Charity wedstrijd voor Stichting Dolfïnn Bandexamens voor alle judoka's bij Judoclub Groefsema Succesvolle voorstelling Tios jazz- en breakdance Hartlepool United FC thuis in Heiloo SPORT 17 INGEZONDEN MEDEDELING Uitslag wedvlucht de Toekomst UITKIJKPOST 13 JULI 2011 HEILOO - Op zaterdag 27 augustus houdt golfclub Heiloo de GCH Charity golf benefietwedstrijd. Al jaren ondersteunt Stichting Dolfmn op geheel eigen wijze kinderen met een beperking. Voor meer informatie over de Stichting, de kinderen en de dolfijntherapie kunt u kijken op: www.dolfmn. nl. De opzet van de dag is een sportieve dag op de mooie golfbaan van Golf Countryclub Heiloo te beleven en op deze wijze geld bijeen te brengen voor het goede doel. Naast de wedstrijd zal er aandacht zijn voor Stichting Dolfmn en haar activiteiten. De dag start om 14.00 uur en is een combina tie van golfen, heerlijk eten, het goede doel en gezelligheid. Kosten voor deelname aan GCH Charity golf voor Stichting Dolfmn bedragen 125,- per persoon. Naast een uitdagende wedstrijd zal er op een verrassende manier aandacht zijn voor de culinaire aspecten van het restaurant in het club huis. Gastheren en koks Hans en Hubert van Brasserie in 't Groen zullen him uiterste best doen om de dag tot een succesvol evenement te maken. Inschrijven kan via het secretariaat van de Golf& Countryclub Heiloo, tel. 072-5054540 of www.golfclubheiloo.nl. Tios gaf een daverende performance in het theater de Dansende Duinen in Bakkum. Aangeleverde foto JUDO REGIO - Afgelopen week waren er bij Judoclub Groefsema bandexamens. Tijdens de band examens moeten de judoka's alle technieken laten zien die ze in de judoles hebben geleerd. Zo lieten de judoka's verschil lende staande judoworpen zien en op de grond kantelden en keerden ze hun tegenstander op verschil lende manieren om. Ook hielden ze hun tegenstander in verschil lende houdgrepen. De volgende judoka's zijn geslaagd voor de gele band: Janine Adrichem, Lasse van Druenen, Clemens Broekhoff, Jaap van Uitert, Sjaak Kaandorp, Nick Monteban, Jouri Zandbergen, Justus Heijne, Stan Groot, Carlos Twisk, Scott Blok, Sven Hollenberg, Nygel Schoonhoff, Stanley Gevers, Siem van der Vlies, Youri Oud, Thijs Oud en Jens op de Weegh. Voor de oranje band: Bram Levering, Hidde Heckers, Kane van Raalte en Martijn Bruinessen. Op zondag werd ook de laatste puntencompe- titie van dit seizoen georganiseerd. Veel kinderen hadden zich weer opgegeven om toch nog voor de vakantie een hogere tegel te halen. Tijdens de wedstijden werden er weer mooie woipen gemaakt. Een aantal judoka's behaalde een hoge re tegel maar iedereen ging aan het eind van de ochtend met een glim lach naar huis. Na de zomervakan tie start judoclub Groefsema weer met judolessen in Heiloo, Limmen en Castricum. De voetballers en de begeleiding voelen zich welkom én thuis in Heiloo. Foto: Ger de Haas DANS LIMMEN - Na weken van oefe nen was het dan zondag 26 juni zover voor de jazz- en break dansers van sportvereniging Tios. Een show in het theater de Dansende Duinen op het ter rein van de GGZ in Bakkum. Voor de show hadden alle zeven groepen twee verschillende dan sen ingestudeerd. Het spits werd afgebeten door groep 3/4. Best spannend voor het eerst op een echt podium. Onder luid applaus kwamen zij het toneel op en zetten een leuke dans neer op een muziek mix van kinderen voor kinderen. Vervolgens kwamen de breakdan sers in actie met een heuse battle. Iedere danser danste een stuk solo. Als derde kwamen de oudste mei den op het podium. Als lopend op de catwalk, met ieder in een eigen outfit leek het net een modeshow. Daarna was het de beurt aan groep 7/8 op het nummer Firework. Aansluitend trad groep 5/6 op, gestyled als kantoormeisjes deden zij een dans, gebruik makend van stoelen. Hierna volgde een optre den van groep woensdag 1. Een leuke groep meiden met een mooie dans op muziek van Lady Gaga die uitstekend werd uitgevoerd. Als laatste voor de pauze betraden de kleuters het podium. Zij dansten op een mooi liedje uit de musical de leeuwenkoning. Alle meiden deden enorm hun best en het num mer eindigde met een groeps-hug. Onder luid applaus verlieten zij het podium. Na alle dansen kwamen alle groepen op het podium staan en de oudste meiden namen plaats in de gangpaden in de zaal. Samen werd er gedanst op het nummer 'Happiness' van Alexis Jordan. Tijdens het nummer namen alle groepen apart op het toneel nog maals een daverend applaus in ont vangst van het publiek. VOETBAL HEILOO - Afgelopen week speelden de Engelse profs van Hartlepool United FC twee voetbalwedstrijden in Heiloo. De meegereisde fans, de voet ballers en de begeleiding voelen zich welkom én thuis in Heiloo. Er wordt nu al weer gesproken over een terugkeer naar 'beau tiful' Heiloo in de zomer van 2012. De eerste wedstrijd was zater dagmiddag tegen AGOW uit Apeldoorn op het sportpark van HSV. Maandagavond 11 juli stond de tweede match op het grasveld van GGZ NHN tegen FC Den Bosch van trainer Fons Groenendijk op de agenda. Zaterdag werd er op het kunstgrashoofdveld van HSV gespeeld. Voorafgaand aan de wed strijd kwam de showband Cecilia het Engelse en het Nederlandse volkslied spelen. Dat bracht met een een echte interlandsfeer. Op het terras en de tribune werd ook veel Engels gesproken. Toen de Engelse supporters luidkeels aan het zingen sloegen reageerden de Apeldoomse supporters met vrolijke tegenzang. Hartlepool won de wedstrijd met 2-0 en dat was ook de sportieve verhouding binnen de lijnen. Na afloop werden in het clubhuis van HSV adressen en ervaringen uit gewisseld en hebben vele HSV-ers (waaronder Martijn Pronk, bijnaam de Mol) er weer voetbalvrienden bijgemaakt. Op maandagavond was er op verzoek van trainer Mick Wadsworth gekozen voor een echt grasveld. Hiervoor was er samen werking gezocht met GGZ NHN. De terreinknechten hadden hier gewel dig werk geleverd. FC Den Bosch trainer Fons Groenendijk was vol lof over de mat en de ontvangst in Heiloo. Langs de lijn en bij kantine De Beuk was het weer gezellig druk. Binnen de lijnen ging het er echter fanatiek aan toe. Hartlepool kwam met 2-0 voor maar na de rust maak te FC Den Bosch 2-1 en 2-2. Marion Island uit Hartlepool was samen met haar man naar Noord Holland gereisd om de wedstrijden van haar favoriete club mee te maken en van een korte vakantie te genieten. Ze was vol van de vriendelijke mensen, de prachtige omgeving en de gewel dige ontvangst in Heiloo. „Till next year in beautiful Heiloo!", roept ze na afloop van de wedstrijd met een smile. EGMOND - De uitslag van de wedvlucht vanuit Meer, 123 kilometer, op 9 juli gelost om 14.00 uur: 14 deelnemers 430 duiven. Een week later dan gepland werd nu dan toch de eerste jongen duiven vlucht vanuit België gehouden. De eerste werd geklokt door Lex Udo, 2. Daniel Konijn, 4. Frank de Jong, 5. Comb. Schell Zn. 6. Arie Tromp, 12. Comb. Rijkorn- Sentvelt, 29. Zentveld en van de Berg, 35ste D v/d Reep,46ste Comb. G&D Melker, 52ste P.R.V.Schutte, 57ste Cor Melker, 61ste Comb. C&J Apeldoorn. Uitslag Tours 9 juli, deelnemers 7, aantal duiven 109: eerste Comb. C&J Apeldoorn, derde Zentveld van de Berg, 5. Cor Melker, 10. Comb. Schell en zoon, 21. D.v/d Reep, 23. Frank de Jong. Tijdens de bandexamens laten de judoka's hun technieken zien. Na de zomervakantie start judoclub Groefsema weer met judolessen in Heiloo, Limmen en Castricum. Aangeleverde foto TOSHIBA

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2011 | | pagina 17