Hartlepool United FC speelt twee oefenwedstrijden in Heiloo Derde wedstrijd van jeugdvisclub Afsluiting seizoen Pettit ra KID MMÈ mm fl@K@ öY? Twee keer goud voor Birgit Stevenson sport 20 SPORTNIEUWS UIT DE REGIO UITSLAGEN 6 JULI 2011 Profclub Hartlepool United FC speelt in de Engelse League 1. De trainer van de club kiest voor een Nederlandse seizoensvoorbereiding met overnachtingen in Egmond aan Zee. Aangeleverde foto VOETBAL HEILOO - Begin juli viert Heiloo tweemaal een Engels voetbalfeest. Hartlepool United FC komt vanwege de uitsteken de ervaringen voor het derde jaar naar HSV en Heiloo. De eerste wedstrijd is op zater dagmiddag 9 juli om 17.00 uur bij HSV tegen AGOW uit Apeldoorn. De tweede match is maandag avond 11 juli om 19.30 uur op het Stabilitas-terrein bij GGZ Noord Holland Noord tegen FC Den Bosch. Profclub Hartlepool United FC speelt in de Engelse League 1. Hartlepool is een Engelse kust plaats en ligt vlak onder New Castle. De trainer van de profclub kiest voor de derde keer voor een Nederlandse seizoensvoor bereiding met overnachtingen in Egmond aan Zee. In het kielzog van de spelers en de trainers rei zen enthousiaste Engelse fans mee naar Noord-Holland. In twee aan sprekende oefenwedstrijden ont moet de spectaculaire Engelse club twee serieuze tegenstanders uit de Eerste divisie in het voetbalgekke Heiloo. Bij AGOW heeft (oud AZ keeper) trainer Hans de Koning zijn plek afgestaan aan trainer Hans van Arum. Het duel tegen AGOW wordt gespeeld op het kunstgras hoofdveld van HSV (sportpark Het Maalwater). De Rood Gele club maakt een echt voetbalfeest van de wedstrijd. Het wordt spannend op het veld en gezellig op de tri bune en in het clubhuis. Kinderen tot en met 12 jaar betalen geen entreegeld en zijn van harte wel kom. Voor de toegangsprijs van 5,- ontvangen bezoekers een toe gangskaart voor beide wedstrijden. De Engelse formatie stond er op om de tweede wedstrijd op echt gras te spelen. GGZ Noord-Holland -Noord was zo vriendelijk om voor deze gelegenheid het Stabilitas- terrein speelklaar te maken. Het prima veld bij het knusse clubhuis De Beuk belooft een bijzondere voetbalsfeer waar iedereen welkom is om te komen genieten. Bezoekers kunnen zowel door de hoofdpoort aan de Kennemerstraatweg als via de achteringang tegenover de brandweerkazerne naar binnen. De wedstrijd Hartlepool tegen AGOW staat onder leiding van Erwin Blank uit Heerhugowaard en de wedstrijd Hartlepool tegen FC Den Boch wordt geleid door Harry van Etten uit Alkmaar. De grensrechters bij beide wedstrijden zijn de ervaren Fred Smit en Maikel Sombroek uit Heiloo. Toeschouwers wor den geadviseerd om op de fiets te komen en vooral ook tijdig aan wezig te zijn. Showband Caecilea verzorgt de muzikale omlijsting rond de wedstrijden. De volkslie deren worden voorafgaand aan de beide voetbalwedstrijden gespeeld. De schoolvakanties moeten nog beginnen en de voorbereidingen van het nieuwe voetbalseizoen 2011/12 zijn al gestart. De organisatie nodigt alle voetballiefhebbers uit Heiloo en de regio uit te komen meegenie ten van de Engelse voetbalsfeer. Wedvlucht de Toekomst EGMOND - Op 2 juli werd gelost om 07.00 uur, elf deelnemers 132 duiven. Met de wind uit het noord westen was het een eerlijke koers. Lex Udo klokte de eerste duif om 12.02.55 uur en een peloton vroege duiven (de eerste zeven) achtste was Apeldoorn-Sentveld, negende Comb. C&J Apeldoorn, tiende Frank de Jong, twaalfde Arie Tromp, 33ste Daniel Konijn. Donderdag 07-07 inkorven Tours, en vrijdag 08-07 inkorven Meer Jong. Zomeravondbridge HBC HEILOO - De uitslag van afgelopen don derdag 30 juni: A-iijn: 1. Jan Reuzenaar 8c Harry Koomen 61,11%, 2. Margareth de Bruyckere Nei Stark 60,42%, 3. Anneke Pias 8c John van Poeijer 59,72%., 4. Ria 8c Wim de Nijs 49,31%, 5. Kooi 8c Jansen 45,14%. B-iijn: 1. Eifi Greyer Eiiy Hentzen 57,29%, 2. Ger van Diest 8c Joop Westerbos 56,25%, 3. Meuieman 8c Noordenbos 52,50%, 4. Jacobs 8c Dortmont 50,00%, 4. Riemsdijk 8c Poorter 50,00%. Dit was de laatste avond van het zomeravondbridge van dit seizoen. Diploma's Zwembad Loos HEILOO - Zaterdagmiddag 25 juni werd er weer afgezwommen door de leerlin gen van zwembad Loos. Alle leerlingen mochten het felbegeerde diploma en de daarbij behorende felicitaties in ontvangst nemen, ledereen ging blij met zijn/haar diploma naar huis. De geslaagden zijn: Diploma A: Maxim Beemsterboer, Kenneth van Boggelen, Sterre van Boxtel, Nova Cassee, Sali Chaushli, Jonas Giesbertz, Jay Glas, Isabelle de Graaf, Tristan IJpelaan Kars Kroon, Jibbe Rijs, Imke Zandstra, Zeb Zuiderveld. Diploma B: Senna Bel, Simom Brokx, Sandro Busurashvili, Max Dobber, Joeri Oud, Arend Plomp, Kane Scheerman, Chanoa Schoehuijs, Eef van der Sluis. Diploma C: Shannon Bakker, Laurens Dulmers, Pam Herman, Bente Madderom, Roos Lotte Poldervaart, Amber Veltkamp Nienke Visser, Renske Visser. Sportvissen LIMMEN - Zaterdag 9 juli wordt de derde wedstrijd van de com petitie van jeugdvisclub Samen Beet gevist. Verzamelen om 18.30 uur op het haventje. Een dag later is het de beurt aan de witvissers. Op 10 juli wordt er namelijk gevist in het Noordhollands kanaal te Akersloot. Opgeven tot vrijdag avond 20.00 uur bij Peter van der Heijdt, tel. 072 - 5051056 of René Levering, tel. 072 - 5054175. Deelname kost 3,- per wedstrijd. Vertrek om 7.00 uur bij Albert Heijn Limmen. Een week later, op zondag 17 juli, wordt de tweede bootjes wedstrijd gevist op het Overdie. Opgeven bij Ron Droog, tel. 072 - 5054009. Bij voorkeur op tijd, zodat er extra boten kunnen worden geregeld voor vissers zonder boot. Ook hier kost de deelname 3,- Na afloop wordt er een barbecue gehouden waarbij de deelnemers zelf him etenswaar dienen mee te nemen. De organisatie zorgt voor een oven. Ook de 55+-vissers vis sen met grote regelmaat op woens dag hun wedstrijden. Kijk voor een volledig overzicht van het programma op www.hsvlimmen. nl of www.samenbeet.nl als het om jeugdvissen gaat. Verdere info: Peter van der Heijdt, tel. 072 - 5051056 of Rob Jak, tel. 072 - 5053858 of info@hsvlimmen.nl. is dij. BOKSEN EGMOND - Van Boksclub Pettit uit Egmond aan den Hoef zijn zondag 26 juni te Landsmeer de wedstrijdboksers in actie geko men, voor allebei was het de eerste wedstrijd. Chris Koning moest het spits afbijten, in de N.klasse 70 kilo gram, zwaarwelter. Tegenstander was Diego Grant, club Almere, hij had al drie partijen gebokst. De partij begon in een hoog tempo, de beweeglijke Diego was een moei lijk doelwit, Chris bleef goed kijken en met linkse en rechtse directes hield hij hem op afstand. De tweede ronde begon weer snel. Na de eer ste minuut zakte Diego wat weg, en Chris nam meer de aanval over. In de derde ronde was het tempo lager van Diego, waardoor Chris iets meer kon aanvallen, kortom: dit was een zeer ervaren tegenstander. De uitslag was onbeslist, dus goed gedaan van Chris. Na de pauze was Chris Baltus aan de beurt, in de N. klasse 59 kilogram, vedergewicht. Chris begon meteen in een hoog tempo, en hij draaide goed door de ring. In de tweede ronde meteen een linkse directe en rechtse hoek. Tegenstander Jerry maakte een dekkingsfout, zodat Chris weer een paar treffers kon plaatsen. De derde ronde was weer hoog tempo, toen veel directes met rechtse opstoot, al met al een 3-0 overwinning voor Chris. Dit was een mooie afsluiting van het seizoen. Start is weer op donderdag 1 september, in dorps huis Hanswij k in Egmond aan den Hoef, van 19.30 tot 21.30 uur. Wilt u ook een keer meetrai- nen? Kom dan langs, of kijk op www.boksclubpettit.nl, of informa tie via tel. 072-5054031.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2011 | | pagina 19