at Rabobank "Verdien geld voor jouw project Direct bankieren, direct in gesprek Jongerenraad promoot Coöperatiefonds Activiteiten en evenementen 10 Rabobank Noord-Kennemerland juli 2011 www.ra bo ba n k.n l/n kl Dichtbij, betrokken en toonaangevend Wie wint 'Bergen Verzetten' 2011 31 juli Colofon Kantoren: Rabobank. Een bank met ideeën. 13 JULI 2011 UITKIJKPOST Rabo Journaal Het'maatschappelijk dividend'van ons Coöperatiefonds is erg populair. In mei ontvingen 26 organisaties samen 92.000 om projecten mogelijk te maken die anders niet van de grond gekomen waren. Vanaf nu willen we juist ook jongeren uitnodigen om plannen in te dienen. Onze jongerenraad helpt ons om dit te promoten. De jongerenraad bestaat uit acht enthousiaste leden met elk hun eigen netwerk in ons werkgebied. Als ambassadeurs van onze bank, verspreiden zij actief de boodschap dat ookjongeren aanspraak kunnen maken op het Coöperatiefonds. Jongerenraadslid Marjorie Hopman:"Ik ben fan van het coöperatief dividend. Een bankdie een deel van zijn winst investeert in lokale non-profit Marjorie Hopman, lid van onze jongerenraad projecten, versterkt de maatschappelijke samenhang tussen mensen. Dit fonds moet daarom meer bekendheid krijgen onder jongeren. Zelf ben ik vrijwilliger bij de vereniging Vrienden van de Bakkerij. Vorig jaar dienden wij een fondsaanvraag in voor nieuwe apparatuur en die werd gehonoreerd. Maandag 10 oktober reiken we voor de vierde maal de ondernemersprijs'Bergen Verzetten'uit. De prijs voor een initiatiefrijke ondernemer die zijn nek durft uit te steken en zo de gemeente Bergen op de kaart zet. Wilt u zichzelf of een andere ondernemer uit de gemeente Bergen nomineren? Download dan het aanmeldingsformulier van www.rabobank.nl/nkl en stuur dit voor 1 september in. We kregen 5.000 voor de jongerencultuur in en om Castricum! Ik kan me voorstellen dat het niet altijd om grote bedragen hoeft te gaan. Soms kun je nuttige en leuke dingen realiseren voor een paar honderd euro. Wil jij als vereniging of groep jonge mensen een activiteit organiseren? Heeft je jeugdhonk spullen nodig? En voldoet je wens aan de criteria? Dat wil zeggen: het is eenmalig, vindt plaats in ons werkgebied en het stimuleert mensen om maatschappelijk of cultureel actief te zijn. Dan zou ik deze zomer nog een aanvraag indienen en wie weet, sta jij straks ook met een cheque in je handen!" Alle info vind je op www.rabobank.nl/nkl. Je kunt ook bellen of 3 augustus 3 september Uit Je Bak, open air popfestival in Castricum (zie www.uitjebak.nl, onze bank is hoofdsponsor) Handelsdag Ledencertificaten (www.rabobank.nl, bij Beleggen) Fietsestafette Landschap Noord-Holland, vanaf ons kantoor in Heiloo In de afgelopen decennia zijn we een informatiemaatschappij geworden. Steeds vaker en op steeds meer plekken zijn we bereikbaar. Hiervoor gebruiken we de vaste en mobiele telefoon, e-mail, sms (inclusief Whatsapp en Ping), Twitter, Facebook, Linkedln, Hyves, websites en handige Apps. Zo zijn we bijna 24/7 verbonden met de rest van de wereld. Ook uw bank is altijd bereikbaar. Via www.rabobank.nl/nkl kunt u internetbankieren wanneer u wilt. Via de App op uw smartphone kan dat ook waar u wilt. Daarnaast kunt u met ons in gesprek via de telefoon en de sociale netwerken Hyves, Linkedln en Twitter. En natuurlijk hebben we zes kantoren waar u terecht kunt voor een adviesgesprekover uw financiële zaken. U kunt 24 uur per dag internetbankieren via www.rabobank.nl/nkl Word member van onze groep'Rabobank Noord-Kennemerland'op www.linkedin.com. Of meld u aan voor een van de subgroepen. Word vriend van'Rabobank aan zee'op www.hyves.nl Volg de tweets van onze bank via www.twitter.com/RabobankNKL Sms MOBIEL naar 7171 en u ziet welke Apps voor u interessant zijn. Niet alleen voor mobiel bankieren maar ook voor Rekening Delen, Rabo SMS Betalen en My Order. Mail uw vraag naar info@nkl.rabobank.nl en u krijgt binnen één werkdag antwoord. Voor ondernemers is het adres zakelijkloket@nkl.rabobank.nl (072) 5073333 is het telefoonnummer voor al onze particuliere klanten. Op werkdagen tot 22.00 uur en op zaterdag tot 17.00 uur. Ondernemers bellen ons Zakelijk Loket van maandag t/m vrijdag via (072) 5073280. U bent van harte welkom op onze kantoren in Bergen, Castricum, Egmond aan Zee, Heiloo, Limmen en Schoorl. mailen met de afdeling Communicatie Coöperatie van de bank: (072)5073210/ communicatie@ nkl.rabobank.nl. 3 en 4 september Jazz Sail, onze bank is hoofdsponsor van de activiteiten in Bergen aan Zee Ride for the Roses ten behoeve van KWF Kankerbestrijding.Onze bankfietst mee met een team van klanten, leden raadsleden en medewerkers Handelsdag Ledencertificaten (ziewww.rabobank.nl, bij Beleggen) sm Rabobank Noord-Kennemerland Postbus 289 1900 AG Castricum Breelaan 16, Bergen Nh Dorpsstraat 62, Castricum Voorstraat 71, Egmond aan Zee Stationsweg 136, Heiloo Kerkweg 2c, Limmen Heereweg 34, Schoorl T (072) 507 33 33 E info@nkl.rabobank.nl I www.rabobank.nl/nkl H UitJe Bak festival 2010 (foto: Joriende Reijnierse)

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2011 | | pagina 10