Josephine Uitvaart? Terramor. 072 - 8449767 Dag lieve Linda, Dini Maria Margaretha Biesing-Drost Linda van Diepen-Heijne Linda van Diepen-Heijne Lieve Linda Lieve Linda Lieve Linda Bert 30 lieve Lin TE HUUR BUITENRAND HEILOO ROYALE WOONRUIMTE, met keuze uit 2 of 5 slaapkamers, rondom grote tuin. Voor inlichtingen 06-53123854 of 06-49876353 je was een pareltje Edwin, Mariet, Marlies, Jasper, Tobias Floor Eric, Annelies, Linn Annick Dirk, Lionne, Kirsten, Stash Bo Geboren 5 september 2011 Tuinontwerpster Sandy Ursem Van voor lol achter, van links tot rechts! Bel: 072-5340648 S zeptmieA 2011 V Als mijn leven niet meer is zoals gehoopt, ais veel mij wordt ontnomen, ais ik erin moet berusten, dat anderen mij verzorgen, en het leven niet meer leven is, dan komt de tijd dat ik verlang naar rust en dat ikzelf heb beslist dat het einde is gekomen. Verdrietig, maar met goede herinnerin gen aan de vele fijne jaren samen, geven wij kennis dat kalm is ingeslapen mijn vrouw, zuster, schoonzuster entante Wij bedanken het personeel van Zorgcentrum Westerhout voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres C.J. Biesing Vredenoord 141 1852 WL Heiloo De crematie heeft inmiddels in besloten kring plaatsgevonden. Jannetje Barendina Bolweg - Wijsman Janny 14 SEPTEMBER 2011 UITKIJKPOST We zullen je missen in alles wat we doen Je warmte, je woorden en levenslust Je humor, je blijmoedigheid en positiviteit Je keek ons altijd lachend aan Je hield zó van het leven Je had ondanks je ziek zijn Nog steeds héél véél te geven Intens verdrietig en verslagen hebben wij onze grote liefde, mijn Lin, onze allerliefste mama liefdevol en met respect laten gaan Heiloo, 27 juni 1967 t Heiloo, 11 september 2011 Voor altijd met onzichtbare touwtjes aan elkaar verbonden John van Diepen Steef Jur Lex Fem Oosterzijweg 30, 1851 PB Heiloo Linda is thuis, alwaar gelegenheid is 0111 afscheid van haar te nemen en de familie te condoleren op woensdag 14 en donderdag 15 september van 19.00 tot 20.30 uur. Vrijdag 16 september 0111 09.30 uur vertrekken wij, lopend vanaf de Oosterzijweg, naar de H. Willibrorduskerk, Westerweg 267 te Heiloo waar de uitvaartdienst 011111.00 uur plaats zal vinden. Aansluitend zullen wij Linda begeleiden naar haar laatste rustplaats op de begraafplaats naast de kerk. Na de begrafenis is er ook gelegenheid tot condoleren in brasserie "Wildschut", Stationsweg 82 te Heiloo. Mochten wij vergeten zijn u persoonlijk een kaart te sturen, dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Een vechtster tot het laatst. Na een lange dappere strijd is op veel te jonge leeftijd overleden onze dochter, zus, schoonzus en tante Heiloo: Wim Heijne Agnes Heijne-Boersen Heemstede: Joke Heijne Heiloo: Maike Kramer-Heijne Jan Kramer Lars, Marit Zoveel moed getoond, zo intens gestreden. Niet eens voor jezelf, naastenliefde wasje reden. Wat zullen we je missen. Broers en zussen Tiny en Piet, Gon en Wil, Piet en Jannie, Cees en Jos, Lyda f Niet wat je bent maar wie je was voor ons in al die jaren dat dragen wc liefdevol in ons hart 0111 voor altijd te bewaren. Neven en nichten Niels en Dorit, Jens. Karin en Hans, Tessa, Sanne, Noa. Erik. Robin en Martinc, Liz, Sem. Kim en Arjen. Cristcl en Claudio, Giulia. Jet. Thijs. Esther en Sjaak, Kaj, Jens, Mels. "Een zonnestraal schijnt niet meer je warmte blijft voor altijd." Dag allerliefste vriendin van 111c, Lena Ron, Bas, Erik, Fleur Onze allerliefste Linda heeft het leven los moeten laten. Zij betekende veel voor ons. Haar moed en niet aflatende positieve kijk op het leven zal voor ons allen inspirerend blijven. Dag lieve vriendin LiaSolange, LidaLonneke, Caro, Carla, Annita, Marie-Antoinette, Margreet, Gré, Marianne, Marian, Yvonne, Monique, Margret, Ria, Bea, Boukje, Carla Je hebt gestreden tot je laatste zucht. Echt alles geprobeerd, maar deze ongelijke strijd was niet te winnen. Je bent altijd positief gebleven en je hebt zo hard gevochten. Het heeft niet zo mogen zijn en dat doet pijn. Rust zacht. We zullen je missen lieverd. We wensen John, Steef, Jur, Lex, Fem en de familie heel veel kracht toe om dit grote verlies te verwerken. De Rangers Van deze reis komt Bert nooit meer terug. Een enorm verdriet Uw warme belangstelling na het overlijden van heeft ons bijzonder goed gedaan. Heel veel dank daarvoor Coby Boom Avelien en Rick, Hristo en Joëlle Miriam en Mare, Gunnar en Lasse Af m Patrik en Sharon van Schooten- Rodenburg Rosendaal 6 ]1851 RL Heiloo^ Vincent Denneman, Pauline Beemster, Sophie, Diederik Féline Termijen 59,1852 TD Heiloo Zeist, 2i juni 1935 f Alkmaar, 2 september 2011 C.J. Biesing R.M.S. Drost G.J. Drost-de Vries J.E. Biesing Neven en nichten Querra Ik heb alles gezien wat ik wilde zien Alles gedaan wat ik wilde doen Alles gekregen wat ik wilde hebben Het is mooi geweest In haar vertrouwde omgeving is plotseling overleden onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder weduwe van Otto Bolweg Alkmaar, Heiloo, 8 november 1930 11 september 2011 Otto en Alexandra Ramses en Monique Rembrandt en Bianca Ramon, Bo Ruud en Leny Léon en Mirjam Bram Sebastiaan en Ingrid Milan en Maartje Annelies en Nico Jim Richarda Correspondentieadres A. Louter - Bolweg Laarmanstraat 15 1851JD Heiloo De afscheidsplcchtigheid vindt plaats op donderdag 15 september om 9.30 uur in de aula van crematorium Schagerkogge, Haringhuizerweg 3 te Schagen. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Kwaliteitsstoffering van uw meubelen vindt u bij MEUBELSTOFFEERDERIJ HEIJNE Wij maken er een serieuze zaak van U een goed advies te geven. Handelsweg 18 Heiloo. Tel. 072-5334950 Wilt u een offerte of langskomen? Even bellen a.u.b.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2011 | | pagina 30