Heiloocontact Apeldoorn Op voeten en fietsen naar school Informatiebijeenkomst over Breedband voor ondernemers Specialisten in veelzijdigheid 0251 -860160 14 Meer informatie? Bel! Verleende collecte vergunning mm gebroeders bouwbedrijf Egmond-Binnen Heemskerk www.gebr-apeldoorn.nl AUTOBEDRIJF DE BRUIJN-BLOKKER nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo Mededelingen Niet voor U! Liftmiee.op onze megajorder VredestêihlWiiit^rii^aeniluJontvanatidan r»- W - fp »»r< 1 LEES DE JUICHENDE RECENSIES OP Chinees specialiteitenrestaurant in Akersloot, De Crimpen 2 1921 BW Akersloot Tel. 0251-310949 14 SEPTEMBER 2011 UITKIJKPOST Het gemeentehuis is bereikbaar op 072 535 66 66, van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 12.30 uur en maandagavond tussen 18.00 en 20.00 uur. Beheer Openbare Ruimte is bereikbaar op 072 535 68 68, van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 16.00 uur Van maandag 12 september tot en met vrijdag 16 september heeft Veilig Verkeer Nederland de actie week 'Op voeten en fietsen naar school'. Leerlingen van groep 6 en 7 van De Paulusschool in Heiloo doen mee. De actie is bedoeld om ouders en kin deren te stimuleren om lopend of met de fiets naar school te komen. De gemeente ondersteunt dit uitgangspunt. Op de landelijke actiedag op donderdag 15 september deelt wethouder Jacob Ouderkerken daarom bij De Paulusschool stickers uit aan kinderen die lopend of fietsend naar school komen. Meer informatie Voor meer informatie over deze landelijke actie of over Veilig Verkeer Nederland kunt u kijken op www.veiligverkeernederland.nl Ontheffing geluidhinder Burgemeester en wethouders van Heiloo hebben ontheffing verleend aan het parochiebestuur van de Willibrorduskerk aan de Westerweg voor het met tussenpozen luiden van de kerkklokken op zaterdag 17 sep tember tussen 10.30 en 12.30 uur (verzending 6 september 2011). Bezwaar Als u het niet eens bent met deze ontheffing, dan kunt u hiertegen bin nen zes weken na de dag waarop de brief is verzonden, een gemo tiveerd bezwaarschrift indienen bij Burgemeester en Wethouders van Heiloo, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer G. Tervoort van de afdeling Bestuursondersteuning, telefoonnummer (072) 535 66 57. Door burgemeester en wethou ders is vergunning verleend voor het houden van een collecte door de Nierstichting Nederland in de periode van zondag 18 tot en met zaterdag 24 september. De collectanten horen een legi timatiebewijs bij zich te hebben, waaruit blijkt dat zij bevoegd zijn te collecteren. Project BreedNet maakt een snelle breedband-lnternetverblndlng voor kleinere en middelgrote bedrijven en Instellingen betaalbaar en toegankelijk door de vraag te bundelen. Alle ondernemers In Heiloo kunnen de beschikking krijgen over dit supersnelle, betrouwbare en open netwerk. Ondernemend Heiloo en de gemeente Heiloo organiseren donderdag 15 september een informatiebijeenkomst over de toekomst en kansen voor ondernemers met breedband in Brasserie in 't Groen aan Lagelaan 8 in Heiloo. De bijeenkomst begint om 19.45 uur. Heiloo blijft bedrijvigheid en werkgelegenheid stimuleren Wethouder Hero Veger ziet BreedNet als middel om de bedrijvigheid, slagkracht en werkgelegenheid in Heiloo te stimuleren. 'We weten dat veel bedrijven in Heiloo breedband zien als sleutel om hun slagkracht te vergroten. Een goede virtuele infrastructuur is hard nodig. Dus zorgt de gemeente dat ondernemers kunnen profiteren van open breedband, zodat ondernemers bijvoorbeeld webshop toepassingen, snelle data-uitwisseling of video-vergaderen kunnen realiseren.' Gericht op de toekomst In de nabije toekomst groeit het dataverkeer en de vraag naar een snelle internetverbinding. Om de regio Noord-Holland Noord economisch beter aan te laten sluiten bij de Randstad is, op initiatief van de provincie Noord-Holland en de gemeenten, in 2010 gestart met de uitbreiding van BreedNet naar deze regio. In 2011 krijgen bedrijven en instellingen in de regio Noord-Holland Noord toegang tot snelle, betrouwbare en open breedbandverbindingen onder gunstige BreedNet-condities. Meer informatie Kijk voor meer informatie op www.breednet.nl. Aanmelden voor de informatiebijeenkomst kan op www.breednet.nl/events www.heiloo.nl Ken nemerstraatweg 189, 1851 BE Heiloo T 072 5331818 info@toyota-heiloo.nl www.debruijnblokker.nl

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2011 | | pagina 14