Uw in de Bezorger worden van deze krant? www.uitkijkpost.nl 0226333311 Voorinformatie: advertenties@uitkijkpost.nl of bel 072-5330175 Bezoek de Dag van de Dijk Warmteservice heeft nu al 50 vestigingen in Nederland! Veilig wonen onder zeeniveau is minder logisch dan je denkt Om uw vereniging de gelegenheid te geven zich te presenteren via het weekblad Uitkijkpost bestaat natuurlijk de mogelijkheid om redactionele stukjes in te sturen. Deze artikelen zijn echter gebonden aan een maximaal aantal woorden en plaatsing ervan is afhankelijk van verschillende factoren. Daarom hebben wij gemeend de verenigingen de gelegenheid te geven om een royaler artikel te plaatsen. Hierbij kan de vereniging van meerdere kanten worden belicht. Kortom: u kunt uw vereniging tegen een zeer gereduceerd tarief op een door ons te bepalen moment in de Uitkijkpost extra onder de aandacht brengen. U levert ons voldoende tekst en foto's digitaal aan f* Wij maken een HELE PAGINA in kleur voor u op U krijgt vóór plaatsing de opmaak te zien en kunt alleen tekstcorrecties nog doorgeven De kosten van deze hele pagina bedragen 175 euro (exclusief 19% BTW) De plaatsing zal door ons worden bepaald, zorg dus voor niet datum gerelateerde teksten R0DI Warmteservice heeft recent haar 50e vestiging geopend. Dat vieren we met vele acties. Maak kans op: 1 van de iPads of win een voetbalarrangement in de Aren A Kijk snel op warmteservice.nl/feest Onlangs werden in Naaldwijk en Heerlen al weer de 50 en 51e Warmteservice-vestiging in Nederland geopend. En dat heugelijke feit is reden voor een feestje! Berry de Bruin, marketingmanager vertelt er meer over; "Dankzij onze trouwe klanten zijn we de afgelopen jaren enorm gegroeid, dus om die klanten te bedanken willen we ze deze hele maand laten profiteren van knallende acties en kortingen." JUBILEUMKORTING: Tot 30 september 2011 ontvangt u op een GROHE Euphoria set t.w.v. €379,- €25,- jubileumkorting retour en op een GROHE Rainshowerset t.w.v. van €850,- €50,- jubileumkorting retour. Bovendien maakt u kans op 1 van de 5 iPads of een voetbalarrangement in de ArenA*. Warmteservice biedt u een compleet assortiment CV-ketels, (design)radiatoren, vloerverwarming en convectorputten. Maar ook voor sanitair, dakbedekking en installatiemateriaal bent u bij *Kijk voor de voorwaarden op warmteservice.nl/feest. Warmteservice aan het juiste adres. Ze verkopen nagenoeg alle bekende merken en kunnen u onafhankelijk informeren. Bij Warmteservice hanteren ze altijd vaste lage prijzen. Een HR- combiketel bijvoorbeeld, koopt u al vanaf 689,- (incl. btw) met gratis klokthermostaat. Tot de klantenkring behoren dan ook zowel installatiebedrijven als (handige) particulieren. Profiteer mee van deze feestmaand en kom langs bij Warmteservice doordeweeks of op zaterdag of bestel online op warmteservice.nl. In uw regio zijn wij gevestigd in. In Noord-Holland zijn wij gevestigd in Alkmaar, Beverwijk, Enkhuizen, Hoorn, Purmerend en Wormerveer. U bent van harte welkom. Hulp nodig bij het installeren? Hiervoor kan Warmteservice u in contact brengen met betrouwbare installatiebedrijven. Kijk op warmteservice.nl/installatie VERWARMING - SANITAIR - DAKBEDEKKING - LOODGIETERSMATERIAAL 50 vestigingen in Nederland, 50.000 artikelen online Voor verwarming en sanitairmoet je bij Warmteservice zijn! Zaterdag 24 september Veilig wonen en leven? Dat zou niet kunnen zonder de dijken. Daarom krijgen de dijken één keer per jaar alle aandacht; tijdens de Dag van de Dijk. Bezoek de diverse, gratis activiteiten voor volwassenen en kinderen. Wat is de geschiedenis van de dijk? Wat komt er kijken bij een dijkversterking? Hoe laag woont u eigenlijk? Het antwoord op deze en nog veel meer vragen krijgt u tijdens de interessante en leuke Dag van de Dijk. Wanneer Zaterdag 24 september tussen 10.00 en 16.00 uur bent u van harte welkom op onderstaande locaties. Waar Oosterleek, bij de dijkversterking van de Markermeerdijk Enkhuizen-Hoorn, in het kerkje aan de Oosterleek 9. Petten, bij het Hondsbossche en Pettemer Zeewering, in het informatiecentrum Dijk te Kijk aan de Strandweg 4. Etersheim, de laagste polder van Noord-Holland, bij bezoekerscentrum de Breek aan de Braakweg 5 Bij de versterking van de binnendijken van de Bergermeer en de Rekerpolder: - Bergermeerpolder, ter hoogte van Kolonel Sneep weg (zijweg van de N512) net over de brug met de Bergerringsloot. - Rekerpolder/Over 't Hek, Schapenlaan, halverwege Zanegeest en Aagtdorp. Wieringerwerf, bij de Wieringermeerdijk, Staatsbosbeheer kampeerterrein De Snippenwei in het Dijkgatbos aan de Noorderdijkweg, nabij het oorlogsmonument. Meer informatie Het uitgebreide programma van de Dag van de Dijk ziet u op www.hhnk.nl Vrijwel alle Noord-Hollanders wonen onder zeeniveau. Het hoogheemraadschap zorgt dat de inwoners veilig kunnen wonen en leven. Voor de toekomst is er extra werk aan de winkel. De zeespiegel stijgt, terwijl de bodem zakt. Eigenlijk wonen we met z'n allen in een badkuip. Doen we niets, dan stroomt deze vol. Daarom investeren we honderden miljoenen in dijkversterkingen en maatregelen tegen wa teroverlast. We ontwikkelen een visie en een plan van aanpak: het Deltaplan Hollands Noorderkwartier. Kijk op hhnk.nl P vereniging spotlight Student Veerle uit Volendam woont 0,8 m onder zeeniveau

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2011 | | pagina 18