Petra Berger komt naar De Beun T S K m Scouts keren terug van bewogen en geslaagd jubileumkamp Knaagdieren te koop bij Knaagdierencentrum n H E I L O O "Luisteren naar habestaanden. Dat doe ik/rrfet mijn hart." Associatie Uitvaartverzorging ta De Dierenbescherming Noord-Holland Noord juicht het besluit toe De Scouts (11-14 jaar) deden de vierdaagse van Nijmegen na De mensen van Associatie Uitvaartverzorging. Vertrouwd dichtbij. www.associatieuitvaart.nl tel. 0800-0375 UITKIJKPOST 10 AUGUSTUS 2011 HEILOO - Zangers met meer dan drie octaven bereik zingen meestal in de opera en laten de popmuziek links liggen. Haar ruime bereik heeft Petra Berger er niet van weerhouden om alle genres te beoefenen. Deze top- zangeres is onderweg naar thea ter De Beun in Heiloo! Kaarten voor haar optreden hier op zondagmiddag 2 oktober zijn nog verkrijgbaar, maar beginnen op te raken! Na haar succesvolle optredens in het duo Chess (met onder meer 'I Dreamed A Dream') heeft ze rollen gespeeld in musicals, waaronder Sweeny Todd. Met twee thematische cd's heeft ze internatio nale waardering gekregen. Op haar eerste cd, 'Eternal Woman', bezingt ze grote vrouwen uit de wereldge- De Uitkijkpost verschijnt op woens dag huis-aan-huis in een oplage van 18.000 exemplaren in Heiloo, Limmen, Akersloot, Egmond-Binnen, Egmond aan den Hoef en Rinnegom. f Prailinit. lil Het weekblad Uitkijkpost wordt geproduceerd op een waterloos offset rotatiepers, de milieuvriendelijke druktechniek Advertenties De advertentieafdeling is te bereiken via tel. 072-5330175 of per e-mail: advertenties@uitkij kpost.nl. Advertenties dienen uiterlijk maan dag 17.30 uur in ons bezit te zijn. Advertentieprijs per millimeter is 0,48 (excl. BTW). Bij adverteren op contractbasis gelden aanzienlijk lagere millimeterprijzen. Voor informatie over advertentietarieven en mogelijkheden, kunt u contact opnemen met Arnoud Mars, tel. 072-5330175 of per e-mail: info@uitkijkpost.nl. Redactie Redactionele kopij moet uiterlijk vrijdag om 17.00 uur in ons bezit zijn. Een uitzondering wordt gemaakt voor kopij voor de sportpagina's en voor evenementen die in het weekend plaatsvinden. In dat geval mag kopij tot maandag 12.00 uur worden ingeleverd. De redactie van de Uitkijkpost is op de volgende uren bereikbaar: maandag 08.30 t/m 17.30 uur dinsdag 08.30 t/m 13.00 uur donderdag 08.30 t/m 14.30 uur vrijdag 08.30 t/m 14.30 uur woensdag is de redactie afwezig. Openingstijden Drukkerij Uitkijkpost ma. 08.00 -12.00 113.00 -17.30 uur di. 08.00 -12.00 113.00 -17.30 uur wo. 09.00 -12.00 113.00 -16.30 uur do. 09.00 -12.00 113.00 -16.30 uur vr. 09.00 -12.00 113.00 -14.30 uur Aangeleverde kopij advertenties De redactie behoudt zich het recht voor om stukken te bewerken, in te korten te verplaatsen naar een volgende editie of niet te plaatsen, mede afhankelijk van het advertentieaanbod. U kunt uw kopij mailen, verzenden of afleveren bij de balie. De redactie stuurt geen foto's en cd-roms retour. Deze kunt u aan de balie van de Uitkijkpost op komen halen. De Uitkijkpost is niet verantwoordelijk voor in advertenties gedane uitspraken of beweringen. Adres Bezoekadres: De Hoefsmid 5,1851 PZ in Heiloo, tel. 072-5330175, e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. advertenties: advertenties@uitkijkpost.nl internet: www.uitkijkpost.nl Postadres: postbus 68,1850 AB Heiloo. schiedenis. Het werd een platina cd. Op haar tweede cd, 'Mistress', gaat het over de emoties van de min nares en de bedrogen echtgenote. De tragische liefde van Catharina de Medici wordt bezongen, maar ook Hillary Clinton. Van deze schijf werden meer dan 40.000 exempla ren verkocht. Op haar cd 'Here and Now' uit 2006 zingt ze over zich zelf en onderwerpen die haar per soonlijk bezighouden. De cd werd geproduceerd door Jurre Haanstra en Tjeerd Oosterhuis. Sinds 2007 maakt ze een prachtig programma met pianist Jan Vayne (niet onbe kend in Heiloo: in oktober 2010 nog in de Ter Coulsterkerk samen met organist Martin Mans). Geïnspireerd door de lovende reacties op him samenwerking namen zij samen het prachtige album 'Ciystal op. Recent is Petra Berger een nieuw solopro ject gestart: 'Touched by Streisand', een selectie van de mooiste songs van Barbra Streisand en nieuwe stukken in Streisand-stijl. Met dit programma, live begeleid door haar band, staat Petra Berger op zon dagmiddag 2 oktober in theater De Beun. Informatie en kaartverkoop via: www.vriendenvandebeun.nl. M Petra Berger komt naar Heiloo. Foto: Otto van den Toom Vorige week zaterdag keerden 65 leden van Scouting Rurik terug van hun jubileumkamp ter ere van het 25-jarig bestaan van de groep. Aangeleverde foto HEILOO - Vorige week zater dag keerden 65 leden van Scouting Rurik terug van hun jubileumkamp ter ere van het 25-jarig bestaan van de groep. Traditiegetrouw werd de eerste week van de schoolvakanties ingevuld met het zomerkamp. Het Limburgse plaatsje Mook werd onveilig gemaakt, maar wat bleek, dit plaatsje was ook onvei lig voor de scouts. Dagelijks wer den de Welpen (7-11 jaar) door Peter Pan en Tinkerbell meege nomen naar een ander deel van Nooitgedachtland waar zij te maken kregen met de komst van Rurik de Viking. Rurik zou koning worden alleen waren alle kroonju welen gestolen door zijn gemene HEILOO -DeDierenbescherming NHN is zeer verheugd met het besluit van Dierenspeciaalzaak Dobey in Heerhugowaard om te stoppen met de verkoop van knaagdieren. Voortaan wor den klanten doorverwezen naar opvangcentra zoals het Knaagdierencentrum in Heiloo. Het is de Dierenbescherming een doom in het oog dat dierenwinkels en tuincentra konijnen en knaagdie ren verkopen. Dieren in een tuin centrum of dierenwinkel worden regelmatig impulsief aangeschaft. De jonge dieren in glazen vitrines op 'kinderooghoogte' hebben een hoge aantrekkingskracht. Mensen beseffen niet altijd dat er bij de ver zorging van knaagdieren heel wat komt kijken. Veel dieren komen in het asiel terecht. Al sinds de oprich ting van het Knaagdierencentrum Heiloo in 2002 zit het opvangcen trum overvol. De Dierenbescherming Noord- Holland Noord juicht het besluit van Dierenspeciaalzaak Dobey in Heerhugowaard om te stoppen met de verkoop van knaagdieren toe. Anna Jolij, afdelingsdirecteur Dierenbescherming NHN: „Wij zijn heel blij met het besluit van de die renwinkel om voortaan geen knaag dieren meer te verkopen, maar klanten door te verwijzen naar de opvangcentra. Wij hopen dat meer dierenwinkels dit goede voorbeeld zullen volgen." In het knaagdierencentrum Heiloo zijn in 2010 maar liefst 713 knaagdieren uit de regio Noord- Holland Noord opgevangen. Uit de landelijke asielcijfers van de Dierenbescherming blijkt dat konij nen en knaagdieren relatief minder snel vanuit asielen een nieuw baas je vinden dan honden en katten. Een verklaring hiervoor kan zijn dat konijnen en knaagdieren op veel meer plekken verkocht wor den dan honden en katten. broer Knut. Met opdrachten en spelletjes konden de Welpen de kroonjuwelen terugvinden. De wel pen moesten wel oppassen want de gemene Knut had overal spion nen rondlopen. Uiteindelijk had den de Welpen alle kroonjuwelen gevonden en kon Rurik tot koning gekroond worden. De Scouts (11-14 jaar) deden de vierdaagse van Nijmegen na en liepen een hike tot een nabijgele gen scoutingterrein. Een kabel baan werd gebouwd en ondanks de regen werd hier gretig gebruik van gemaakt. Daarnaast maakte de Scouts onder begeleiding van hun leiding alle avonden hun eigen eten op hun zelfgemaakte kooktafels en was het bevreidingsmuseum in Groesbeek voor iedereen interes sant om rond te neuzen. Tijdens het zwemmen met de hele groep kregen de ze het voor elkaar om allemaal tegelijk van de glijbaan af te gaan en alle matten te verove ren in het grote bad. De RowShe's (14-18 jaar) en de Pivo's (18-21 jaar) feestte in Nijmegen mee met de vierdaagselopers en hoewel er vaak sprake was van flink wat hemelwater is er geen avond voor bij gegaan of er werd een warm kampvuur gemaakt. In een Duits bos werd 'The Hunt' nagedaan waarna er werd overnacht in een warme en droge boerenschuur. Na een middagje paintballen zat iedereen onder de blauwe plek ken, maar deze werden voor lief genomen. Al vroeg in het kamp werden de Rowshe's opgeschrikt door diefstal uit de tenten. Nadat op donderdag de Scouts en de Pivo's ook slachtoffer waren van diefstal en baldadigheid en de poli tie net langs was geweest werden de daders gespot. De daders kon den gegrepen worden en de spul len kwamen terug bij de eigenaars. Na een barbecue en bonteavond op vrijdag eindigde een spannend kamp geheel in feeststelijke stem ming. Voor nu is er een zomerstop en na de schoolvakanties beginnen de gewone opkomsten weer op de Vrijdagavond. Voor foto's en meer informatie: www.rurik.nl ADVE RTE N TIE 4 Petra Jurriaans, Uitvaartleider UITVAARTCENTRUM: Westerweg 263, HEItOO

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2011 | | pagina 3