Uitbreiding sportaanbod bij TCH Boarding veld voor G-voetballers van HSV Hakkeloren toernooi weer van start! 31ste Katerloop in Limmen De Foresters en De Terriërs op TV SPORT 27 INGEZONDEN MEDEDELING KORTOM Zumba bij GHT Dennis Barnhoorn verbetert clubrecord Eerste punt voor Zeevogels UITSLAGEN Jort Pel opnieuw Nederlands kampioen kanovaren UITKIJKPOST 14 SEPTEMBER 2011 HEILOO - In september gaan bij het Trainings Centrum Heiloo, als aan vulling op het reeds bestaande lesaanbod, nieuwe groepslessen van start. TCH, een officieel erkend SpinningO-centrum, verzorgt vrijwel dagelijks SpinningO-lessen. Spinning® is een uitdagende een afwisselende indoor fietstraining op muziek, die door het gebruik van hartslagmeters geheel is afgestemd op het persoonlijke niveau. Spinning® is een uitstekende trai ning om de conditie te verbeteren. Daarnaast verbrandt men tijdens een Spinning® veel calorieën, waardoor Spinning® bijdraagt aan de gewichts beheersing. Voor fletsere en wielrennen is Spinning® de ideale wintertrai- ning. Op dinsdagavond gaat een BodyBalanee les van start. BodyBalanee is gebaseerd op yoga, tai chi en pilates, je bouwt flexibiliteit en kracht op en je voelt je gefocust en kalm. Het Zumba-programma is uitge breid met een Zumba-Toning les op woensdagavond. Zumba is een populaire work-out gebaseerd op Latijns-Amerikanen dansen, waarbij men op aanste kelijke wijze aan de conditie en het figuur werkt. Bij Zumba-Toning worden tevens gewichtjes, tubes, halters en steps gebruikt. Daarnaast heeft TCH ook een uitgebreid sportaanbod voor de oudere jeugd zoals Jeugdfltness, Fit4Teens (een afwisselende kiekbokstraining) en Zumba. Ook verzorgt TCH wekelijks een groepsles speciaal voor 55+'ere (Fit55+). Voor meer informatie over het uitgebreide aanbod van TCH en de concurrerende prij zen kimt u langs komen aan de Zevenhuizerlaan 116 of een kijkje nemen op www.trainingscentmmheiloo.nl. Indien u in september lid wordt kunt u tevens gebruik te maken van de Uit&Zo-actie van TCH, hiermee kan tot 1 januari getraind worden met een korting die kan oplopen tot 35 HEILOO - Op 30 mei kreeg de HSV G jeugd een waardeeheque van de Rabobank ter waarde van 4500.-. In de voorgaande periode had Jacqueline de Vré een aanvraag ingediend om een gift voor een apart veld voor de G jeugd. Omdat de kinderen in deze categorie niet zo technisch en balvast zijn, kwamen de ballen regelmatig op het trainingsgedeelte van de andere jeugd die op woensdagmiddag ook traint op het kunstgrasveld. Zodoende kwam Jacqueline op het idee om een opblaasbaar boardingveld aan te wagen. Onder toezicht van vele oudere en van bestuursleden van HSV werd woensdag 7 september de eerste bal getrapt op dit speciale veldje. Dankzij de gift van de Rabobank en een gift van RotteveelM4 is een groot deel van het bedrag buiten het budget van HSV gerealiseerd; toch staat er nog een bedrag open! Geïnteresseerden die ook mee willen sponsoren, eventueel via boarding reclame, kimnen contact opnemen met de heer F. Benner of met H. Ureem van HSV. Foto: Ricardo Marcker EGMOND - Ook dit jaar wordt op de banen van TC Hogedijk het vetera nen dubbel 'Hakkelorentoemooi' gespeeld voor spelers die 40 jaar of ouder zijn. Het jaarlijks terugkerende toernooi wordt gespeeld in twee weekenden van wijdagavond tot en met zondag in de weekenden 7, 8 en 9 en 14, 15 en 16 oktober. Er wordt weer gespeeld in pouletjes zodat iedere deelnemer meerdere wedstrijden kan spelen. Er zijn al weer veel mensen die zich voor het toernooi hebben ingeschreven, maar dit kan nog 26 september dus haast is geboden want vol=vol! Het toernooi kenmerkt zich door grote gezellig heid en sportiviteit, maar dat kan ook niet anders want de deelnemers zijn het stadium van het perse moeten winnen allang voorbij. Winnen is leuk maar gezellig met je tegenstanders even analyseren en nazitten is zeker zo belangrijk. Ook dit jaar doet de toemooieommissie samen met de kanti necommissie, er van alles aan om het deelnemers en de toeschouwers naar de zin te maken. Dit jaar uiteraard ook weer met de gebruikelijke broodjes rookworst en de kommen erwtensoep en een optreden van de 'Zaalneelden' die op de fmaledag (16 oktober) vanaf 15.00 uur. De stemming die op finale- dagen toch al goed is zal daardoor nog wel beter worden en ook de verloting met als hoofdprijs de 'opoefiets' is op die dag een vast onderdeel. Het toer nooi kan ook gevolgd worden op www.toemooi.nl. De Katerloop telde bijna honderd deelnemers. Aangeleverde foto HEILOO - Als je van dansen houdt én tegelijk een stevige work-out wilt doen, dan is Zumba iets voor jou! Zumba is écht niet moeilijk: de muziek is zo inspire rend en opzwepend datje niet stil kan blijven staan. Bewegen gaat bijna vanzelf. Bij Gymnastiek- en Turnvereniging Heiloo is een nieuw Zumba-uur gestart voor iedereen van 12 jaar en ouder. De lessen worden verzorgd door Judith Wittebrood, official Zumba instmctrice opgeleid en aangeslo ten bij ZIN en gegeven in de gym zaal aan de Breedelaan in Heiloo op maandagavond om 18.30 uur. Doe een gratis proefles mee. Van tevoren aanmelden is niet nodig. Kijk voor het lesrooster op www. gth-heiloo.nl. HEILOO - Trias atleet Dennis Bamhoom heeft tijdens de Arena games zijn eigen clubrecord speerwerpen verbeterd. De pupil van Piet Singer wierp de speer naar een afstand van 63.90 meter. De jongeling werd in een inter nationaal deelnemersveld keurig zevende. Bamhoom zal volgende week met het Trias team nog deelnemen aan de landelijke com petitie finale voor promotie naar de eerste divisie. EGMOND - Het eerste pimt is bin nen voor Zeevogels. Na een zeer ongelukkige nederlaag bij VZV leken de withemden tegen DTS met de overwinning aan de haal te gaan. De Hoevers kregen enke le goede kansen om de marge op twee te brengen. In plaats van meer afstand te nemen sloegen de bezoekers uit Oudkarepel toe. In de slotfase kwam de pas ingevallen Michiel de Waard zijn broer, Zeevogels doelman Joris de Waard, te hulp. Uit een hoek schop wist DTS aanvoerder Duijs de bal goed in te koppen. Michiel de Waard kon niets andere dan de bal met de hand uit het doel slaan. De Waard wist hoe laat het was en verliet onmiddel lijk het veld. Bij de toegekende penalty dook zijn broer Joris naar de goede hoek maar zag de bal toch onder zijn lichaam door in het doel verdwijnen. Ondanks dat de ploeg van trainer Gerard van Stralen al twee wedstrijden achter elkaar drie keer scoort is de buit tot op heden slechts één punt. Komende zondag bij WMC in Heerhugowaard zal Zeevogels weer voor de eerste overwinning van het seizoen gaan. Damesbridgeclub Sans Atout HEILOO - A-lijn:i. Middelbeek-Daudeij 56,25, 2. Kuijt-Kuijt 56,77. B-lijn:i. Fransen-Coebergh 68,75, 2. Vijn-Wuijts 58,85. C-lijn: 1. Kuiper-Haan 70,83, 2. Sanches-Rosloot 58,85. Bridgeclub Sans Atout HEILOO.-. De uitslagen van de maandag 12 september gespeelde wedstrijden zijn als volgt: A-lijn 1. de Groot - Laan 65.8, 2. Slob - Valkering 57.9, 3. fam. Hoogland 57.1,4. fam. Mak 55.4; B-lijn 1. fam Mooij 61.0, 2. Mantel - v.d. Klis 60.7, 3. fam. Schaffer 60.1,4. Hoeksema - v. Vliet 57.1; C-lijn 1. Hommes - Schouten 66.7, 2. Wegewijs - v. Diest 62.9, 3. Kuiper - v. Oostveen 59.7,4. fam. Koelman 52.4. HARDLOPEN LIMMEN - Op zondag 11 sep tember is de Katerloop onder goede weersomstandigheden verlopen. De door de Limmer IJsclub georganiseerde loop telde bijna honderd deelne mers. Bij de dames is het par koersrecord één minuut scher per gezet. Uitslag tien kilometer heren: 1. Arie Hendrik Visser (36:59), 2. Johan Neeve (37:42), 3. Bas Briefjes (38:11). Uitslag 10 kilome ter. Dames: 1. Monique Andriessen (39:13) nieuwe parkoers record VOETBAL HEILOO - In de nieuwste tele visiespotjes van SIRE komen sportverenigingen van Heiloo in beeld. Er zijn opnamen gemaakt met spelers en tenues van voet balvereniging De Foresters en hockeyvereniging De Terriers. SIRE is een onafhankelijke stich ting die maatschappelijke onder werpen publiekelijk aan de orde stelt. SIRE wil wakker schudden en mensen aan het denken zetten en doen beseffen dat bepaalde kwes ties niet uit het oog verloren mogen worden. Ondanks de eerdere suc cesvolle campagne 'Geef kinderen him spel terug' blijft het gedrag van oudere op de sportvelden veel pro dames!, 2. Eileen Groenland (39:31), 3. Nel Grootje (44:04). Uitslag vijf kilometer: Jongens tot en met 15 jaar: 1. Max Rijs (19:03), 2. Maurice Rijs (19:44), 3. Mitehel Zijp (21:16). Ook de basissehool- jeugd was in grote getale aanwezig voor een of twee rondjes rond het park. Hun beloning werd gespon sord door een kermisattractie. Enkele vrijwilligers hebben dit jaar het stokje overgedragen aan weer nieuwe enthousiaste vrijwilligers en men wil zowel hen als de spon soren bedanken voor hun inzet en bijdrage. Kijk ook voor meer foto's op www.limmerijsclub.nl. blemen geven. Kinderen lijden vaak onder het te fanatieke gedrag van hun ouders. Het lijkt wel alsof alle frustraties van de hele week bij veel oudere op zaterdag er opeens uitko men en het spel van him kinderen helemaal overnemen. Toen Heilooër Bart Oostindie (creatie, bureau Alfred) de opdracht kreeg voor de nieuwe campagne, wist ie meteen waar ie moest wezen voor figu ranten en aankleding: De Terriërs en De Foresters. De campagne is afgelopen donderdag gestart en de spots zullen de komende tijd veel te zien zijn op tv. Wie de spots direct wil zien kan naar de website van De Foresters gaan (www.deforestere. nl). In het bericht 'De Foresters en De Terriërs op TV' staat een link. HEILOO - Vorig jaar werd hij verrassend kampioen, dit jaar was hij de favoriet in de jongste klasse bij het NK kanovaren op de Bosbaan in Amsterdam. Jort werd met ruime afstand Nederlands kampioen op de 200 en de 500 meter en won en passant ook nog alle bijwedstrijden voor de jeugd. Zo won hij de 'doortocht' van twee kilometer, waarbij iedere oudere categorie na handicapse conden in de achtervolging moesten op de jongste deelnemers en Jort uiteindelijk ook door de volwassenen niet te achterhalen bleek. Tevens maakte hij deel uit van het winnende team bij de afsluitende estafettewedstrijd. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2011 | | pagina 27