Springgroep GTH in top tien op Nederlands Kampioenschap Pinksterconcours bij HS Heiloo Golf Country club decor voor Pro-Am TV Limmen houdt onderling toernooi SPORT 29 INGEZONDEN MEDEDELING Voorjaarscompetitie werd gezellig afgesloten Terriërs meisjes MC4 kampioen i9nqgebeukers,nl UITKIJKPOST 22 JUNI 2011 De springgroep van GHT met achter (v.ln.r.): trainster Melanie, Gaby, Jasmijn, Bianca, Birgit en Corina. Voor (v.l.n.r): Shannon, Eveline en Larissa. Aangeleverde TURNEN HEILOO - De Springgroep van GTH onder leiding van Melanie de Laleijne heeft mee gedaan aan het Nederlands Kampioenschap voor groeps- springen in Landgraaf. Maar liefst 206 teams hadden zich op verschillende onderdelen inge schreven. In een hoog tempo worden diver se sprongseries achter elkaar uitge voerd door de groep. De beste zes sprongen tellen mee voor het eind- totaal. Het snel achter elkaar uit voeren va een sprongenserie levert extra pimten op. Het niveau binnen het groepsspringen wordt ieder jaar hoger. Het zeer jonge seniorenteam van GTH (met maar liefst drie juni oren in haar geleding) begon in de ochtend met het onderdeel tafel- springen (negende plaats). Aan het begin van de middag werden de onderdelen minitrampoline (negen de plaats) en pegasus met plank (elfde plaats) gedaan. Het laatste onderdeel waaraan de springers van GTH deelnamen was pegasus trampoline (dertiende plaats). Ten opzichte van vorig jaar heeft het team zich enorm verbeterd. Niet alleen is de uitgangswaarde van de sprongen omhoog gegaan, maar er is vooral hard getraind op netheid van de uitvoering. Op de onderde len minitrampoline en tafelspringen behoort de groep bij de beste tien van Nederland. Het team heeft de smaak te pakken en is direct na het NK weer gaan trainen, boordevol ideeën voor nieuwe sprongen. De springgroep traint op vrijdagavond. www.gth-heiloo.nl. RUITERSPORT HEILOO - Een prachtig Concours Hippique dat deels plaatsvond in een compleet nieuwe buitenring. Hiermee wist HS Heiloo het pinkster weekend de Noord-Hollandse paardensportliefhebbers naar Heiloo te halen. Zaterdagochtend ging het eve nement van start in de Rabo Ring. Erik Minnema, directeur Commercie van Rabobank Noord- Kennemerland, luidde zaterdag om 10.00 uur de bel. Hiermee opende hij officieel de Rabo Ring en liet hij het concours van start gaan. Zaterdag 11 juni werd de spits afge beten door de pony's. Er kwamen 48 combinaties uit in de dressuur en er werden totaal door de pony's 76 pareoursen gesprongen. Na de pony's werden er door de paar den nog een kleine vijftig rondjes gesprongen. Op maandag 13 juni kreeg het tweedaags concours een vervolg in de vorm van dressuur voor paarden. Er werden in zes banen door ruim tachtig combi naties gestreden. Op beide dagen waren er door de Rabobank, in het kader van het jeugd-stimule- ringsplan, Rabo-jeugdpaketten beschikbaar gesteld. Dit pakket bevatte onder andere een dekje en een laarzentas. Bij de pony's gingen de volgende deelnemers met een pakket naar huis. In de dressuur klasse B: Kim Beetsma (Wieringermeerruiters), in de klas se L; Tessel van der Schaaf, ook van de Wieringermeerruiters, en in de klasse M ging het pakket naar Laura Quinten (HS Heiloo). Bij het sprin gen werd het pakket in de klasse B gewonnen door Anna Mansholt van de Wieringermeerruiters, in de klasse L door Sanne Zeeman van HS Heiloo en in de klasse M door Nina Jansen van PSV Hoorn. Op maandag 13 juni werden er bij de paarden de pakketten gewon nen door Roxanne Siebeling (H.C. Assendelft) in de klasse B, in de klasse L was Sophie Singeling de winnaar en in de klasse M, Antine Bakker beide lid van HS Heiloo. Op beide dagen kwam ook nog een aantal viertallen (afdelingsdres- suur) in de baan, altijd weer een fraai gezicht hoe vier combinaties de figuren zo synchroon mogelijk uitvoeren. HS Heiloo kan terugkijken op een succesvol Rabo-Pinkstereoneours, mede mogelijk gemaakt door de Rabobank Noord-Kennemerland en nog vele andere sponsoren. Tijdens de opening van de Rabo Ring mocht HS Heiloo een fraaie foto, waarvan het origineel in de Rabobank van Heiloo hangt, uit handen van Erik Minnema in ontvangst nemen. Aangeleverde foto HEILOO - Ter gelegenheid van de lustrum week van Golf Countryclub Heiloo is afgelopen maandag de baan het decor geweest van een ware Pro- Am. Dit intussen jaarlijks terugkerend evenement heeft geresulteerd in een ware strijd tussen professionals uit heel het land en leden van de club. Dit jaar deden onder andere mee: Reinier Saxton, winnaar in 2008 van het Brits amateur kampioenschap, Ralph Miller, onlangs tweede op de van Lanschot tour. Daarnaast diverse professionals die door leden van de club werden uitgenodigd om er vandaan te gaan met de eer en trots van dit inmiddels beruchte en goed georganiseerde evenement. De touwtjes van dit evene ment waren in handen van Dirk van der Steen, Marie Louise Rozenkrans, Bep Gaarthuis en Kees Kaandorp. Ook dit jaar kunnen zij met een tevreden gevoel terugkijken op een prachtig evenement waarbij de weergoden enorm rekening hielden met deze wedstrijd. Een altijd super enthousiaste Dirk van der Steen stond met enige trost toe te kijken hoe de winnaar van deze wed strijd, Ralph Miller, met een score van -3 de bokaal en het beruchte green jacket in ontvangst nam en met name de wedstrijdleiding complimenten gaf voor de perfecte organisatie en de sublieme staat van de baan. Golf Country Club Heiloo heeft deze hele week in het teken staan van het lus trum waarbij diverse enthousiaste leden met elkaar de strijd aangaan in mooie wedstrijden. Foto: Ricardo Marcker TENNIS LIMMEN - Woensdag 15 juni werd bij TV Limmen de voor jaarscompetitie met een onder ling toernooitje afgesloten. Onder genot van patat en limonade streden deze keer de teams niet met elkaar maar tegen elkaar. En dat leverde veel spannende, maar vooral gezellige, wedstrijden op. In totaal deden dertien jeugd- teams mee aan de voorjaarscom petitie in de regio Noord-Holland Noord. Twee teams zijn kampioen geworden. Dit zijn de teams jongens tot en met 10 - 3A veld met daarin Wessel Hoeben, Nino Peemen, Jacco de Jong, Vincent Iliopoulus en Thomas van Dijk en het gemeng de team tot en met 12 met daarin Quinty Boontje, Fleur Admiraal, Stijn Bakker en Dennis Krook. Zij werden tijdens het 'patat'-toemooi daarom extra in het zonnetje gezet met een bloemetje en een echte kampioenssehaal. Het gemengde team tot en met 12 strijdt overigens op 25 jimi nog om de distrietstitel in de regio Noord- Holland Noord. HEILOO - De MC4 meiden van De Terriërs zijn afgelopen zater dag in Amsterdam kampioen geworden. Door de vele blessures binnen het team viel de beslissing uiteindelijk op de laatste com petitiedag. Door een eenvoudige 3-0 overwinning op Xenios werd het kampioenschap binnengehaald. Dit werd dan ook uitbun dig met champagne en gebak gevierd. Het mooie seizoen werd 's avonds met een gezellige barbecue afgesloten. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2011 | | pagina 29