Hairstudio Digna Vrijwilligers Avondvierdaagse in het zonnetje gezet Loverboys in de Willibrorduskerk H E I L O O BEDRIJF BELICHT 5 Priesterwijding in Heiloo Fotograaf Iris Fernee exposeert bij Di Fiorentina UITKIJKPOST 22 JUNI 2011 In deze rubriek wordt wekelijks een ander bedrijf in het ver spreidingsgebied van de Uitkijkpost belicht. Voor aanmelding: Hoefsmid 5,1851PZ Postbus 68,1850 AB Heiloo. Of per e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. In de aanmelding graag duidelijk uw gegevens vermelden. De kosten van deelname aan Bedrijf Belicht zijn 195,- ex btw. Tekst en foto: Carolien Breed Keimemerstraatweg 211, 1851 NA Heiloo, tel. 072-5325456, www.hairstudiodigna.nl,info@hairstudiodigna.nl. HEILOO - In tweeënhalf jaar tijd is Hairstudio Digna voor de tweede keer uit haar jasje gegroeid. Met de laatste verhuizing eind vorig jaar, naar het pand aan de Kennemerstraatweg pal naast de afhaalpizzeria van II Corso, verkreeg Hairstudio Digna de zo gewenste werkruimte. Daarmee is de capaciteit vergroot en kan eigenaresse Digna voort met haar suc cesformule van het bieden van hoogwaardige kwaliteit tegen zeer betaal bare tarieven. Vorig jaar kwam topstyliste Hiljo het team van Digna ver sterken en afgelopen maart kwam ook Marjolein erbij. Inmiddels vormen drie ervaren kapsters en twee stagiaires een goed ingewerkte combinatie die klanten vriendelijk en gastvrij ontvangt. Voor Digna hebben plezier in haar werk en het leveren van vakmanschap de hoogste prioriteit. Dit werkt door op de gemoedelijke sfeer in de salon, haar collega's en de per soonlijke benadering van iedere klant. Aangezien veel -werkende- men sen overdag weinig tijd hebben om de kapper te bezoeken, is Hairstudio Digna ook drie avonden (woensdag, donderdag en vrijdag) tot 21.00 uur geopend. Digna vindt dat de kapper voor iedereen betaalbaar en laag drempelig bereikbaar moet zijn. De avondopening blijkt een schot in de roos te zijn, gezien het aantal klanten dat gebruik maakt van deze extra seivice. „We werken 's avonds met minimaal twee ervaren kapsters, zodat we in het veivolg geen nee meer hoeven te verkopen." Digna blijft de nieuwste ontwikkelingen in heren- en dameshaarmode en haarverzorging via beurzen, vakbladen en het volgen van trainingen op de voet volgen. Behalve voor een leuke en vlotte coupe kan men bij Hairstudio Digna ook terecht voor een gericht verzorgingsadvies in geval van futloos haar of huidproblemen. Want sinds november werkt Hairstudio Digna met de haarverzorgingslijn van Mediceuticals. Een wel daad voor mensen met haar- en hoofdhuidproblemen, waaivan één of beide een oppepper kimnen gebruiken. Er wordt regelmatig een 'scoop- dag' gehouden voor mensen met haar- en/of hoofdhuidproblemen, De eerstvolgende vindt 21 juli plaats; zie de website. Dan zijn medewerkers van Mediceuticals aanwezig die, na een grondige analyse onder de micros coop, een gericht en persoonlijk advies geven. Digna: „Mediceuticals gaat nog dieper in op de aanpak van specifieke haar- en hoofdhuidpro blemen, zoals huidschilfers, een gevoelige hoofdhuid, haar dat dunner is geworden of uit conditie is geraakt door de effecten van medicijngebruik, stress, chemotherapie, verandering in hormonen en dergelijke. Dit merk wordt in veel gevallen ook aanbevolen door dermatologen. Veel mensen met hoofdhuidproblemen hebben vaak allergische reacties op doorsnee kleuring- en stylingproducten. Digna: „Daarom werken wij met kleu ring- en stylingproducten van Eva. Deze producten sluiten namelijk aan op die van Mediceuticals, omdat de werking ervan zeer zacht is voor de huid." Onlangs hebben Hiljo en Digna een uitgebreide training gevolgd in Barcelona, de thuisbasis van Eva, waar het laboratorium en de fabriek zijn gevestigd. HEILOO - In het kader van het Europees Jaar van het Vrijwilligerswerk, 2011, bezoekt wethouder Ouderkerken samen met Marian van Dam, vrij- willigerscoördinator van het Vrijwilligers Informatie Punt, vrijwilligersorganisaties in Heiloo om de vrijwilligers in het zonnetje te zetten. Dinsdag 14 jimi speldde de wethouder de vrijwilligersspeld op bij de vrijwilligere van de Avondvierdaagse in Heiloo als klein gebaar van waardering voor him inzet. Het speldje verbeeldt het logo van het Europees Jaar van het Vrijwilligerswerk. Ook de organisa tie van de Avondvierdaagse zoekt nog vrijwilligers, zie www.avond- vierdaagseheiloo.nl. De vrijwilli gere waren samengekomen voor de training Verkeereregelaar, gegeven door politieman Bert Dekker. Na afloop van deze training zijn alle deelnemers officieel verkeererege laar Avondvierdaagse en zijn dus bevoegd het verkeer te regelen. HEILOO - In verband met de verbouwing van de Sint Bavo Kathedraal in Haarlem vindt de priesterwijding, traditioneel op de zaterdag na Pinksteren, dit jaar plaats in Heiloo. Op 18 jimi aanstaande zal Maciej Sendecki, momenteel werkzaam als diaken kapelaan in Huizen, worden gewijd tot priester door Mgr. Punt. De plechtigheid, in de grote kerk van het heiligdom in Heiloo, begint om 10.30 uur. Dinsdag 14 juni speldde de wethouder de vrijwilligersspeld op bij de vrijwilligers van de Avondvierdaagse in Heiloo als klein gebaar van waardering voor hun inzet. Foto: Ricardo Marcker HEILOO - Maandag 20 juni 2011 komt Anita de Wit van de stich ting Stop Loverboys Nu naar de Willibrorduskerk om te vertel len wat er allemaal gebeurt wan neer iemand in de greep komt van een loverboy. Het lijkt zo lijn, een lieve jon gen die precies weet wat je wilt. Aandacht, liefde, bescherming en drugs zonder dat je er iets voor hoeft te betalen. Dan komt de dag dat alles verandert. Hij komt in de schulden en heeft je hulp nodig. Voordat je het weet ben je slacht offer van een loverboy en moet je werken voor hem. Stichting Stop Loverboys Nu is drie jaar geleden opgericht door Anita de Wit, toen haar eigen dochter in handen kwam van een loverboy. Zij kwam er ach ter dat je als ouders en slachtof fer bijna alleen stond in de strijd tegenover de loverboys, en er wei nig bekend was over loverboys. Daardoor ontstond het idee om deze stichting met een groepje lot genoten op te richten. Anita de Wit komt samen met een slachtoffer naar Heiloo, die gaat vertellen wat haar overkomen is en hoe zij ermee is omgegaan. Omdat dit best een heftige ontmoeting is, daarom is de avond bedoeld voor jongeren maar ook voor oudere. De avond wordt georganiseerd door Provider-HALE, een jongeren programma van de zes parochies van de regio Heiloo, Akersloot, Limmen en de Egmonden. De avond begint met een inloop om 19.15 uur in het Willibrordhuis aan de Westeiweg naast de kerk en is rond 21.30 uur afgelopen. De toegang bedraagt één euro. Als je met meer mensen komt, meldt dat dan even vooraf via tel 072-5330906. HEILOO - Tot en met zondag 26 juni exposeert Iris Fernee een aantal van haar foto's bij ijsssalon Di Fiorentina aan de Kennemerstraatweg. Foto: iris Femee

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2011 | | pagina 5