Najaarsmarkt Vrienden van Sighet Landschap Noord-Holland exposeert in bibliotheek Horrormusical 'Nightmare' zondagavond 18 september in De Beun H E I L O O COACHINGS METHODEN BOEK Het Coachings methoden Boek DEUTEKOM Corso Bioscoop Horrible bosses BOEK VAN DE WEEK Het Coachingsmethoden Boek Boek van de week KORTOM Dierenbescherming zoekt collectanten Keer op Keer opsteker Ouder Kind Viswedstrijd Ypestein Open repetitieavond koor sWing Lekker ontspannen? UITKIJKPOST 14 SEPTEMBER 2011 Voor de drie vrienden Nick, Kurt en Dale wordt elke werkdag over schaduwd door hun verschrikke lijke werkgevers. Jason Bateman (Couples Retreat), Charlie Day (Going the Distance) en Jason Sudeikis (Hall Pass) spelen de hoofdrollen van de drie hulpeloze werknemers. Jennifer Aniston (He's Just Not That Into You), Colin Farrell (Crazy Heart) en tweevou dig Oscar® winnaar Kevin Spacey (American Beauty, The Usual Suspects) schitteren als hun onuit staanbare bazen met Jamie Foxx (Ray) als onwaarschijnlijke leer meester van dit drietal. De dage lijkse sleur zou veel draaglijker wor den als deze bazen stuk voor stuk zouden verdwijnen. Ontslag nemen is geen optie, dus onder het genot van een paar drankjes te veel en met het dubieuze advies van een ex- gevangene komen de drie vrienden tot een slim en waterdicht plan om zich voorgoed te ontdoen van hun werkgevers. Deze plannen hebben echter andere gevolgen dan ze had den kunnen voorzien. www. .nl Elke week de Uitkijkpost 'Voer en door topcoacheó Het Coachingsmethoden Boek levert een compact en bruikbaar overzicht op van zowel traditionele als relatief nieuwe coachingsme thoden. Elke methode is verbeeld in een figuur en volgens een vast stramien beschreven. Aan bod komen: achtergrond van de metho den, een theoretische beschrijving, de methode in de praktijk, benodig de instrumenten en technieken, de coach en tips om verder te lezen. Per coachingsmethode is met kleu- rentabs aangegeven voor welk(e) type(n) coaching deze geschikt is: executive -, business -, corporate -, performance -, personal/life -, loop baan en teamcoaching. Wie zich om professionele en/of persoon lijke redenen wil verdiepen in het vakgebied van coachen, heeft met dit boek een parel in handen. Het Coachingsmehoden Boek is door zijn toegankelijkheid, opzet en han dige indexen op meerdere manieren te gebruiken. Dit naslagwerk levert je gegarandeerd nieuwe ideeen op. door Susan van Ass voor 39,90 HEILOO - Na een succesvol le najaarsmarkt vorig jaar in Heiloo, gaat stichting vrienden van Sighet nu voor het tweede jaar een gezellige najaarsmarkt organiseren. Op zondag 2 oktober kunt u terecht bij de Hippische sportver eniging aan de Zeeweg 414 in Heiloo (HSH). Ook nu kimt u een gezel lige markt met ruim 75 kramen ver wachten met een grote diversiteit, zeker met de komende feestdagen in het vooruitzicht. Parkeren kan onder andere aan de overzijde van de Zeeweg en is gratis. Maar ook bij Zwembad het Baafje aan De Omloop te Heiloo is gratis parkeergelegenheid. Vanaf daar kimt u gratis gebruik maken van de Buurtbus om bij de markt te komen. Er zullen ongeveer 75 kra men zijn met voor ieder wat wils, te denken aan; woon- en tuin acces soires, dames- en kinderkleding, maar ook hobby artikelen, kinder kamer accessoires, sieraden en lederwaren. Brocante, schilderijen, sfeerdecoraties en cadeauartikelen. Teveel om op te noemen, dus kom gewoon gezellig langs van 11.00 tot 17.00 uur. De entree bedraagt 1,- en kinderen tot 12 jaar zijn gratis. Aan de kinderen is ook gedacht. Zo kan uw kind zich laten schminken en bij goed weer kunnen de kinde ren in de zweefmolen of heerlijk op het springkussen. Vanuit de HSH zal er bij goed weer een ritje met paard en wagen gemaakt kunnen worden. Net als vorig jaar is het ook mogelijk om pony te rijden. Dit alles tegen een kleine vergoeding. Mocht u trek hebben in een kopje koffie of thee dan kan dat, een broodje of een snack wordt ook verkocht. De kanti ne van de HSH zal hiervoor geopend zijn. Voor de loterij kunt u lootjes kopen voor 1,-, de opbrengst hier van komt in zijn geheel ten goede aan de verschillende hulpprojecten in Roemenië. Stichting vrienden van Sighet is opgericht in 1995 en gaat ieder jaar met trailers vol hulpgoederen naar verschillende projecten in en rond Sighet. Sighet is een plaats tegen de Oekraïne, in het noorden van Roemenië. Men hoopt op een groot aantal bezoekers zodat we weer een heleboel voor de mensen in Roemenië kunnen doen. Wilt u meer weten over het goede werk van onze stichting, neem dan een kijkje op www.sighet.nl. HEILOO - De Europese Unie heeft een zeer gevarieerde en rijke natuur, die van grote bio logische, esthetische en econo mische waarde is. Om deze natuur te behouden heeft de Europese Unie het initia tief genomen voor Natura 2000. Dit is een samenhangend netwerk van beschermde natuurgebieden. Voor Nederland gaat het in totaal om 162 gebieden. Ilperveld, Varkensland, Oostzanerveld en Twiske is een van deze aangewezen gebieden. Landschap Noord-Holland heeft een expositie samengesteld van zes grote informatieborden over Natura2000 in Nederland en meer specifiek in Noord-Holland. Deze staan tot 17 oktober opgesteld in de expositieruimte van Bibliotheek Heiloo. De informatie wordt aange vuld met een aantal opgezette die ren uit bezoekerscentrum De Hoep, dat op dit moment tijdelijk gesloten is wegens een interne verbouwing. HEILOO - Al eerder waren er Nederlandse horrorfilms, zoals 'De lift' en 'Amsterdamned'. Eindelijk is er nu ook een horrormusical: 'Nightmare', de eerste echte onvervalste Nederlandse horrormusical. Geschreven en geregisseerd door Dick van den Heuvel, die eer der het script maakte voor 'Turks fruit' en 'De gelukkige huisvrouw' en recent de scenario's schreef voor de tv-series 'De co-assistent' en 'Levenslied'. Op zondagavond 18 september wordt 'Nightmare' gespeeld in theater De Beim in Heiloo. Aanvang 20.15 uur. In deze horrormusical draait alles om Craven, een stokoude schrijver van griezelverhalen. Hij voelt dat zijn einde nadert en op het laatst van De beeldschone Alexandra Alphenaar als de maagd die zal wor den opgeofferd in 'Nightmare'. Foto: Tineke Leering zijn leven wordt hij nog één keer vergezeld door al die creaturen uit zijn boeken. Alleen... de werkelijk heid lijkt het te winnen van de ver beelding. De grafzerken wijken, de kisten gaan open, uit de portretten stappen de geesten van een geweld dadig verleden. Dwaallichten nemen de macht over. Krijgt Craven het duveltje nog wel in het doosje? Of zijn deze griezels hem zelfs te machtig? En zal hij eindelijk die mooie liefde van weleer in zijn armen mogen sluiten? De hoofdrol in 'Nightmare' wordt gespeeld door Alexandra Alphenaar, bekend van onder meer 'Goede tijden slechte tijden' en van de musicals 'Turks fruit', 'Route 66' en 'The sound of music'. Afgelopen seizoen speelde zij in 'Dr. Dolittle'. Op de uitmarkt van Heiloo 'Uit&Zo' op 3 september gaf zij samen met Michel Sorbach al een voorproef van 'Nightmare'. De aangstaanjagend mooie muziek bij 'Nightmare' komt van Fons Merkies. 'Nightmare' is een beeldschone, spannende, romantische maar vooral ook komische musical! Deze musical is de eerste theatervoorstel ling van beroepsartiesten die in De Beun wordt gegeven na de grote brand van 8 januari en de maanden van herstel van het theater. Kaarten kosten 20 euro en kun nen worden besteld via www.vrien- denvandebeun.nl en aan de kassa van het theater (Willibrordusweg 2, 1851 HB) van woensdag tot en met vrijdag tussen 13.30 en 17.00 uur en een uur voor aanvang van de voor stelling. Telefoonnummer van thea ter De Beun is tel. 072-5333156. Op www.vriendenvandebeun.nlstaat meer informatie en zijn ook (voor) proeven van deze voorstelling te HEILOO - De Dierenbescherming afdeling Noord-Holland Noord zoekt voor haar jaarlijkse collecte vrijwilligers die, in de periode van 2 tot en met 8 oktober, een paar uurtjes willen collecteren. Tijdens de collecteweek bepaalt de col lectant zelf hoeveel tijd hij of zij eraan wil besteden. U kimt zich aanmelden via tel. 072-5150071 of via info@dierenbeschermingnhn. nl. Meer informatie is te vinden op www.dierenbeschermingnhn.nl. HEILOO - Kringloopwinkel Keer op Keer schenkt elke maand een Opsteker van 200,- aan een per soon die zich belangeloos inzet voor een medemens, vereniging, stichting et cetera. De opsteker van de maand september gaat naar VU Medisch Centrum (ten bate van het aapjesproject op de kinder- en polikliniek: www. VUMC.nVfondsenwerving) in Amsterdam. U kunt de kringloop winkel Keer op Keer vinden aan het Industrieterrein Oosterzij 17 (hoek Nijverheidsweg), in Heiloo. Openingstijden: dinsdag, don derdag van 10.00 tot 15.00 uur en zaterdag van 10.00 tot 14.00 uur, tel. 072-5325962. HEILOO - Zaterdag 24 september van 14.00 tot 17.00 uur houdt Wijkvereniging Ypestein de aller eerste Ouder Kind Viswedstrijd. De verzamellocatie is de Ypsalon. Per koppel mag één hengel gebruikt worden. Ieder kop pel zorgt zelf voor een hengel en visaas. De kosten bedragen 2,50 per koppel. Indien je als ouder kind koppel mee wilt doen dan kun je je tot uiterlijk 20 september inschrijven via wijk- verenigingypestein@hotmail.com. De Wijkvereniging Ypestein zorgt voor limonade, een snoepje en een echte visroker. HEILOO - Het Koor sWing in Heiloo verwelkomt graag nieuwe leden, jonger dan 55 jaar. Daarom wordt er op woensdag 21 sep tember vanaf 20.00 uur een open repetitieavond georganiseerd. Ben je enthousiast, geef je dan op voor de open repetitieavond bij de voorzitter Marieke van der Woude, tel. 072-5333941, of via de mail: marieke-w@quicknet. nl. Kijk voor meer informatie op: www.koorswing.nl. HEILOO - Lekker ontspannen? Dan is Taichi Qigong misschien iets voor u. Met zachte bewegin gen en aandacht voor de ademha ling gaat de energie stromen en vindt u mentale en fysiek rust. Volgens de gedachte van de tra ditionele Chinese gezondheidsfi losofie creëert ue hiermee even wicht binnen uw eigen natuur, maar ook met de grote natuur om u heen. Wanneer uw energie in balans is, is de belangrijkste voorwaarde voor gezondheid aanwezig. Ervaar het door het te doen! Er is nog plaats op de dins dagmiddag van 13.30 tot 14.45 uur in Limmen. Voor meer informatie Ellen Gaillard (lid St. Taijiquan Nederland), tel. 072-5055101 of e-mail ellen.gaillard@quicknet.nl. Heerenweg 67-69,1851 KL Heiloo naast Winkelhof 't Loo, 072 5331483 LIBRIS. Uw Complete Boekhandel e-mail: info.deutekom@libris.nl

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2011 | | pagina 11