Scouting Victorie is terug van zomerkamp Bericht voor Tsjechovs Liefde: Romantiek in de buitenlucht k Unieke tentoonstelling van houten panelen BBQ liefhebbars! H E I L O O 3 ZOMER BIJ AH LIMMEN ah-limmen.nl OKTERS DIENSTEN DOKTERS DIENSTEN Theatergezelschap t Woud Ensemble speelt in de tuin van Nijenburg Tsjechov hanteert de psychologie: de mens zit zichzelf in de weg 65 panelen te zien in de Bibliotheek Heiloo AH Limmen heeft ook deze zomer weer een groot assortiment aan BBQ pakketten, sauzen en altijd vers stokbrood. En natuurlijk... een gekoeld biertje (heineken/amstel) of een wit wijntje daarbij. Ook op zondag! Onze deuren staan 7 dagen per week voor u open. UITKIJKPOST 3 AUGUSTUS 2011 De waterscouts van Scouting Victorie zijn op zomerkamp geweest in Friesland. Aangeleverde foto HEILOO - De waterscouts van Scouting Victorie zijn terug van zomerkamp. Een week lang trokken zij met hun zeilboten door Friesland, van Sneek naar Stavoren. Ondanks het wisse lende weer hebben de scouts een perfecte week gehad. De scouts vertrokken zaterdag met vijf zeilboten en een binnen vaartschip vanaf het Starteiland in Sneek richting het noorden van Friesland. Helaas waren de weer goden de scouts niet altijd gimstig gezind, maar dat mocht de pret niet drukken. „De Friese meren hebben alle maal eilandjes, daar zetten we 's avonds onze tenten op. Wel wat drassig af en toe", vertelt een van de scouts. Veel activiteiten voor de scouts deze week. Zo werd er een nachtelijke dropping georganiseerd op de Fluessen en het Heegermeer. Door middel van SMS-beriehten kre gen de scouts aanwijzingen, waarbij zij al zeilend, in het donker, him weg moesten zien te vinden. „We had den een goede waterkaart mee, zo konden we uiteindelijk makkelijk onze tenten terug vinden!" Dat de waterseouts inventief zijn blijkt uit de jacuzzi die ze gebouwd hadden. „Zwemmen in het meer was super fris", aldus een scout. „Onze leiding had op het binnenvaartschip een jacuzzi had gebouwd. Hier konden we na het zwemmen in water van 43 graden lekker opwarmen. Vet cool!" Redactie Redactionele kopij moet uiterlijk vrijdag om 17.00 uur in ons bezit zijn. Een uitzondering wordt gemaakt voor kopij voor de sportpagina's en voor evenementen die in het weekend plaatsvinden. In dat gevai mag kopij tot maandag 12.00 uur worden ingeleverd. De redactie van de Uitkijkpost is op de volgende uren bereikbaar: maandag 08.30 t/m 17.30 uur dinsdag 08.30 t/m 13.00 uur donderdag 08.30 t/m 14.30 uur vrijdag 08.30 t/m 14.30 uur woensdag is de redactie afwezig. Openingstijden Drukkerij Uitkijkpost ma. 08.00 -12.00 113.00 -17.30 uur di. 08.00 -12.00 113.00 -17.30 uur wo. 09.00 -12.00 113.00 -16.30 uur do. 09.00 -12.00 113.00 -16.30 uur vr. 09.00 -12.00 113.00 -14.30 uur De praktijk van Dr. F.A. POELAKKER is i.v.m. vakantie GESLOTEN van 15 augustus t/m 4 september WAARNEMING: DR. F. DE HAAN De Krommert 20, Heiloo tel.: 072-5322526 Praktijk E.GIANOTTEN is GESLOTEN van 1 augustus t/m 19 augustus WAARNEMING: DR. DEN ENGELSEN tel 072-5333080 HEILOO - Als ware cultureel ondernemers trekt 't Woud het land in om theater te spelen voor een zo breed mogelijk publiek. Tsjechovs Liefde reist ook door Noord-Holland en speelt van 18 tot en met 21 augustus op Landgoed Nijenburg in Heiloo. Een bijzondere theaterervaring in de buitenlucht, amusant en soms frivool, uitbundig, lichtvoetig con fronterend en ontroerend, 't Woud werkt zonder uitgebreide techniek of grote decors maar back to basic. Een theatervoorstelling met slechts de noodzakelijke ingrediënten: de tekst, de acteurs en de locatie. Tsjechovs Liefde laat ons clichés en beeldvormingen in de liefde zien. De Uitkijkpost verschijnt op woens dag huis-aan-huis in een oplage van 18.000 exemplaren in Heiioo, Limmen, Akersloot, Egmond-Binnen, Egmond aan den Hoef en Rinnegom. *14-- tJj. -/r Prinlii*. Viiiii.illv Het weekblad Uitkijkpost wordt geproduceerd op een waterloos offset rotatiepers, de milieuvriendelijke druktechniek Advertenties De advertentieafdeiing is te bereiken via tei. 072-5330175 of per e-maii: advertenties@uitkijkpost.nl. Advertenties dienen uiterlijk maan dag 17.30 uur in ons bezit te zijn. Advertentieprijs per millimeter is 0,48 (exci. BTW). Bij adverteren op contractbasis geiden aanzienlijk lagere miiiimeterprijzen. Voor informatie over advertentietarieven en mogelijkheden, kunt u contact opnemen metArnoud Mars, tei. 072-5350175 of per e-maii: info@ uitkijkpost.ni. Over gebroken harten en gekoes terde hoop; een vrolijke kijk op hoe hoge verwachtingen ons voelen en handelen vertroebelen. Tsjechov hanteert de eenvoudige psychologie: de mens zit zichzelf in de weg. Spel: Margien van Doesen (tv-series: Spoorloos Verdwenen en Verborgen Gebreken), Casper Gimbrère (tv serie Gooise Vrouwen en de film Sekjoeritie) en Ad van Kempen (films: 'n Beetje Verliefd en Oorlogswinter). Regie: Hans Hoes (Het Nationale Toneel en de tv serie Oppassen!!!). Tsjechovs Liefde laat ons clichés en beeldvormingen in de liefde zien. Over gebroken harten en gekoesterde hoop; een vrolijke kijk op hoe hoge verwachtingen ons voelen en handelen vertroebelen. Tsjechov hanteert de eenvoudige psychologie: de mens zit zichzelf in de weg. HEILOO - De afgelopen maan den hebben vele cursisten onder leiding van teken- en schilder docente Saskia Sengers hard gewerkt volgens de technieken van de 'oude meesters'. Tijdens de schildercursussen van het afgelopen seizoen hebben zij geleerd houten panelen te prepa reren, een traditionele onderschil dering te maken en laag over laag te schilderen in acryl- of olieverf. Waarbij iedere cursist heeft geko zen voor een persoonlijk onder werp, kleurgebruik en handschrift. Het eindresultaat is te bezichtigen tijdens een unieke overzichtsten toonstelling van ruim 65 houten panelen. Daarnaast hebben de cursisten een deel van de expositie ingericht met werken in andere technieken, materiaalgebruik en ondergrond. Dit deel van de tentoonstelling geeft een goed overzicht van de diverse onderwerpen, materialen en technieken die tijdens een schil dercursus aan bod komen. De ten toonstelling is van 2 augustus tot 5 september te bezichtigen in de expositieruimte van Bibliotheek Heiloo (tijdens de openingsuren). Casper Gimbrère (Gooise Vrouwen en de film Sekjoeritie) en Margien van Doesen (tv-series: Spoorloos Verdwenen en Verborgen Gebreken), spelen in Tsjechovs Liefde. Foto: René den Engelsman Voor meer informatie kunt u con tact opnemen met Saskia Sengers via saskiasengers@ziggo.nl. Een van de werken van Saskia Sengers. Aangeleverde foto Maandag t/m zaterdag zijn wij open van 8.00 tot 21.00 uur. Op zondag van 16.00 tot 21.00 uur.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2011 | | pagina 3