Nederlands beste juniorentennissers in actie tijdens NJK 2011 Wedvlucht de Toekomst Teams van De Foresters en Terriërs in nieuwe reclamespotjes van Sire Beachsoccerteam Egmond promoveert SPORTNIEUWS UIT DE REGIO Annick Melgers uit Heiloo neemt ook deel! Trainers Dojo t Loo geslaagd voor trainersdiploma Terriërs in SIRE-spotje Teams De Foresters en van Rijthoven uit Roosendaal, Guy den Heijer uit 's-Gravenhage, Joris Bodin uit Santpoort-Noord, Olger van Gent uit Edeiveen, Casper Bonapart uit Zeist. Jongens tot en met 16 jaar: Franz Sydow uit Voorhout, Jelle Seis uit Alphen Aan Den Rijn, Botic van de Zandschulp uit Veenendaal, Russell Josh Evangelista uit Almere, Fabian van der Lans uit Voorhout. Jongens tot en met 18 jaar: Floris Boers uit Grubbenvorst, Daan Maasland uit Geldrop, Niels Lootsma Leeuwarden, Paul Geurts uit Wanssum, Pim Toonders uit Veldhoven. Meisjes tot en met 12 jaar: Isolde de Jong uit Capelle Aan Den IJssel, Annick Melgers uit Heiloo, Malou Goes uit Rumpt, Barbara Huyskes uit Hilversum, Steffi Kröger uit Amersfoort. Meisjes tot en met 14 jaar: Tess van Dinteren uit 's-Hertogenbosch, Elise Moeyes uit Warmenhuizen, Maartje Basten uit Cuijk, Janine Hemmes uit 's-Gravenhagen, Claire Veiwerda uit Nootdoip. Meisjes tot en met 16 jaar: Anna Alzate Esmurzaeva uit Rotterdam, Maurien Rikkert uit Goor, Nikki Luttikhuis uit Oldenzaal, Roos v.d. Zwaan uit Rijswijk Zh, Inge Hendrikx uit Zundert. Meisjes tot en met 18 jaar: Kelly Versteeg uit Putte, Mandy Wagemaker uit Zoetermeer, Paula de Man uit Eenmes, Pleun Burgmans uit Bergeijk. HEILOO - Afgelopen maand heeft wedstrijdtrainer Maarten Visker (links) op het Cios zijn tweede dan, en judoleraar A-diploma gehaald. Maarten was judoleider. Daarin wordt hij nu 'opgevolgd' door Timo Lesterhuis die is geslaagd voor het examen judoleider. Aankomend seizoen gaat Karen Stevenson de oplei ding voor judoleider volgen. Daarmee blijft Dojo 't Loo investe ren in hun lerarenkorps en daarmee in de kwaliteit van de gege ven judolessen. Foto: Menno Lesterhuis in de leeftijd tot en met 12, 14, 16 en 18 jaar strijden volgende week om de felbegeerde nationale titel. Het deelnemersveld bestaat uit talentvolle jongens en meisjes uit het juniorentennis. Ze zijn de toe komstige vertegenwoordigers van het Nederlandse tennis. Op de lijst van winnaars van de voorgaande jaren staan namen van spelers die veel bereikt hebben in het tennis, bijvoorbeeld Richard Krajicek, Sjeng Schalken, Raemon Sluiter en Brenda Schultz McCarthy. Maar ook nieuwe toptalenten zoals Arantxa Rus, Thiemo de Bakker, Jesse Huta Calling en Robin Haase horen bij de winnaars van dit evenement. In totaal komen ruim 380 tennissers in actie tijdens de NJK. De halve finales worden vrijdag 12 augustus gespeeld, de finalewedstrijden op zaterdag 13 augustus. De exacte aanvangstijden per leeftijdscatego rie leest u op knltb.nl, waar u ook de uitslagen kunt volgen. Het deelnemersveld is als volgt: Jongens tot en met 12 jaar: Ronetto van Tilburg uit Amemuiden, Igor Straatsma uit Zeewolde, Nicolas van Betuw uit Rockanje, Amadatus Admiraal uit Hoek Van Holland, Bas Muller uit Heesch. Jongens tot en met 14 jaar: Tim HEILOO - Van maandag 8 tot en met zaterdag 13 augustus houdt de Koninklijke Nederlandse Lawn Tennis Bond (KNLTB) samen met de Hillegomse Tennisclub de Nationale Jeugd Kampioenschappen (NJK). De beste Nederlandse tennissers Annick Melgers doet ook mee aan het NJK 2011. Archieffoto Duivensport EGMOND - Uitslag Wedvlucht de Toekomst Egmond Binnen vanuit Laon, 345 kilometer, gelost op 7 augustus, om 08.05 uur, negen deelnemers, 147 dui ven. De duiven moesten een dag lan ger overstaan vanwege de weers omstandigheden, Daardoor werden de duiven pas op zondag in plaats STRANDVOETBAL EGMOND - De strandvoetbal- lers van 't Nippertje uit Egmond mogen zich volgend jaar opma ken voor wedstrijden in de nati onale eredivisie beachsoccer. De ploeg onder aanvoering van Zico Zentveld is sinds zondag lands kampioen bij de amateurs. Tijdens de NK-finale in het Beachstadion van Scheveningen werd er met 2-2 gelijk gespeeld tegen Stardust. Na een gemiste strafschop van Stardust schoot Nick Kramer 't Nippertje naar de winst. Het gevolg is dat ze in 2012 een van de twaalf teams in de hoogste klasse zullen zijn. „Toen we aan het toernooi begonnen, was het niet onze doelstelling om het toer nooi te winnen", verklaart captain van zaterdag gelost. Voor de duiven maakten het niet uit, die gingen met een zeer hoge snelheid huiswaarts. En kwamen zeer vlot achter elkaar thuis. De eerste werd geklokt om 11.24.53 uur, en maakte een snelheid van 103 kilometer. Uitslag: 1. F. de Jong, 2. L. Udo, 3. Daniel Konijn, 7. Zentveld en van de Berg, 9. Arie Tromp, 11. Apeldoorn-Sentveld, 12. Combinatie C en J Apeldoorn, 17. Combinatie Rijkom Sentveld. Zentveld. Hij kreeg van de KNVB te horen dat de promotie voor zijn team naast sportieve ook organi satorische gevolgen zal hebben. Zo zal de ploegnaam veranderd moeten worden. Ook is het de Egmonder nog niet duidelijk of de ploeg van veertien spelers intact kan blijven. „En we zullen op zoek moeten naar grote sponsors", beseft Zentveld. „Voor de eredivisie-wedstrijden zul len we het gehele land door moeten reizen." De ploeg van 't Nippertje bestond naast Zentveld uit Nick Kramer, Jeffrey Klijbroek, Dennis de Waard, Emiel Zomerdijk, Miloud Weijers, Jack van de Reep, Simon Duindam, Valentijn Jansen, Emile Gronsvelt, Karei Wijker, Willem Peereboom, Thomas Bart en Jorrit Groot. HEILOO - Maandag 1 en dins dag 2 augustus werden er recla mespotjes opgenomen om het geschreeuw van ouders langs de lijn bij jeugdwedstrijden tegen te gaan. De opdracht werd gege ven door SIRE (Stichting Ideële Reclame). Nog te vaak gaan ouders namelijk te fanatiek tekeer langs de lijn. Elk weekend worden er zelfs wedstrij den stilgelegd vanwege dit soort randverschijnselen. De spotjes, die vanaf 7 september op de buis zullen verschijnen, werden bedacht door Antoine Houtsma en Bart Oostindie van reclamebureau Alfred in Amsterdam. Toen er gecast moest worden dacht Bart gelijk aan het team van zijn dochters, de M6E8 van Hockeyvereniging de Terriërs. Tien meiden moesten voor de shoot naar het hockeyveld van HIC in Amstelveen. Voor het andere spotje had Bart echter een voetbalelftal nodig. Toevallig vroeg Hidde Blank het weekend ervoor of hij niet eens in een commercial mee mocht spe len. Dat mocht, maar dan moest hij wel zijn hele Foresters-elftal meenemen. En als het kon ook nog wat toeschouwers. Wendy Blank regelde vervolgens dat er een flinke afvaardiging naar het terrein van J.O.S. Watergraafsmeer afreisde. En zo kimnen we vanaf 7 septem ber bekijken welke Heilooërs zich in de spotlight van de regisseur hebben weten te spelen. Het waren lange dagen die uiteindelijk tot twee spotjes van 30 of 35 seconden moeten leiden. Hopelijk missen de spotjes him doel niet en zal het een stuk rustiger worden op en rond de sportvelden. De M6E8 van Hockeyvereniging de Terriërs speelt mee in een voorlichtingsspotje van Sire. Foto: Bart Oostindie I WW.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2011 | | pagina 11