. nl. Dit kan tot en met 30 juni. Bij het uitbrengen van een stem maakt men direct kans op een golfreis voor twee personen naar de Algarve in Portugal en mooie wellness arran gementen. De verkiezing gaat om de waar dering van de bezoekers van de golfbaan. Bij het uitbrengen van een stem wordt een waarderingscijfer gevraagd voor prijs/kwaliteit, klant vriendelijkheid, de speelmogelijkhe- den en het clubhuis. Per provincie dingt vervolgens de golfbaan met de hoogste gemiddelde score mee naar de Gouden Golfbaan Award. In de eerste week van juli worden de winnende golfbanen en de win naars onder de stemmers bekend gemaakt.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2011 | | pagina 21