Gitarist Hans Laduc in Concertgebouw Lunchconcerten in Ter Coulsterkerk Kunst6daagse Nieuws: Het Witte Kerkje OPGELICHT seizoen 2011-2012 JOSTEN gr SMITS toneel cabaret muziek DEUTEKOM Corso Bioscoop BOEK VAN DE WEEK Opgelicht door Josten Smits Opgelicht Blue Valentine (CF) Hans trad al op in het hele land Heiloo laat zich niet wegjagen door BTW verhoging UITKIJKPOST 15 JUNI 2011 EEN OENISE DE WIT-THRILLER Opsporingsambtenaar Denise de Wit - slim, street smart, sexy en tot haar eigen frustratie soms kwets baarder dan ze zelf zou willen - zet haar tanden in een grote vastgoed fraudezaak. Algauw is ze haar leven niet meer zeker... De eigenwijze en koppige opsporingsbeambte Denis de Wit doet onderzoek naar een Amsterdams vastgoedbedrijf waar van de eigenaar wordt verdacht van leidinggeven aan een criminele organisatie. Om aan informatie te komen, verleidt ze - tegen alle offi ciële regels en haar moeders goed keuring in - schaamteloos een knap pe architect die sinds kort voor het bedrijf werkt: Tom Zandberg. Maar haar plan mislukt. Wanneer de accountant van het vastgoedbedrijf op brute wijze wordt vermoord, beseft Denise tot haar afschuw dat er een lek moet zitten in haar eigen politieorganisatie. Een race tegen de klok begint, die haar door Turkijke, Griekenland en Zuid- Frankrijk voert en waarin iedereen, tot aan de CIA toe, zijn eigen belan gen probeert veilig te stellen. door Mare Josten Rob Smits voor 19,95 Dit liefdesdrama met Ryan Gosling en Michelle Williams is een intiem, emotioneel en herkenbaar portret van een uitdovende liefde tussen twee mensen. Deze film wordt vertoond onder de naam Castricum Filmhuis. Voor meer informa tie kimt u kijken op Castricum Filmhuis. Cindy (Michelle Williams) en Dean (Ryan Gosling), ooit gepas sioneerd verliefd op elkaar, zien nu najaren samen te zijn geweest him huwelijk langzaam uiteenvallen. Met de hoop deze situatie op te los sen besluiten zij samen een hotelka mer te boeken, waar zij terugkijken op hun ontmoeting en de prille, hoopvolle liefde die ze ooit deel den. Vloeiend schakelend tussen heden en verleden, ontvouwt Blue Valentine zich als een pure filmer varing, waarbij Williams en Gosling hun rollen met intense en emotio nele eerlijkheid neerzetten. Beide acteurs hebben een Golden Globe nominatie ontvangen voor him rol in Blue Valentine. Ook ontving Michelle Williams een Oscar nomi natie in de categorie Beste Actrice. Met onder andere Ryan Gosling, Michelle Williams, Faith Wladyka, John Doman, Mike Vogel. Hans speelt in zijn geboortestad Amsterdam. Aangeleverde foto HEILOO - Begin februari pre senteerde Hans zijn tweede solo CD 'Zonder Woorden' in de Witte Kerk van Heiloo. Hij kreeg het eerste exemplaar uit handen van burgemeester Romeyn. Vervolgens trad hij op in het hele land. Hoogtepunt wordt het laatste weekend van jimi, dan speelt hij op zaterdagmiddag 25 jimi in het concertgebouw van zijn geboorte stad Amsterdam. Zaterdag staat het concertgebouw in het teken van muzikanten die een bijzondere band met Amsterdam hebben en iets speciaals met muziek doen. Hans is geboren Amsterdammer en heeft drie specialiteiten. Hij speelt net als Harry Sacksioni 'fmgerstyle' gitaar. Daarbij speel je als een pianist met tien vingers de bas, begeleiding en de melodie. Hans bespeelt zijn zelf bedachte instrument de 'guitarrac- ket' en.hij vertelt er mooie verha len bij. Zondagmiddag 26 jimi speelt Hans tijdens de Kimst6daagse in de GGZ kapel aan de Kennemerstraatweg tussen 14.00 en 17.00 uur een drietal mini-concertjes. Meer informatie: www.hansladuc.nl. HEILOO - Er wordt goed geboekt voor de voorstellingen van de Vrienden van De Beun. De donateurs (Vrienden) krij gen tot donderdag 16 juni voorrang. Daarna krijgen alle bestellers bericht over de toegewezen kaarten. Kijk op www.vriendenvandebeun.nl. Aangeleverde foto HEILOO - Het vermaarde Alkmaarse Orgelfestival Holland 2011 vindt plaats van 17 juni tot en met 26 juni Dit Orgelfestival staat in het teken van het 500-jarig bestaan van het Van Covelens-orgel uit 1511, het oudst bespeelbare orgel in Nederland. Eén van de speerpunten van dit fes tival is het negende Internationaal Schnitger Orgelconcours 'Grand Prix d'Echo'. Ondermeer in de Ter Coulsterkerk worden deelnemers aan dit concours in de gelegenheid gesteld om op het mooie Pels van Leeuwen orgel te studeren. Enkele van deze deelnemers zullen zich aan het publiek in Heiloo presenteren met een lunchconcert. Het is de moeite waard in de Ter Coulsterkerk te komen luisteren naar deze zeer goed opgeleide orga nisten. U bent van harte welkom op: maandag 20 jimi, dinsdag 30 jimi en woensdag 22 juni, alle dagen van 12.30 uur tot 13.15 uur. De toegang is gratis. HEILOO - Bezoek in het week end van 25 en 26 juni het Witte Kerkje in Heiloo, zeer geschikt voor concerten vanwege de uit stekende akoestiek, maar ook een prachtige locatie voor expo sities. Het werk van Annemarie Kuster is levendig en veelzijdig. Haar werk zit vol verrassende wendingen in beeldtaal en fantasie. Met een open geest vertaalt zij indrukken uit haar directe omgeving, waarbij elke nieu we stap voortvloeit uit de vorige, een gevoelig proces. Van haar zijn op deze locatie voornamelijk grote tekeningen te zien. Henk de Geus is een kunstenaar die zich in velschillende disciplines thuis voelt. Niet alleen als schilder van maritieme en landschappelijke onderwerpen; de laatste jaren ligt het accent veel meer op beeldhou wen en dan in het bijzonder bron zen beelden, waaivan hij er op deze expositie een twintigtal zal tonen. De beelden hebben mensfiguren en paarden als onderwerp. Maiy Koekenbier ervaart haar werk zelf als een voortdurende ontdekkingsreis. Deze reis leidt haar veelal tot grote kleurige com posities met vorstelijke bloemen, landschappen, stads- en dorpsge zichten, portretten en stillevens. Haar voorliefde voor de agrarische cultuur komt naar voren in tafere len waarin zij de toeschouwer mee voert naar de dampige sfeer van de koestallen. Er worden in dit week end ook enkele concerten gehou den. Zaterdagochtend spelen Thea Kranenburg en Petra Wallroth enke le solostukken en een quatre mains concert op de vleugel. Zaterdagmiddag brengt Martijn Ytsma lichte of modem klassieke stukken met soms iets geks ertus sendoor. Martijn is een talentvolle leerling van Doroté Crijns. Zondagochtend kunt u luisteren naar Tim Sabel, een zeer talent volle leerling van het Koninklijk Conservatorium in Den Haag, hij won al diverse prijzen. Op zondag middag is een bijzonder concert van fluitist Paulus Vis, vol origi naliteit, passie en schoonheid. Samen met de vermaarde organist Gerard Leegwater brengt hij een barokprogramma. Elk concert duurt vijftien minuten en wordt driemaal per dagdeel uitgevoerd. Gesponsord door Stichting Vrienden Ouderenwerk Heiloo. Kimst6daagse Heiloo, 21 tot en met 26 jimi. www.kunst6daagseheiloo.nl. Het werk van Annemarie Kuster is levendig, veelzijdig en vol ver rassende wendingen in beeldtaal en fantasie. Aangeleverde foto programma-overzicht van theater de beun heiloo www.vriendenvandebeun.nl Heerenweg 67-69,1851 KL Heiloo naast Winkelhof 't Loo, 072 5331483 LIBRIS. Uw Complete Boekhandel e-mail: info.deutekomOlibris.nl

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2011 | | pagina 9