Smakelijke en koele zomeractie! Directeur Bert Kok van obs Meander neemt afscheid van basisonderwijs in Heiloo H E I L O O 3 ALWEER BIJ AH LIMMEN Winnaars kleurplaat bioscoopkaartjes Cars 2 Beeld bij t Loo in het nieuw gestoken De afscheidsreceptie vind plaats op 20 juli van 18.00 tot 19.30 uur Lever deze bonnen met vermelding van uw naam en telefoonnr. in bij onze servicebalie. donderdag 7 Juli t/m zondag 17 Juli waarop de aankoop van de boven genoemde artikelen staan. Bij aankoop van een Heinz Wijko artikel en een Heineken product maakt u kans op een heuse Cadac buitenkeuken. Bewaar uw kassabonnen tussen UITKIJKPOST 6 JULI 2011 Openingstijden Drukkerij Uitkijkpost ma. 08.00 -12.00 113.00 -17.30 uur di. 08.00 -12.00 113.00 -17.30 uur wo. 09.00 -12.00 113.00 -16.30 uur do. 09.00 -12.00 113.00 -16.30 uur vr. 09.00 -12.00 113.00 -14.30 uur Redactie Redactionele kopij moet uiterlijk vrijdag om 17.00 uur in ons bezit zijn. Een uitzondering wordt gemaakt voor kopij voor de sportpagina's en voor evenementen die in het weekend plaatsvinden. In dat geval mag kopij tot maandag 12.00 uur worden ingeleverd. De redactie van de Uitkijkpost is op de volgende uren bereikbaar: maandag 08.30 t/m 17.30 uur dinsdag 08.30 t/m 13.00 uur donderdag 08.30 t/m 14.30 uur vrijdag 08.30 t/m 14.30 uur woensdag is de redactie afwezig. Aangeleverde kopij advertenties De redactie behoudtzich het recht voor om stukken te bewerken, in te korten te verplaatsen naar een volgende editie of niet te plaatsen, mede afhankelijk van het advertentieaanbod. U kunt uw kopij mailen, faxen, verzenden of afleveren bij de balie. De redactie stuurt geen foto's en cd-roms retour. Deze kunt u aan de balie van de Uitkijkpost op komen halen. De Uitkijkpost is niet verantwoordelijk voor in advertenties gedane uitspraken of beweringen. Adres Bezoekadres: De Hoefsmid 5,1851 PZ in Heiloo, tel. 072-5330175, fax 072-5335644, e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. advertenties: advertenties@uitkijkpost.nl internet: www.uitkijkpost.nl Postadres: postbus 68,1850 AB Heiloo. HEILOO - Ze zal het niet nodig hebben met dit weer, maar het kunstwerk 'Naar 't Loo', oftewel de fietsende dame van kun stenaar Tineke Bot bij winkelcentrum 't Loo, is in het nieuw gestoken. Door de activiteiten van de kunst6daagse voelden enkele leden van de Rode Hoeden Victorie zich geïnspireerd om een steentje/steekje bij te dragen, door wild te gaan breien. Wildbreien is de nieuwste rage van creatieve street-art die menig toeschouwer een glimlach ontlokt. Sindsdien zijn meer mensen geïnspireerd geraakt en wordt het standbeeld van steeds meer gebreide kledingstukken voorzien! Aangeleverde foto HEILOO - In de Uitkijkpost van 25 mei stond een kleurplaat van Care 2 afgedrukt, waarmee gratis bioscoopkaartjes konden worden gewonnen. De jeugd van Heiloo heeft massaal de viltstiften en kleurpotloden gehanteerd en uit de vele inzendingen heeft de redactie een selectie gemaakt van tien prachtige kleurplaten. De volgende kinderen kimnen bin nenkort via Disney Nederland de kaartjes in de bus verwachten: Franco Bedeschi uit Heiloo, Luke Kaandorp uit Akersloot, Dylan Peperkamp uit Heiloo, Silvio Serbassi uit Heiloo, Thomas Pepping uit Heiloo, Fien Weijers uit Limmen, Stijn Bruin uit Heiloo, Stan de Groot uit Akersloot, Leonie van der Veer uit Heiloo en Merijn Witte uit Heiloo. Allemaal van harte gefeli citeerd! De Uitkijkpost verschijnt op woens dag huis-aan-huis in een oplage van 18.000 exemplaren in Heiioo, Limmen, Akersloot, Egmond-Binnen, Egmond aan den Hoef en Rinnegom. Sf krulling. M.ilunilK Het weekblad Uitkijkpost wordt geproduceerd op een waterloos offset rotatiepers, de milieuvriendelijke druktechniek Advertenties De advertentieafdeiing is te bereiken via 072-5330175 of per e-maii: advertenties@uitkijkpost.nl. Advertenties dienen uiterlijk maan dag 17.30 uur in ons bezit te zijn. Advertentieprijs per millimeter is 0,48 (excl. BTW). Bij adverteren op contractbasis gelden aanzienlijk lagere millimeterprijzen. Voor informatie over advertentietarieven en mogelijkheden, kunt u contact opnemen metArnoud Mars, tel. 072-5350175 of per e-mail: info@ uitkijkpost.nl HEILOO - Schooldirecteur Bert Kok (62 jaar), die bin nenkort afscheid neemt, stond aan de wieg van obs Meander, de school die in 1992 werd geopend in de in wording zijnde nieuwbouwwijk Ypestein. Bert Kok heeft er alleen al in Heiloo 34 jaar opzitten als hij aan het einde van het schooljaar na 40 onderwijsjaren zijn carrière afsluit. Het was een mooie tijd. Bert Kok interesseerde zich al vroeg voor kinderen en hun ontwikke ling. Hij begon destijds aan de stu die opvoedkunde, maar switchte gaandeweg naar het ondeiwijs. Na zes jaar als onderwijzer op een lagere school in Amsterdam, ging hij in 1977 naar de voorma lige Hofdijkschool in Heiloo-West, waarvan hij in 1989 directeur werd. „Dit was in de periode dat van wege een overheidsbesluit één van de drie voormalige openbare scholen in Heiloo-West de deuren moest sluiten. De Hofdijk was toen de grootste openbare school in het westelijk deel van Heiloo. Door de onzekerheid bij ouders met school gaande kinderen liep het aantal leerlingen echter hard terug. We hebben zelfs met actievoeren de sluiting van de Hofdijkschool in 1991 niet tegen kunnen houden." Na de sluiting gaf Bert Kok één jaar les op de twee overgebleven scholen in West, de Zeskant en de Nieuwe Hoeve, tot hij in 1992 een prachtige nieuwe uitdaging aan ging. Het opstarten van de nieuwe openbare school in Ypestein. „De mooie kans werd me geboden, om alles vanaf het begin op te kunnen zetten." Hij is trots op wat het zeer betrokken team van leerkrach ten en ouders in al die jaren heeft opgebouwd. De school, begon nen met vijftig leerlingen en drie leerkrachten, groeide in hoogtij dagen uit naar zo'n 340 leerlingen. Nel Kuiper is gelijk met Bert op obs Meander begonnen en is hier nog altijd werkzaam. Bert Kok: „De school heeft een goede naam, loopt goed en er heerst een prettige sfeer, dankzij een geweldig team en heel betrokken ouders. Zelfs in deze tijd waarin het leerlingen aantal iets terugloopt, is het aantal aanmeldingen bij de obs Meander nog altijd groot." Bert Kok heeft de overgang van kleuter- en lagere school naar basisschool van zeer nabij meege maakt. Daar waar een directeur vroeger zijn taken naast het werk als onder wijzer uitvoerde, is het tegenwoor dig een volwaardige management functie geworden. En dat betekent volop actief tot aan de laatste werk dag. Toch is hij niet bang voor het zogenaamde zwarte gat. „Ik krijg weer meer tijd voor mijn hobby's, zoals fietsen, tennis, lezen en sinds kort oppas op ons kleinkind." De officiële afscheidsreceptie vindt op woensdag 20 juli van 18.00 tot 19.30 uur plaats in obs Meander. Iedereen, die afscheid wil nemen van 'meester' Bert, is van harte welkom! Bert Kok en de kinderen uit de groep van Nel Kuiper. Foto: Caroiien Breed Maandag t/m zaterdag zijn wij open van 8.00 tot 21.00 uur. Op zondag van 16.00 tot 21.00 uur. Heineken Foodservice

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2011 | | pagina 3