Operette krijgt steun na brand Opera-melodieën in Witte Kerk Heiloo Country line dansen Heiloo H E I L O O "Ik streef naar perfectie. Zeker bij een uitvaart." 3 Associatie Uitvaartverzorging Wandelweekend in mooi Brabant Opbrengst Rotary-veiling voor gebruikers van De Beun wordt 3 september bekend gemaakt Sabine al 12,5 jaar het gezicht van Het Trefpunt De mensen^n Associatie Uitvaartverzorging. Vertrouwd dichtbij. www.associatieuitvaart.nl tel. 0800-0375 UITKIJKPOST 24 AUGUSTUS 2011 HEILOO - Het weekend van 24 en 25 september gaat het Nivon Heiloo op de sportieve toer in Brabant. Een wandelweekend. De rondwandelingen zijn eirea 18 kilometer. Voor de overnachting (half pension) verblijven wij in het Queenhotel aan de Markt in Eindhoven. Reizen gebeurt met het Openbaar Vervoer. Vanaf het NS-station Eindhoven gaat de zaterdagroute langs de Rul, Kleine Dommel en Dommel, dit zijn drie namen voor een prach tig riviertje waar de route langs loopt. De route voor zondag begint bij NS-station Heeze en loopt langs Kasteel Heeze en de Strabreehtse Heide. De totale kosten bedragen voor dit week end 68 euro. Er zijn nog plaatsen beschikbaar. Ook zin om mee te gaan? Voor informatie of opgave: Reina Mulder, tel. 072- 5333127, of kijk op www.nivonheiloo.nl. Daar staat uitgebreid beschreven waar de wandelingen naar toe gaan. De Uitkijkpost verschijnt op woens dag huis-aan-huis in een oplage van 18.000 exemplaren in Heiloo, Limmen, Akersloot, Egmond-Binnen, Egmond aan den Hoef en Rinnegom. Naturally Het weekblad Uitkijkpost wordt geproduceerd op een waterloos offset rotatiepers, de milieuvriendelijke druktechniek Advertenties De advertentieafdeling is te bereiken via tel. 072-5330175 of per e-mail: advertenties@uitkijkpost.nl. Advertenties dienen uiterlijk maan dag 17.30 uur in ons bezit te zijn. Advertentieprijs per millimeter is 0,48 (excl. BTW). Bij adverteren op contractbasis gelden aanzienlijk lagere millimeterprijzen. Voor informatie over advertentietarieven en mogelijkheden, kunt u contact opnemen metArnoud Mars, tel. 072-5330175 of per e-mail: info@uitkijkpost.nl. Redactie Redactionele kopij moet uiterlijk vrijdag om 17.00 uur in ons bezit zijn. Een uitzondering wordt gemaakt voor kopij voor de sportpagina's en voor evenementen die in het weekend plaatsvinden. In dat geval mag kopij tot maandag 12.00 uur worden ingeleverd. De redactie van de Uitkijkpost is op de volgende uren bereikbaar: maandag 08.30 t/m 17.30 uur dinsdag 08.30 t/m 13.00 uur donderdag 08.30 t/m 14.30 uur vrijdag 08.30 t/m 14.30 uur woensdag is de redactie afwezig. Openingstijden Uitkijkpost ma. 08.00 -12.00 113.00 -17.30 uur di. 08.00 -12.00 113.00 -17.30 uur wo. 09.00 -12.00 113.00 -16.30 uur do. 09.00 -12.00 113.00 -16.30 uur vr. 09.00 -12.00 113.00 -14.30 uur Aangeleverde kopij advertenties De redactie behoudtzich het recht voor om stukken te bewerken, in te korten te verplaatsen naar een volgende editie of niet te plaatsen, mede afhankelijk van het advertentieaanbod. U kunt uw kopij mailen, verzenden of afleveren bij de balie. De redactie stuurt geen foto's en cd-roms retour. Deze kunt u aan de balie van de Uitkijkpost op komen halen. De Uitkijkpost is niet verantwoordelijk voor in advertenties gedane uitspraken of beweringen. Adres Bezoekadres: De Hoefsmid 5,1851 PZ in Heiloo, tel. 072-5330175, e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. advertenties: advertenties@uitkijkpost.nl internet: www.uitkijkpost.nl Postadres: postbus 68,1850 AB Heiloo. HEILOO - Ten gevolge van de brand en bluswerkzaamheden in Theater De Beun op 8 janu ari dit jaar zijn de Heilooër Operette Vereniging, HOV en De Toneelvereniging Falkland alle in De Beun opgeslagen kos tuums kwijt geraakt. Het voor alle gebruikers nood zakelijke geluidssysteem in het theater is niet meer betrouw baar en moet vervangen worden. Rotary Club Heiloo hield op 19 mei een veiling 'Club voor clubs' om de schade te helpen dragen. De inbrengers van veilingkavels konden aangeven of ze 50% van de opbrengst aan een eigen doel wil den besteden. In hoog tempo wer den door de veilingmeesters Krone en Nuyens de 150 kavels onder de hamer gebracht. Ondanks het wat tegenvallende aantal bezoekers werd het een gezellige, spannen de en hilarische avond. De totale opbrengst was meer dan 10.000,-. Na verwerking van alle gegevens kan op 3 september, als de Beun weer feestelijk wordt heropend, de opbrengst aan HOV, Falkland en de Stichting Openhuis/De Beun wor den overhandigd. Besluit college burgemeester en wethouders De Heilooër Operette Vereniging (HOV) heeft compensatie gevraagd voor kosten die zij hebben gemaakt na de brand in Theater De Beun in januari van dit jaar. De gemeente heeft een deel van de kosten ver goed. De brand in De Beun heeft gevolgen gehad voor de HOV. Toneelkleding en decormateriaal van de vereniging werden verwoest. Een alternatieve locatie voor repe tities en voorstellingen in het kader van het 60-jarig jubileum, werd gevonden in de aula van de GGZ. Daar was onvoldoende toneellieht en slechte akoestiek, waarvoor men speciale apparatuur heeft moeten inhuren. Het college van burgemeester en wethouders heeft op advies van de afdeling Welzijn een compensatie voor de inhuur van licht en geluid toegekend. Het bedrag van ruim 1.800 euro heeft volgens het advies betrekking op de speerpunten in het beleid ter behoud van voorzieningen en cul tuur. De raadscommissie voor Maatschappelijke Zaken wordt ter kennisname geïnformeerd over het besluit. Herstelwerkzaamheden aan het gebouw werden voortvarend ter hand genomen, maar de kostuums waren onvervangbaar. Foto: Kitty Hoogland HEILOO - Heel verrast was Sabine toen haar collega's en een aantal vrijwilligers van de Stichting Welzijn Heiloo haar vorige week dinsdag bloemen en een cadeau overhandigden. Vanwege de vakantieperiode kwamen er zelfs felicitaties uit het buiten land. Iedereen die bij de Stichting Welzijn Heiloo binnen komt, kent Sabine, een gedreven en accurate receptioniste, een echte spin in het web. Er zijn weinig vragen waar zij geen antwoord op weet! En dat nu al 12,5 jaar! Aangeleverde foto HEILOO - Country line dansen in Heiloo verhuist vanuit 't Open Huis naar de Dance Fitstudio, Stationsweg 115 in Heiloo. Op dinsdag 13 september en don derdag 15 september beginnen de lessen om 13.30 tot 15.00 uur. Op donderdag is nog plaats voor geoe fende dansers. Gedanst wordt van september tot en met april. Country line dansen komt van origine uit Amerika en wordt in rijen, op pit tige authentieke Amerikaanse coun try muziek, gedanst. Iemand die geregeld met de voeten van de vloer gaat, traint het uithoudings-en reac tievermogen. Ook wordt de coör dinatie verbeterd, want wie danst beweegt ook met armen, buik, han den en hoofd. Het geeft plezier en is ook een vorm van kunst, dus een leuke bewegingsactiviteit. Speciale kleding en een partner is beslist niet nodig. Informatie en opgave bij Marianne Knip, tel. 0226-345677. HEILOO - Op vrijdag 26 augus tus is het slotconcert van de zomerconcertserie in de Witte Kerk van Heiloo. Een gerenommeerd gezelschap van vier zangers, te weten Kathelijn van Dongen-mezzo, Els van der Waard-sopraan, Emile van der Peet-tenor en Coert van der Berg- bas met pianobegeleiding (en solo) van Elisabeth Searlat, brengen in wisselende samenstelling een schit terend programma met vele beken de opera-aria's. De aria's komen ondermeer uit: 'Cosi van Tutte' en 'Don Giovanni' (Mozart), 'Fidelio' (Beethoven), 'L'Italiani in Algeri' (Rossini), 'Faust' (Gounod),'Porgy and Bess' (Gershwin), 'Don Pasquale' (Donizetti) en anderen. En natuurlijk niet te vergeten het bekende Parelvissersduet van Bizet. De solisten, allen met een rijke ervaring in de operawereld, treden op in wisselende samenstel ling. Hoewel dit concert het laatste concert is in de zomerserie voor dit jaar, volgt er in de volgende maand nog een inhaalconcert van het door een ongeval afgelaste concert in juli. De aanvangstijd van dit boei ende operaconcert is 20.30 uur. De toegangsprijs bedraagt 12,- en voor 65+, CJP en kinderen Pm 12 jaar 10,-. Kaarten graag van tevo ren reserveren. Dit kan telefonisch via 072-5334804 of 072-5335852. Het concert is ook te combineren met een diner (culinair 3-gangen- menu voorafgaand aan het con cert) in restaurant de Loocatie (tegenover de Witte Kerk) tegen de gereduceerde prijs van 24.50 (ook tevoren reserveren via 072- 5333352). ADVERTENTIE rT'^^HUUR vJ.^téigerbouw wwNN.arverhuur.nl UtrOBÉST 0251-31 63 49 SCHONG schilderwerken b.v Ilse de Vaal, Uitvaartleider - ia V UITVAARTCENTRUM: Westerweg 263, HEI100

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2011 | | pagina 3