Ian Beelen naar Ajax Zusjes De Witte en Job Beintema winnen zilver tijdens NK atletiek Zomeropenstelling bij 't Vennewater Badminton Melanie Gul weer Nederlands Kampioen SPORTNIEUWS UIT DE REGIO Charity Golf wedstrijd voor Stichting Dolfinn it Opvallende prestaties van Zoë de Jong en Britt Ooijevaar Tijdens de Nederlands junioren kampioenschappen in Alphen aan de Rijn hebben drie Trias junioren zilver gehaald. Aangeleverde foto ATLETIEK HEILOO - Tijdens de Nederlands junioren kampioen schappen in Alphen aan de Rijn hebben drie Trias junioren een tweede plaats behaald op hun favoriete onderdeel. Job Beintema liep in een span nende finale bij de B junioren een persoonlijk en een clubrecord op de 110 meter horden. Zijn tijd van 14.32 seconden was maar één hon- derste achter de uiteindelijke win naar Jules De Bont. De eerstejaars B junior Beintema liep in de series ook al naar een recordtijd van 14.39 seconden. Trainingsmaatje Laura de Witte bereikte makkelijk de fmale bij de B junioren 200 meter. De 15-jarige De Witte moest in de fmale alleen haar meerdere herken nen in een razend snelle Tessa van Schagen van Leiden atletiek. Een dag eerder verbeterde Laura zich al op de 100 meter. Haar tijd van 12.47 seconden betekent een nieuw clubrecord. Volgende week zal Laura met het Nederlands team het vliegtuig instappen naar de EJOF in Turkije. Zus Lisanne verbeterde haar persoonlijk record op de 400 meter met bijna een halve seconde. In een spannende strijd met Madiea Ghafoor stond de klok stil op 55.03 seconden. Deze recordtijd betekent, na meerdere gouden NK medailles, een mooie zilveren medaille bij de meisjes A in haar indrukwekkende palmares. Op de 1500 meter was het B junior Vincent Hazeleger die na een sterke serie ook de finale keurig liep. De jongeling werd in een mooi opgebouwde race knap achtste in een tijd van 4.14.67 seconden. Bastiaan Bouman pres teerde uitstekend op de 400 meter jongens B. De atleet uit Egmond wist zich knap te plaatsen voor de halve fmale in 53.04 seconden. In deze halve fmale kwam hij net een plaats tekort om zich te plaat sen bij de beste zes 400 meter lopers van Nederland. Maaike van Westerop liep op de 200 meter meisjes B een nieuw persoonlijk record van 26.84 seconden. Maaike werd keurig vierde in haar serie. Trias trainer Chiel Klaver liep bij de oudste junioren categorie na blessureleed weer zijn eerste wed strijd, zijn tijd van 54.55 seconden betekende net geen persoonlijk record. Bij de finale van de evening games in Santpoort hebben Faas Wijn (JD1) Daphne van den Hoven (MC2) en Charlotte Hopman (MC2) het eindklassement gewon nen. Opvallende Triasprestaties tijdens de finaleavond waren de oveiwiningen van Zoë de Jong (MD2) en Britt Ooijevaar (MD2) op de 150 meter. Zoë liet 20.70 secon den op de klok staan en Britt 21.10 seconden. Britt Ooijevaar won ook het hoogspringen met 1.40 meter. Tenslotte won Faas Wijn het ver springen met 4.61 meter en de 600 meter in 1.48 seconden. BADMINTON HEILOO - Het is inmiddels een traditie; de zomeropenstelling bij de vereniging 't Vennewater Badminton in Heiloo. Weer of geen weer, een span nende voetbalwedstrijd of niet: de deuren gaan elke woensdag avond voor iedereen open die wil badmintonnen, in de maanden juli en augustus. Een mooie kans om te kijken of badminton een sport is die bevalt: veel bewegen in een hal met enkel badmintonlijnen. Daarna wellicht even napuffen in de gezellige bar met een drankje en/of een hapje. De hal aan het Zevenhuizen 46 is geopend van 19.00 tot 23.00 uur. Schoenen die geen sporen achterlaten in de hal zijn verplicht. Er zijn eventueel rackets aanwezig. Kosten: 4,- per avond. Er bestaat de moge lijkheid om een zomerpas voor 25,- te kopen voor de zomerbad- minton. VOETBAL HEILOO - Jeugdtalent Ian Beelen is gescout. Na drie seizoenen het shirt van HSV gedragen te hebben, ruilt de jonge voetballer deze in voor het shirt van AFC Ajax. Ian begon bij HSV in de mini- pupillen en werd daarmee kam pioen. Al tijdens een toernooi van de mini's werd hij door scouts van Ajax opgemerkt. Het tweede seizoen bij HSV stroomde Ian gelijk door naar de F1 en werd met dit team voorjaarskampioen. Ook het derde seizoen zat Ian in de F1 en werd kampioen. „Ian heeft gewacht tot de derde ster binnen was en vond het toen tijd om in de voetsporen van zijn vader John te treden en naar een profclub te ver huizen", meldt HSV. Mede dankzij zijn inzet en doelpunten zijn vele vriendjes ook kampioen geworden. Het was dan ook niet vreemd dat deze vrienden Ian wilden bedanken met een laatste wedstrijd. Spelers uit zijn huidige team en van vorig seizoen kwamen bijeen om een laatste wedstrijd met en tegen Ian te spelen. Er werden twee teams geformeerd waarbij Ian in de rust van team wisselde. Na afloop wer den nog penalties genomen en gin gen ze met z'n allen op de foto. FIETSCROSS HEILOO - Melanie Gul, 14 jaar oud, uit Egmond Binnen heeft het dit jaar weer gepresteerd om Nederlands Kampioen BMX te worden en is weer de trotse eigenaar van de driekleuren trui en een gouden medaille. Ze is al jaren lid bij fietscross- vereniging Fcc de Boscrossers uit Heiloo die dit jaar hun 30-jarig jubi leum vieren. Vorig jaar werd ze in Kampen Nederlands Kampioen in de categorie Girls 13/14 jaar na een lange blessure tijd, dat was een hele goede prestatie van haar. Dit jaar rijdt ze eerstejaars Nieuwelingen Meisjes (15/16 jaar) en heeft haar titel keurig weten te verdedigen in Baarn, die dit jaar de eer hadden om het NK in samenwerking met de KNWU op zondag 3 juli te mogen organiseren. Ze staat momenteel derde in het klassement van de Top Competitie, dus het was een zware strijd. De weersomstandighe den waren redelijk, maar er stond jammer genoeg wel enorm veel wind. De wind kwam pal van de Al, waar de baan van Baam direct aan ligt, zo de baan op. Dit is voor de rijders gevaarlijk rijden, zeker met het springen en achterwielen. De eerste twee manches werd ze tweede en de derde manche eer ste. Ze rook haar kansen en wist dat als ze haar concurrente Viviane van Hees in de tweede bocht kon afsnijden, ze eerste kon worden op deze belangrijke dag. Na een slechte start lag ze derde, maar in de eerste bocht had ze al weer plaats te pak ken. In de tweede bocht kon ze de volgende inhalen en Viviane raakte hierdoor uit haar race waardoor zij zelfs als derde finishte. Melanie moest toen haar rit voluit blijven rijden, Baam heeft een lange baan. Dit lukte haar en Melanie ging als eerste de finish in Baam over en mag zich Nederlands Kampioen Nieuwelingen 2011 noemen! De ere galerij van Fcc de Boscrossers kan weer worden aangevuld, daar is de vereniging maar weer wat trots op. Er waren nog twee podiumplaatsen behaald door de Boscrossers: tweede plaats Vrouwen 17+ Sharon van der Kolk en de derde plaats Sportklasse 25+ voor Sander Wijne. Melanie Gul is weer de trotse eigenaar van de driekleuren trui en een gouden medaille. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2011 | | pagina 15