PT daag B daag! 21 juni t/m 26 juni laeFe GGZ QVSB fonds Kunst6daagse in en op het terrein van GGZ-NHN Workshops gesponsord door de Rabobank De kunst6daagse wordt gesponsord door: HEILOO DO Rabobank TAQA Cultuurfonds DINSDAG 21 JUNI WOENSDAG 22 JUNI KINDERMIDDAG WOENSDAG 22 JUNI DONDERDAG 23 JUNI VRIJDAG 24 JUNI INSCHRIJFFORMULIER TEVENS EENMALIGE INCASSOMACHTIGING KUNSTZESDAAGSE 2011 5 JUNI 2011 UITKIJKPOST Prins Bernhard Cultuurfonds GEMEENTE Noord-Holland-Noord Dr. Hofstee STICHTING Op 21 juni zal de Kunst6daagse weer van start gaan. Dit jaar zullen alle activiteiten plaatsvin den in de gebouwen en op het terrein van GGZ-NHN. Tot die activiteiten behoren o.a. een groeps- expositie, workshops voor jong en oud en de kunstmarkt. Ook de website zal alle actuele informa tie bevatten. Tijdens de kunstzesdaagse exposeren professionele en amateur kunstenaars hun werk en heeft u de mogelijkheid om workshops bij hen te volgen. Indien u rekeninghouder bent bij de Rabobank neemt deze de inschrijfkosten van één van de workshops waaraan u deelneemt voor zijn rekening. Er zijn een beperkt aantal plaatsen beschikbaar dus schrijf u snel in! Dit kan via het inschrijfformulier op deze pagina of via onze internetsite; www.kunst6daagseheiloo.nl 1) 10.00 - 14.00 uur Vormgeven in Mergel, Minne Scharis (alleen bij goed weer) www.kunstaanzee.info Inschrijfkosten: 7,50 Materiaalkosten: 15,- 2) 10.00 - 13.00 uur Portretschilderen met acryl, Remmert Schuursma Hij neemt je mee in zijn manier van portretschilderen. Niet gebonden, zonder dat het portret op iemand moet lijken, het moet juist iets van jou zijn, jouw cre atie. Inschrijfkosten: 7,50 Materiaalkosten: 20,- 3) 10.00 - 13.00 uur Haiku maken en verbeelden, B. van Loon/ M. Kerstholt We gaan naar buiten om inspi ratie op te doen. Daarna een ge dichtje maken dat weer omgezet wordt in een expressief beeld, of andersom! Begin bij het beeld en vandaar uit werken naar taal. Inschrijfkosten: 7,50 Materiaalkosten: 5,- 4) 10.00 - 12.00 uur Kijken doe je met je... Ellen Swanenburg de Veye Een workshop waarin vooral veel gekeken wordt. Kijken naar het werk van de kunstenaars die in de GGZ exposeren. Met elkaar praten over wat kunst met je doet, maar er is meer, wat is dat? Kom kijken, luisteren, meedoen! Inschrijfkosten: 7,50 5) 14.00 - 16.00 uur De kunst van het Zingen, Karin ten Kate De kunst van het zingen begint met je tonen te ondersteunen door een goede adembeheersing. Maar ook worden behandeld de expressie vanuit de tekst en de samenklank en inspiratie als je met zijn allen zingt. Inschrijfkosten 7,50 Materiaalkosten 5,- 7) 14.00 - 17.00 uur Haiku maken en verbeel den, B. van Loon/ M. Kerstholt We gaan naar buiten om inspiratie op te doen. Daarna een gedichtje maken dat weer omgezet wordt in een expres sief beeld, of andersom! Begin bij het beeld en vandaar uit werken naar taal. www.mirjamkerstholt.nl www.bernhardvanloon.nl Inschrijfkosten €5,- Materiaalkosten 5,- 8) 13.30 - 16.30 uur Macaroni printen, Anouk Bouwman Voor 8-12 jaar Met allerlei objecten maak je sporen in een polystyreen- plaat. Daarna wordt er speci ale inkt op de plaat gedaan en maak je een afdruk op papier met verschillende kleuren. Inschrijfkosten 5,- Materiaalkosten 3,- 9) 14.00 - 17.00 uur Kunstsoep en woordpan, Annemarie Kuster/ Gonnie v. Wees Kunstsoep... met verf, lijm en allerlei andere materia len wordt een rond schilderij gemaakt. Woordpan... met een hengsel vis je een woord uit een pan, daarover schrijf je een gedicht/ (tegel) spreuk! Inschrijfkosten 5,- Materiaalkosten 3,- 6) 13.00 -16.00 uur Zerokunst, Jur van der Meer Er worden ideeën aangedragen om een ontwerp te maken. Op een MDF paneel worden reliëfs aangebracht d.m.v. krammen. De ontstane schaduwwerking versterkt het concept. Het werk is meestal monochroom Inschrijfkosten 7,50 Materiaalkosten €5,- 10) 13.00 - 14.30 uur Lezing over glas: van functioneel tot kunst, Hans Wibier Wat is glas, de geschiedenis, het productieproces en glas in de kunst. www.loesreek.nl Inschrijfkosten: 5,- 11) 10.00-13.00 uur Materie schilderen, Marie Chantal Kramers Een vrije impressie schilderen op doek van een plek waar je goede herinneringen aan hebt met acrylverf en natuurlijke materialen zoals zand, zeewier, koffie enz. www.mckramers.nl Inschrijfkosten 7,50 Materiaalkosten 5,- 12) 10.00 - 13.00 uur Collage met lamineren, Yvonne Alting Tijdens deze workshop worden er collages gemaakt, waarbij van het onderwerp vogels uit gegaan wordt. Door de verschil lende losse onderdelen van een collage te lamineren, kunt u snel werken.Zo kan alle aan dacht uitgaan naar het maken van composities. www.yvonnealting.nl Inschrijfkosten 7,50 Materiaalkosten 5,- 13) 13.30 - 16.30 uur Geef psychiatrie een eigen gezicht in speksteen, Ellen Worm Inschrijfkosten 7,50 Materiaalkosten €10,- 14) 13.30 - 16.30 uur Nieuwe kunst op oude zakken, Bert Maurits Schilderen op alternatieve ondergronden: postzakken en T-shirts. www.bertmaurits.nl Inschrijfkosten 7,50 Materiaalkosten €10,- 15) 13.30 - 16.00 uur Barcode bloemenspel, Mala Ramcharan Barcodes lijken strepen, dunne en dikke en vertellen iets over een product. Tijdens de work shop maak je aan de hand van voorbeelden een schilderij in de vorm van een barcode, met acrylverf op canvasdoek. www.malaramcharan.nl Inschrijfkosten 7,50 Materiaalkosten €10,- 16) 10.00-11.30 uur Fractalen, orde zoeken in chaos, lezing door Bart Treuren Hoe kunst, en fractaal kunst in het bijzonder, ingezet kunnen worden als onderdeel van een persoonlijk herstelproces, vanuit verslaving en psychische kwetsbaarheid www.fractalia.eu Inschrijfkosten 5,- 17) 11.00 - 13.00 uur Labyrint, The a Verkerk Labyrinten worden over de hele wereld herontdekt als symbool voor de levensweg. Zij worden gelopen om nieuwe inzichten te krijgen of gewoon een plek om rust te vinden. U maakt kennis met het labyrint leert er een tekenen. U ervaart hoe het is om een groot labyrint in stilte te lopen. Uw indrukken kunt u daarna vastleggen in een teke ning, tekst of gedicht, www.imagesfromthelaby- rinth.com Inschrijfkosten 7,50 Materiaalkosten 2,50 18) 14.00 -16.00 uur Levenskunst, Marja Harrijvan Wat doet kunst met jou? Hoe kun je nog meer van kunst genieten? Hoe helpt kunstje verder in je leven en je werk. www.lifeinspirations.nl Inschrijfkosten 7,50 19) 14.00 -16.00 uur Wat is er zo hedendaagse aan hedendaagse fotografie? Kees Looijesteijn We staan stil bij: - hedendaagse fotografen - wisselwerking tus sen fotografie en schilderkunst - overgang van analoge naar digitale fotografie - geeft Pho toshop de fotografie een nieuwe impuls? www.looijesteijn.nl Inschrijfkosten 5, C-f Ik geef mij op voor de volgende workshops/lezingen: Nummer workshop/lezing Inschrijfkosten: Naam: Adres: (m/v) Postcode:Plaats:.. Telefoon: Geboortedatum:.. E-mail: Bank of gironummer: De materiaalkosten reken ik zelf af met de kunstenaar Ik ben rekeninghouder bij Rabobank Noord-Kennemerland Hierbij machtig ik de Kunstzesdaagse Heiloo, eenmalig bovenstaand(e) bedrag(en) af te schrijven van mijn bank- of girorekening en ga akkoord met de algemene voorwaarden. Het automatische incasso vindt plaats bij doorgang van de workshop I lezing. Handtekening: Stichting Ouderenwerk Heiloo, t.a.v. cursistenadministratie Abraham du Bois-hof 2, 1852 EZ Heiloo Gebruik één formulier per persoon. Betaling per eenmalige incassomachtiging. Zonder uw rekeningnummer en handtekening kunt u niet ingeschreven worden. Frankeren en verzenden als brief naar bovenstaand adres of daar inleveren. 1 L J

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2011 | | pagina 22