1 1. De Foresters boekt 3-2 bekeroverwinning op Z.O.B. Basketbal clinic Henk Pieterse Stal Sprenkeling komt op voor G-sporters 1 Clubkampioenschappen Jeugd TC Heiloo United sport 21 SPORTNIEUWS UIT DE REGIO Dennis Barnhoorn verbetert clubrecord De ruiters kunnen zeker aanmoediging gebruiken! UITSLAGEN in de Info: www.uitkijkpost.nl <jjmt r* 24 AUG USTU S 2011 Spelers en trainers namen afgelopen zaterdag afscheid van Dennis Nanne. Vele jaren heeft hij met veel inzet de kleuren van de Foresters verdedigd. Met een toespraak van aanvoerder Niels Kok, applaus van zijn medespelers en diverse cadeaus vertrekt Dennis naar Duinranders dat onder leiding staat van Tristan Ooms. Aangeleverde foto VOETBAL HEILOO - Afgelopen zaterdag speelde het eerste elftal van de Foresters de eerste offici ële wedstrijd van het nieuwe seizoen. Het werd een beker duel tegen Z.O.B. uit Zuid-Oost Beemster. De spelers konden met vertrou wen naar deze wedstrijd uitkij ken omdat in de afgelopen weken al mime overwinningen waren behaald op onder andere Kolping Boys en HSV. Het zelfvertrouwen bleek uit het grote oveiwieht tij dens de eerste helft. Z.O.B. werd met uitstekend spel continue in de verdediging gedrukt. Mooie combi naties leiden tot grote kansen voor doelman Erik Slaaf van Z.O.B. die met vele reddingen zijn team op de been hield. Tot in de 31ste minuut nieuwkomer Jeffrey Kleibroek een venijnig schot afvuurde op het doel. Voor Niels Kok was het een koud kunstje om de afgeslagen bal binnen te schieten. Met een 1-0 stand ging de rust in. In de tweede helft werd het spel van Z.O.B. beter en kwam de wedstrijd meer in evenwicht. De Foresters speelde wat meer vanuit de verdediging en was in de counter diverse malen gevaarlijk. Het leidde in de 65e minuut tot een fraai schot van buiten het strafschopgebied van Jeffrey Kleibroek in de uiterste hoek. Na deze 2-0 zette Z.O.B. ver- BASKETBAL HEILOO - Basketbalvereniging Flashing Heiloo is er voor de derde keer in geslaagd om Henk Pieterse, voormalig basketbal professional, op zondag 4 sep tember naar Heiloo te halen. Vanaf 13.00 uur is er een cli nic voor leden en niet-leden in sporthal 't Vennewater. Henk Pieterse zorgt daarbij voor een zeer sportieve middag, waarbij sport, muziek en plezier de boven toon voeren. De clinic is daarmee niet alleen geschikt voor leden, maar ook voor iedereen die eens op een leuke manier wil kennis maken met de basketbalsport. Broertjes, zusjes, vriendjes en vriendinnetjes mogen dus ook mee doen en natuurlijk zijn de oudere ook van harte wel kom om te komen kijken! Kijk voor meer informatie over Henk Pieteree op zijn website www.henkpieteree. com. De clinic start 4 september om 13.00 uur voor alle kinderen gebo ren in 2000 en later. Om 14.30 is het vervolgens de beurt voor de oudere jeugd tot en met 20 jaar. De zaal is open om 12.30 uur. Opgeven voor de clinic kan door een mailtje te sturen naar Marloes Rottier (mrottier@quieknet.nl) met je naam en geboortedatum. Aansluitend op de elinie (om 16.00 uur) zal Heren 1 van Flashing Heiloo een oefenwedstrijd spelen. De tegenstander is Den Dimgk uit Den Dimgen. der aan en de verdediging van de Foresters ging tweemaal in de fout met een overtreding in het penal- tygebied. Beide penalty's werden uitstekend genomen door Dennis Pais van Z.O.B. en zo werd het met nog vijf minuten spelen gelijk. De Foresters verwerkte de domper prima en ging op zoek naar de win nende treffer en die viel direct. Een mooie steekpass op Niels Kok leid de tot de 3-2. Op woensdag 24 augustus speelt de Foresters het tweede bekerduel uit tegen Beemster, waarna op zondag 28 augustus het derde duel wordt gespeeld tegen HSV op het Maalwater. Een wedstrijd waarna iedereen kan uitzien. HEILOO - Afgelopen vrijdag heeft Dennis Barnhoorn in Heiloo zijn eigen clubrecord speerwerpen verbeterd. Onder uitstekende omstandigheden wierp Dennis Barnhoorn zijn 800 gram speer naar 62.13 meter. Dennis Barnhoorn is bezig met zijn voorbereiding voor de landelijke competitie finale van 19 september in Leiden waarvoor het Trias team zich met gemak heeft geplaatst. Een andere opvallende pres tatie was de mooie honderd meter van David bastiaansen die dicht bij zijn persoonlijk record liep. Zijn tijd van 11.59 seconden bracht David en zijn trainer Hans Schouten veel vol doening. G-sport/paardensport HEILOO - Als geen ander weten de ruiters van Stal Sprenkeling hoe belangrijk sporten voor de mens is. Behalve de noodzake lijke lichaamsbeweging is het in de meeste gevallen ook een moment van ontspanning; even de wereld om je heen vergeten. Naar aanleiding van het arti kel 'Wie helpt Dennis?' over de G-sporter Dennis in de Uitkijkpost van 3 augustus, is gebleken dat spor ten niet voor iedereen vanzelfspre kend is. Daarom hebben de ruitere van Stal Sprenkeling besloten om him jaarlijkse onderlinge wedstrijd deze keer in het teken te zetten van Stichting Reach en geld in te zame len voor Dennis en de vele andere G-sporters, zodat zij kimnen blijven sporten. Deze sponsordag wordt gehouden op zondag 25 september, 's Morgens is er een dressuurwed- strijd en 's middags zal er worden gesprongen. De ruitere halen met de pimten van de wedstrijd geld op voor het goede doel. Lijkt het je ook leuk om mee te doen? Er is maar plaats voor twintig ruitere per onder deel, dus geef je snel op viapenning- meester_nvgn@hotmail.com! Dit kan uiterlijk tot 18 september. De organisatie is op zoek naar betrokken doipsgenoten die samen met hen deze dag willen sponso ren. U kimt bijvoorbeeld een mi- ter in de dressuurproef sponsoren voor 0,10 per behaalde pimt. In totaal kimnen 300 punten worden behaald, zodat de proef maximaal 30,- op kan brengen voor het goede doel. Ook kimt u een springruiter sponsoren voor 2,50 per foutloos gesprongen hindernis. Het par cours bestaat uit tien hindernissen. Per foutloos gesprongen hindernis wordt er dus 2,50 op de rekening van de G-sporters bijgeschreven. Iedereen die graag een miter wil sponsoren kan een zelf gekozen bij drage overmaken op het rekening nummer 13.40.40.449 ten name van Stichting Reach, onder vermelding van 'Paarden zetten zich in voor G-sporters'. Ook kimt u zich op de wedstrijd dag melden bij het secretariaat om de keuze door te geven, of zich bij de desbetreffende miter zelf opge ven. U kunt uw sponsorgeld na de prijsuitreiking van de wedstrijd overmaken op het rekeningnum mer van Stichting Reach. Hoe meer geld er gesponsord wordt, hoe uit dagender het voor de miters wordt om hun uiterste best voor het goede doel te doen! De miters kimnen zeker aan moediging gebruiken, dus u bent welkom op zondag 25 september vanaf 10.00 uur op Stal Sprenkeling, Hoogeweg 34 te Heiloo. De doel stelling van Stichting Reach is het creëren van sportmogelijkheden voor mensen met een beperking. Voor meer informatie kijk op www.stichtingreach.nl. Stal Sprenkeling springt in de bres voor G-sporters. Aangeleverde foto Wedvlucht de Toekomst EGMOND - Uitslag wedvlucht de Toekomst Egmond Binnen vanuit St. Job in het Goor: 144 kilometer, datum 20 augustus gelost om 11.15 uur, acht deelnemers 100 duiven. 1. Comb. Rijkom Sentveld 2. Arie Tromp 4. Comb. Apeldoorn Sentveld, 8. Frank de Jong, 14. J.P.S. van de Molen, 23. Comb. Apeldoorn 29. Comb. Melker. Vrijdag inkorven voor een natoer vlucht. advertenties •{•verenigingspagina

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2011 | | pagina 19