H E I L 0 0 GYMNASIUM Jac. P. Thijsse College Geslaagden MAVO eerste tijdvak: Geslaagden VWO eerste tijdvak: ATHENEUM Feestvreugde op Bonhoeffercollege MAVO HAVO 22 JUNI 2011 UITKIJKPOST Sjuul Swart, Milad Tannazi, Lisa Templon, Coen Unk, Simon Veen, Bastiaan Vergouw, Maud Vreeburg, Pim Wassenaar Fanny Baars, Jennifer Blom, Jan- Willem Bos, Laura Bruins, Maaike van Buuren, Sal van Dijk, Tobias van den Enk, Loes van Eseh, Lonneke Graas, Mats Idema, Iris de Jeu, Samuel Jong, Hilde Kuyper, Maarten Mantel, Roeeo van der Mark, Egbert Masereeuw, Lisa Nijhuis, Bart Numan, Kaira van der Pal, Dyantha van der Sluijs, Kiki Twisk, Joyce Veenstra, Sanne van Velzen, Kayleigh Vonk, Daphne de Vries, Jennifer Zonneveld Ook op het Jac. P. Thijsse College zijn weer veel geslaagde leerlingen. De geslaagden voor het HAVO, eer ste tijdvak zijn: Akersloot: Sander van Woesik, Berdien van Woensel, Sanne Wiehers, Britt Verduin, Anne Verduin, Mathijs Uilenburg, Tessa Sehoemaker, Marjolein Ruhl, Daan Rienstra, Rosa Nolden, Renske Kramer, Jossy Koster, Jordy Kooijman, Annemarieke Kloosterhof, Jenny Klinkhamer, Linda de Jong, Michelle Hollenberg, Lisa den Hartog, Jelle van der Eng, Danique Dekker Egmond Binnen: Naik de Waard, Kim Schonenberg, Danique Levering, Daphne Dekker. Heiloo: Roby Wijdenes, Tim Wesselink, Wietske de Waard, Jessica Terol, Alexander Smit, Robin Smit, Edvin Sisanovie, Laurens Singeling, Viktor Rotteveel, Danielle Roet, Daphne Pieters, Roelien Noordman, Naomi Mostaard, Floor Molenaar, Jetske Littooij, Thijs Lesterhuis, Simon Leerink, Matthijs Kok, Bram Kareis, Frank van Ingen, Stephan Hoogland, Pauline Hekker, Derek Groot, Laurens van Gijtenbeek, Noah Eelman, Steijn van Buuren, Lianne Bruin, Elmer Boulonois, Manouke Bosgra, Tobias Blaauw, Cas Berkman, Daan Bakker, Fleur Bakker Limmen: Thomas Voorwalt, Boyd Vleugel, Alex Termes, Michel Seignette, Nikki Schonk, Rick Nuijens, Vivianne van der Linden, Frank Kleef, Sascha van Kessel, Melanie van Diepen, Twan Defesche, Willeke Burgmeijer, Daan Bmijns, Merel van den Brink, Marit Bakker. Akersloot: Tom Adriehem, Rosa Beentjes, Martijn Huisman, Michiel Klaver, Jelle Konijn, Jasper Koomen, Cecilia Nolden, Mats Pepping, Jurre Sehoolderman, Lieke Sintemaartensdijk, Martijn Tiebie, Maeiysha Tinga, Linde van der Velden. Egmond aan den Hoef: Zeppe Breuer, Coen Filipsen. Egmond Binnen: Sabine Admiraal, Perry Boersen, Tessa Pit. Heiloo: Claire Amson, Martijn Apeldoorn, Laura Beers, Job te Buck, Yoeri Buis, John Burger, Tos van Diepen, Sanne Duin, Olaf Eldermans, Janine de Groot, Kevin Jadoul, Sander Keeman, Rianne Modder, Mohammed Muheddin, Nicole Nap, Sylvana de Nijs, Rodin Tzaraf, Stefan Vogel, Wendy Vreeburg, Laura de Witte. Limmen: Kirsten Bos, Arthur Dekker, Rutger Dirkson, Manon Duin, Sascha van het Hof, Ralf Kerssens, Lars Kooijman, Rens Koopmans, Vera Kramer, Lieke Kuijs, Luke Pouw, Kay Pronk, Koen van Vulpen. Akersloot: Miranda Buur, Jos Nolden, Stefan Kooij, Joran Kaptein, Simone Hoogenbosch, Nika Swinkels, Pauline Smit, Eva Schoon, Suzanne Lugthart, Anna van Baar, Renée Struijf, Roy Klemann. Egmond Binnen: Anouk Baltus, Jeanique Oud, Nienke Pot. Heiloo: Jeroen Bijvoet, Rosjgar Fatah, Stèphanie Opdam, Myrthe ten Bosch, Tim van Haastrecht, Sander van Hulst, Jolien Piekeboer, Nienke Smit, Ellen Schipper, Eline Ziek, Tim Knegt, Kiysa Robertson, Samara Mey, Gavin Gronert, Fabriee de Boer, Thom Schurer, Faleo Lievaart, Folkert Kan, Karen Stevenson, Noah Pierau, Laura van Leijen, Monique Tegelaers, Joyce van Weering, Tim van Gelder, Vivian van Wijk, Fleur Rippen, Tim Blankert, Eveline Maan, Marlies Visser, Pieter Cimbel, Floor Welling, Luigi van Riel, Rong Zwemmer. Limmen: Ilse de Groot, Riek Boersen, Femke Boon, Sander van den Berg, Lisa Schonk, Kevin Knol, Jeroen Castelein, Mado van der Sande, Laura Bijman, Claudia Tóth, Annemiek Welboren, Claudia van Galen, Luuk de Wildt, Lisanne Veter. Joost Couwenberg, Twan van Dam, Demi Dekker, Nieky Dekker, Falko Doomekamp, Jonas van Dormolen, Anne Geijsel, Liesbeth van Gelderen, Maartje Gilissen, Marike van Goethem, Anne-Miehelle de Graaf, Falko de Graaf, Jelmer Groenland, Liz Groot, Riëlle de Groot, Laura de Haan, Anne Hoedeman, Tom Houtenbos, Lara Huijsmans, Deborah Huisman, Bodine van Ingen, Tom Jansen, Rick Jonker, Raymond van der Kam, Niels Koerts, Esther Kolder, Robin van der Kolk, Romy Koning, Maaike Kool, Jeremy Koper, Roxanne Kortekaas, Thijs Krol, Jeanine Kmijver, Iris de Leeuw, Anthea van Leeuwen, Roos Levering, Christian van Looij, Djoeke Louman, Michiel van Lunsen, Nicole Mijnen, Fabienne Mijnsbergen, Shannen Min, Daan Nieboer, Azize Oomen, Tom Orij, Stèphanie Palmboom, Sjoerd Peek, Janine Pirovano, Fabienne Raap, Jill Rijkhoff, Shannon Roest, Björn Röseler, Milou de Ruig, Bianea van Saase, Lonneke Sehellevis, Alisa Schurink, Lillian Siemons, Wouter Smaardijk, Thomas Smith, Wim Sprengers, Kelly Staa, Ruben Stam, Koen Teeling, Kayleigh van Tellingen, Robine van Tussenbroek, Job Joris Verhofstad, Nienke de Vries, Fay Warmerdam, Steef de Winter, Jan van Zeist, Falko Zuurbier, Nick Zwaan, Jens Zwart Reijer Blok, Dorinde den Boer, Laura den Boer, Rick Brugsma, Joost Burger, Ivema Créton, Lisa Deijlen, Rosalie Denneman, Stephanie Doesburg, Sebastiaan van Doornik, Remeo Duinmeijer, Mariëlle Galiart, Sanne Gersonius, Lianne van Goethem, Daniëlle de Groot, Eva Hamann, Danny Hols, Marit Hooijsehuur, Dennis Kaandorp, Mikael Kaandoip, Aemoud van Kerkhoven, Denice Kingma, Quinta Kok, Lydia Koning, Marcel Kranendonk, Martijn Legêne, Lue Leijtens, Pareival Maissan, Anna Masereeuw, Justin van der Mee, Jorien Meijer, Sebastian Melzer, William Ng, Jurriën Plijter, Casper van Pomeren, Maarten van Poppelen, Jasper Raasveld, Gijs Reichert, Tim Romijn, Cindy Ruiter, Jordy Siepel, Immanuel Slont, Willemien Slot, Eline van der Sluijs, Veel blije gezichten op het Bonhoeffercollege nu de examenuit slagen van het eerste tijdvak binnen zijn. Het Bonhoeffercollege is trots op zijn leerlingen die een prachtige prestatie hebben neergezet. Het is nog even duimen voor enkele her- kansers, die nog een keer de exa menzaal in moeten, maar nu al geslaagd zijn: Iris Bakkum, Jasmijn Beekers, Remko van den Berg, Mandy van den Bergh, Léon Berkhout, Steven Blom, Robin Bron, Amy Bruin, Maick van Bugnum, Steef van Diepen, Vionne Dirksen, Franek van Domburg, Niels van Domselaar, Jesper Duin, Nick Duinmaijer, Eva Endema, Sean Evenwel, Koen Flietstra, Meivin de Graaff, Joris Groen, Manon Haakman, Danny Haije, Femke Haije, Jannes van der Ham, Jeffrey Harmunanto, Robyn Heere, Zoë Heijne, Kai Hilarius, Bo Hofsté, Nena Hondema, Wouter Jansen, Jesper de Jong, Rosanne de Jong, Nadine Jonker, Carolien van Kampen, Chiem Kerssens, Maikel Koper, Tim Koper, Barry Koppes, Martijn Kraan, Ivanka Kramer, Mukesh Kumar, Kautar Leijen, Rens Liefting, Daphne Loots, Jordy Martens, Claudia Meuleman, Kristian Montijn, Anne Sophie Mosterd, Bregje Mul, Jari Ott, Tanja Pool, Amir Rasouli, Job Res, Youri Roelofs, Stan Rombaeh, Jim Sentveld, Mandy Sentveld, Tom Sikkema, Reinout Slinger, Nicole Schoorl, Claudia Stanco, Jordi Tesselaar, Rianne van der Veldt, Susanne Verduin, Twan Verduin, Bodhi Verhoogt, Paul Visser, Nicole van Vliet, Lindsey de Vries, Pepijn Walstra, Richard Wijker, Casper Witting, Matthew Wulp, Dorien Zonneveld, Malou Zoontjes Daniël Andriessen, Laura de Baekker, Remco Bakker, Charelle Baltes Harkema, Julia Bart, Liv van Berkum, Saskia van Beugen, Stef Bouwer, Jom Brouwer, Lisa Brouwer, Ramon van Buitenen, Merel van Buuren, Maarten Coppens,

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2011 | | pagina 18