Rabobank Noord-Kennemerland ondersteunt lokale initiatieven Maatschappelijk betrokken zijn. Dat is het idee. Rabobank Jaarlijks doteren wij een gedeelte van de winst aan het Coöperatiefonds. Stichtingen en verenigingen kunnen twee maal per jaar een aanvraag indienen voor een bijdrage uit het fonds. Hiermee draagt Rabobank Noord-Kennemerland bij aan ideeën en initiatieven die het verschil maken voor de lokale gemeenschap. e- aliBi Uil 1 12 In maart heeft de ledenraad de volgende aanvragen gehonoreerd: Liobaklooster Egmond-Binnen (foto-expositie en boekLiobaklooster) Stichting Bachcantate Bergen (jubileumconcert2011) Raad van Kerken Castricum (theatervoorstelling Lazarus) Sint Maartenschool Limmen (speelhuis) Stichting Gemaal 1879 Castricum (nieuwbouwschuur) Heilooër Operettevereniging Heiloo (jubileumuitvoering t.g.v. 60-jarig bestaan) Stichting Oud Limmen Limmen (aanschaf videocamera/laptop) Stichting Medische Kindercirkel Alkmaar (aanschaf webcams) Oudervereniging basisschool St. Radboud Heiloo (verbetering schoolplein) Stichting Vrienden van St. Eckmunde Egmond aan Zee (geriatrisch fitnesscentrum) Galerie De Kapberg Egmond aan den Hoef (licht in galerie Kapberg) Stichting Tijdgeest Bergen aan Zee (film De monnik, het mysterie en het muntje) Regio VVV Hart van Noord-Holland Alkmaar (Informatiezuil Schoorl) Stichting Muziektent Egmond-Binnen (evenementencontainer) Stichting Sociaal Carnaval Castricum (carnavalsfeest2012) Stichting Welzijn Castricum (Europees jaar voor vrijwilligers/Meer dan Handen Award) Peuterspeelzaal De Springplank Castricum (herinrichting speelplein) Volleybalver. Croonenburg Castricum (aanleg beachvolleybalvelden/opknappen terras) R.K. Willibrorduskerk Heiloo (restauratie altaarstuk) Gemengd Koor Crescendo Egmond-Binnen (feestconcert35-jarig bestaan) Nederlandse Bijenhoudersvereniging Limmen (imkercursus in Egmond) Stichting Uitgeester en Akersloter Molens (gereedschap) Stichting Dorpscentrum Schoorl (herinrichting sporthal) Basisschool'Het Kleurenorkest'Limmen (steun hetkleurenorkest) Stichting Jeugdtheater Heiloo (voorstelling Sneeuwwitje) Voetbalvereniging HSV Heiloo (voetbalveldje mini-G-voetballers) O Rabobank. Een bank met ideeën. Ook een aanvraag indienen? Kijk op www.rabobank.nl/nkl 22 JUNI 2011 UITKIJKPOST Hf 1 *TT

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2011 | | pagina 12