Lisanne de Witte superieur tijdens NK Wie helpt Dennis? Zomersportweek bij Double Stars SPORT 12 De meisjes werden begeleid door Dames-i speelster Kayleigh Wedvlucht De Toekomst Tannes jeugdtoernooi weereen groot succes! UITKIJKPOST 3 AUGUSTUS 2011 HEILOO - Afgelopen week heeft op tennispark het Vennewater, het Tannes jeugdtoernooi plaatsge vonden met wel 140 Tannes talenten! Dit jaar was het thema 'Tannes got Talent' en heeft men veel talent gezien. Niet alleen op de tennisbaan, maar ook daarbuiten met de andere activiteiten zoals de buikschuifbaan, zwemmen, beachtennissen en de feestavond. Roxanne van Wooning en Nick Visser waren de nummers één in de hoogste leeftijdcategorie van tot en met 16 jaar. De grote Tannes wis selbeker is gegaan naar de familie Wingelaar. Het was weer een geslaagd toernooi, mede dankzij het mooie weer, goed organisatieteam en natuurlijk alle Tannes got Talenten. Aangeleverde foto Lianne de Witte (rechts) heeft geweldig gepresteerd op het NK. Foto: Darren McGarry HEILOO - Trias atlete Lisanne de Witte heeft in het olympisch stadion te Amsterdam tijdens de NK senioren een geweldige pres tatie geleverd op de 400 meter. De pupil van Ton Baltus/ TDR liep naar een bronzen medaille en een recordtijd van 54.59 seconden. De jimiore kwam maar acht honder- ste tekort voor de zilveren medaille. Deze prestatie betekende na veel medailles bij de junioren voor Lisanne haar eerste NK medaille bij de senioren. Quinten Zwaga en Edward Appelman wisten zich helaas niet te kwalificeren voor de fmale op de 400 meter en 800 meter. Laura de Witte heeft tijdens de Europese jeugd olympisch spelen (tot en met 17 jaar) in Turkije even eens goed gepresteerd. De 15-jarige Laura wist zich op de 200 meter in een goeie tijd van 24.86 seconden te kwalificeren voor de halve fmale. In deze halve fmale liep het voor Laura niet vlekkeloos waardoor ze een plaats tekort kwam om de fmale te halen op haar favoriete 200 meter. Laura werd uiteindelijk keurig negende van Europa. HEILOO - Voor veel lezers een bekend beeld in de straten van Heiloo: Dennis loopt zijn rond jes door het dorp. Door weer en wind. Regelmatig wordt er getoeterd, gaan duimen omhoog. 'Goed bezig, Dennis!' Dennis hoort het, maar ziet het niet. Vanaf zijn geboorte is hij blind. Hij kan dus alleen onder begelei ding (aan een lijn) hardlopen. En Dennis is autistisch. Dus iemand met verstand van autisme moet mee hardlopen. Ondanks alle positieve reacties zijn er sinds kort ook nega tieve ontwikkelingen en met name rondom het persoongebonden bud get (PGB), waar flink in gesneden gaat worden. De begeleiding die Dennis nodig heeft om te kunnen hardlopen dreigt weg te vallen. En dus de mogelijkheid om buitenhuis te komen en deel te nemen aan de samenleving. „We hopen eigenlijk dat er mensen opstaan die ons nu gaan steimen om de wekelijkse con tinuïteit van Dennis en vele andere G-sporters te kimnen waarborgen", aldus Patrick Rupsam van Sportlijf, vaste begeleider van Dennis: „Dennis en ik hebben in ieder geval zelf een plan bedacht om bij elke training een 'protest-shirt' aan te trekken om voor alle G-deelnemers te gaan staan met 'Tellen wij straks nog mee zonder PGB?' Het zou toch zonde zijn als wij onze rondjes niet meer kunnen lopen, als de vele mensen met een beperking aan huis gekluisterd moeten blijven, omdat de overheid op deze 'doelgroep' wil bezuinigen? Zijn er mensen met ideeën of alternatieven, dan zou het mooi zijn als u met ons con tact op neemt, via www.sportlijf. nl. Alvast bedankt namens al onze G-deelnemers!" HEILOO - In de eerste week van de zomervakantie voor de basisscholen de zogenaamde zomersport- week georganiseerd door de gemeente Heiloo met de hulp van het Sportbureau Alkmaar. Naast hoc key bij de Terriërs, badminton bij Het Vennewater en turnen bij GTH konden de kids dit jaar ook weer kiezen voor honkbal en softbal bij Double Stars. Foto: Ricardo Marcker HONKBAL HEILOO - Voor het derde ach tereenvolgende jaar werd in de eerste week van de zomerva kantie voor de basisscholen de zogenaamde zomersportweek georganiseerd door de gemeen te Heiloo met de hulp van het Sportbureau Alkmaar. Op 25, 26 en 27 juli konden de kin deren van 6 tot en met 12 jaar tegen een kleine bijdrage eens een andere sport uitproberen, die in ons doip aangeboden wordt. Naast hockey bij de Terriers, badminton bij Het Vennewater en turnen bij GTH konden de kids dit jaar ook weer kiezen voor honkbal en softbal bij Double Stars. Deze keer werd er de nieuwe mengvorm Beeball aan de kinderen voorge schoteld in twee leeftijdsgroepen, 's Ochtends was er een programma met twee trainers voor de 6- tot en met 9-jarigen, teiwijl er 's middags ook twee trainers klaar stonden voor de 10- tot en met 12-jarigen. Good old Donald hield zich met de jongens bezig met als verrassing op woensdagmiddag Wendell Hato, de honkbal hoofdtrainer van Double Stare. De meisjes werden begeleid door Dames-1 speelster Kayleigh en de ervaren gebroeders GP HJ. Beide groepen kregen drie dagen achter elkaar les in slaan, gooien en vangen met een handschoen. Ook de spelregels over het uitma ken en punten scoren kwamen uitgebreid aan de orde, zodat er meteen al leuke onderlinge wed strijdjes gespeeld konden worden. Dagelijks waren er zo ruim veertig basisschoolkinderen op de voor hen onbekende velden van Double Stars met plezier aan het bee-ballen. Na het zeer regenachtige weekend kon den ze zich lekker buiten uitleven op het gelukkig steeds droger wor dende gras en gravel. EGMOND - Uitslag wedvlucht de Toekomst Egmond Binnen van uit Pommeroeul 248 kilometer. Datum 30 juli: gelost om 12.15 uur, 11 deelnemers 278 duiven. De eer ste werd geklokt om 16.18.03 uur, en maakte een snelheid van 61 kilometer. 1. Arie Tromp, 2. Daniel Konijn, 4. Comb.Rijkom Sentveld, 5. Apeldoom-Sentveld, 6. Zentveld en van de Berg, 7. F. de Jong, 10. L. Udo, 19. Comb C&J Apeldoorn, 22. Cor Melker, 28. Comb. G&D Melker, 39. D.v/d Reep. Donderdag inkorven J. duiven en vrijdag inkorven opleer natour. Dennis en zijn vaste begeleider Patrick Rupsam lopen graag nog veel meer 'rondjes' zoals deze. Helpt u ze? Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2011 | | pagina 12