contact Onderhoud bruggen HEILOO GEMEENTE nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo Openingstijden Verkeer Burgerzaken Evenementenvergunning Veiligheid Dakkapel, serre, uitrit, carport? Heeft u vragen? Bel meteen!! UITKIJKPOST ii JUNI 2011 Deze zomer voeren we onderhoudswerkzaamheden uit bij een groot aantal bruggen. Dit onderhoud is belangrijk voor het behoud van de bruggen. Vanaf eind juni tot half oktober nemen we houten- en betonbruggen onder handen. Tijdens de werkzaamheden zijn de bruggen gedeeltelijk of geheel afgesloten. Met name in het westen van Heiloo herstellen we gebreken aan houten bruggen. We herstellen de constructie van de brug. vervangen rotte dekdelen en leuningen, schilderen de leuningen en brengen slijtlagen aan op het brugdek. In Boswijk plaatsen we twee nieuwe damwanden. omdat de hui dige damwanden versleten zijn. Ook onderhouden we twaalf betonbruggen. We voeren betonreparaties uit en verven de leuningen. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer G. Buining van de afdeling Beheer Openbare Ruimte, tele foonnummer 072 535 68 11 of email info@heiloo.nl. GEMEENTEHUIS Raadhuisplein 1 Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66, info@heiloo.nl www.heiloo.nl Openingstijden mat/mvrij 08.00 - 12.30 uur maandagavond 18.00 - 20.00 uur Op andere tijden na afspraak. BEHEER OPENBARE RUIMTE AFVALBRENGPLAATS Rosendaal 2 Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66 Openingstijden mat/mvrij 08.00 - 15.45 uur zaterdag 09.00 - 12.00 uur Staat uw fiets op slot? Tijdens de jaarmarkt op 6 juli rond 't Loo en op de Heerenweg is dit jaar een speciaal team van het Landelijk Centrum Fietsdiefstal aanwezig. Zij geven u tips hoe fietsdiefstal te voor komen. Jaarlijks worden veel fietsen gestolen. U kunt zelf wel iets doen om te zorgen dat het niet uw fiets is. - Zet uw fiets altijd en overal op slot, ook als u maar even weg bent. U maakt het een fietsendief dan een stuk moeilijker. - Gebruik liefst twee sloten. - Zet uw fiets altijd aan een paal of een fietsenrek. - Maak zoveel mogelijk gebruik van de (gratis) fietsenstallingen in de omgeving. Aangifte doen Doe altijd aangifte als uw fiets gestolen is. Elke gestolen fiets is er één teveel. Daarom doet de politie er alles aan om gestolen fietsen op te sporen en terug te brengen. Na uw aangifte registreert de politie de fiets als gestolen in het landelijke fietsendiefstalregister. Deze kunt u via www.fietsendiefstallenregis- ter.nl raadplegen. In het politiebureau kunt u een speciale fietsregistratiekaart ophalen. Kenmerken noteren Noteer bij de aankoop de unieke ken merken van uw fiets (merk, type, kleur, framenummer). Dit maakt de aangifte compleet. Meer informatie Ga langs voor tips bij het team Landelijk Centrum Fietsdiefstal op 6 juli op de jaarmarkt in Heiloo Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw P van der Last, veilig heidscoördinator, telefoonnummer 072 535 68 21. Evenementenvergunning Kermis Heerenweg/Stationsplein De burgemeester heeft vergunning verleend ten behoeve van de (horeca) kermis op de Heerenweg, onder een overkapping, van donderdag 30 juni (vanaf 21.00 uur) tot en met zondag 3 juli 2011 (tot 01.30 uur), inclusief de muziek op zondag van 17.00 uur tot 22.00 uur en de buitentaps. (De brief is verzonden op 22 juni 2011). Bezwaar Als u het niet eens bent met deze vergunning, dan kunt hiertegen binnen zes weken na de dag waarop deze is verzonden een bezwaarschrift indienen bij de Burgemeester, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer Tom van der Meijs van het team Juridische Zaken, te bereiken op telefoonnummer 072 535 68 08. Burgerlijke stand tot en met 13 juni Geboren Hassan Al-Rikabi z.v. A.M. Al-Rikabi en Jomana Al Rikabi Lucas A. Baljé z.v. J. Baljé en L.D. Leijen Pippa Konijn d.v. D.J.P. Konijn en M. Stoop Betje M.H. Klinkenberg d.v. C. Klinkenberg en E.A.Tiebie Maurits W.A. van Schouten z.v. A. van Schouten en C.A.M. Osenga Daan P. van Waggendorff van Ryn z.v. A.P. van Waggendorff van Ryn en W.A.M. Schipper Fiene en Sofie Sikma d.v. C. Sikma en N.J.M Apeldoorn Fleur A.R. Letschert d.v. R.A.J. Letschert en J.C. Bolten Jasmijn M. van Velzen d.v. M.A. van Velzen en L.M. van Vliet Leticia O.A. de Jong d.v. S.P. de Jong en M. de Jong Huwelijksaangiften aangiften partnerschap R.N. Mazereeuw en C.E.G. van Dijl J.J.M. Steenbergen en C.L. te Beest Huwelijken gereg. Partnerschappen E.N. Lenting en S. van der Kaaden E. Tzaraf en A..G. Naimanbaeva L.J.G. Stevens en M.M. Frankenmolen M.A. van Laere en A.C. Aufenacker R. Papa en W.F. Splinter M. Leevendig en A. Huijgens A.G. Eilander en I. de Boer J.W.A.P. Castricum en .A.A.C. Kraster Overleden N. Groot wv de Graaf N.G. Wester T. Schreuder wv Schenk A. van der Leij I.J. Binnerts T. Hendriks ev van Beek J. van Dijk Wat doet de brandweer wel en wat niet? In 2009 en 2010 is er een onderzoek geweest naar de veiligheidsgevoelens van de inwoners van de regio Alkmaar. Uit dat onderzoek kwam naar voren dat mensen niet altijd weten waarvoor ze de brandweer kunnen benaderen en waarvoor niet. Haalt de brandweer een kat uit de boom of een koe uit de sloot? Kun je de brandweer bellen voor het leegpompen van de kelder? Een goede stelregel is: de brandweer komt bij direct gevaar voor mens en dier. Risico voor mens en dier In de Wet op de Veiligheidsregio 2010 staan de taken van de brandweer. De brandweer is er natuurlijk om een brand te bestrijden, om mensen te red den uit levensbedreigende situaties en bij ongelukken op de weg, het spoor en het water. De taken van de brandweer hebben ook vaak te maken met het voorkómen van gevaarlijke situaties. Denk daarbij bijvoorbeeld aan het weg halen van een scheefhangende boom boven een weg. Er is dan immers risico voor mens en dier. Andere meldingen De brandweer wordt ook wel eens gebeld met meldingen die zij niet kan oplossen, zoals het wegpompen van een laagje water in de kelder of het omkappen van een boom in de tuin. Daarvoor kunt u beter een particulier bedrijf inschakelen. Meer informatie Voor meer informatie over het werk van de brandweer Heiloo kunt u con tact op met een medewerker van de brandweer, telefoonnummer 072 535 68 50. Bij brand belt u natuurlijk 112. Ook daarvoor is de omgevingsvergunning. Meer informatie: www.heiloo.nl/omgevingsvergunning.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2011 | | pagina 13