Beter Horen opent vestiging in Heiloo Buurtbus OtdMetimeto Kees Burger geeft buitenkeuken weg Griekse specialiteiten restaurant Athene H E I L O O 5 Wildschut tijdelijk op maandag gesloten Een nieuwe busNee nieuwe sponsor Cursus Vilten De OV-Chipkaart Koffieklets Computerclub Wandelen in de duinen Zin in opruimen! Mandala tekenen Koffiebranderij UITKIJKPOST 24 AUGUSTUS 2011 HEILOO - Zoals u misschien reeds heeft gemerkt, is Wildschut Eten Drinken de laatste tijd op maan dag gesloten terwijl het restaurant normaal gesproken zeven dagen per week geopend is. Het team van Wildschut is tot deze tijdelijke maatregel gekomen vanwege het feit dat een zeer belangrijke collega helaas voor een wat langere tijd is uitgevallen. Dit, in combinatie met de vakanties, waardoor het vaste team niet helemaal compleet is, heeft men doen besluiten om tijdens de zomerperiode een aantal maandagen gesloten te blijven. Wildschut Eten Drinken zal u via deze krant laten weten, wanneer het restaurant haar deuren weer zeven dagen per week zal openstel len, zoals u gewend bent. Het team van Wildschut vraagt haar gasten begrip voor deze situatie. Wildschut Eten Drinken, Stationsweg 82 Heiloo, tel. 072-5321392, www.wildschutetenendrinken.nl. HEILOO - Beter Horen opent een servicepunt bij Zonneveld Optiek aan het Stationsplein 24 in Heiloo. De ervaren audicien Arco Jonkers is hier vanaf 26 augustus elke vrijdag van 09.00 tot 12.00 uur aanwezig voor het afnemen van hoortests, onderhoud en reparaties aan het hoortoestel of voor vragen en advies. Bij het nieuwe servicepunt van Beter Horen kan iedereen op afspraak terecht voor een hoortest met de audicien. Deze hoortest is gratis en vrijblijvend. De filosofie van Beter Horen sluit naad loos aan bij die van Zonneveld Optiek, waar kwaliteit, professionaliteit en seivice voorop staan. Samen met de klant zoekt de hoorspecialist naar een passende hooroplossing waarbij de individuele hoorwensen centraal staan. „Een goed gehoor is van essentieel belang en bepaalt het contact met je omgeving. Mensen met een verminderd gehoor verliezen vaak het contact omdat ze gesprekken niet meer kunnen volgen. Dat is niet meer nodig met de hooroplossingen van nu", aldus Arco Jonkers. Beter Horen is met 250 verkooplocaties en circa 700 medewerkers al meer dan 100 jaar de grootste audicienketen van Nederland. Dankzij het grote aantal win kels zit er altijd een vestiging in de buurt. Marktleider Beter Horen heeft in Nederland een innoverende rol op het gebied van hooroplossingen en wil zich de komende jaren blijven ontwikkelen, onder andere door de samen werking met de opticienbranche verder te verstevigen. door Tim van der Lans HEILOO - Kees Burger heeft weer wat weggegeven, ditmaal een buiten keuken. Pieter Glas en Magreet van der Borden uit Heiloo zijn de gelukkige winnaars. Zij wonnen de barbeque door hun kassabon te deponeren in de grabbelton in de winkel van Kees Burger in winkelhof 't Loo. Uit meer dan 2000 inzendingen werd de bon van Pieter Glas en Margreet van der Borden getrokken. Voor Pieter kwam het goed uit want hij heeft net een veranda gebouwd, dus Pieter en zijn vrouw zijn er erg blij mee. Pieter is al jaren een vaste klant bij Kees vanwege de enorme kwaliteit. Op de foto: Pieter Glas, Margreet van der Borden en compagnon van Kees, Marcel Scholten. HEILOO - Heerlijk en betaalbaar in Griekse sferen nagenieten van een zon- of cultuurvakantie in Griekenland; dat kan sinds kort nu ook in Heiloo. Want het Griekse specialiteitenrestaurant Athene, bij velen bekend van het restau rant dat 15 jaar in het centrum van Bergen was gevestigd, is neergestreken aan de Raadhuisweg (voorheen Blakborn) in Heiloo. Restauranteigenaar Panos Dimitiou en zijn team verwelkomen liefhebbers van de Griekse keuken met de fameuze Griekse gastvrijheid. In de keuken van restaurant Athene wordt gewerkt met dagverse producten en de typische kruiden en specerijen, die kenmerkend zijn voor de zeer gevarieerde Griekse keuken van het vaste land. Zodat de Griekse beleving en smaak van de gerechten ten volste tot zijn recht komen. Griekse specialiteiten restaurant Athene is zeven dagen per week vanaf 16.00 geopend. Voor thuisgemak is ook afhalen van maaltijden mogelijk! Het restaurant is gevestigd aan Raadhuisweg 8 in Heiloo, telefoon: 072 5898854. den, ziet ze de winkel van Rutgers en zegt: ,,Oh hier zitten ze! Nou ze moeten nog wel even op me wach ten, want mijn oren zijn nog goed." Tot het eind van mijn dienst blijven de reacties onverminderd positief. Niemand die het lelijk vindt, geluk kig maar. Er wordt al volop gespe culeerd over een nieuwe bus. „Is het gerucht waar, dat jullie daar mee bezig zijn?" „Ja dat klopt, het bestuur is daar volop mee bezig, maar er is nog niets zeker hoor. Pas in september weten we meer. Hopelijk gaat het door, want we zijn echt wel aan een nieuwe bus toe." „Ja zeg dat wel, hij ziet er aan de buitenkant wel netjes uit, maar hij is wel vaak uitgevallen de laat ste tijd." Wie weet krijgen de nieu we lindes bij de Witte Kerk dit jaar nog een nieuwe buurtbus te zien. Maandag 1 augustus. Als ik om vijf voor half twaalf bij de GGZ arriveer, staat het busje er al en de nieuwe sticker van Rutgers valt wel op. Rob heeft gisteroch tend, op zondag dus, de bus naar Van der Steen gebracht en Henk van Allintext heeft de sticker er op geplakt. Daarna heeft Rob het resultaat bij mij thuis laten zien. Maar het zal mij benieuwen hoe de passagiers zullen reageren. Mijn geduld wordt niet lang op de proef gesteld, want de eerste klant zegt tijdens het instappen al: „Dat staat er mooi op zeg, goed hoor!" Ik dacht eerst toen ik kwam aan lopen: een nieuw busje zeker." De tweede passagier zegt uit zichzelf niets, maar als ik vraag of haar nog iets is opgevallen aan de bus, zegt ze ja: „Nieuwe reclame, mooi hoor." Om 12.18 uur bij 't Loo staat Lien, een vaste klant met rollator, die verbaasd blijft kijken en zegt: „Nu zie ik het pas. Ja, mooi hoor. Vanmorgen heb ik het niet gezien en vanaf het Hoekstuk kon ik met iemand meerijden en die heeft me bij mijn dochter gebracht." Tijdens mijn tweede rit stappen er drie dames tegelijk in die rea geren in de trant van: „Zohooo... een nieuwe sponsor? En, betaalt ie goed?" Ze moeten er zelf om lachen. Coby uit plan Oost is de nieuwe look ook opgevallen en zij heeft zelfs de naam al goed gezien: „Rutgers Hoortechniek, waar zit ten die?" „Achter de Witte Kerk, tegenover het politiebureau." „Oh, daar naast de oude pand van de ABN? Weet jij trouwens wat daar inkomt?" „Ja, ik heb gehoord een restaurant." „Klopt ja, van Koekenbier, ik weet niet of het zo gaat heten, maar het is wel van dezelfde eigenaar." Als ik een uurtje later Coby weer naar huis breng en we op de Kennemerstraatweg rij- STICHTING WELZIJN HEILOO Trefpunt Abraham du Bois-hof 2 Heiloo tel. 072-5331297 www.welzijnheiloo.nl stichting@welzijnheiloo.nl Op dinsdag 20 september van 19.30 tot 21.30 uur start mevrouw T. de Lange een viltcursus. Vilt is een product van wolvezels en zeepwa ter. Begonnen wordt met Volume' vilten (bolletjes vilt die omgetoverd kunnen worden in bijvoorbeeld een ketting) en 'plat' vilten (bijvoorbeeld een portemonnee). Daarna maken we een sjaal, een tas of een hoed. Kosten: 90,- (servicepas 85,50) voor acht lessen, daarnaast materi aalkosten ongeveer 30,-. De heer Paul Kleppe van de Ne derlandse Spoorwegen geeft op dinsdag 6 september een presenta tie over de OV-ehipkaart. Aanvang 10.00 uur, locatie Trefpunt, entree 3,75. Tijdens de voorlichtings bijeenkomst legt Paul Kleppe alles uit over het gebruik van de OV- ehipkaart, en ook over het opladen van saldo en hoe het is geregeld met kortingkaarten. Er is natuurlijk ook ruimschoots gelegenheid voor vragen uit de zaal. Reserveer uw plaats via tel. 072-5331297. De eerstvolgende Koffieklets is op vrijdag 26 augustus van 10.30 tot circa 11.30 uur in strandpavil joen De Schelp in Egmond aan Zee, Bad Zuid (bij reddingsbrigade naar beneden). Iedereen is welkom. Koffieklets is om de veertien dagen, op deze zelfde locatie. Een groepje computergebruikers wil in clubverband nog slimmer worden met de PC. Onderwerpen zijn bijvoorbeeld: de keuze tus sen XP en Windows7, Skypen, het heistellen van een vastgelopen programma. Andere onderwer pen waarover van gedachten kan worden gewisseld zijn tekenpro gramma's, scanners en het maken van een printscreen. Kortom: zaken die interessant zijn voor compu tergebruikers die de basale dingen wel onder controle hebben. Op de clubavonden (één maandagavond in de veertien dagen?) bereidt een van de leden een onderwerp voor, waarna wagen, discussie en uit wisseling van ervaringen. Meld uw interesse aan Jan Koopmans, via activiteiten@welzijnheiloo.nl. Maandag 5 september van 15.00 tot 16.00 uur start Lea Dam met een nieuwe wandelgroep. Vooraf krijgt u te horen bij welke duiningang men start. Wekelijks wisselen we van duinroute zodat het hele gebied bewandeld wordt. U kimt uw Nordic stokken meenemen. Tussendoor krijgt u wat oefeningen. Kosten: 65,- (seivicepas 61,75) voor 25 lessen. Op woensdag 14 september komt Ineke van Steenoven met tips voor iedereen die niet precies weet hoe te beginnen met opruimen. Aanvang 19.30 uur, locatie Trefpunt, kosten 14,- (servicepas 13,30). Ineke van Steenoven is professioneel organi zer en kan u dus prima op weg hel pen hoe zo'n opmimklus aan te pak ken en... af te ronden. In september starten de cursus sen mandala tekenen. Op maandag 19 september de cursus voor begin ners en op maandag 26 september die voor gevorderden. De cursustijd is altijd van 10.00 tot 12.00 uur. In tien lessen leert u mandala's maken of steeds ingewikkeldere tekenin gen maken. Iedereen kan mandala tekenen, het lijkt ingewikkeld maar we beginnen met makkelijke vor men. De lessen voor gevorderden hebben dit jaar graancirkels als thema. De lessen zijn om de week. Docent: Saskia Janssen. Kosten: 103,50 (servicepas 98,33) exclusief papier en potloden. Woensdag 12 oktober wordt er een middagtochtje per luxe touring car gehouden naar koffiebranderij Kaan. U krijgt te zien hoe koffle- branden in zijn werk gaat en proeft verschillende soorten koffie. Een videopresentatie neemt u mee naar koffieplantages in Midden- en Zuid- Amerika. Vertrek 14.00 uur vanaf het Trefpunt, ook opstapmogelijk- heid Egmond aan Zee. Terug circa 18.00 uur. Prijs: 19,95 incl. koffie/ cake en kofflepakketje. Reserveren: tel. 072-5331297.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2011 | | pagina 5