Starters een nog betere start geven. Dat is het idee. Uitnodiging ledenbijeenkomst Va Scoren met Rabobank Meer winnen dan de wedstrijd Activiteiten en evenementen 12 Rabobank Noord-Kennemerland september 2011 www. ra bo ba n k.n l/n kl Dichtbij, betrokken en toonaangevend Nu de eerste vier maanden geen hypotheekrente*. Rabobank. Een bank met ideeën. 14 SEPTEMBER 2011 UITKIJKPOST Rabo Journaal Bent u lid van onze bank? Dan heeft u een uitnodiging ontvangen voor onze ledenbijeenkomst op maandag 26 september in het Fletcher Hotel in Heiloo. Voorde pauze gaan we het hier hebben over het resultaat van de bank in 2010 en de speerpunten die de directie, met ledenraad en commissarissen, heeft uitgezet voor de komende jaren. We praten u bij over de activiteiten van de ledenraad in het afgelopen jaar en over ons coöperatief dividend. Ook gaan we in op de vraag wat onze bank heeft met kunst en cultuur. Het tweede deel van de avond gaan we de diepte in met hetzelfde thema. Eerst met een optreden van lokaal theatertalent llonka Ory. Daarna zal Jop Ubbens, directeur van het Amsterdamse veilinghuis Christie's, ons meenemen in de wereld van de kunst en actuele gebeurtenissen binnen de kunstmarkt. Gezien zijn reputatie als spreker, zal dit zeker een boeiend verhaal opleveren. Bent u er bij? Wij hopen u op 26 september te mogen begroeten! Jop Ubbens, directeur veilinghuis Christie's Nu de overheid de overdrachtsbelasting verlaagt van 6% naar 2%, de huizenprijzen zijn gedaald en de rente relatief laag is, is het kopen van een eerste huis wel héél aantrekkelijk. En de Rabobank doet hier nog een schepje bovenop. Wanneer je nu als starter bij ons een hypotheek afsluit, betaal je de eerste 4 maanden geen hypotheekrente. Starters een nog betere start geven. Dat is het idee. Rabobank. Een bank met ideeën. kijk voor de actievoorwaarden op rabobank.nl/eerstehuis Rabobank vooruitzicht; spelers van AZ komen langs op school of de vereniging voor een voetbalclinic en een interactief lesprogramma. Hiermee willen zij de jeugd in beweging krijgen en hen bewust laten worden van een gezonde levensstijl. De Rabo-AZ voetbaltoer is onderdeel van de samenwerking. Als Topsponsor van de AZ Jeugdopleiding maakt Het is de ene'club'die de krachten bundelt met de andere. Zeven Noord- Hollandse Rabobanken, waaronder Rabobank Noord-Kennemerland, hebben een driejarige sponsorovereenkomst gesloten met AZ. Behalve fan zijn we nu dus ook partner. Het doel: samen scoren op het gebied van talentontwikkeling. Het is voor jongeren in de omgeving een mooi Rabobank zich sterk voor het AZ Talentenplan. Met dit plan werkt AZ samen met regionale amateurclubs om het voetbal in de omgeving naar een hoger niveau te brengen en jeugdtalenten zo goed mogelijk op te leiden. Rabobank maakt onder meer de aanstelling van een techniektrainer mogelijk. De komende maanden maken we duidelijk hoe we ons partnerschap verder in gaan vullen. Wordt vervolgd! Rabobank Noord-Kennemerland Postbus 289 1900 AG Castricum Kantoren: Breelaan 16, Bergen Nh Dorpsstraat 62, Castricum Voorstraat 71, Egmond aan Zee Stationsweg 136, Heiloo Kerkweg 2c, Limmen Heereweg 34, Schoorl T (072)507 33 33 E info@nkl.rabobank.nl I www.rabobank.nl/nkl 17 en 18 september Castricum Culinair (www.castricumculinair.nl), op het plein voor restaurant Apicius in Bakkum. Onze bank is hoofdsponsor, 24 september Duingolftoernooi in Schoorl (www.duingolftoernooi.nl), georganiseerd door Staatsbosbeheer en Lions Schoorl. Onze bank is hoofdsponsor. 26 september Ledenbijeenkomst 2011 in Fletcher Hotel Heiloo. 27 september Prinsjesdaglezing voor genodigden van onze bank, restaurant Klein Varnebroek in Heiloo. 6 oktober Handelsdag Ledencertificaten (www.rabobank.nl, bij Beleggen) 10 oktober Ondernemerscongres'Vinden Binden' in hotel Zuiderduin in Egmond aan Zee. 15 oktober Heilectroo, dance event in Fletcher Hotel Heiloo (www.heilectroo.nl). Onze bank is sponsor. 21 t/m 30 oktober Kunstl Odaagse in Bergen - Bergen aan Zee (www.dekunstl Odaagse.nl). Onze bank is hoofdsponsor.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2011 | | pagina 12