Heiloocontact Lekker buiten paardrijden 16.00 Kuyper Blom De kans van uw leven! Belangrijke nummers chf 11 nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo 072 564 44 44 Politie VRIJE KAVELS Al jaren op zoek naar uw eigen kavel waarop u uw vrijstaande droomhuis kunt realiseren? Dan is dit uw kans! UITKIJKPOST 26 JULI 2011 spoedgevallen zonder spoed Brandweer alarmnummer 112 0900 8844 www.heiloo.nl Meer informatie Voor vragen of meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw M. van der Linden van de afdeling Volkhuisvesting. Ruimtelijke Ordening en Milieu, telefoonnummer 072 535 67 53. De bereidheid van de ruiters is het belangrijkste middel dat ingezet kan worden en daar vertrouwen we dan ook op. De natuur in en om onze gemeente is ook bij ruiters erg geliefd. In de recreatiegebieden in ons dorp zijn speciale ruiterpaden aangelegd, waarlangs de dieren en hun berij ders ongehinderd hun weg kunnen vinden. Maar er zijn niet overal ruiterpaden; paard en ruiter moeten dan over de openbare weg, fietspaden of in bermen lopen. Wanneer paarden over de weg moeten lopen, ontstaan er soms vervelende situaties. Aan de ene kant kan het overige verkeer enigszins opgehouden worden door paarden op de weg. Maar aan de andere kant worden paarden zelf onrustig van het drukke gemotoriseerde verkeer. Ondanks dat het gebruiken van bijvoorbeeld de openbare weg soms nodig is om daar te komen waar u als ruiter moet zijn. vragen wij u dringend alleen de daarvoor bestemde ruiterpaden te gebrui ken. Dit voorkomt de klachten die we nu ontvangen. Zwakke bermen Bermen zijn een aandachtspunt voor ruiters in Heiloo. Na regenval kunnen ze gaan verzakken als de paarden in de berm lopen. Daarnaast gebruiken de ruiters in de recreatie gebieden soms de verkeerde paden, waardoor er veel schade ontstaat aan deze paden. Dit veroorzaakt weer ergernis bij andere gebruikers. Oplettendheid onder de ruiters kan de schade en de bijbehorende kosten voorkomen. Souvenirs Wij ontvangen regelmatig klachten van inwoners over de uit werpselen van paarden. Wij vragen de ruiters in Heiloo dan ook optimaal gebruik te maken van de ruiterpaden. Als dit niet kan. dan vragen wij u erop te letten dat eventuele paar- denpoep niet midden op het voet- of fietspad of op de weg terecht komt. Er zijn voldoende bermen waar zo'n 'ongelukje' minder overlast veroorzaakt. HEïMaalu/ater Kuyper Blom Makelaars verkoopt in opdracht van de gemeente Heiloo de laatste 11 vrije bouwkavels op een unieke locatie aan het recreatiegebied Het Maalwater. Waar: op locatie van de bouwkavels hoek Bayershoffweg De Houtwal Prijzen: 295.000 - 425.000.- V.O.N. Kavelgroottes: ca. 424 m2 - 709 m2 Verkopend makelaar: Kuyper Blom Makelaars Stationsweg 102, 1852 LN Heiloo 072-532 24 20 info@kbmakelaars.nl www.kbmakelaars.nl

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2011 | | pagina 11