Tafeltennisvereniging opent haar deuren Seizoensstart vereniging De Vrije Keu(s) Terriërs viert twaalfde lustrum Strijd in Duitsland om kampioensbokaal van de Heilooër Six Nicole Weijling-Dissel verbetert clubrecord bij Trackmeeting Start clubkampioenschappen Jeugd TC Heiloo United SPORT 17%nt 21 INGEZONDEN BRIEVEN UITKIJKPOST 24 AUGUSTUS 2011 LIMMEN - Komende maandag opent Tafeltennisvereniging Limmen het nieuwe seizoen. Tijdens deze avond is er voor geïnteresseerden de mogelijkheid om een balletje mee te spelen op de vereniging. Op geheel vrijblijvende basis kan er vanaf 20.00 uur aan de Hogeweg 61 wor den meegedaan met deze tafeltennisavond. Bij Tafeltennisvereniging Limmen staan gezelligheid en sportiviteit centraal. Op de vereniging spelen zowel recreatieve spelers als competitiespelers. Tijdens de open avond is het mogelijk om zowel enkels als de dubbel te spelen. De vereniging biedt zowel op de maandagavonden als de vrijdagavon den na 20.00 uur gedurende het gehele seizoen tafeltennisavonden aan. Gedurende de avond kunt u met meerdere spelers tafeltennissen en wat bijpraten of drinken aan de bar. De jeugdafdeling van de vereniging zal een week later starten. Op de vereniging zijn batjes en balletjes aanwe zig, maar met eigen materiaal spelen is natuurlijk geen enkel probleem. Geïnteresseerden die een avondje kennis willen maken met de sport tafeltennis zijn komende maandag welkom. Voor vragen kunt u contact opnemen met de heer Poelman: r.poelman@hetnet.nl. HEILOO - Dinsdag 6 september gaat het seizoen van biljartvereniging De Vrije Keu(s) weer van start. De vereniging bestaat twaalf jaar en kent weinig verloop van leden. Op dit moment hebben zij plaats voor enkele nieuwe leden. Deze dinsdag 6 september houdt men Open Huis van 19.00 tot 20.00 uur voor belangstellenden. U kunt dan vrijblijvend een indruk opdoen van de gezellige omstandigheden waarin men speelt en bent u in de gelegenheid om vragen te stellen. Om 20.00 uur start de competitie en kunt u dit als toeschouwer bijwonen. Men speelt in com petitieverband gedurende de maanden september t/m mei op dinsdag avond van 19.30 tot 22.30 uur in Het Trefpunt, Abraham Dubois-hof 2 te Heiloo. Men speelt met maximaal vier en twintig leden op zes tafels het librespel. De moyennes variëren van 0,8 tot 4,0 en onze leeftijden variëren van 49 tot 84 jaar. Hebt u enige biljartervaring en interesse om in clubverband te spelen, dan bent u welkom. Aanmeldingen worden op volgorde van binnenkomst gehonoreerd.Voor vragen kunt u contact opnemen met Jack de Geus (wedstrijdleider), tel. 072-5334618. HEILOO - Op zondag 4 september start een feestelijk seizoen voor Terriërs. Zij vieren dit jaar het 60-jarig bestaan van de club, het twaalfde lustrum. Dit willen zij niet onopgemerkt voorbij laten gaan en daarom hebben ze als lustrumcommissie een feestelijk programma bedacht voor de start-seizoendag. Het volledige programma is naar alle leden verstuurd maar ze willen de jeugd graag ook nog apart uit nodigen om deze dag ook langs te komen en het mee te vieren. Dit wordt gedaan in de vorm van een vrijmarkt, van 12.00 tot 16.00 uur. Alle (jeugd)leden worden uitgenodigd een kraam op de vrijmarkt te bemannen. De opbrengst is misschien een welkome aanvulling op de elftalpot, maar mag ook worden gedoneerd aan de club. De kraam met de hoogste opbrengst krijgt een leuke attentie. Verder wordt er gezorgd voor een gezellige traktatie voor ieder jeugdlid. Wat wordt er van jullie verwacht? Bedenk iets leuks om te verkopen op een kraam en meld je aan. Zet je moeder aan het bakken van de lekkerste cake, verzin je eigen geel/zwarte Terriërs mascottes of leeg de zolder en ver koop je oude Donald Ducks. Graag uiterlijk 31 augustus laten weten of jij of je team een kraam wenst. Aanmelden kan ook via de mail: lustrum@hvdeterriers. nl. Het was dit jaar weer een geslaagd evenement, mede dankzij de goede verzorging van de medewer kers van hotel Gut DÜneburg. Aangeleverde foto GOLF HEILOO - Voor de tiende keer is op 3, 4 en 5 augustus op de golfbaan van Gut DÜneburg in het Duitse Haren gestreden om de kampioensbokaal van de Heilooër Six. Op de eerste dag nam Kees van Raam zeer overtuigend de lei ding om die ook op de tweede dag niet meer af te staan. Hij mag zich de terechte winnaar van deze tiende editie noemen. Tweede en derde werden achtereenvolgend Frans de Laat en Maarten de Boer. Nieuwkomer Jos Zijlmans nestelde zich knap op de vierde plaats. Cor Langedijk kon ook dit jaar niet de goede vorm vinden en werd vijfde. Cor de Boer moest helaas op het laatste moment om privé redenen afberichten. Het was dit jaar weer een geslaagd evenement. Mede dankzij de goede verzorging van de medewerkers van hotel Gut DÜneburg. ATLETIEK HEILOO - Trias atlete Nicole Weijling-Dissel heeft op de 800 meter een prestatie van formaat geleverd. De pupil van Heiman Admiraal liep in Utrecht over 800 meter 2.26.00 seconden. Dit betekende wederom een geweldige prestatie in de master categorie. Een andere Trias atlete die aan de start verscheen was Franka Hoogeboom. De 26-jarige Franka liep keurig naar een tweede plaats en een mooie tijd van 12.82 secon den. Vooial haar eerste gedeelte van Franka was weer erg sterk. Eileen Groenland doorbrak op de 1500 meter bijna de vijf minuten grens. Dit keer liep Eileen 5.05.14 seconden. Tenslotte presteerde Frank Hilberts goed op de 100 meter en verspringen. Met een struikelpas op de 100 meter liep Frank evengoed 11.87 seconden. Bij het verspringen sprong hij weder om over de zes meter (6.04 meter). TENNIS HEILOO - Vanaf zaterdag 27 augustus vinden traditiege trouw de clubkampioenschap pen plaats voor de jeugd van tennisvereniging TC Heiloo United. De hele week is er een buik- schuifbaan op het park aanwezig om voor de nodige verkoeling te zorgen. Maandagmiddag wordt er een clinic door de trainers verzorgd, waarna de kinderen van een door Jos en Trees vakkundig bereide macaronimaaltijd kunnen genie ten. Dinsdagmiddag gaat de jongste jeugd naar de speeltuin, terwijl de oudere jeugd gaat beachtennissen bij sportcentrum De Dors. Op woens dag worden er pannenkoeken gege ten en daarna een handicaptoemooi gespeeld. Donderdagmiddag gaan de jeugdleden bowlen en op vrijdag vindt een demonstratiepartij plaats. Tussendoor wordt er natuurlijk ook veel getennist, waarna op zaterdag 3 september de finales gespeeld wor den. Na de prijsuitreiking wordt de week afgesloten met een gezellige barbecue. Kortom, ook komende week is er weer genoeg te beleven op het park van TC Heiloo United. De jeugd van tennisvereniging TC Heiloo United heeft er weer zin in! Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2011 | | pagina 21