IWMm Jeugdviswedstrij d Samen Beet in Limmen Independiente bij HSV Jolanda Brasser Wereldkampioen Masters VS Uw advertentie sport 15 SPORTNIEUWS UIT DE REGIO Club kampioenschappen TV Limmen Uitslagen De Toekomst Red jezelf brevet '^SiCS Clubkampioenschappen TV Limmen SpM 20 JULI 2011 HENGELSPORT LIMMEN - Van 18 juni tot en met 9 juli zijn bij TV Limmen de jaarlijkse clubkampioenschappen gehouden. Onder goede weersomstandigheden werd er door zowel de jeugd als senioren in drie weken gestreden om de le prijzen in verschillende categorieën. Zaterdag 9 juli was de spannende finaledag. Vooral bij de jongens enkel tot en met 17 was het een nek aan nek race tussen Stan Donker en Mika Ehlhart. De laatste trok in de 3e set uiteindelijk aan het langste eind. Onder genot van een heerlijk Italiaans buffet en gezellige muziek werden de clubkampioenen allemaal gehuldigd. De clubkampioe nen van 2011 (v.l.n.r.): Wil Bakker (dames enkel), Robbert Wit (heren enkel), Mika Ehlhardt (jon gens tot en met 17 enkel) en Daphne Korsman (meisjes tot en met 17 enkel). Aangeleverde foto VOETBAL HEILOO - Na Hartlepool en Sheffield Wednesday komt deze week Club Atlético Independiente naar Heiloo. Deze internationaal gerenom meerde club komt naar sportpark Maalwater om een drietal trai ningen bij HSV af te werken voor de wedstrijd die zij spelen tegen Ajax op zondag 24 juli. Op zondag ontmoet Independiente Ajax in de Amsterdam Arena. Ajax en de Argentijnse topclub delen bijzonde re historie. Ajax speelde in septem ber 1972 twee wedstrijden om de Wereldbeker tegen Independiente. Het eerste duel in Argentinië, waarbij Johan Cruijff na een half uur letterlijk uit de wedstrijd werd geschopt, eindigde in 1-1. De return in het Olympisch Stadion leverde een 3-0 zege op voor Ajax. De Ajacieden veroverden zo hun eer ste Wereldbeker voor clubteams! Club Atlético Independiente is een Argentijnse voetbalclub uit Buenos Aires. Independiente heeft veer tien Argentijnse titels gewonnen. Bovendien won Independiente zeven keer de Copa Libertadores. Independiente logeert in het Fletcher hotel in Limmen en wil zich perfect voorbereiden op de wedstrijd. Independiente is in Zuid-Amerika record winnaar van de Copa Libertadores (het equiva lent van de Champions League). Zij zijn dus het Real Madrid van Zuid-Amerika. De training bij HSV is openbaar en iedereen is welkom bij deze unieke kans om de spelers van deze club uit Argentinië van dichtbij aan het werk te zien. Het trainingsschema ziet er als volgt uit: vrijdag 22 juli: lichte trai ning in de middag, zaterdag 23 juli; training 's middags, maandag 25 juli: hersteltraining. De exacte tij den zijn nog niet bekend. Kijk hier voor vrijdag op de website www. whsv.nl. EGMOND - Uitslag wedvlucht de Toekomst Egmond Binnen vanuit Strombeek 189 kilometer. Datum 16-07-2011 gelost om 09.22 uur 14 deel nemers 413 duiven. De eerste werd geklokt om 11.28 uuren maakte een snelheid van 91 kilometer. Bij D. v/d Reep, 3. Arie Tromp, 4. Comb.C&J Apeldoorn, 5. Lex Udo, 7. Comb. Apeldoorn Sentveld, 11e Zentveld en van de B erg 12e Daniel Konijn 13de Frank de Jong, 24ste G&D Melker, 31ste Comb. Rijkom Sentvelt, 46ste Comb.Sehell Zn, 56ste C. Melker, 69ste P.R.V. Schutte. Uitslag midfond vlucht van uit Breuil 392 kilome ter, zes liefhebbers, 97 duiven. 1. A. Tromp, 2. Comb. C&J Apeldoorn, 3. Apeldoorn Sentveld, 4. C. Melker, 7. Lex Udo, 8. Frank de Jong. HEILOO - Woensdag 13 juli was het al vroeg druk bij zwem bad Loos. 47 kinderen stonden in T-shirt, korte broek en water schoenen klaar om te laten zien dat ze zich al goed in het water kunnen redden en bovendien watervrij zijn. Ze hebben dan ook allemaal hun 'Red jezelf-brevet dik verdiend. De geslaagden zijn: Marthe Twisk, Dijon Roszbach, Djo de Lange, Isa Seijmonsbergen, Thomas Hurkmans, Mark de Boer, Mila Stoop, Tieme Ullers, Breehje van Niekerk, Anouk Wolven, Silvan Blaauw, Renske Bitter, Anouk Letsehert, Isabelle Zuurbier, Jill Houtenbos, Fleur Apeldoorn, Cato Velzeboer, Milan Koppes, Thom Zonneveld, Jay de Groot, Ilva Zaffora, Klaas de Boer, Matt Quinten, Jort Rommel, Nino Beers, Bertrand Guem, Huib Schong, Lot Schermer, Robin Bakker, Puck Luijben, Florien Groot, Daan Leguijt, Bas Oudejans, Stijn Berghuis, Bo Sealtiel, Zoë Janssen, Joey Zwart, Sara Zwart, Celia Meulenbroek, Luuk Venneker, Tom Stallen, Douwe Ooyevaar, Sidney Bruin, Babs Klaver, Akar Sharif, Lisa Feenstra, Elsemieke Bosch. minimaal 2 x per maand, full color in de Uitkijkpost voor maar 65,- Interesse? bel 072 5330175 K of mail: info@uitkijkpost.nl LIMMEN - Zaterdag 23 juli wordt de vierde jeugdwedstrijd gevist van Samen Beet, de jeugdafdeling van HSV Limmen. Verzamelen om 18.30 op het haventje van het Stet. Na afloop is er prijsuitreiking op het zwembadter rein. Op zaterdag 6 augustus wordt de afgelaste wedstrijd van 28 mei ingehaald. Ook dan verzamelen op het haventje. Zondag 7 augustus vis sen de witvissers him negende wed strijd. Viswater is de Ursemmervaart aan de Walingsdijk. Opgeven tot 5 augustus 20.00 uur bij Peter van der Heijdt, 072-5051056 of 06-27872854. De uitslagen van de laatste jeugd wedstrijd: A-groep: 1. Gijs Koot 29 vissen, 2. Rob van der Heijdt 20 vis sen, 3. Jelle Koot 15 vissen. B-groep: 1. Rodin Oudendijk 21 vissen, 2. Lars Baltus, Leonie Schermer 16 vis sen, 3. Joran Zanbergen 15 vissen. Totaal deden er 17 kinderen mee en was de vangst 232 vissen. De laat ste witviswedstrijd aan het Noord Hollands kanaal had de volgende uitslag: A-groep: 1. Ron Droog 8800 gram, 2. Co Duinmeijer 6700 gram, 3. Peter van der Heijdt 5500 gram. B-groep: 1. Han Duin 4525 gram, 2. Marcel Aequoy 2825 gram, 3. Dick Pekel 925 gram. Totaal ving één deelnemer ruim 43 kilo vis. ATLETIEK HEILOO - Jolanda Brasser van atletiekvereniging Trias is in het Amerikaanse Sacremento wereldkampioene geworden discuswerpen V65. De 65-jarige Brasser stond vanaf de eerste worp meteen aan de leiding. Haar uiteindelijke afstand van 28.01 meter betekende tevens een verbetering van het Nederlands record V65 dat op naam stond van Corrie Roovers. Haar grote eon- curente, de Zwitserse Adelheid Graber pakte uiteindelijk zilver. Lisanne de Witte van Trias heeft na haar uitstekende 400 meter tij dens de NK junioren de atletiek- unie eivan overtuigd dat er een 4 x 400 meter team wordt uitgezon den naar het EK junioren. Deze week zal Lisanne in actie komen in Estland. In Utrecht deed Bastiaan Bouman het dit weekend erg goed door te winnen en zijn persoonlijk record wederom te verpulveren. Bastiaan kwam tot een tijd van 2.00.04 seconden. Zijn tranings- maatje Vincent Hazeleger kwam eveneens tot een persoonlijk record. Hij liep 2.01.13 seconden. Beide atleten staan nu hoog op de Nationale ranglijst. Een andere pupil van trainer Peter Appelman deed het goed op de 1500 meter. Eileen Groenland liep namelijk 4.58.86 seconden. Trias trainer Emiel Admiraal liep bij de mannen de 1500 meter zijn tijd was 4.24.39 seconden. Bij meerkamp wedstrij den in Haarlem was het Faas Wijn (d junior) die bij het hoogspringen tot 1.40 meter kwam. 1 - Jolanda Brasser stond vanaf de eerste worp meteen aan de lei ding. Ze werd wereldkampioene discuswerpen V65! Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2011 | | pagina 15