DDDQD HET GAAT GOED MET HET CHARITY GOLFTOERNOOI 24 O 24 AUGUSTUS 2011 UITKIJKPOST ROCKS Presentatie door Nienke van - Stichting Dolfinn organiseert dit jaar alweer voor de zesde keer op rij het succesvolle benefietfestival Dolfinn Rocks. Het festival vindt dit jaar plaats op zaterdag 10 septem ber op het plein bij Winkelhof 't Loo in Heiloo. De opbrengst van het benefietfes tival komt wederom geheel ten goede aan Stichting Dolfinn. Deze stichting is in het leven geroepen om kinderen met een beperking, uit Heiloo en omgeving, financieel bij te staan, en onder andere dol fijnentherapie te kimnen volgen. Gedurende het gehele festival wordt er ook een ruim assortiment eten en drinken aangeboden. Uiteraard kunnen wij als stichting alle hulp goed gebruiken. Wilt u misschien een bijdrage leveren aan dit fantastische evenement neemt u dan gerust contact op met Arno Holstvoogd middels arno@dolfinn.nl Kijk voor meer informatie over de invulling van de dag en ach tergrondinformatie over stichting Dolfinn op de website www.dolfinn.nl. Zet in ieder geval 10 september 2011 vast in uw agenda, want dit wilt u echt niet missen! PROGRAMMA Ook dit jaar begint het festival rond 12:0 uur met tal van kinder activiteiten. Zo zijn er onder ande re springkussens, een zweefmo len en een heuse trein, natuurlijk zijn er ook diverse mogelijkheden om heerlijk te knutselen en kan je prachtig geschminkt worden. De clowns Soeth,Ditte, Scheffers en Frans Brok zijn weer van de partij om de kinderen een heerlijke mid dag te bezorgen. Vanaf 13.00 uur start de muziek met drumband de Reigers. Al zes jaar lang een trouwe traditie op Dolfinn Rocks. Gevolgd door een spetterend optreden van dans school Denise "Kids Club, zij gaan 'Op een onbewoond eiland' spelen, en brengen een mix van bestaande kindernummers en een nieuw geschreven verhaal. Vervolgens Ready, drie jonge dames die in 2008 als publieks lieveling werden gekozen op het junior song festival. Rond 16.00 uur wordt het één groot feest met het komische duo Sjon Sjeffrie, gevolgd door Kevin Hellenbrand bekend van popgroep Chipz. Ook Helder zal weer een heerlijk optreden verzorgen met heden daagse muziek, afgewisseld met nieuw repertoire. Om 19.00 uur laat Gio horen dat hij bij de beste artiesten van Ne derland geschaard mag worden. Het avond programma begint rond 19.30 uu met Garden of love. Deze vijf jongeren met een verstandelijke handicap zijn be kend geworden van het program ma van Johnny de Mol 'Down met Johnny Rocks' Zij hebben op Pinkpop en op het bevrijdings festival op 5 mei in Zwolle diepe indruk gemaakt op het publiek. Rond 20.00 uur een optreden van Lesley Williams, bekend door zijn Andre Hazes imitatie van de Soundmixshow. De hele dag worden loten ver kocht. Na de optredens vindt de trekking plaats. Met prach tige prijzen, ondermeer een fantastisch feestarrangement, een weekendje Antwerpen, kaarten voor Timmerdorp 2012, een was machine en vele andere prijzen. De presentatie en prijsuitreiking is in handen van Henny Huisman. Rond 21.00 uur sluit Dolfinn Rocks af met een optreden van Hot Town, een showband met veel gevoel voor entertainment en muzikaal spektakel. SJON SJEFFRIE Sjon Sjeffrie zijn het vrolijkste duo van Nederland. Vanaf 2008 zijn zij actief als kinderfeestact op de Nederlandse markt. Met een repertoire van vrolijke feestnum mers maken zij elk optreden tot een groot interactief feest voor de hele familie. Door hoge noteringen in de top 100 en optredens op de grootste kinderevenementen als Kinderparkpop en Legoworld zijn zij één van de populairste kinder- acts van het land. Hun eerste single 'Lange hete zomer' was meteen een groot succes en stond wekenlang in de single top 100. Hierna volgde de single i.s.m. Coole Piet Diego, geti teld 'De verdwenen pakjes' en was de hoogst genoteerde Sinterklaas plaat van 2009. In 2010 stond hun 3e single 'Skippybal' op nummer 1 in de Nederlandse Feest Top 20. Het duo vult elkaar goed aan. Sjon, de wijze en slimme van de twee, probeert de over enthousiaste Sjeffrie in het gareel te houden. Dit leidt tijdens elk optreden tot verras sende en hilarische gebeurtenissen met als eindresultaat een groot feest. Kinderen en hun ouders kun nen niet stil blijven staan moment een opleiding piano en zang volgt aan het Conservatorium, een goed voorproefje van wat van hem te verwachten valt: een mix van muzikale stijlen die het r&b- genre ontstijgt. De meest bekende hit van Ali B en Gio is de nr 1 hit "Groupie Love" [2007] waarvan Gio de leadzanger is. Inmiddels talloze hits verder heeft Gio zich ontwik keld als een echte topster. "Dolfinn rocks"is dan ook erg trots dat Gio op 10 september in Heiloo aanwe zig wil zijn. Geweldig doel: Stichting DOLFINN. EEn organisatie die kinderen met een beperking ondersteund. Zorg voor een glimlach op een gezicht van een kind welk dagelijks wordt geconfronteerd met zijn of haar situatie. De golfclub stelt geheel belangen- loos haar baan beschikbaar, alle opbrengsten gaan naar stichting DOLFINN. Tevens zorgt Brasserie In 't Groen voor een geweldig culinair programma. En verder zal de live muziek zijn van "De Zwagers". Op dit moment hebben zich 15 leden van onze vereniging zich aangemeld en 24 van buitenaf zodat we thans 10 flights in de baan hebben. Maar daar moe ten er nog een paar bij!!! Schrijf udaarom snel in en steun stich ting DOLFINN. De kosten voor dit evenement bedrag 100,- euro voor leden en 125,- voor niet leden.( nota ver krijgbaar) Let op: tevens kunt u partners of vrienden meenemen. Zij kunnen tegen betaling van 25,- euro meedoen met het culinaire programma vanaf 17.00 uur. Opgeven via de website voor andere zaken of sponsoring kimt u contact opnemen met Henk van der Ham 0653749129. Wij rekenen op uw aanwezigheid. Commissie Charity Golf De troubadours de Zwagers" Hubert Kn ijper en Sjaak Keijzer uit Heiloo spelen Ierse folk, Blues, Country en Ballads. De klank van de akoestische basgitaar en twaalf- sna.ri.ge countrygi- taa.r, in combinatie met het stemgeluid van deze heren, is krachtig, pu ur en heel "dicht bij de basis". GARDEN OF LOVE GIO Vanaf 13:00 uur is er live muziek op het plein. Lokale bands en artiesten treden deze dag voor u op. Maar ook dit jaar heeft de organisatie weer een paar grote namen weten te strikken Om alvast een tipje van de sluier op te lichten hebben wij rond 19.00 uur een geweldig optreden van nie mand minder dan Gio De 21-jarige zanger Gio (Giovanni Jap-Ngie) was al een entertainer toen hij nog maar net kon lopen. Op zijn zesde zat hij al in een dansgroep met zijn neef jes, waarmee werd opgetreden in clubs en discotheken. De jonge Gio leerde zich al snel aan om zelf tek sten te schrijven, melodieën te com poneren en muziek te produceren. Hij is pas twaalf wanneer hij voor zichzelf een complete show uit de grond stampt, met zijn eigen liedjes en een volledige choreografie. Zijn eerste single "Magic" is volgens Gio, die op dat HELDER Verder heeft ook de band 'Helder' wederom toegezegd om te komen optreden. Helder is zeker geen onbekende voor de vaste gasten van "Dolfinnrocks Vorig jaar verzorgde lead zangeres Marjet van de Brand en haar band al een spetterend optreden op het festival. Al zes jaar spelen Patrick van Diepen (gitaar), Léon Schuijt (bas), Erik van Dok (drums), Hubert-Jan Horrocks (toetsen) met zangeres Marjet van den Brand samen feesttenten plat. Naast de vele optredens schrijven ze him eigen nummers, waarvan "Laat me leven" het debuut vormt. Helder staat bekent om hun steen goede repertoire. Daarnaast wor den de vele hedendaagse nummers met onnoemelijk veel enthousias me vanaf het podium het publiek in geslingerd. Helder speelt dus geen muziek uit grootmoeders tijd, of uit de gouden dagen van Rock 'n Roll, maar up-to-date repertoire.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2011 | | pagina 24