Hogedijk Open weer van start 1 Springschans-team kampioen West I Softbal Double Stars dubbel aan kop SPORT 25 INGEZONDEN MEDEDELING Zowel het senioren-i als het aspiranten team Coach Bert Kostense heeft het allemaal erg goed voor elkaar UITSLAGEN Lars Brillen Open Jeugdtoernooi 2011 TV Het Vennewater meisjes kampioen! UITKIJKPOST 15 JUNI 2011 EGMOND - Ook dit jaar houdt de TC Hogedijk weer haar jaarlijkse open tennistoernooi. Dit jaar wordt het toernooi gespeeld van 9 tot en met 17 juli. De eerste inschrijvingen stromen al binnen, maar er kimnen nog meer deelnemers toegelaten worden. Er zijn heel veel categorieën waarvoor kan worden ingeschreven. De speelsterktes gaan van 4 (heel goed) tot en met 8 (recreatief) en er zijn ook onderdelen waaraan leeftijdsgrenzen gekop peld zijn, zodat er tegen mensen van (redelijk) gelijke leeftijd gespeeld kan worden. Zoals altijd zal de toemooicommissie in samenwerking met de kantinecommissie, er zorg voor dragen dat ook het randgebeuren tot in de pimtjes geregeld is. Broodjes, saté bar, hapjes, drankjes, dat alles is weer helemaal voor elkaar. Mooi weer is besteld, mooie partijen zijn er altijd te bekijken dus wat let u om te komen kijken of beter nog in te schrijven voor dit toernooi wat wijd en zijd bekend staat om haar gezelligheid. Zorg dat je er bij bent! Inschrijven kan nog tot 26 juni via www.toemooi.nl. De jongens uit groep 5/6 van de Springschans zijn nu ook kampi oen van district West I - Noord van de KNVB. Aangeleverde foto Het dames senioren-1 team met trainer-coach Bram van der Laan en assistente Ellen ten Wolde. Aangeleverde foto SOFTBAL HEILOO - Zowel het dames senioren-1 team als het meis jes aspiranten team van Double Stars Heiloo staat halverwe ge de competitie op de eer ste plaats. Dames-1 moet die plek delen met een paar teams met 'oude rotten' uit de regio Haarlem, maar het jeugdteam staat ongeslagen alleen boven aan met een gat van vier punten op de nummer twee. Deze prestaties zijn zeer opmer kelijk na de moeizame voorberei dingsperiode, waarin vooral hard gewerkt is door bestuur, trainers en speelsters om volledige softbal- teams op de been te houden. De harde kem van zes zeer goed op elkaar ingespeelde aspiranten meisjes krijgt steun van het honk balmeisje Famke en van het jonge nieuwe lid Rosa. Daarnaast doen er per toerbeurt wat vriendinnetjes mee. Het is wel een heel geregel voor coach Bert Kostense, maar ondanks zijn heupoperatie heeft hij het samen met steun en toeverlaat Leander Doef allemaal erg goed voor elkaar. De prestaties van het team spreken voor zich! Ook bij dames-1 is er een vaste kem als basis voor de goede softbal prestaties. Het tweede damesteam heeft een paar speelsters afgestaan. Dat team speelt geen competitie meer, maar doet op de maandag avond aan recreatie softbal met diverse nieuwelingen. Dames-1 is blij met de aanvulling en vaart er wel bij. Regelmatig doen tevens de talentvolle aspiranten meisjes Sara, Iris, Linsey en Seline mee om ervaring voor volgend sei zoen op te doen. De kans is name lijk groot dat Double Stars met dames-1 dan een klasse hoger gaat spelen. Voor de zondagmiddag dub bels die in 2012 gespeeld moeten worden zal het team eerst uitbrei ding nodig hebben. Trainer-coach Bram van der Laan en assistente Ellen ten Wolde zijn daar nu al druk mee bezig. Eerst zullen ze met het team echter de focus op het kampi oenschap moeten zien te houden. Er zijn nog tien wedstrijdente gaan, voordat er zekerheid over de pro motie zal zijn. SCHOOLVOETBAL HEILOO - Woensdag 13 april 2011 werden de jongens uit groep 5/6 van de Springschans al kampioen van het Heilooër schoolvoetbaltoernooi. Een paar weken later mochten zij zich na de regiofinale in Heerhugowaard op 25 mei ook schoolvoetbalkampioen van district West I - Noord van de KNVB noemen. Tijdens deze twee kampioen schappen werden bijna alle wedstrij den gewonnen (slechts één gelijk spel) dus het ticket voor de district- finales was welverdiend. Zaterdag 4 jimiop de KNVB Jeugdvoetbaldag, traden de Springschans-jongens uit groep 5/6 aan voor het schoolvoet- balkampioenschap van het district West I van de KNVB op sportpark De Westmaat van IJsselmeervogels in Spakenburg. Op deze dag lieten de jongens wederom zien dat zij een zeer ster ke ploeg zijn. Met een keeper die nog steeds vrijwel alle ballen weet tegen te houden, een verdediging waar de tegenstander bijna niet doorheen komt, een middenveld dat verdedigend en aanvallend uit stekend werk verricht en een voor hoede die op de juiste momenten weet te scoren, hebben de mannen de poulewedstrijden succesvol gespeeld. Deze eerste plaats in de poule gaf recht op een plek in de finale. Deze zinderende wedstrijd hebben de jongens uitstekend gespeeld en met een mooie en over tuigende winst afgesloten. Omdat alleen in district West I door de KNVB schoolvoetbal voor groep 5/6 wordt gehouden, is er geen landelij ke finale in Zeist waaraan de voet ballers kunnen meedoen. Daarom zijn de Springschans-jongens, aldus de KNVB, eigenlijk ook kampioen van Nederland. Dit top team uit Heiloo heeft een mooie reeks wedstrijden om het schoolvoetbalkampioenschap voor groep 5/6 welverdiend afgesloten met het hoogst haalbare: kampioen van Noord-Holland en Utrecht (en Nederland). Zomeravondbridge HBC HEILOO - De uitslag van afgelopen don derdag 9 juni: A-lijn: 1. Margareth de Bruyckere Nel Stark, 55,21%; 2. Ria Wim de Nijs: 54,69%; 3. Henk Leering Alex Turk, 53,13%, 4. Gervan Diest 8c Joop Westerbos, 52,60%; 5. Riet Bob Koot, 51,56%). B-lijn: 1. Jan Reuzenaar 8c Harry Koomen, 64,58%; 2. Erna Schmidt 8c Jan Kaandorp, 59,17%; 3. To Beentjes 8c Ans Nieien, 52,50%; 4. Nei Veizeboer 8c Agaath Braakman, 49,31%; 5.Willemien Molenaar Eiiy Hentzen, 48,33%. De volgende donderdagavond (16 juni) kunt u meedoen door zich uiterlijk om 19.30 uur aan te meiden in de zaai in het Open Huis. Hsv Kennermerland REGIO - De vierde wedstrijd van het zomerseizoen werd gevist op zon dag 12 juni in de Ringvaart van de Haarlemmermeer in Lijnden. Uitslag vierde zomercompetiewedstrijd Hsv Kennemeriand. Algemeen: vak A: ï.Nico Schouws, 24.675 gram; 2. Gert Lute, 8.450 gram; 3. Cor Martens 5.975 gram. Vak B: 1. Hendrik Deibrugge, 12.000 gram; 2. Hendrik Mooieviiet, 11.650 gram; 3. Bert Groot, 6.000 gram. Per Klasse: A-Klasse: 1. Nico Schouws, 24.675 gram; 2. Hendrik Deibrugge, 12.000 gram en 3. Cor Martens 5.975 gram. B-Klasse: 1: Hendrik Mooieviiet, 11.650 gram (vak B); 2. Gert Lute, 8.450 gram (vak A); 3. Bert Groot, 6.000 gram (vak B). Duivensport De Toekomst EGMOND - Uitslag wedvlucht de Toekomst Egmond Binnen vanuit Bourges 634 km. Datum: 11 juni, gelost om 08.40 uur. 9 deelnemers, 157 duiven. Het was een vlucht met buien en hagelstenen en dat in juni. Met een snelheid van negen tig kilometer per uur kwam de eerste duif aangesneld op het hokvan Daniei Konijn. 2. Comb Apeldoorn; 3. D.v/d Reep; 5. A.Stam, 7. C.Melker; 10. Comb S Schell8czn; 15. Comb. Zentveld en van de Berg. Ook vond zaterdag de laatste vitesse vlucht met afstanden tot 300 km plaats. De duiven werden gelost in Pommeroeui, 248 km vanaf Egmond-Binnen. Winnaar: Lex Udo, 2. Comb. Scheii 8c Zn; 4. Frank de Jong; 5. A.Tromp 11. Comb.C 8c J Apeldoorn; 15. Comb. Rijkom-Sentveld met een heie goede serie van vijf mee en vier prijzen, 29. Zentveid en van de Berg; 33.J.P.S. v/d Moien. Kampioenschap Vitesse 1. Lex Udo; 2. A. Tromp; 3. C8cJ Apeldoorn. Maandag inkorven opieer jongen duiven, donderdag inkorven Moriincourt, vrijdag inkorven opieer jongen duiven. Biljartclub Tikkie Terug HEILOO - Het biijartseizoen 2010-2011 is weer teneinde. Er kan worden terug gekeken op een zeer geslaagd jaar met spannende partijen en hoge series. Na de eerste ronde: 1. Jan de Graaf, 2. Jan Mijts, 3. Bob Koot. Na de tweede ronde: 1. Peter Mijts, 2. Piet de Graaf, 3. Arie Rotteveel. Na de derde en laatste ronde: 1. Gerrit Ijnsen, 2. Jef Timmerman, 3. Jan Stoop. Kampioen 2010-2011 is geworden Peter Mijts. Op 17 augustus start het nieuwe seizoen 2011-2012 in de sporthal aan het Vennewater HEILOO - Na de competitie staan de toernooien weer voor de deur. TC Heiloo United houdt dan het Open Jeugdtoernooi. Kinderen van 8 tot en met 18 jaar kunnen zich deze week naast het tennis natuurlijk ook weer vermaken met vele andere activiteiten zoals. Het toernooi vindt plaats van 15 tot en met 21 augustus. Inschrijven kan tot 1 augustus via www.toernooi.nl. HEILOO - De meisjes tot en met 14 jaar, tweede klasse van TV Het Vennewater zijn uiteindelijk na veel drie-setters kampioen geworden! De laatste zaterdag moesten ze thuis spelen tegen Hoog-op, de nummer vier. Doordat de nummers twee en drie (Den Helder en Schagen) tegen elkaar moesten spelen, was er een flinke overwinning nodig. Het waren spannende wedstrijden maar uiteindelijk won TV het Vennewater met 5-1. Van links naar rechts: Sien van Leijden, Yolien Mulder, Bowien Piening, Wikki van Leijden en Femke van der Werf. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2011 | | pagina 25